Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Zimny lech i kaczka po smolensku?

dokladnie tak..

Dziewczyny zrobilam chlebek hahahahah nie wiem moze nie mam zdolnosci albo cos zle ukrecilam ale wyszedl na 3cm wysoki hahaha ale i tak go zjem znajac zycie i jeszce jedno pytanko budyn dostalam tylko taki z zawartoscia skrobi czy moze taki byc cala reszta byla z cukrem

AZ ja moge zyc bez chleba i nie roblam tego dukanowego jeszcze nigdy wiec nawet nie wiem jak wysoki powinien byc:)a budynie sa ze skrobia;i tak masz dobrze ze mozesz w tym londku dostac bez cukru;ja tutaj tylko z cukrem widzialam niestety

ogladam przyjaciol ale juz mi sie oczy kleja..i przegielam z jogurtami niestety...zezarlam 4!!!ale tak mnie na slodkie wzielo,ze nie moglam sie pochamowac

dobrej nocki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAJCIE!!!

ProtAnka.. a ja wcinam te paróweczeki.. Ale góra jedną na dzień!!! Kupowałam kiedyś drobiowe w sklepie mięsnym, ale one jeszcze jakąś folią były pociągnięte i trzeba było zdzierać całą skórę – nie chciało mi się – więc też już kupuję ta z linessy. Ale i mrożę je.. bo czasami nie mam ochoty na nie.. więc w lodówce boję się co by mogło się z nimi stać. A tak mogą leżeć długo. Choć Bożenka ma racje – to nie jest produkt z półki tych pięcio – procentowych..

Iriss no ta moja sukienka nie była najdroższa.. też w komisie.. ale kosztowała 1200.. Miałam na oku tańszą – ale była mi za duża i ze zmianami kosztowała by tak jak ta co kupiłam!

Basia68 gratuluję tego kursu prawa jazdy!!! I przestań się jakimiś ‘cyframi’ przejmować!!! A jeśli chodzi o słodzik – to ja polecam TYLKO I WYŁĄCZNIE z kauflanda, w proszku – (są dwa, koniecznie wybierz..) DROŻSZY – w smaku jak dla mnie IDEALNY (ale chyba nie ma w sobie aspartamu – i myślę, ze przez to jest ok. choć Dukan zaleca co innego!!!

Dagmara19 witam i powiem, że mało kto lubi oliwki.. ;-P Już jesteś dla nas wyjątkowa!!!

AZ1809, Iriss to ja mam to samo z moimi koleżankami.. Uważają, że jestem przewrażliwiona.. ale niestety.. niektórzy tak już mają, że po prostu już do końca życia muszą się pilnować..

WOW!!! Polu witaj!!! Pewno już nie doczytasz tego mojego pisania, ale co tam – super, że się odezwałaś!!! I źle Ci się nie wydaje.. Myślę, że odkąd mnie znasz, a już trochę.. to mi się marzy taki fajny brzuszek!! A potem to wszystko co z nim związane!!!

Sandro.. dopiero co mówiłaś jaka III faza fajna i łatwa.. Ogarnij się Kochana – bo ślicznie wyglądasz i ja nie chcę żebyś to straciła!!! A mi w końcu udało się umyć tylko dwa okna, a balkonowe w sobotę umył Adam!!! WOW Jak czegoś chce to umie wszystko zrobić. Musiałabym coś jeszcze wymyślić.. bo kupa prasowania jest.. ;-P

AZ1809 no mi też chlebeczek malusi wychodzi.. Ale też zjadam.. choć ostatnio się na herbatnik przerzuciłam. KasiS piękny chlebek ostatnio wyszedł – no po prostu super! Poszukaj sobie wcześniej i zobacz zdjęcie!!!

Wczoraj robiłam normalny obiadek niedzielny – i wszyscy mnie pochwalili!! I rosołek dobry – choć chudy jak patyk, prawie „oków” nie było. Potem rolada wołowa <mniam> i do tego.. sosik – w końcu mi się udał. Bo ostatnio Wam mówiłam, że nawaliłam tyle mąki, że łycha w nim stała.. Teraz dałam dwie małe łyżeczki.. ale się pomyliłam, bo ostatnio dałam mąkę pszenną a tym razem skrobię ziemniaczaną.. i było lepsze. Jak to dobrze jak się człowiek czasami pomyli :smile:))!!!

