Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Śliweczko gratuluje Ci Twojego sekcesu... mam nadzieje ze wszystkie bedziemy tak pieknie gubic kilogramy, ale Ty to chyba moja mentorką zostaniesz :-P trzymam kciuki za dalsze spadki. buzia...

BRAWO ŚLIWECZKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :*

DZIĘKUJĘ DZIEWCZYNY!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGROMNIASTE GRATULACJE!!!TO DOPIERO JEST SUKCES.

Napiszcie mi jeszcze jak te kotlety robicie i czy wolno nam taki zwykły przecierpomidorowy bo mam ochotę w wazie z warzywami zrobić gołąbki???

Witajcie wtorkowo.

Jej,to co to za rabarbar :-P Mój miał 20 centymetrowe łodygi!

W przepisie jest skrobia,a nie mąka.Zawsze robię je ze skrobi.

Ja od czasu do czasu w dni z warzywami jem kotlety sojowe i nie widzę różnicy na wadze.Dukan zezwala na soję,a kotlety sojowe mają lepsze parametry niż soja w ziarenkach :-P

A teraz do rzeczy...

Moja waga się zlitowała i nareszcie pokazała z przodu...8 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JUPI!!!!!

Czekałam tyle czasu na tego bałwana :D Oj, jak się cieszę :grin:

Gratulacje spadkowiczom,reszcie wytrwałości (opłaca się!!!!)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sago widzę że razem rozpoczniemy III fazę, bardzo sie cieszę że będzie ze mna ktoś bardziej doświadczony w dukaniu :-P

To bardzo mi miło, też się cieszę że będziemy mogły razem się dopingować. Jednak moja trzecia faza potrwa kilka razy dłużej od twojej, ale najgorsze początki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko kochana wielkie gratulacje!!!!!!! No i powiedz że nie jesteś wzorem do naśladowania dla nas?! Jeszcze raz gratuluje! Muszę teraz uciekać przed Tobą, bo się ze wstydu spale jak mnie przegonisz! :-P??:

Własnie co do kotletów sojowych jak je robicie? Jeszcze ich nie jadłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGROMNIASTE GRATULACJE!!!TO DOPIERO JEST SUKCES.

Napiszcie mi jeszcze jak te kotlety robicie i czy wolno nam taki zwykły przecierpomidorowy bo mam ochotę w wazie z warzywami zrobić gołąbki???

Dziękuję I26 :-P

W wątku z przepisami wstawiłam kiedyś kilka przepisów na kotlety sojowe.

Wielkie gratulacje ŚLIWECZKO jesteś niesamowita. !!!!!

Dziękuje Saguś :D

Śliweczko kochana wielkie gratulacje!!!!!!! No i powiedz że nie jesteś wzorem do naśladowania dla nas?! Jeszcze raz gratuluje! Muszę teraz uciekać przed Tobą, bo się ze wstydu spale jak mnie przegonisz! :-P ??:

Dziękuję Jusiu,będę Cię gonić wiec uciekaj :grin:

Dziewczyny pytałam kiedyś o sernik. Mówiłyście że macie jakis dobry ale nikt mi nie odpisał. Macie jakiś nowy przepis czy zmodyfikowałyście ten mój?

Co do sernika to niektóre dziewczyny pieką sernik Gochny,a niektóre mój.I jeden i drugi jest w wątku z przepisami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko, jakie wspaniałe osiągnięcie, ponad 50kg mniej, serdeczne gratulacje :-P :-P :D

Pauluk, jak spisywałam z forum Maszkuleczki listę produktów tolerowanych tam było napisane, że można skrobii kuk. 1 łyżkę dziennie więc nie wolno 2 łyżek, można za to jakiś inny produkt tplerowany tego dnia.

Dzisiaj upiekłam chlebek z sezamem, wreszcie mi się przypomniało podczas mieszania, że już dawno zalega w szafce sezam do pieczywa :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliweczko GRATULACJE !!!

Witam Was dzisiaj ciepło!

