Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

wnerwilam sie tylko;jak juz dojedzali na Wawel to mi zezarlo internet i zanim doaladowlam to bylo po wszystkim....jakbyscie jakiegos linka mialy zeby obejrzec jak to w tej krypcie wygladalo to wrzuccie co??ladnie prosze:)

ja jeszcze musze przyszykowac zarelko na jutro;sama cos wciagne i odpoczywam!!!jutro znowu poniedzialek:(

iriss1 przesylam ci link tych jogurtow bo troche zdurnialam cukier jest niby naturalny z mleka plus slodzik zobacz i powiedz co myslisz http://www.mullerdairy.co.uk/nutrition-inf...ler-light-fruit

AZ dzieki:)one maja sukru troche ale ja je jem czasami;aktualnie(bo promocja byla)mam ich cala pokle w lodowce:)wiec mysle,ze jak czasem wciagniesz taki jogurt to sie nic nie stanie:)

Witaj Dagmaro!

Olej parafinowy to lek na przeczyszczenie dostępny w aptekach.Nie należy z nim przesadzać bo to może sie skończyć ciągłym przebywaniem w WC :smile: Oliwki są zbyt tłuste i tak samo jak awokado zabronione w naszej diecie.

Życzę powodzenia.

na mnie olej parafinowy wogole nie dziala przeczyszczajaco:)a szkoda!ale uzywam do salatek i bardzo sobie chwale:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliweczko z tym chlebkiem to tak do mikrofalowki a na jakim poziomie 650 750 vat czy wiecej

AZ,ja piekę chlebek w mikrofali nastawionej na maxa.

wnerwilam sie tylko;jak juz dojedzali na Wawel to mi zezarlo internet i zanim doaladowlam to bylo po wszystkim....jakbyscie jakiegos linka mialy zeby obejrzec jak to w tej krypcie wygladalo to wrzuccie co??ladnie prosze:)

Niestety jak to było w krypcie nikt nie wie bo tego nie pokazali :smile: A ja na to najbardziej czekałam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jak to było w krypcie nikt nie wie bo tego nie pokazali :smile: A ja na to najbardziej czekałam ;)

Aha:)czyli nic nie stacilam...bo ja tez wlasnie na to glownie czekalam

Dzieki sliweczko zabieram sie do roboty nastalam sie dzisiaj w kuchni ale mam juz golabki i Twoja kapustke i gulasz i kotleciki hahaa ale sie jutro najem

iriss1 to ja tez bede je pojadac zieki

AZ przepisy Sliweczki sa naprawde super co?:)ja nastepnym razem na PW mam zamiar zrobic ciasto marchewkowe.Z tymi jogurtami to mam tak,ze czasem zjem dwa dziennie(dzis na przyklad)ale potem kilka dni mi sie nie chce;generalnie jakos powoli chudne

a ja dzis mam faze na makrele wedzona z pomidorami:)te angielskie sa inne troche w smaku i duzo bardziej mi smakuja niz nasze....jedyny mankament ze sa duzo drozsze:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iriss1 ja szukam wiekszosci produktow w polskich sklepach ale nie zawsze mozna trafic na cos odpowiedniego nie ma takiego wyboru jak w Polsce nie moge uwierzyc ze zawsze szukalam tam czekoladki i slodkosci a teraz jogurtow serkow itp hahaah Co do przepisow sliweczki to mi uratowaly zycie i daly wiare ze naprawde mi sie uda !!!!!!!!!!! Najgorszy problem mam z kolezankami ktore nie rozumieja i ciagle mnie gdzies ciagna mowiac jeden dzien nic nie zmieni odpusc itp a ja mam zamiar wytrwac i znowu ubrac moej ulubione dzonsy hahahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszyscy czekaliśmy na te sceny z krypty,ale niestety nie było nam dane tego zobaczyć.

A ja zaraz po transmisji wyciągnęłam moją rodzinkę na spacer do lasu.Fajnie było tak cichutko i pachnąco. :smile:

Przecholowałam dziś z otrębami.rano robiłam chlebek z otrębami,a potem tak mi się słodkiego chciało(maam tak zawsze na @ ),że upiekłam herbatnik z potrójnej ilości składników i większe pol zjadłam. No ale chyba lepiej tak niż bym miała zjeść coś niedozwolonego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Protalinki!

