Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie w niedziele! wrocilam juz z kosciolka.U mnie tez slonecznie ale zimno.Zrobilam sobie otrebianke aby sie rozgrzac.Kawka wypita,waga rano pokazala znowu 62,2kg.Cos musze zrobic bo tak w kolko 62,2-61,8kg moglaby juz pokazac mniej.

Ostatnia szanso ja nigdy nie mialam problemu z kotletami sojowymi w kazdym sklepie zawsze byly,nawet w tych osiedlowych,ale masz racje w biedronce nie bylo.

Bozenko moze z kilka dni pogniewaj sie na wage,to w koncu pokaze mniej :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w niedzielne południe

super pogoda słoneczko świeci tylko żyć , ale inni mają dzisiaj tragedię te pogrzeby i wogóle

ja za to nie jestem z siebie dumna siedziałam na chorobowym i popłynęłam tak że 1 kilo przytyłam jestem taka zła że niewiem , ale ANUUULLLA już mi dupę skopała i żałuję bardzo swoich czynów

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wpadłam się przywitać.

Od rana słucham telewizji i choć nie byłam za prezydentem kto wie jak to jest wielki smutek i żal. Strasznie dużo dziś wspominają o nim. Oczywiście pokazują dobre chwile bo o złych już nie wypada, bo takiego powinniśmy go zapamiętać. Szkoda tylko że tylu przedstawicieli narodów musiało zrezygnować z udziału w pogrzebie. A może i dobrze! Bo ktoś już tu wspominał o przepowiedniach. Lepiej nie myśleć.

 Co do spadku na uderzenówce to tak jak myślałam już nic nie ruszyło. Od dziś mam warzywka więc tak jakby ucztuje. A potem mam nadzieje że znów bedzie spadać. 

Miłej niedzieli Wam życze. Choć pewnie większa część z Was bedzie ogladać transmisje z Krakowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, piszę żebyście nie zapomniały o mnie. Po świętach jakoś tak rzadziej zaglądam, nie wiem może trochę ten brak pracy mnie już stresuje.

Gochna świetny avatarek

Marzeniaw wielkie gratulacje, chociaż Tobie się udało.

Motylku ja tak jak Ty chodzę na spotkania i już prawie, podobam się i ..., ale wybierają inną osobę.

Kasias – moja mama ma taki automat fakt nie jest na diecie, ale chlebek jest super (jadłam przed dietą) wsypujesz ziarna jakie lubisz i ile chcesz, no i ten smak. Moja mama kupuje gotowe zestawy mąk najczęściej w marketach tesco czy Auchan. Jednak chlebek wychodzi dosyć spory, a ponieważ jest sama to zanim zje musi część mrozić bo inaczej pleśnieje, zdecydowanie szybciej niż ten ze sklepu.

Bożenko podzielam Twoje zdanie.

Ivonko bardzo dziękuję za miłe słowa.

W Gdańsku słoneczko, a ja przy kawce nadrabiałam zaległości bo wstyd przyznać od czwartku nie zaglądałam na forum, ale się poprawię. Waga na razie bez zmian, ale @ i warzywka więc nic dziwnego. Na te 4kg mam 1,5 miesiąca więc może się uda.

Pozdrawiam.

Miłej niedzieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w niedzielne południe

super pogoda słoneczko świeci tylko żyć , ale inni mają dzisiaj tragedię te pogrzeby i wogóle

ja za to nie jestem z siebie dumna siedziałam na chorobowym i popłynęłam tak że 1 kilo przytyłam jestem taka zła że niewiem , ale ANUUULLLA już mi dupę skopała i żałuję bardzo swoich czynów

pozdrawiam

No moja droga!!!ani mi sie waż tknać chleba i takich tam!!!!!!!!!!!!

pamiętaj o autku co Ci go Siwa obiecała!!!!!!!!! :)

Witam serdecznie, piszę żebyście nie zapomniały o mnie. Po świętach jakoś tak rzadziej zaglądam, nie wiem może trochę ten brak pracy mnie już stresuje.

Gochna świetny avatarek

Marzeniaw wielkie gratulacje, chociaż Tobie się udało.

Motylku ja tak jak Ty chodzę na spotkania i już prawie, podobam się i ..., ale wybierają inną osobę.

Kasias – moja mama ma taki automat fakt nie jest na diecie, ale chlebek jest super (jadłam przed dietą) wsypujesz ziarna jakie lubisz i ile chcesz, no i ten smak. Moja mama kupuje gotowe zestawy mąk najczęściej w marketach tesco czy Auchan. Jednak chlebek wychodzi dosyć spory, a ponieważ jest sama to zanim zje musi część mrozić bo inaczej pleśnieje, zdecydowanie szybciej niż ten ze sklepu.