Mam dobrą wiadomość :-P w piątek późnym popołudniem dostałam telefon że otrzymałam pracę i od poniedziałku zaczęłam. Więc obecnie pracuję w dziale sprzedaży w hurtowni farmaceutycznej :D najważniejsze że zapowiada się ciekawie ta praca...no i będę mogła sobie dodatkowo drugi etat znaleźć :-P więc szukam jeszcze czegoś dodatkowego :grin: szczególnie że czekam cały czas za odpowiedzią z jednej firmy z którą mogłabym pogodzić obecne obowiązki :)

Wszystkim spadkującym gratuluję!!! Reszcie oczywiście wytrwałości życzę :)

Miłego wieczoru!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wtorkowo.

Jej,to co to za rabarbar :D Mój miał 20 centymetrowe łodygi!

W przepisie jest skrobia,a nie mąka.Zawsze robię je ze skrobi.

Ja od czasu do czasu w dni z warzywami jem kotlety sojowe i nie widzę różnicy na wadze.Dukan zezwala na soję,a kotlety sojowe mają lepsze parametry niż soja w ziarenkach :grin:

A teraz do rzeczy...

Moja waga się zlitowała i nareszcie pokazała z przodu...8 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JUPI!!!!!

Czekałam tyle czasu na tego bałwana :) Oj, jak się cieszę :)

Gratulacje spadkowiczom,reszcie wytrwałości (opłaca się!!!!)

Pozdrawiam.

No KOCHANA....... cóż mogę rzec.... GRATULACJE ZA SPADKI i przede wszystkim za WYTRWAŁOŚĆ!!!!!!!!! :-P

Dobry wieczorek...... Zaglądam-Melduje się CODZIENNIE ! To już choroba:) Loguje się za to rzadko......bo przez ostatnie dwa tygodnie to żal aż mówić.........-nie toże poległam ale motywacja spadła i ..... niechce komentować by nie zaprzepaścić i wywołać wilka z lasu...... ale na daną chwilę mam kryzys :cry: Za to Wam KOBIETKI gratuluje z całgo serducha mego.....

Marudko toż to juz Tylko dotknąć a pod ołtarz pójdziesz :-P Życzę ci na nowej drodze szczęścia,zrozumienia ,wyrozumiałośći (strasznie podobały Mi się słowa-porada Grazzi ) oraz mnóstwo uczucia i Wielkiej miłości na przyszłe 100lat! To już tak na zaś ode Mnie :D

A teraz zmykam bo pózna nocka już...... Kolorowych snów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczornie:)

przede wszystkim ogromne gratulacje dla SLIWECZKI!!!!naprawde Kobito jestem pod ogromnym wrazeniem!!teraz to juz z gorki:)

ja dzis wpadlam na pomysl wydrukowania sobie w pracy na przerwach calego watku z przpisami:)i wydrukowalam sobie juz 15 stron;sporo tego jest i bede miala zajecie na weekend;kupie sobie segregator,zrobie spis tresci i ponumeruje strony:)wiem,ze zawsze moge to netu zajrzec ale ja tam wole tradycyjnie miec ksiazki kucharskie:)no i wyniuchalam przeis Bozenki na ciasto czekoladowe..i juz zrobione:)ale do jutra poczeka bo juz nie chce sie najadac na noc:)

Iriss mnie zawsze na wiosnę, gdy się zrobi nagle ciepło dopada tzw. zmęczenie wiosenne, które głównie się objawia dużą sennością. Mija po ustabilizowniu się pogody. Mam nadzieje, że u Ciebie to też jest przejściowe :-D Jeśli chodzi o sukienkę to nie wiem czy jest czym się chwalić, bo ja jestem taka klasyczna dziewczyna i sukienka jest bardzo skromna.