Mam dziś przymusowe wolne ale oglądałam transmisję. Pogrzeb iście królewski!!! Szacunek dla Krakowian za tak szybką i dobrą organizację.

Niestety, po świętach przybyło mi 1,5 kg. Ale też zasłużyłam sobie na to: 'wciągałam' wszystko, co stanęło mi na drodze :smile:. Ale szybko się z tym uporam, mam nadzieję. Dalej jednak mieszczę się w rozmiarze 38/40.

Witam :)

Piękny dzień u nas, słoneczko świeci tym bardziej, że okna czyściutkie :)

Dziewczyny, ja też już nie mogę patrzeć n to co się dzieje dookoła nas. Najbardziej wkurzają mnie dziennikarze. Jak tak można najpierw kogoś zmieszać z błotem a potem wychwalać pod niebiosa. Nie mogę patrzeć na tę ogarniającą nas zewsząd hipokryzję. Mimo autentycznego żalu z powodu tej katastrofy chciałabym, żeby już się wszystko skończyło. Mam nadzieję, że nikogo tym nie uraziłam.

Zgadzam się z Tobą Bożenko. Jesteśmy bardzo emocjonalnym narodem, który czasem zachowuje się irracjonalnie. Zresztą nie wiemy, czy chciałby być pochowany właśnie tam, skoro poprosił, aby zrezygnować z forsowania honorowego obywatelstwa Krakowa. Ale to jak zawsze zagrywka polityczna. Ale pogrzeb był piękny, dla rodziny to zapewne ma znaczenie, jemu jest wszystko jedno.

Zniknęłaś mi, widziałam Cię przed momentem, a chciałam się z Tobą przywitać ;).

To ja króciutko, żeby ta nasza Gosiulka nie miała za dużo do nadrabiania..

Witam serdecznie!

Wczoraj kupiłam bolerko, do mojej sukni.. nic, że komunijne.. ale jakoś najlepiej pasowało. Jestem tylko zła bo była tam piękna suknia ślubna za... 300zł!!!

Oby za tydzień też tak słonko świeciło :)

Miłego dnia

Marudko, życzę Ci z całego serca najpiękniejszej pogody, jaka można sobie wymarzyć!!! I życzę Ci także szczęścia w nowej roli, a także, aby wkrótce pojawiła się w Twoim życiu malutka istotka, za którą tak tęsknisz (czytam Twoje posty i tak mi się wydaje :-().

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ DZIEWCZYNY!

No to jestem... pourodzinowej imprezce.... oj aaaaaaaaaaaalllllllleeeeeeee była impreza! aż wstyd powiedzieć, ale moi przyjaciele normalnie odreagowali u mnie tą cała żałobę narodową... ja od uczuć patriotycznych nie stronię, ale wczoraj wszyscy zgodnie stwierdziliśmy, że już jesteśmy naparwdę psychicznie zmęczeni widokiem trumien w tv od tygodnia, smętnej muzyki w radio i monotematycznych programów telewizyjnych... Wieczór minął przemiło, dawno już chyba nie było nam tak cudnie spotkać się razem... tak wiec naprawdę extra ;)

Co do reakcji na moją nową fryzurę - dziewczynom się podobało, nawet bardzo.... a wszyscy faceci o dziwo reagowaliw stylu: o ja... a nie szkoda Ci było ściąć? takie miałaś piękne włosy! no i weź tu wykumaj o co chodzi.... to facetom miałam się podobać bardziej!!! a taki mój dobry przyjaciel z żagli powiedział: oj... już nie bedzie wiatru we włosach... :smile: i aż sie zasmuciłam....

Poza tym to padam (!), jestem naprawde zmeczona bo mało spałam ostatnie 2 noce i teraz marzę o szybkim myciu i wczesnym spaniu.... od jutra dalej ścisłe zmodyfikowane łono Dukana... zobaczym co będzie dalej....

