Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie Laseczki :-P

Zobaczyłam dzisiaj na wadze 6 z przodu i na tyle fajne zyferki obok, że mogę wreszc :D ie zmienić suwaczek tylko nie wiem czy jeszcze pamiętam jak sie to robi :-P

Maragretko przyzywam Ciebie, żebyś poszła moim śladem i to szybko :grin: I cieszę się, że z Twoim kręgosłupem jest lepiej :)

Marudko szkoda, ze już wybyłaś z forum przed swoim wielkim dniem. Składam Ci serdeczne życzenia, żeby w sobotę rozpoczęło dzień i zakończyło piękne słońce. Chciałabym, zebyś zapamiętała ten dzien jako wspaniały i radosny. Czekam na Martusię-mężatkę :)

Witaj Deepi życzę Ci powodzenia i wytrwałości :D

Wszystki życzę wspaniałego dnia pełnego spadków i słońca(ktore u mnie pięknie rozświetliło okolicę) :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a rana.Zaraz muszę pędzić z synkiem na przystanek,wpadłam tak na chwileczkę suwaczek przemienić.Aż miło jak tak na wagę weszłam i znowu spadeczek ,jak tak dalej pójdzie to nie będe długo w tej drugiej fazie.za 2 dni dopiero 2 miesiące miną.

Witam nowe forumowiczki wśród nas i życze wytrwałości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w czwarteczek,

Ale u mnie dzisiaj ponuro i pochmurno za oknem i tylko 5 stopni brrr...brrr

Zbieram się babeczki.. nie wiem czy jeszcze do was zajrzę.. ale pewno tak - bo potem nie nadrobię zaległości. Ale tak na zapas żegnam się z Wami Kochane!!!!!!!!!

I do napisania - wrócę odmieniona :-P najpóźniej we wtorek :-P Ech - zwariowany czas mnie czeka.. masakra - to juz!!!!!!!!

post-13995-1271850835_thumb.jpg

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia i powodzenia.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!

Ja też wpadłam zmienić suwaczek, niewiele ale zawsze to coś! Zwłaszcza że wczoraj wmuszona zostałą we mnie zapiekanka nieprotalowa i wypiłam 2 lampki wina. Bałam się że dziś waga pokaże dużo więcej a tu zaskoczenie :-P .

Pogoda u mnie znów dziś do d..... Aż nie chce się wychodzić z domu. A wieje jak.....

Bożenko wielkie gratulacje co do wagi. Nie wiedziałam że Ty już 6 widzisz. Suwaczek masz troszke skryty.

Saga nie przejmuj się jakimś dołem. Pomyśl że jak nie teraz to następnym razem prace dostaniesz. Bo kto odmówi takiej lasce? I to z doświadczeniem?! Myśl pozytywnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!

Ja też wpadłam zmienić suwaczek, niewiele ale zawsze to coś! Zwłaszcza że wczoraj wmuszona zostałą we mnie zapiekanka nieprotalowa i wypiłam 2 lampki wina. Bałam się że dziś waga pokaże dużo więcej a tu zaskoczenie :-P .

Pogoda u mnie znów dziś do d..... Aż nie chce się wychodzić z domu. A wieje jak.....

Bożenko wielkie gratulacje co do wagi. Nie wiedziałam że Ty już 6 widzisz. Suwaczek masz troszke skryty.

Saga nie przejmuj się jakimś dołem. Pomyśl że jak nie teraz to następnym razem prace dostaniesz. Bo kto odmówi takiej lasce? I to z doświadczeniem?! Myśl pozytywnie!

Mam nadzieję Jusiu mam nadzieję

Gratuluję każdy spadek cieszy.

U mnie niestety zastój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny!

Widzę, że sporo z Was pisze, że ma problemy z trawieniem. Nie wiem czy odpowiada Wam takie rozwiązanie, ale polecam wysiłek fizyczny, np bieganie. Wg mnie pobudza trawienie, ja ćwiczę 5 razy w tygodniu, nie jem otrębów tylko samo białko i nie mam raczej problemów. No ale z drugiej strony jestem dopiero 11 dzień, może jeszcze się pojawią :D No w każdym razie jak bardzo Wam to przeszkadza to chyba nie zaszkodzi spróbować, a nuż pomoże :-P