Kurcze – u Adama w piątek zmienił się prezes.. Ciekawe czy zostanę jedynym żywiciele rodziny – bo ten podobno chce zwinąć cały interes.. Potem jeszcze nas kupią i ja stracę pracę.. niezłe jaja.. Ale wolałabym żeby on miał robotę.. Jednak z racji tego, że jest facetem – ma trochę większą wypłatę.

Gosiulku - przepraszam, ale nie da się nie pisać...

Miłego dnia protalki - je jeszcze tylko w środę do pracy ;))) Jutro wolne, ale i tak będę tu z ciachem!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w poniedziałek rano :smile:

Mnie waga krąży trochę w jedną trochę w drugą stronę, może jak będę po @ to coś się ruszy.

Coś ostatnio morale spadło na forum, bo jakieś niepokojące informacje o przyrastających kilogramach czytam. Mam nadzieję, że to przejściowe i wrócicie szybciutko do diety ;)

Marudko super, że Ci się udało kupić fajne bolerko, to już jesteś ubrana od stóp do głów, tak? :-(

Nutko cieszę się, że Ci się udała imprezka urodzinowa :)

Iriss podziwiam Ciebie, że masz tyle determinacji i gotujesz a potem zjadasz w pokoju dietetyczne potrawy, mam nadzieję, że waga Cię wynagrodzi :)

Maragretko napisz mi czy Ci sie udało juz zrzucić te 2 nadprogramowe kilogramy?

Pozdrawiam Was serdecznie i życze miłego dnia, naawet w pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was porannie i słonecznie :smile:

Odnośnie wczorajszych uroczystości napisze tylko że smutne jest iz Prezydent Gruzji przyleciał ze Stanów 5 samolotami i dał radę a ludzie z Francji, Niemiec i Brukseli odwołali przyjazd z powodu pyłu....

A jeśli o pył chodzi to tez pokrzyżował mi plany bo moja bratowa miała wrócić z UK w sobotę i przywieść mi galaretki bez cukru ;) Mam taki przepis na dżem z cukini i tam sie właśnie daje galaretke pomarańczową i to smakuje jak marmolada z brzoskwiń :-( Ale nakręciłam, ale do naleśników to będzie pycha :)

Marudko życze Ci cierpliwości i dobrego humoru, nie denerwuj sie nie warto :) Ten tydzien bedzie najgorszy ale dasz radę, bo będzie przy Tobie Adam :)

Ja za tydzień mam I rocznice ślubu - jakąś romantyczną kolacje zrobie bo na dukanowe jedzenie w restauracji to sie nie pisze :)

Postanowiłam że zostaje w II fazie do końca maja, później pojawią sie truskawki i nawet nie ma opcji żebym się oparła :)

Nutko ja tez zaczęłam myśleć o nowej krótszej fryzurze, wszystko przez Ciebie :P Jeszcze niedawno chciałam zapuszczać włoski :D A tak już mi sie metamorfozy chce :D

Pozdrawiam wszystkich i życze miłego słonecznego dnia z Duuuuużymi spadeczkami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bożenko, no wychodzi na to że tak.. Muszę tylko stanik przeszyć.. bo za luźny, koło też skrócić.. i będzie ok! Aaa... w końcu wczoraj udało się wybrać piosenkę na pierwszy taniec. Adasiek wybrał Paole "od dziś" - a ja się zgodziłam - bo pasuje do niej RUMBA!!!! A ja zawsze właśnie ten taniec chciałam zatańczyć jako pierwszy!!! Teraz próbujemy sobie przypomnieć jak to 'leciało' na kursie tańca.. Oj chyba bym chciała żeby ktoś nam na kamerę to nargał.. Hihi.. tyle, ża Adasiek to pięc minut poćwiczy i on już wszystko wie.. a potem sam zostanie na środku sali jak się pomyli ;-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Protalinki ;)

Witam poniedziałkowo przy kawce.

Wstał dziś piękny dzien, slonko lagodnie zagląda w uliczki, wiosna sie budzi...

Jest naprawde milo.

Zycie medialne wraca do normy, czytalam ze oglodalyscie transmisje... ja chyba jako jedna z nielicznych nie widzialam ani minutki wczoraj TV.

Jest mi nadal ogromnie zal ludzi ktorym przyszlo zginac, niezmiennie jednak zycie idzie dalej ...

Po weekendzie ktory troszke obfitszy był w jedzenie i picie nadszedl czas na Protal wg listy Dukana.

