Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Zbieram się babeczki.. nie wiem czy jeszcze do was zajrzę.. ale pewno tak - bo potem nie nadrobię zaległości. Ale tak na zapas żegnam się z Wami Kochane!!!!!!!!!

I do napisania - wrócę odmieniona :-P najpóźniej we wtorek :-P Ech - zwariowany czas mnie czeka.. masakra - to juz!!!!!!!!

post-13995-1271850835_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbieram się babeczki.. nie wiem czy jeszcze do was zajrzę.. ale pewno tak - bo potem nie nadrobię zaległości. Ale tak na zapas żegnam się z Wami Kochane!!!!!!!!!

I do napisania - wrócę odmieniona :grin: najpóźniej we wtorek :-P Ech - zwariowany czas mnie czeka.. masakra - to juz!!!!!!!!

post-13995-1271850835_thumb.jpg

No juz tuz tuz :-P

trzymaj sie dzielnie kochana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wspaniale kobietki!

-Sliweczko napisalam do Ciebie prosbe na nk,ale juz sobie poradzilam.Wyobrazcie sobie ,ze czytajac wczoraj posty cos sie stalo ,ze ostatnie dwie strony nie dalam rady przeczytac poniewaz pokazywala mi sie tylko pierwsza strona forum,tak samo bylo i z przepisami tylko spis nic wiecej.Chodzilam wsciekla bo przeciez dzien bez forum to tak jak czlowiek bez reki,nic nie wiadomo co sie dzieje .Logowalam sie i wylogowalam i nic ,az tu dzisiaj nacisnelam w opcjach tryb wyswietlania na standard i znowu Was poczytuje.Nareszcie.

-Zaraz biore sie za nadrabianie zaleglosci mam nadzieje ,ze duzo nie pisalyscie :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iriss! no wlasnie zobaczylam na nk ,ze studiowalas w Olsztynie,tak Olsztyn to piekne Mazurskie miasto,troche daleko do Suwalk.

Sliweczko gratuluje tej 8z przodu ,50 za Toba,to co teraz dla Ciebie te 20, pestka.

-Motylku gratuluje pracy,oby i z tej drugiej dali znac.

-Sago a jak u Ciebie z praca?chyba ze ja cos ominelam i moze juz znalazlas?

-ja test Ducana robilam dawno ,wg niego powinnam miec wage 54-55kg,ja bede sie cieszyc jak utrzymam 60,

Malenstwo glowa do gory,kiedys napewno zaswieci nad Toba slonce oby jak najszybciej.

-Aha! wczesniej wspominalam,ze robilam sobie badania,wyniki odebralam sa dobre,nawet bardzo,jedynie cholesterol ciut ponad norme mam 202,4 (norma140-200)i TSH 4,65(0,27-4,2).

-Marudko ja tez pierwszy raz slysze o takim zwyczaju jezdzenia z ciastem.U mnie daje sie ale po weselu i tylko gosciom weselnym i nosi sie do pracy.

Trzymaj sie Marudko dzielnie i wracaj do nas juz w innym stanie,tzn.nie panna,tylko mezatka :-P .Uciekam obiadek szykowac bo zaraz rodzinka przyjdzie z pracy.Do uslyszenia :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczyny:)

POzwoliłam sobie do Was dołączyć bo tez jestem na tej diecie:) W sumie już 9 dzień i mam 4 kg do tyłu:) Pewnie większość to woda bo jakoś nie czuje się o nie szczuplejsza:) Po kuracji hormonami i ciąży chciałabym zrzucić jakieś 15 kg:) Dieta jest monotonna ale świetna:)

Dorotixxx jestem pod Twoim wrażeniem. Znalałzm to forum szukając przepisów na torty:) Przede mną chrzciny synka i pieczenie torta. Trochę sie obawiam i zastanawiam czy może nie iść na łatwiznę i nie kupić gotowego. Jednak niestety to wydatek 100zł . ehhh

Dorotixxx podpowiedz coś jakiś fajny przepis może??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w słoneczny dzionek!

Właśnie siedzę sobie przy kawce. Wcześniej nie mogłam napisać bo byłam z synkiem na badaniu krwi. Myślałam że bedzie koszmar, płacz i wogóle bo przeciez ma 2,5 roku i nigdy nie miał wszystkich badań robionych tzn . pobieranej krwi. A on.... Ani nie pisnał tylko zagadywał tylko pielęgniarki że ma klocki Lego i cały czas patrzył na kapiącą krew. Byłam z niego bardzo dumna!!!!! :-P .

Gratuluje wszystkim spadków! 

To pierwsze dzieciątko o którym słyszę, że takie dzielne. Oj mama wyrośnie z niego dzielny i niestrachliwy mężczyzna.