PS. Deepi, fajnie że zaczęłaś wtedy, kiedy ja, będziemy szły ramię w ramię :grin: I zgadzam się że dieta jest monotonna, niestety jestem "na mieście" od rana do wieczora poza weekendami (studia i praca) i nie mam kiedy sobie czegoś ugotować, a nawet jeśli ugotuję to nie mam kiedy i gdzie zjeść więc kończy się na jedzeniu serków wiejskich i jogurtów w dużych ilościach, które zaczynają mnie męczyć :-P czekam z utęsknieniem na weekend ale niestety weekend będzie znowu w fazie P więc zbyt zróżnicowanego obiadku też sobie nie ugotuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AZ ja wlasnie zapodaje herbetke na noc...choc ostatnio figura nie pomogla juz!!dzis kupilam cos w holland&barret i robie mixa- slimtea plus to cos (zapomnialam nazwe..laxyzeen czy jakos tak;takie zolte pudelko)a Ty co pijesz?mozesz masz cos lepszego?

no niestety ja zapodalam figure i dzisiaj zobaczylam ze jest po dacie uhuuu i nic niestety zobacze ten wynalazek z holland&barret jest w boots-ie taki wyciag z fig duzo osob go sobie chwali tylko nie wiem czy mozna figi suszone ale tam sie bieze lyzeczke czy dwie to moze nie zaszkodzi

buuuu wstalam rano i sie zwazylam waga do gory chyba wczoraj zachwalilam ze stoi a moze ja za duzo jem hahahah mam takie napady glodu no nic humor kiepski ale do pracy trzeba sie zbierac jakies porady na to wc jestem otwatra hahahha prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w czwarteczek,

Ale u mnie dzisiaj ponuro i pochmurno za oknem i tylko 5 stopni brrr...brrr

No szokkk i ponoc gdzieniegdzie pada snieg???

U mnie troszeczke slonka ale mrozno.

Wlasnie zajadam piers duszona na parze z curry :D Lubie ta przyprawe bardzo. Dziś dzien utrwalania dietki, kolejny czwartek.

Jutro jade na szkolenie, ciekawa jestem reakcji kolezanki ktora ostatni raz mnie widziala w grudniu.

Jednak bylo to jakies 11 kg temu :grin:

Saga bużka dla Ciebie, bedzie dobrze ...

Maragrete co tam pieć naleśników protalowych ...najwazniejsze ze nie sa to smarzone i ciezkie nalesniory ze slodasnym dzemem. Takie nasze sa zdrowe :) Jedz na zdrowko.

Robilam ostatnio na obiadek te nalesniczki - sa pyszne. Robie je i dla siebie i dla Łukasza :)

Jusiu szkoda dietki, pamietaj ze kazde odstepstwo powoduje zastoje :-P a potem placz....

Trzymaj sie dzielnie. :-P

Dziewczynki jak myslicie czy trzylatka (moja siostrzenica) nie jest za mala na pojscie do Cyrku??

Była ktoras z was??

Jutro ma byc u mnie w miescie i dziecko chce poksc bo pani w zlobku juz rozdala bilety :cry:

pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah Kochane!

"Zaszła pomyłka" - bardzo ale to bardzo Was lubię, ale chyba nawet przez to nie zasłużyłam na podwojne zyczenia urodzinowe! :D Moje Drogie, ja moje PRAWDZIWE URODZINY obchodziłam 3 kwietnia, po prostu wypadały w Wielką Sobotę w tym roku i nie miałam jak zrobic ich obchodów wcześniej... wieć data imprezy urodzinowe wśród przyjaciół ustaliła się na 17 kwietnia.... tak więc spokojnie, nikt się nie spóźnił z życzeniami... a co niektórzy nawet złożyli je podwjnie! :-D DZIĘKUJĘ!

Zdradzę Wam jeszcze, że dziś pod wieczór umieszczono w necie nasze wyniki z piatkowego egzaminu ze zdrowia publicznego.... martwiłam się, że tak tam pokręciłam w tych pytaniach otwartych, że.... że ledwie zdam... a tymczasem okazało się, że otrzymałam 4,5 !!!! :twisted: Życie jest zaskakujące! :-P

A teraz lecę spać, bo padam już na mordkę....

DOBRANOC!

Moje wielgaśne gratulacje!!!!

Witajcie wtorkowo.

Jej,to co to za rabarbar :D Mój miał 20 centymetrowe łodygi!

W przepisie jest skrobia,a nie mąka.Zawsze robię je ze skrobi.

Ja od czasu do czasu w dni z warzywami jem kotlety sojowe i nie widzę różnicy na wadze.Dukan zezwala na soję,a kotlety sojowe mają lepsze parametry niż soja w ziarenkach :grin:

A teraz do rzeczy...

Moja waga się zlitowała i nareszcie pokazała z przodu...8 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JUPI!!!!!

Czekałam tyle czasu na tego bałwana :) Oj, jak się cieszę :)

Gratulacje spadkowiczom,reszcie wytrwałości (opłaca się!!!!)