Bożenko podzielam Twoje zdanie.

Ivonko bardzo dziękuję za miłe słowa.

W Gdańsku słoneczko, a ja przy kawce nadrabiałam zaległości bo wstyd przyznać od czwartku nie zaglądałam na forum, ale się poprawię. Waga na razie bez zmian, ale @ i warzywka więc nic dziwnego. Na te 4kg mam 1,5 miesiąca więc może się uda.

Pozdrawiam.

Miłej niedzieli

Saguś- moje pokłony- super wyglądasz!!!!!

A ja biedny żuczek...Gogi opierniczam...a sama mam 2 kg wiecej... :smile: ;) :-(

Co to zrobić???

parę dni białka czy co???

to utrwalanie jest naprawdę trudne...

a jak znowu się opasę jak świnka???

ale mam dziś dzień...niech to piorun...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

ja juz spowrotem:)pedzialm jak szlona byle szybciej do domu:)generalnie na szkoleniu bylo ok;nie zeby bylo jakies specjlanie uzyteczne ale zabawa byla fajna:)jak mi znajomi przesla jakies fotki to wrzuce moze cos jak chcecie looknac:)bo sie nasluchalam ochow i achow:)

z jedzeniem tez przetrwalam bez najmniejszego problemu:)jak widziala ludzi jedzacych lasanie z frytkami i zielonym groszkiem to mnie wykrzywialo!!ja sobie zjadlam moje kotleciki w pokoju a z cala reszta porpawilam tylko salata:)wiec bylo ok:)

no a teraz zamierzam retacje w pogrzebu obejrzec;mam nadzieje,ze dobrze bedzie z netu szlo..

witam witam ja to mam dzisiaj dobryyy humor bylam na zakupach i tyle fajnych rzeczy udalo mi sie dostac a najbardziej ciesza mnie jogurciki o cuuuudownych smakach jak toffi i sernika cytrynowego i wszystkie 0% i ze slodzikiem huuura moze wytrwam bez tych slodyczy... Ostatni dzien uderzeniowki i jutro nalesniczki sliweczki na sniadanie snia mi sie od wczoraj hahahah no sprobuje z chlebkiem tylko ta mikrofalowka mnie troche przeraza nigdy nic nie pieklam w mikrofalowce jakas podpowiedz jak ja ustawic bo obcji to tam jest parenascie a nie chcialabym domu wysadzic hahahah za podpowiedzi z gory dziekuje

AZ1809 mam wielka prosbe!!Gdzie kupilas i jak sie nazywaja te jogurty 0% i ze slodzikiem???wstaw moze fotke w watek z produktami!!plis:)

Gosiu, mi też naprawdę wszyscy mówią, że wyglądam za chudo na twarzy - sądzę, że nie przywykli do takiego osądu mojej osoby i widzieli mnie naprawdę dawno temu. Moim miernikiem są moi najbliżsi - uważają , że jest ok i tego się trzymam. Nie pamiętam czy zdążyłam się pochwalić - mój mąż schudł razem ze mną ponad 12 kg. !!!

och dziwczyny..jak ja bym chciala wygladac chudo na twarzy!!tyle juz schudlam a pyzy jak sa tak sa:(

To ja króciutko, żeby ta nasza Gosiulka nie miała za dużo do nadrabiania..

Witam serdecznie!

Wczoraj kupiłam bolerko, do mojej sukni.. nic, że komunijne.. ale jakoś najlepiej pasowało. Jestem tylko zła bo była tam piękna suknia ślubna za... 300zł!!!

Oby za tydzień też tak słonko świeciło :smile:

Miłego dnia

MAruda hehe..to tak ja kupie np jakis lot gdzies tam to potem juz nie sprawdzam,bo wiem,ze jak sie okarze,ze moglam kupic taniej to bede zla:)fajnie,ze kupias bolerko:)ja swoja kiecke do slubu kupilam za 800zl w komisie i tydzien po slubie sprzedalam za 500;wiec wyszlo 300:)a Twoja droga byla??

zjadlam wlasnie mala makrele,jajko i pomirodka ale jakas niedojedzona jestem:)cos bym jeszcze wszamala:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM ,zapisałam się na kurs prawa jazdy[42l] ,trochę głupio się czułam na pierwszych wykładach bo większość to 18to latkowie,ale słowo się rzekło [jak schudnę 10 to zacznę kurs a w trakcie następne 10kg]odczuwam lęk ale muszę...konieczność mnie zmusza.Gratulacje dla chudnących , cierpliwości dla 'stojących',pozdrawiam cieplutko!MOŻE PODPOWIECIE DLACZEGO MÓJ SERNIK STAŁ SIĘ GORZKI OD SŁODZIKA?JAKI MA MIEĆ SKŁAD SŁODZIK ABY NIE BYŁO GORYCZY? dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiu nie wiem dlaczego, ale dla mnie kazdy slodzik jest wstretny i nie umiem uzywac niestety i stosuje ksylitol.Co do prawa jazdy to gratulacje i trzymie kciuki, a wiek nie gra tu roli bo moja mama robila prawko majac 55 lat i dala rade...

