Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Miło czyta się pozytywne opinie o trzeciej fazie, trochę mam stracha bo ustaliłam sobie ze od 1 czerwca, ale ten czas biegnie tak szybko że zanim się obejrzę to już będzie koniec maja.

Sago widzę że razem rozpoczniemy III fazę, bardzo sie cieszę że będzie ze mna ktoś bardziej doświadczony w dukaniu :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gochna możesz napisać coś więcej odnośnie tej sprawy z allegro? Ja robie bardzo duzo zakupów przez allegro. Przedewszystkim koraliki, ale to też nie jest takie bo wydaje nawet do 400zł na nie ( zdarza się że wiecej). No i inne rzeczy też zamawiam przez allegro, dlatego jestem ciekawa. Mój mąż kupiła raz chyba szlifierke do garażu i po roku przyjechała policja i ją zabrała. Od tamtej pory jej nie odzyskał a w sądzie był już wzywany chyba ze 4 razy w tym raz na drugi koniec Polski i musiał być osobiście. A z szlifierki ani pieniędzy ani urządzenia. Kosztowała ok 300zł i mąż się skusił a okazało się że to podruba (Bosch).

Jusiu, więcej info na priva.

mi sie wydaje Bozenko,ze wlasnie na wiosne powinnam tryskac energia..dzis spalam 8.5h wiec chyba ok:)generalnie jak sie budze to nie czuje sie zle;mam sile na jakies cwiczenia nawet ale potem w pracy tak ok 16-17 uchodzi ze mnie powietrze...na przerwie kolo 18 pije cole i jakos na pol h energia mi wraca ale potem jest to samo..czase nawet potykam sie o przedmioty;a ja nie chce sie szybko zestarzec jak mi tu Gochna pisze:P:P:P:P:P

No to kochanie zadbaj o siebie :smile: . Nie można być notorycznie zagonionym, bo młodośc umyka ;) . Posłuchaj, bardziej doświadczonej, starszej pani :-(

Smażę dzisiaj kotlety schabowe na komunię Syna. Wiem, ze to nie jest protalowe, ale moi Synowie nie wyobrażają sobie żadnej imprezki bez kotletow schabowych, mam nadzieje, że nie zeżr wszystkich i zostanie trochę dla gości :) . Usmażyłam już 12, jeszcze mi 9 zostało. Wszystkie wsadzę do zamrażarki i przynajmniej jedno danie będzie z głowy. Protalowo zamierzam zrobić pierś indyka faszerowaną pieczarkami, myślę, że będzie dobra. Przede mną już niespełna miesiąc pichcenia i sprzątania, ale mam trochę luzu w pracy więc mogę spokojnie rozwinąć skrzydła :)

To tak jak moje chłopaki, a przynajmnie jeden z nich. Tzw "płaskie", to od najmłodszych lat jego przysmak, z fileta drobiowego to podróba, tak że najlepsze są prawdziwe schabowe albo kotlety z karkówki - jeszcze lepsze. A chudy jak patyk!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc dziewczyny, ja tak szybko wpadlam na chwilke bo na 15 do pracy lece ale mam pytanko czy na fazie z warzywkami mozemy jesc szczaw? marzy mi sie szczawiowa z jajeczkiem :smile: milego dnia

Moim skromnym zdaniem, jak najbardziej! Nie jest on na liście nieodzwolonych ... liści ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam popołudniowo.

Przeczytałam ostatnio w waszych postach o tym,że jecie kotlety sojowe,że dukan na nie zezwala.Wczoraj podczas zakupów je poszukałam i kupiłam.I tu pojawia się moje pytanko:po pierwsze w jaki sposób je przyrządzacie???

wogóle to jestem zdziwiona ponieważ one na 100g zawierają białka-45 g,węglowodanów-26,8 g i tłuszczu 1,3g.STRASZNIE DUŻO TYCH WĘGLOWODANÓW.I w składzie oprócz odtłuszczonej mąki sojowej jest jeszcze skrobia ziemniaczana. MOŻA JA KUPIŁAM NIEODPOWIEDNIE??? czy wy naprawdę takie jecie?

ale dużo narobiło się wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wtorkowo.