Ale wagowo nadal norma bo dzis 55,8 na liczniku.

Niestety nadal moj zoladek rewlucyjnie reaguje na "cywilne jedzenie i picie".

Ivonko ciesze sie ze dolaczylas do 3 fazy... zycze powodzenia i dalszej motywacji do rozumnego korzystania z jej uroków.

Marudka i jak po kawalerskim, Adaś cały ?? :smile:

Iris gratuluje samozaparcia :-(

Witam nowe i stare Protalki, milego tygodnia ... niebawem majowka. Co planujecie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczyny poniedziałkowo. I znów cały tydzień przed nami...

Marudko Tobie to zazdroszczę tego napięcia przed tym dniem jedynym w swoim rodzaju i przygotowań do Ślubu :D . Również za Polą, już dziś życzę Ci przecudnej pogody i super nastroju, żeby nic nie zakłóciło Wam nastroju tego dnia i wślad za tym, aby takie było wasze wspólne życie, pełne radości i szczęścia oraz siły w zmaganiach z przyziemnościami dnia codziennego :) :P :D

Aha - Gosiu - ja dzisiaj nasłuchałam się, że juz powinnam przestac się odchudzać.. Że mi się sińce pod oczami zrobiły z tego odchudzania i w ogóle, że na buźce zmarniałam, że piersi mi straszni ezmalały. Tylko czemu wszyscy wszystko wiedza lepiej?!?!?!? Chyba najwazniejsze jak ja się czuję we własnym ciela, prawda?? A sińce moje pod oczmai to nagle teraz zauważyli, wg wszystkich to jest powodem diety - nie ważne, że jak wazyłam 11kg więcej to te sińce były takie same!! (bo a to niestety mam oczy takie, że wygladam jak by mi ktoś ima na obu nabił... i to nie tylko pod oczami, tylko nawet na powiekach - całe takie ciemne dookoła, ehh.. :)

A swoją droga to faktycznie ślicznie wyglądasz:)

Tak więc nie przejmujemy się gadaniem i spadamy dalej!?!

Gochna też wyglądasz super.

Dzięki Ivonko :D

Gosiu, mi też naprawdę wszyscy mówią, że wyglądam za chudo na twarzy - sądzę, że nie przywykli do takiego osądu mojej osoby i widzieli mnie naprawdę dawno temu. Moim miernikiem są moi najbliżsi - uważają , że jest ok i tego się trzymam. Nie pamiętam czy zdążyłam się pochwalić - mój mąż schudł razem ze mną ponad 12 kg. !!!

Gratulacje dla męża :D

Gochna świetny avatarek

Dzięki Sago - a te Twoje ostatnie 4 kg to jak zaczarowane! Mogłyby już sobie odpuścić!!!

MOŻE PODPOWIECIE DLACZEGO MÓJ SERNIK STAŁ SIĘ GORZKI OD SŁODZIKA?JAKI MA MIEĆ SKŁAD SŁODZIK ABY NIE BYŁO GORYCZY? dziękuję!

Ja używam Z auchan w płynie Huxol czy jakoś tak i w proszku Sweet Top z czerwoną zakrętką, w temacie z produktami jest jego zdjęcie. Jeszcze mi nic nie zgorzkniało :smile:

Cześć dziewczyny, melduję się jako nowa protalowiczka, mam nadzieję że moje efekty będą równie zadowalające co Wasze :) Generalnie dzisiaj mam 7 dzień I fazy, od jutra zaczynam warzywka i bardzo dobrze bo już dzisiaj przez cały dzień było mi słabo, szczególnie jak wróciłam z biegania... Mam takie pytanie: co to jest olej parafinowy i gdzie można go kupić i jeszcze czy oliwki są dozwolone w fazie z warzywami?

Pozdrawiam,

Dagmara

Witaj Dagmaro! Dziewczyny już Ci odpowiedziały na pytania. Ja też bardzo lubię oliwki...

Dzieki sliweczko zabieram sie do roboty nastalam sie dzisiaj w kuchni ale mam juz golabki i Twoja kapustke i gulasz i kotleciki hahaa ale sie jutro najem

iriss1 to ja tez bede je pojadac zieki

Ale wyżerka! Mniam, mniam...