WITAM ,zapisałam się na kurs prawa jazdy[42l] ,trochę głupio się czułam na pierwszych wykładach bo większość to 18to latkowie,ale słowo się rzekło [jak schudnę 10 to zacznę kurs a w trakcie następne 10kg]odczuwam lęk ale muszę...konieczność mnie zmusza.Gratulacje dla chudnących , cierpliwości dla 'stojących',pozdrawiam cieplutko!MOŻE PODPOWIECIE DLACZEGO MÓJ SERNIK STAŁ SIĘ GORZKI OD SŁODZIKA?JAKI MA MIEĆ SKŁAD SŁODZIK ABY NIE BYŁO GORYCZY? dziękuję!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny, melduję się jako nowa protalowiczka, mam nadzieję że moje efekty będą równie zadowalające co Wasze :smile: Generalnie dzisiaj mam 7 dzień I fazy, od jutra zaczynam warzywka i bardzo dobrze bo już dzisiaj przez cały dzień było mi słabo, szczególnie jak wróciłam z biegania... Mam takie pytanie: co to jest olej parafinowy i gdzie można go kupić i jeszcze czy oliwki są dozwolone w fazie z warzywami?

Pozdrawiam,

Dagmara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM ,zapisałam się na kurs prawa jazdy[42l] ,trochę głupio się czułam na pierwszych wykładach bo większość to 18to latkowie,ale słowo się rzekło [jak schudnę 10 to zacznę kurs a w trakcie następne 10kg]odczuwam lęk ale muszę...konieczność mnie zmusza.Gratulacje dla chudnących , cierpliwości dla 'stojących',pozdrawiam cieplutko!MOŻE PODPOWIECIE DLACZEGO MÓJ SERNIK STAŁ SIĘ GORZKI OD SŁODZIKA?JAKI MA MIEĆ SKŁAD SŁODZIK ABY NIE BYŁO GORYCZY? dziękuję!

Basiu,ja zapisałam się też niedawno na kurs prawa jazdy [38l] i powiem Ci że również czułam się dziwnie na pierwszych wykładach,choć razem ze mną uczęszczała na wykłady pani w wieku 61 lat i stwierdziła że wcale nie jest za stara na taki kurs :-( Mam dopiero 11 godzin "wyjeżdżonych" ale jestem zadowolona że się zdecydowałam.

Cześć dziewczyny, melduję się jako nowa protalowiczka, mam nadzieję że moje efekty będą równie zadowalające co Wasze ;) Generalnie dzisiaj mam 7 dzień I fazy, od jutra zaczynam warzywka i bardzo dobrze bo już dzisiaj przez cały dzień było mi słabo, szczególnie jak wróciłam z biegania... Mam takie pytanie: co to jest olej parafinowy i gdzie można go kupić i jeszcze czy oliwki są dozwolone w fazie z warzywami?

Pozdrawiam,

Dagmara

Witaj Dagmaro!

Olej parafinowy to lek na przeczyszczenie dostępny w aptekach.Nie należy z nim przesadzać bo to może sie skończyć ciągłym przebywaniem w WC :smile: Oliwki są zbyt tłuste i tak samo jak awokado zabronione w naszej diecie.

Życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Śliweczka, właśnie sobie o nim poczytałam, ale chyba w miarę możliwości będe unikać, jakoś mnie nie zachęca. A co do oliwek to szkoda bo to moja ulubiona część każdej sałatki ale jak trzeba zrezygnować, to trzeba:)

Pozdrawiam serdecznie i trzymajcie za mnie kciuki! Chociaż patrząc na Wasze efekty mam duże nadzieje :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Śliweczka, właśnie sobie o nim poczytałam, ale chyba w miarę możliwości będe unikać, jakoś mnie nie zachęca. A co do oliwek to szkoda bo to moja ulubiona część każdej sałatki ale jak trzeba zrezygnować, to trzeba:)

Pozdrawiam serdecznie i trzymajcie za mnie kciuki! Chociaż patrząc na Wasze efekty mam duże nadzieje :smile:

Masz niewiele do zgubienia,wiec możesz zrezygnować z oleju parafinowego,mi niestety strasznie brakowało majonezu i oliwy do sałatek wiec musiałam się przełamać i nie jest wcale taki straszny ;) Trzymam kciuki za udane dietowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.