Pozdrawiam.

najwyższe uznania ode mnie!!!!!

ja tez robilam test dukana i wg niego powinnm wazyc 61..chcialabym 58 ale tak mysle,ze ponizej 60 nie zejde raczej;ale zobaczyny:)mam czas do 14 maja:)15 maja jade do Amsteradmu i tam pogrzeszeeee mufiinkami z wkladka:)nie moge sie doczekac!!

Doktorek ma rację...ja też myślałam o 58kg a on mi wyliczył 61...i kupsko...waga stanęła i się poddałam...

ale i tak jestem przeszcześliwa!!!

Zbieram się babeczki.. nie wiem czy jeszcze do was zajrzę.. ale pewno tak - bo potem nie nadrobię zaległości. Ale tak na zapas żegnam się z Wami Kochane!!!!!!!!!

I do napisania - wrócę odmieniona :cry: najpóźniej we wtorek :-P Ech - zwariowany czas mnie czeka.. masakra - to juz!!!!!!!!

post-13995-1271850835_thumb.jpg

Najpiękniejszego ślubu na świecie Ci zyczę!!!

Witam serdecznie.

Bardzo dziękuję za wsparcie duchowe, potrzebowałam tego bo już trochę opadam z sił. Praca fajna jest ale wymagają znajomości języka obcego, a tym u mnie kiepsko. Dziękuję jeszcze raz i szukam dalej.

powodzenia kochana!!!ja mam również trochę stresa, bo ostatniego kwietnia kończy mi próbna umowa i....ciekawe co uczyni mój wielebny szef...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny! Ja też wczoraj nagrzeszyłam, bo były imieniny mojego najmłodszego synusia i uczciliśmy je lampką winka ... i to nie jedną niestety :oops:

Hej Dziewczyny:)

POzwoliłam sobie do Was dołączyć bo tez jestem na tej diecie:) W sumie już 9 dzień i mam 4 kg do tyłu:) Pewnie większość to woda bo jakoś nie czuje się o nie szczuplejsza:) Po kuracji hormonami i ciąży chciałabym zrzucić jakieś 15 kg:) Dieta jest monotonna ale świetna:)

Dorotixxx jestem pod Twoim wrażeniem. Znalałzm to forum szukając przepisów na torty:) Przede mną chrzciny synka i pieczenie torta. Trochę sie obawiam i zastanawiam czy może nie iść na łatwiznę i nie kupić gotowego. Jednak niestety to wydatek 100zł . ehhh

Dorotixxx podpowiedz coś jakiś fajny przepis może??

Witaj Deepi - życzę dużo siły i wytrwałości - to się opłaca!!!

Ja niestety wciąż bez pracy. NIe chce mi się nawet pisać na ten temat, chyba depresja mnie dopada. Ah.

Trzymaj się Saguś nie możesz popadać w depreche, walcz o siebie, proszę!!!

Saguś - trzymaj się, i dla ciebie zaswieci słońce, tylko nie zaprzestaj poszukiwan i mocno wierz, że sie uda... musi sie udac. :-D Dzis jak wracałam do domu z pracy to w Trójce, w komentarzu ekonomicznym mówili, że mamy przełom w stopie bezrobocia, że juz nie bedzie rosła ale pójdzie w dół, że gospodarka sie rozpędza, no kurcze musi w końcu cos ci sie sensownego trafić.... :grin: :roll: To niemożliwe żeby w takiej dużej aglomeracji nie było szans na fajna prace dla księgowej.... ona gdzies tam jest ta praca i juz na ciebie czeka, tylko jeszcze nie trafiłaś na nią.... mocno w to wierze i ty tez musisz, pamietaj - mysl to tez energia i dobra myśl = dobra energia, a wtedy "przyciągniesz" dobre sytuacje. Myśl pozytywnie, dołowanie sie nic nie zmieni. Zobacz ile dokonałaś, udane córy, taaaaki spadek wagi, teraz tez dasz rade... :-P

Podpisuję się dwoma rękami i nogami! Saguś nie dawaj się !!!

Gochna skombinuj jakies "ziolo"i zmajstrujemy sobie protalowa muffinke z wkladka:) :-P ciesze sie,ze z Maxem lepiej;madrego masz psa:)no i ja wiem,ze to smierdzi...ale minie:)

:x :D :twisted:

witajcie Laseczki :twisted:

Zobaczyłam dzisiaj na wadze 6 z przodu i na tyle fajne zyferki obok, że mogę wreszc :grin: ie zmienić suwaczek tylko nie wiem czy jeszcze pamiętam jak sie to robi :cry:

Moje najszczersze gratulacje Bożenko!!!