A ja zaraz po transmisji wyciągnęłam moją rodzinkę na spacer do lasu.Fajnie było tak cichutko i pachnąco. :)

Przecholowałam dziś z otrębami.rano robiłam chlebek z otrębami,a potem tak mi się słodkiego chciało(maam tak zawsze na @ ),że upiekłam herbatnik z potrójnej ilości składników i większe pol zjadłam. No ale chyba lepiej tak niż bym miała zjeść coś niedozwolonego.

Ja też wychodzę z takiego założenia, ale nie wiem czy jest ono do końca takie poprawne ;)

HEJ DZIEWCZYNY!

No to jestem... pourodzinowej imprezce.... oj aaaaaaaaaaaalllllllleeeeeeee była impreza! aż wstyd powiedzieć, ale moi przyjaciele normalnie odreagowali u mnie tą cała żałobę narodową... ja od uczuć patriotycznych nie stronię, ale wczoraj wszyscy zgodnie stwierdziliśmy, że już jesteśmy naparwdę psychicznie zmęczeni widokiem trumien w tv od tygodnia, smętnej muzyki w radio i monotematycznych programów telewizyjnych... Wieczór minął przemiło, dawno już chyba nie było nam tak cudnie spotkać się razem... tak wiec naprawdę extra :)

Co do reakcji na moją nową fryzurę - dziewczynom się podobało, nawet bardzo.... a wszyscy faceci o dziwo reagowaliw stylu: o ja... a nie szkoda Ci było ściąć? takie miałaś piękne włosy! no i weź tu wykumaj o co chodzi.... to facetom miałam się podobać bardziej!!! a taki mój dobry przyjaciel z żagli powiedział: oj... już nie bedzie wiatru we włosach... :-( i aż sie zasmuciłam....

Poza tym to padam (!), jestem naprawde zmeczona bo mało spałam ostatnie 2 noce i teraz marzę o szybkim myciu i wczesnym spaniu.... od jutra dalej ścisłe zmodyfikowane łono Dukana... zobaczym co będzie dalej....

Dobranocka!

PS. ależ dziś była piękna pogoda w trójmieście... 16 stopni!

Super Nutko, że Ci się impreza udała :D

A faceci z zasasdy lubią długie włosy. Jednak oni są wzrokowcami i jak ładnie wyglądasz i wpadniesz im w oko, to nieważne że masz krótkie włosy i tak będą twierdzić, że wolą długie, choć to właśnie Ty ze swoimi krótkimi podbiłaś im serce. Tacy już są, a to niby my jesteśmy takie przewrotne... Jeśli chodzi o nasz wygląd to nie za bardzo należy ich słuchać, no chyba, że są to zasłużone komplementy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w poniedziałkowy dzionek.

U mnie waga cały czas też wahająca między 57,2kg-56,8kg.

Dzisiaj mija 3 tyg. jak jestem na tej diecie. Może wyda się Wam to głupie ale nie widzę różnicy w swoim wyglądzie a zgubiłam 3,2kg- może to wszystko przez ten wystający brzuch . Może znacie sposób aby go zgubić?

Cześć dziewczyny, melduję się jako nowa protalowiczka, mam nadzieję że moje efekty będą równie zadowalające co Wasze ;) Generalnie dzisiaj mam 7 dzień I fazy, od jutra zaczynam warzywka i bardzo dobrze bo już dzisiaj przez cały dzień było mi słabo, szczególnie jak wróciłam z biegania... Mam takie pytanie: co to jest olej parafinowy i gdzie można go kupić i jeszcze czy oliwki są dozwolone w fazie z warzywami?

Witaj Dagmara, i życzę wytrwałości na diecie

A ja zaraz po transmisji wyciągnęłam moją rodzinkę na spacer do lasu.Fajnie było tak cichutko i pachnąco. :smile:

Przecholowałam dziś z otrębami.rano robiłam chlebek z otrębami,a potem tak mi się słodkiego chciało(maam tak zawsze na @ ),że upiekłam herbatnik z potrójnej ilości składników i większe pol zjadłam. No ale chyba lepiej tak niż bym miała zjeść coś niedozwolonego.

Ja też mam ciągoty , aktualnie mam @ -więc wczoraj zrobiłam sobie placuszki Dukanowe i posypałam odtłuszczone kakao i słodzik - pycha....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w poniedziałkowy dzionek.

U mnie waga cały czas też wahająca między 57,2kg-56,8kg.

Dzisiaj mija 3 tyg. jak jestem na tej diecie. Może wyda się Wam to głupie ale nie widzę różnicy w swoim wyglądzie a zgubiłam 3,2kg- może to wszystko przez ten wystający brzuch . Może znacie sposób aby go zgubić?