Dobranocka!

PS. ależ dziś była piękna pogoda w trójmieście... 16 stopni!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was dziewczyny poc dosc intensywnym weekendzie:)

Glupio mi strasznie ale musze sie Wam ''wyspowiadac'':smile: ten tydzien na pewno do III fazy nie nalezal...juz juz chcialam sie poprawic ale nie wiem...mam te swoje ''ciagi''i nic nie jest w stanie oderwac mnie od slodkosci..oczywiscie na wadze wiecej jakies 2,5 kg:( trzeba sie ogarnac ...strasznie mi glupio i fakt...III faza trudna ze wzledu na te mniejsze restrykcje, tak to ze mna jest-dac palec od razu cala reke...a kilogramki w gore...a dopiero co plakalam, miesiac gubilam i znowu glupota i obzarstwo robi swoje:(

Sandro - co Ty tak szybko te okna umyłaś..??!!?? Ja się zabieram do tegojuż tydzień.. i pewno całe popołudnie mi zjamie - a niby tylko 3.. ;)

heh bylo to dawno ale odpowiem, jesli chodzi o sprzatanie jestem strus pedziwiatr, lubie porzadek, mam zapedy pedantyczne i lubie sprzatac i b.szybko mi to idzie:)

.to bylo 16 lat temu...ale wspmnienie mimo wszystko mile:)

jejuu Iris to ile Ty masz lat?na zdjeciach b.mlodo wygladasz a Ty juz po 16 letnim stazu malzenskim i rozwodzie?kiedy Ty to zdazylas przerobic????

to utrwalanie jest naprawdę trudne...

a jak znowu się opasę jak świnka???

ale mam dziś dzień...niech to piorun...

Anulka zwracam honor..jak wyzej pisalam...z jednej strony niby latwiej bo tyle mozna a z drugiej dla takich obzartuskow jak ja to trzeba po prostu dekalogu ''tego nie wolno, tamtego nie wolno''wtedy latwiej mi sie trzymac regul:(

iriss1 przesylam ci link tych jogurtow bo troche zdurnialam cukier jest niby naturalny z mleka plus slodzik zobacz i powiedz co myslisz http://www.mullerdairy.co.uk/nutrition-inf...ler-light-fruit

hmmm ja tez wcinam te jogurty ale dopiero od III fazy, ktore mi nie idzie jak widac...

Ale jaja z tym wulkanem co? moja mama mowi do mnie, ze natura sama zrobila porzadek po swojemu, wystarczy, ze cala polska w niepotrzebnej histerii po co swiat w to wciagac...Dziwne, ze od dzis juz zaczely samoloty powoli latac...moja ciotka dzis miala z mezem i corcia wylatywac do australii na stale i lot skasowany...poleca chyba w czwartek...

No nic koncze, papa kochane:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Polu ;)

Zawsze z przyjemnością czytam Twoje posty i cieszę się, że nas odwiedziłaś :)

Mnie też pogrzeb bardzo się podobał, największe wrażenie zrobił na mnie kondukt z Kościoła na Wawel, Kraków jest takim pięknym miastem. Jeśli chodzi o pochówek na Wawelu to zgadzam się z Tobą w zupełności się z Tobą zgadzam, myślę, że Kaczyńscy byli najsilniej związani z Warszawą i trochę nie rozumiem rodziny.

Chciałam więcej napisać, ale czasami sama się denerwuję gdy nasze forum przekształca się w forum polityczne więc dam sobie spokój.