No to kochanie zadbaj o siebie :cry: . Nie można być notorycznie zagonionym, bo młodośc umyka :D . Posłuchaj, bardziej doświadczonej, starszej pani :twisted:

powiem Wam dziewczynki,ze dzis w pracy czulam sie juz duzo lepiej;juz nie mialam takiego uczucia,ze powlocze tylko nogami..bylo lepiej:)wiec mam nadzieje,ze odzyje niebawem na wiosne:)

Bożenko klasycznie i skromnie rowna sie pieknie!!wiec ja tam czekam na Twoja fote w nowej kiecce:)

Mam dobrą wiadomość :-P w piątek późnym popołudniem dostałam telefon że otrzymałam pracę i od poniedziałku zaczęłam. Więc obecnie pracuję w dziale sprzedaży w hurtowni farmaceutycznej :D najważniejsze że zapowiada się ciekawie ta praca...no i będę mogła sobie dodatkowo drugi etat znaleźć :-P więc szukam jeszcze czegoś dodatkowego :grin: szczególnie że czekam cały czas za odpowiedzią z jednej firmy z którą mogłabym pogodzić obecne obowiązki :)

Wszystkim spadkującym gratuluję!!! Reszcie oczywiście wytrwałości życzę :)

Miłego wieczoru!

Motylku gratuluje bardzo pracy!!sama pamietam jak sie cieszylam jak dostalam pierwsza prace po studiach:)motywujace to bardzo jest:)

zmykam spac;jutro musze wstac wczesniej i skoczyc na miasto przed praca;na 10.40 mam lekarza(chce sobie swoje wyniki obejrzec a przez telefon mi powiedzieli tylko,ze sa ok ale ja tam wole sama sprawdzic:))i pare rzeczy zakupic przy okazji..krem do twarzy jakis;moze foremke na mufinki i jakis drobizg dla tego mojego kochanego bo jutro ma imieniny;nie mam pojecia tylko co?!

dobranoc!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!!!

Dziękuję wszystkim za miłe słowa!!! :-P Wczoraj mnie nie było bo jeździliśmy z ciastem. Dziwny taki zwyczaj, ale jest. Przynajmniej nadażyła się okazja spotkania z koleżankami. Ale akurat tej której najdłużej nie wiedziałam.. :D nie było w domu. Otwarła nam teściowa, potem jeszcze tylko jej mąż dojechał, a ich małą córunie to tylko na zdjęciach zobaczyliśmy - bo spała.. Ale gdybym nie miała samochodu to w życiu by tyle nie załatwiła co wczoraj - bo ta moja część znajomych to każdy mieszka gdzie indziej. U Adaśka lepiej - bo jego koledzy to koło siebie w sumie mieszkają, choć ci już żonaci się powyprowadzali - ale większość niedaleko. Ci faceci to chyba wszyscy takie 'cyce', że muszą przy mamusi mieszkać :-P .

Nie ważyłam się - może już po wszystkim dopiero.. zobaczymy z jakiego pułapu trzeba będzie znowu startować z dietą.. :)

Żebym tylko nie zapomniała, że muszę jutro kieckę odebrać.. :grin:

Dobra kończę.. bo Was tu zanudzam, bo już żyję tylko tym - choć nie chcę się stresować..

Miłego dnia :-***

Zapomniałabym - ŚLIWECZKO Kobietko Kochana!!!!!!!!!!!!! Jesteś THE BEST!!!!!!!!!!!!

A Tobie Motylku pracy gratuluję - jak widać w miarę jedzenia apetyt rośnie.. skoro chcesz pogodzić ze sobą dwa zajęcia :) Takie czasy, że dziś wszystko dookoła jest - tylko papierków na to brakuje - kiedyś było na odwrót.. życie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Dziewczynki :grin: i może jakiś zabłąkany Chłopaku :D

Piękne slońce od rana nam przyświeca od razu mam dobry humor :)

Dzisiaj mam w planach sprzątanie, mam nadzieję, że się nie przepracuję :-P

Jutro rano wybieram sie wreszcie na zajęcia fitness, namówiłam koleżankę więc będzie nam raźniej. Wybieramy się również na siłownię więc nie wiem kiedy będę bardziej połamana czy dzisiaj po sprzątaniu czy jutro po zajęciach sportowych :-P

Motylku tak się cieszę, że się doczekałaś. Życzę Ci, żeby pracy sprawiała Ci dużo satysfakcji i żebyś trafiła tam na fajnych ludzi :)

Życzę wszystkim samych spadków i miłego dnia :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.