Gosik na mnie działa bieganie, brzuszków nie robię, bo jednak chcę choć trochę jeszcze zgubic tłuszczyk a dopiero ewentualnie potem robić rzeźbe mieśni. Każdy ci powie ze przy forswonych cwiczeniach moze sie zdarzyc cos takiego ze waga zamiast spadac to pozornie wrosnie (sylwetka za to znacznie sie polepsza), a dzieje sie tak dlatego ze tluszcz jest lzejszy niz miesnie ...

Ale na brzuch zdecydowanie najlepszym sposobem jest aktywnosc fizyczna... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olinko PRZEŻYLIŚMY!!! Ale przyznaję, w sobotę byłam naburmuszona. I smutno mi było jednak, że ja nie mam takiego wieczorku.. pewno będę tego żałować.. Ale Adasiek jak obiecał nie spił się za bardzo i nie miał kaca ani bólu głowy na drugi dzień. Za to jedyny w gronie młody tatuś.. sobie chyba popuścił pasa.. i jego żołądek nie wytrzymał.. chyba dawno nie pił alkoholu.. Ale posprzątał po sobie.. Dobrze jednak, że byli w knajpie, a nie w naszym domu..

Gochna a ja chcę żeby już było po, bo się kłócimy strasznie. Ja ciągle mówię, ze się nie stresuje.. ale to, że mnie tak ludzie dookoła denerwują – to chyba jest jednak stresu skutek!! <bezradny> No, choć wczoraj było lepiej – w końcu mnie za obiad pochwalił – to nie mogłam być niemiła. A wieczorkiem wyprowadziliśmy nasz cały ukochany inwentarz na spacerek i było bardzo miło!! Choć nie powinnam tych moich maleństw brać już na ramionka.. bo pazurki mają długie – i będę panną młodą z szyją i dekoldem podrapanym..

;))) Ja chyba jednak nie lubię oliwek – ale dwa lata temu byłam na greckiej wyspie Korfu i tam prawie same drzewka to oliwne były – pięknie było. To była nasza wycieczka życia ;-P Przed tymi wszystkimi koniecznymi wydatkami..

To ja nie wiem czy my tacy przekorni.. bo mój Adam Nutko i Gochno to woli właśnie krótsze włosy.. No ale nie mogłabym ryzykować – z powodu tego co woli większość panów jednak – i dopiero jak ślubnym zostanie – to zrobię mu ta przyjemność.. :smile:

:-*** Dziękuję za życzenia - w takim razie pogoda będzie napewno piękna!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olinko PRZEŻYLIŚMY!!! Ale przyznaję, w sobotę byłam naburmuszona. I smutno mi było jednak, że ja nie mam takiego wieczorku.. pewno będę tego żałować.. Ale Adasiek jak obiecał nie spił się za bardzo i nie miał kaca ani bólu głowy na drugi dzień. Za to jedyny w gronie młody tatuś.. sobie chyba popuścił pasa.. i jego żołądek nie wytrzymał.. chyba dawno nie pił alkoholu.. Ale posprzątał po sobie.. Dobrze jednak, że byli w knajpie, a nie w naszym domu..

:-( )) Ja chyba jednak nie lubię oliwek – ale dwa lata temu byłam na greckiej wyspie Korfu i tam prawie same

To ja nie wiem czy my tacy przekorni.. bo mój Adam Nutko i Gochno to woli właśnie krótsze włosy.. No ale nie mogłabym ryzykować – z powodu tego co woli większość panów jednak – i dopiero jak ślubnym zostanie – to zrobię mu ta przyjemność.. :smile:

:-*** Dziękuję za życzenia - w takim razie pogoda będzie napewno piękna!!!

O to super :) Myslałam o WAS w weekend ...ciesze sie ze się udało :) Na prawde i zycze udanej pogody oraz niezapomnianych chwil.