Nie martw się tymi kilogramami, jeśli chcesz je zrzucić zrób kilka dni białkowych. Jednak chyba schudłaś trochę więcej niż chciałaś więc masz mały zapasik :-(

Pozdrawiam Ciebie serdecznie i czekam na miłe spotknie w Warszawie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iriss1 ja szukam wiekszosci produktow w polskich sklepach ale nie zawsze mozna trafic na cos odpowiedniego nie ma takiego wyboru jak w Polsce nie moge uwierzyc ze zawsze szukalam tam czekoladki i slodkosci a teraz jogurtow serkow itp hahaah Co do przepisow sliweczki to mi uratowaly zycie i daly wiare ze naprawde mi sie uda !!!!!!!!!!! Najgorszy problem mam z kolezankami ktore nie rozumieja i ciagle mnie gdzies ciagna mowiac jeden dzien nic nie zmieni odpusc itp a ja mam zamiar wytrwac i znowu ubrac moej ulubione dzonsy hahahah

AZ ja mam to samo ze znajomymi ale sie zaparlam i powiedzialam,ze nic!!jak wczoraj np..mialam swoje jedzenie a na imprezie chlalam pepsi diet;da sie przetrwac ;)

Witam Was dziewczyny poc dosc intensywnym weekendzie:)

Glupio mi strasznie ale musze sie Wam ''wyspowiadac'':smile: ten tydzien na pewno do III fazy nie nalezal...juz juz chcialam sie poprawic ale nie wiem...mam te swoje ''ciagi''i nic nie jest w stanie oderwac mnie od slodkosci..oczywiscie na wadze wiecej jakies 2,5 kg:( trzeba sie ogarnac ...strasznie mi glupio i fakt...III faza trudna ze wzledu na te mniejsze restrykcje, tak to ze mna jest-dac palec od razu cala reke...a kilogramki w gore...a dopiero co plakalam, miesiac gubilam i znowu glupota i obzarstwo robi swoje:(

jejuu Iris to ile Ty masz lat?na zdjeciach b.mlodo wygladasz a Ty juz po 16 letnim stazu malzenskim i rozwodzie?kiedy Ty to zdazylas przerobic????

Rozumienim Cie Sandra z tymi "ciagami"ja tez sie obawiam tego wlasnie w 3 fazie...ale przynajmniej masz swiadomosc zlego wiec opamietasz sie szybko jak Ci dzinsy znowu na dupke nie wejda:)

a co do mojego stazu..nie pisalam,ze bylam mezatka 16 lat!!:)na szczescie!!!!!!16 lat temu to sie pocalowalismy wte burze a slub byl po 10 latach dopiero czyli 6 lat temu; a rozwod w trakcie..wiem ciezko nadazyc:)a wlasnie....tak ze zdjec to na ile at wygladam??

Nutka super,ze sie impreza udala!!!!!!moja tez byla udana:)i wiecie..moze to okropne ale juz slyszalam 2 kawaly o calej tej katastrofie ..ale nie bede ich pisac bo nie wiem czy wypada..

no!a ja juz wykapana i moze sobie friendsow obejrze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimny lech i kaczka po smolensku?

AZ ja mam to samo ze znajomymi ale sie zaparlam i powiedzialam,ze nic!!jak wczoraj np..mialam swoje jedzenie a na imprezie chlalam pepsi diet;da sie przetrwac :smile:

Rozumienim Cie Sandra z tymi "ciagami"ja tez sie obawiam tego wlasnie w 3 fazie...ale przynajmniej masz swiadomosc zlego wiec opamietasz sie szybko jak Ci dzinsy znowu na dupke nie wejda:)

a co do mojego stazu..nie pisalam,ze bylam mezatka 16 lat!!:)na szczescie!!!!!!16 lat temu to sie pocalowalismy wte burze a slub byl po 10 latach dopiero czyli 6 lat temu; a rozwod w trakcie..wiem ciezko nadazyc:)a wlasnie....tak ze zdjec to na ile at wygladam??

Nutka super,ze sie impreza udala!!!!!!moja tez byla udana:)i wiecie..moze to okropne ale juz slyszalam 2 kawaly o calej tej katastrofie ..ale nie bede ich pisac bo nie wiem czy wypada..

no!a ja juz wykapana i moze sobie friendsow obejrze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny zrobilam chlebek hahahahah nie wiem moze nie mam zdolnosci albo cos zle ukrecilam ale wyszedl na 3cm wysoki hahaha ale i tak go zjem znajac zycie i jeszce jedno pytanko budyn dostalam tylko taki z zawartoscia skrobi czy moze taki byc cala reszta byla z cukrem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.