Byłam na działce. Mój rabarbar ma 3-5centymetrowe ogonki i liście wielkości dłoni dziecka. Śliweczka pisała, że robiła w tym roku rabarbarowy dżemik. Z czego? :smile:

Jej,to co to za rabarbar ;) Mój miał 20 centymetrowe łodygi!

Widzę,że naleśniki Śliweczki robią furrorę - ja też dzisiaj je zrobiłam, i także wyszły mi 4.

Po jednym byłam już pełna , ale w sumie skonsumowałam 3 około godz.18. i aż do tej pory czuje je w żołądku Syte ibardzo pyszne...

Szkoda, że tylko w składzie jest mąka kukurydziana ( ale skrobi nigdzie nie mogę dostać u nas , a nawet nie wiem czy ze skrobią kukurydzianą te naleśniczki wyjdą...)

W przepisie jest skrobia,a nie mąka.Zawsze robię je ze skrobi.

witam popołudniowo.

Przeczytałam ostatnio w waszych postach o tym,że jecie kotlety sojowe,że dukan na nie zezwala.Wczoraj podczas zakupów je poszukałam i kupiłam.I tu pojawia się moje pytanko:po pierwsze w jaki sposób je przyrządzacie???

wogóle to jestem zdziwiona ponieważ one na 100g zawierają białka-45 g,węglowodanów-26,8 g i tłuszczu 1,3g.STRASZNIE DUŻO TYCH WĘGLOWODANÓW.I w składzie oprócz odtłuszczonej mąki sojowej jest jeszcze skrobia ziemniaczana. MOŻA JA KUPIŁAM NIEODPOWIEDNIE??? czy wy naprawdę takie jecie?

ale dużo narobiło się wątpliwości.

Ja od czasu do czasu w dni z warzywami jem kotlety sojowe i nie widzę różnicy na wadze.Dukan zezwala na soję,a kotlety sojowe mają lepsze parametry niż soja w ziarenkach :-(

A teraz do rzeczy...

Moja waga się zlitowała i nareszcie pokazała z przodu...8 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JUPI!!!!!

Czekałam tyle czasu na tego bałwana :) Oj, jak się cieszę :)

Gratulacje spadkowiczom,reszcie wytrwałości (opłaca się!!!!)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wtorkowo.

Ja od czasu do czasu w dni z warzywami jem kotlety sojowe i nie widzę różnicy na wadze.Dukan zezwala na soję,a kotlety sojowe mają lepsze parametry niż soja w ziarenkach :)

...

A teraz do rzeczy

..Moja waga się zlitowała i nareszcie pokazała z przodu...8 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

YUPI!!!!!

Czekałam tyle czasu na tego bałwana :) Oj, jak się cieszę :)

Gratulacje spadkowiczom,reszcie wytrwałości (opłaca się!!!!)

Pozdrawiam.

Juhuuuu!!!

GRATULACJE ;) :-( :)

TEN TWóJ BAŁWANEK JEST PRZESŁODKI :smile:

Ja soje kilka razy jadłam... w kotletach.

Smaczne, najlepsze z sosem pomidorowym.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Olinko :)

Jej Sliweczko :) Wlasnie zobaczyłam że straciłaś 50 kg :smile: ;) :-( :) :)

To jest tak imponujący wynik że aż trudno uwierzyć!!!

Bardzo się cieszę że ci się udaje tak pięknie chudnąć!!

Buziak!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam inne pytanie, tez odnosnie dozwolonych produktow :smile: czy jesli w fazie z warzywami ma sie prawo do 2 produktow tolerowanych, a lyzka maki kukurydzianej to taki produkt to czy jesli jednego dni nie zjem ani odtluszczonego kakao, ani jogurtu owocowego to moge takiej maki uzyc 2 lyzki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.