A z tym przeholowaniem to roznie bywa...nieraz ma sie slabszy dzien ;)

A dziewczyny co do fryzury i dlugosci wlosów. Ja mam z tym olbrzymi problem, tzn nie ja a moja druga polowica. On najchetniej by mnie widział z włosami po kostki. No szok, kazdy moj plan zmiany fryzury jest protestowany i wrecz blaga mnie zebym nie szla do fryzjerki. A wiecie jak z wlosami, czasem trzeba je podciac dla ich zdrowego wygladu. Nie mowiac o tym ze mam czasem potrzebe zmiany swojego wygladu dla rownowagi psychicznej :)

Z takich angegdot ... ostatnio dosyc scielam wlosy (jakies 10 cm) sa nadal dlugie ale pocieniowane ... jak wyszlam od fryzjera to byly dodatkowo wyprostowane bo tez mi sie kreca lekko. I wieczorem byl u nas znajomy, przywital mnie tekstem: Ale masz dlugie wlosy :) Smiesznie bylo, bo dopiero co Łukasz biadolił ze za krotkie, ze obciete, a kumpel zauwazyl cos ,,, ale nie wiedział co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olinko PRZEŻYLIŚMY!!! Ale przyznaję, w sobotę byłam naburmuszona. I smutno mi było jednak, że ja nie mam takiego wieczorku.. pewno będę tego żałować.. Ale Adasiek jak obiecał nie spił się za bardzo i nie miał kaca ani bólu głowy na drugi dzień. Za to jedyny w gronie młody tatuś.. sobie chyba popuścił pasa.. i jego żołądek nie wytrzymał.. chyba dawno nie pił alkoholu.. Ale posprzątał po sobie.. Dobrze jednak, że byli w knajpie, a nie w naszym domu..

Gochna a ja chcę żeby już było po, bo się kłócimy strasznie. Ja ciągle mówię, ze się nie stresuje.. ale to, że mnie tak ludzie dookoła denerwują – to chyba jest jednak stresu skutek!! <bezradny> No, choć wczoraj było lepiej – w końcu mnie za obiad pochwalił – to nie mogłam być niemiła. A wieczorkiem wyprowadziliśmy nasz cały ukochany inwentarz na spacerek i było bardzo miło!! Choć nie powinnam tych moich maleństw brać już na ramionka.. bo pazurki mają długie – i będę panną młodą z szyją i dekoldem podrapanym..

;) )) Ja chyba jednak nie lubię oliwek – ale dwa lata temu byłam na greckiej wyspie Korfu i tam prawie same drzewka to oliwne były – pięknie było. To była nasza wycieczka życia ;-P Przed tymi wszystkimi koniecznymi wydatkami..

To ja nie wiem czy my tacy przekorni.. bo mój Adam Nutko i Gochno to woli właśnie krótsze włosy.. No ale nie mogłabym ryzykować – z powodu tego co woli większość panów jednak – i dopiero jak ślubnym zostanie – to zrobię mu ta przyjemność.. :smile:

:-*** Dziękuję za życzenia - w takim razie pogoda będzie napewno piękna!!!

Oj Marudko, Marudko! Stres musi być zawsze! Bez emocji się nie da :-( no chyba, że jest się ułomniakiem emocjonalnym... Najważniejsze żeby nie zżarł Cię z nogami :) :) :)

No mój niby też namawia mnie na ścięcie włosów, ale nie jestem przekonana, że on tego tak naprawdę chce :) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

spalam 10.5h:)super;mam nadzieje,ze dzis nie bede w pracy ziewac i marudzic:)jak tylko wstalam to od razu cwiczenia i skakanka:)przyesieglam sobie,ze od dzis codziennie taki malutki zestawik i zobaczymy czy bedzie jakis efekt:)

Witajcie w poniedziałek rano ;)

Mnie waga krąży trochę w jedną trochę w drugą stronę, może jak będę po @ to coś się ruszy.

Coś ostatnio morale spadło na forum, bo jakieś niepokojące informacje o przyrastających kilogramach czytam. Mam nadzieję, że to przejściowe i wrócicie szybciutko do diety :)

Iriss podziwiam Ciebie, że masz tyle determinacji i gotujesz a potem zjadasz w pokoju dietetyczne potrawy, mam nadzieję, że waga Cię wynagrodzi :)

Bożenko no staram sie byc silna:)nie chce stracic tego co juz mi sie udalo osiagnac i dlatego tak stronie od wszelakich grzeszkow jedzeniowych.I u Ciebie tez sie wkoncu ruszy wkonu ju taki wynik piekny na Twoim suwaczku!

Odnośnie wczorajszych uroczystości napisze tylko że smutne jest iz Prezydent Gruzji przyleciał ze Stanów 5 samolotami i dał radę a ludzie z Francji, Niemiec i Brukseli odwołali przyjazd z powodu pyłu....