Witam w czwarteczek,

Ale u mnie dzisiaj ponuro i pochmurno za oknem i tylko 5 stopni brrr...brrr

A u mnie 2,5 - i jeszcze brrr...brrrdziej :grin:

Witam !!!

Ja też wpadłam zmienić suwaczek, niewiele ale zawsze to coś! Zwłaszcza że wczoraj wmuszona zostałą we mnie zapiekanka nieprotalowa i wypiłam 2 lampki wina. Bałam się że dziś waga pokaże dużo więcej a tu zaskoczenie :grin: .

Ja też poległam wczoraj na winku :oops: . Możemy sobie ręce podać. A waga dopiero się zemści, nie ma innej opcji :) .

Hej dziewczyny!

Widzę, że sporo z Was pisze, że ma problemy z trawieniem. Nie wiem czy odpowiada Wam takie rozwiązanie, ale polecam wysiłek fizyczny, np bieganie. Wg mnie pobudza trawienie, ja ćwiczę 5 razy w tygodniu, nie jem otrębów tylko samo białko i nie mam raczej problemów. No ale z drugiej strony jestem dopiero 11 dzień, może jeszcze się pojawią :P No w każdym razie jak bardzo Wam to przeszkadza to chyba nie zaszkodzi spróbować, a nuż pomoże :D

PS. Deepi, fajnie że zaczęłaś wtedy, kiedy ja, będziemy szły ramię w ramię :D I zgadzam się że dieta jest monotonna, niestety jestem "na mieście" od rana do wieczora poza weekendami (studia i praca) i nie mam kiedy sobie czegoś ugotować, a nawet jeśli ugotuję to nie mam kiedy i gdzie zjeść więc kończy się na jedzeniu serków wiejskich i jogurtów w dużych ilościach, które zaczynają mnie męczyć :) czekam z utęsknieniem na weekend ale niestety weekend będzie znowu w fazie P więc zbyt zróżnicowanego obiadku też sobie nie ugotuję...

Dagmaro19 w takim układzie nie zazdroszczę, bo z czasem nie można już patrzeć na pewne rzeczy i naprawdę może być bardzo ciężko ... Ja na diecie 3 i pół miecha i mimo kombinowania i pichcenia różnych protalowych smakołyków czasami nie wytrzymuję i później muszę odpokutować zastojem na wadze. A każdy zastój przedłuża dietę i powoduje ryzyko następnych wpadek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim....

Jakże dziś zimnooooooooo i tak,tak....-U Mnie popaduje ŚNIEG! :grin: :-P Masakra normalnie,no.... co prawda gdzieś przez te chmury zagląda oszukańczo słonko,ale wraz zimno i brrrr niechce się nosa z domu wychylić.

Co do naleśników Śliweczki _to jak dla Mnie niebo w gębie! :) Pychotka z serkiem homo i kilkoma kroplami aromatu............hm mniam,mniam

U Mnie jak narazie żadnych zmian wagowych,(stoimy w miejscu) za to BOŻENCE i I26,Jusia25 gratuluje spadeczków :)

MISZA i Grazziu dzięki za ciepłe słowa otuchy :-P Problemy narazie jeszcze nie rozwiązane ale..... szkoda tam gadać

Irrys ciasto melduje zrobione i JUŻ zjedzone (dzięki za przepis)

A że słodkie za Mną chodzi zrobiłam Sobie jeszcze dodatkowo Ciastko pychotka i własnie pisząć dio Was przy kawce zajadam....

AZ mój przepis i sposób na problemy z Wc-odkąd sumiennie i systematycznie stosuje otręby- tak niemam żadnych problemów w tym temacie:)

Olinko badz PEWNA ,że zaskoczysz koleżankę NAPEWNO :cry:

A co do cyrku.....hm/ myślę,że to nawet dobry i ciekawy pomysł -frajda dla siostrzenicy jak nic!!!!

Witam DEEPI i trzymaj się w dietowaniu

GOCHNA oj święte słowa Twoje - każde odstępstwo od Diety tylko oddala Nas od wymarzonej Wagi...........-Tak więc łapiemy PION i do roboty wedle wskazówek doktorka się trzymać należy a zostanie NAM to nagrodzone!!!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze siedze właśnie i oglądam Dzień Dobry TVN i kto jest gościem tam?

Dorota Zawadzka super niania - kiedyś dziewczyny wspominałyście o jej wyglądzie i schudnięciu i teraz DOPIERO TERAZ NAOCZNIE rozumiem i widzę o czy mówiłyście ........ SZOk jak ładnie teraz się Kobietka prezentuje :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.