Ja niestety wciąż bez pracy. NIe chce mi się nawet pisać na ten temat, chyba depresja mnie dopada. Ah.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saguś - trzymaj się, i dla ciebie zaswieci słońce, tylko nie zaprzestaj poszukiwan i mocno wierz, że sie uda... musi sie udac. :-P Dzis jak wracałam do domu z pracy to w Trójce, w komentarzu ekonomicznym mówili, że mamy przełom w stopie bezrobocia, że juz nie bedzie rosła ale pójdzie w dół, że gospodarka sie rozpędza, no kurcze musi w końcu cos ci sie sensownego trafić.... :D :grin: To niemożliwe żeby w takiej dużej aglomeracji nie było szans na fajna prace dla księgowej.... ona gdzies tam jest ta praca i juz na ciebie czeka, tylko jeszcze nie trafiłaś na nią.... mocno w to wierze i ty tez musisz, pamietaj - mysl to tez energia i dobra myśl = dobra energia, a wtedy "przyciągniesz" dobre sytuacje. Myśl pozytywnie, dołowanie sie nic nie zmieni. Zobacz ile dokonałaś, udane córy, taaaaki spadek wagi, teraz tez dasz rade... :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Deepi !

Powodzenia w dietkowaniu wspólnym z nami na forum, naszej Sekty Czcicieli Twarogu !

Wytrwałości zycże ! :-P

Śliweczko - właśnie wieczorem na późna obiado-kolacje zrobiłam sobie nalesniki wg twojego ostatniego przepisu, miałam małe jajka wiec dałam 3 ale wtedy znów wydawało mi sie że ciasto jest zbyt rzadkie więc dołozyłam 1 łyżke owsianych i 1 łyzke pszennych mielonych otrebów. Pycha były, delikatniutkie, jedwabiste, do tego serek z cynamonem, jogurtem i słodzikiem... poezja.......... :D Wyszło 5 szt niezaduzych.... zezarłam wszystkie.......... :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczornie:)

ja juz w lozeczku:):D:):grin::):)jedzonko przyszykowane na jutro wiec mozna sie porelaksowac:)

Ale Ci zazdroszczę!!! :cry: :D :-D Tych muffinek...

PS.

Max w końcu dochodzi do siebie :) Tylko strasznie śmierdzi, bo cały czas ta rana się oczyszcza. Teraz już zdejmuję mu kołnierz pod kontrolą, więc trochę weselszy, niemniej przyzwyczaił się juz do tego stopnia, że sam przychodzi żeby mu założyć, jak go zbytnio ciągnie do lizania :-P

Gochna skombinuj jakies "ziolo"i zmajstrujemy sobie protalowa muffinke z wkladka:) :-P ciesze sie,ze z Maxem lepiej;madrego masz psa:)no i ja wiem,ze to smierdzi...ale minie:)

Iriss! no wlasnie zobaczylam na nk ,ze studiowalas w Olsztynie,tak Olsztyn to piekne Mazurskie miasto,troche daleko do Suwalk.

Grazzia no ja dlugi okres czasu mieszkalam na Mazurach..hehe Warmi najpierw(bo Olsztyn to Warmia)a potem z Mrągowie(to juz Mazury:))a w podlaskim w Augstowie mam rodzinke i bywalam tam czasem;do Suwalk jakos jeszcze nie dotarlam:)moze kiedys:)

Dieta jest monotonna ale świetna:)

Witaj Deepi:)powodzenia w dietkowaniu zycze:)i absolutnie nie zgodze sie,ze dieta jest monotonna!!!!!!ja czasem mam tyle przepisow do wyboru,ze sama nie wiem co gotowac i jesc:)

Hej dziewczyny gdzie Wy szystkie sie podziewacie???! Co zajrze za forum to pusto. Nawet nie ma co czytać! Czyżby jakies filmy czy raczej obowiązki?

hehe..no wlasnie:)czasem nie idzie nadrobic czytania a teraz puuustki:)wiosna przyszlo to wszyscy gdzies wybyli :)

za to wc moglo by nie istniec tragedia chyba dzisiaj zapodam herbatke na noc

AZ ja wlasnie zapodaje herbetke na noc...choc ostatnio figura nie pomogla juz!!dzis kupilam cos w holland&barret i robie mixa- slimtea plus to cos (zapomnialam nazwe..laxyzeen czy jakos tak;takie zolte pudelko)a Ty co pijesz?mozesz masz cos lepszego?

dobrej nocki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saguś - trzymaj się, i dla ciebie zaswieci słońce, tylko nie zaprzestaj poszukiwan i mocno wierz, że sie uda... musi sie udac. :-P Dzis jak wracałam do domu z pracy to w Trójce, w komentarzu ekonomicznym mówili, że mamy przełom w stopie bezrobocia, że juz nie bedzie rosła ale pójdzie w dół, że gospodarka sie rozpędza, no kurcze musi w końcu cos ci sie sensownego trafić.... :D :grin: To niemożliwe żeby w takiej dużej aglomeracji nie było szans na fajna prace dla księgowej.... ona gdzies tam jest ta praca i juz na ciebie czeka, tylko jeszcze nie trafiłaś na nią.... mocno w to wierze i ty tez musisz, pamietaj - mysl to tez energia i dobra myśl = dobra energia, a wtedy "przyciągniesz" dobre sytuacje. Myśl pozytywnie, dołowanie sie nic nie zmieni. Zobacz ile dokonałaś, udane córy, taaaaki spadek wagi, teraz tez dasz rade... :-P

Witam serdecznie.

Bardzo dziękuję za wsparcie duchowe, potrzebowałam tego bo już trochę opadam z sił. Praca fajna jest ale wymagają znajomości języka obcego, a tym u mnie kiepsko. Dziękuję jeszcze raz i szukam dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.