A jeśli o pył chodzi to tez pokrzyżował mi plany bo moja bratowa miała wrócić z UK w sobotę i przywieść mi galaretki bez cukru :) Mam taki przepis na dżem z cukini i tam sie właśnie daje galaretke pomarańczową i to smakuje jak marmolada z brzoskwiń :) Ale nakręciłam, ale do naleśników to będzie pycha :P

Mi sie Misza wydaje, ze oni mogli przykeciec ale sie moze bali...tyle waznych ludzi w jednym miejscu to o jakis zamach nie trudno..

A powiedz mi kochana jakie to galaretki w UK sa bez cukru?jak ju bedziesz je miala mozesz wkleic fotke z dozwolonymi?

Po weekendzie ktory troszke obfitszy był w jedzenie i picie nadszedl czas na Protal wg listy Dukana.

Ale wagowo nadal norma bo dzis 55,8 na liczniku.

Niestety nadal moj zoladek rewlucyjnie reaguje na "cywilne jedzenie i picie".

Iris gratuluje samozaparcia :D

Witam nowe i stare Protalki, milego tygodnia ... niebawem majowka. Co planujecie??

Olinko dzieki;ak juz pisalam wyzej staram sie:)ale okropnie sie boje nawet myslec o 3 fazie...przeraza mnie to jakos..bo jak juz mam troche luzu to potem mi ten luz boczkami wlasnie wychodzi..

jesli chodzi o majowy weekend..ja bede w pracy jak zawsze;ale moze pojedziemy do znajomych na grilla i w tym czasie kolezanka ma skombinowac fryzjerke wiec moze tez sie skroce troszke:)wiesz, moj Konrad tez woli jak mam dlugie wlosy;ja tez lubie wiec chyba narazie przeloze drastyczne ciecie:)

Witam, w poniedziałkowy dzionek.

U mnie waga cały czas też wahająca między 57,2kg-56,8kg.

Dzisiaj mija 3 tyg. jak jestem na tej diecie. Może wyda się Wam to głupie ale nie widzę różnicy w swoim wyglądzie a zgubiłam 3,2kg- może to wszystko przez ten wystający brzuch . Może znacie sposób aby go zgubić?

jak Olinka naspisala...sport!!ja polecam brzuszki;

Olinko PRZEŻYLIŚMY!!! Ale przyznaję, w sobotę byłam naburmuszona. I smutno mi było jednak, że ja nie mam takiego wieczorku.. pewno będę tego żałować.. Ale Adasiek jak obiecał nie spił się za bardzo i nie miał kaca ani bólu głowy na drugi dzień. Za to jedyny w gronie młody tatuś.. sobie chyba popuścił pasa.. i jego żołądek nie wytrzymał.. chyba dawno nie pił alkoholu.. Ale posprzątał po sobie.. Dobrze jednak, że byli w knajpie, a nie w naszym domu..

Gochna a ja chcę żeby już było po, bo się kłócimy strasznie. Ja ciągle mówię, ze się nie stresuje.. ale to, że mnie tak ludzie dookoła denerwują – to chyba jest jednak stresu skutek!! <bezradny> No, choć wczoraj było lepiej – w końcu mnie za obiad pochwalił – to nie mogłam być niemiła. A wieczorkiem wyprowadziliśmy nasz cały ukochany inwentarz na spacerek i było bardzo miło!! Choć nie powinnam tych moich maleństw brać już na ramionka.. bo pazurki mają długie – i będę panną młodą z szyją i dekoldem podrapanym..

:-( )) Ja chyba jednak nie lubię oliwek – ale dwa lata temu byłam na greckiej wyspie Korfu i tam prawie same drzewka to oliwne były – pięknie było. To była nasza wycieczka życia ;-P Przed tymi wszystkimi koniecznymi wydatkami..

To ja nie wiem czy my tacy przekorni.. bo mój Adam Nutko i Gochno to woli właśnie krótsze włosy.. No ale nie mogłabym ryzykować – z powodu tego co woli większość panów jednak – i dopiero jak ślubnym zostanie – to zrobię mu ta przyjemność.. :smile:

:-*** Dziękuję za życzenia - w takim razie pogoda będzie napewno piękna!!!

Maruda juz niedlugo i bedzie po wszystkim:)dacie rade!!!to normalne taki stres przed slubem:)no i gratuluje,ze przetrwalas kawalerskie!!!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.