Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dziendoberek:)

nie spalam dzis za dobrze..jakies mialam porypane sny;obudzilam sie taka zmeczona jakas...ale wstalam jakos i w ramach rozruszania bo ewidentnie nie chce mi sie dzis na skskance skakac poprzatalam troche kuchnie i pozamienialam szafki z produktami na inne szafki:)ja czasem tak robie zeby cos odmienic :)torebkom chyba tez musze polke zmienic bo zle mi sie wyciaga...jestem psychiczna!!!

no i jak narazie herbatki nie dzialaja;zalamka!!!!

Hej dziewczyny!

Widzę, że sporo z Was pisze, że ma problemy z trawieniem. Nie wiem czy odpowiada Wam takie rozwiązanie, ale polecam wysiłek fizyczny, np bieganie. Wg mnie pobudza trawienie, ja ćwiczę 5 razy w tygodniu, nie jem otrębów tylko samo białko i nie mam raczej problemów. No ale z drugiej strony jestem dopiero 11 dzień, może jeszcze się pojawią :D No w każdym razie jak bardzo Wam to przeszkadza to chyba nie zaszkodzi spróbować, a nuż pomoże :-P

PS. Deepi, fajnie że zaczęłaś wtedy, kiedy ja, będziemy szły ramię w ramię :grin: I zgadzam się że dieta jest monotonna, niestety jestem "na mieście" od rana do wieczora poza weekendami (studia i praca) i nie mam kiedy sobie czegoś ugotować, a nawet jeśli ugotuję to nie mam kiedy i gdzie zjeść więc kończy się na jedzeniu serków wiejskich i jogurtów w dużych ilościach, które zaczynają mnie męczyć :-P czekam z utęsknieniem na weekend ale niestety weekend będzie znowu w fazie P więc zbyt zróżnicowanego obiadku też sobie nie ugotuję...

Dagmara jeszcze raz napisze,ze nie zgadzam sie iz dieta jest monotonna!!wystarczy troche pomyslowosci(a tej cala masa na watku z przpisami) no i przede wszystkim checi:)ja nawet jak wracam po 14h z pracy a nie mam nic na jutro do jedzenia to nie mazmiluj po prostu musze cos ugotowac;a zabiegana tez jestem i to bardzo a ostatnio dziewczyny wiedza jakas przechodzilam traume ze zmeczeniem..wiec odrobinke checi i zobaczysz,ze to naprawde reweacyjna i smaczna przede wszystkim dietka:)nawet w fazie P:)

AZ ja wlasnie zapodaje herbetke na noc...choc ostatnio figura nie pomogla juz!!dzis kupilam cos w holland&barret i robie mixa- slimtea plus to cos (zapomnialam nazwe..laxyzeen czy jakos tak;takie zolte pudelko)a Ty co pijesz?mozesz masz cos lepszego?

no niestety ja zapodalam figure i dzisiaj zobaczylam ze jest po dacie uhuuu i nic niestety zobacze ten wynalazek z holland&barret jest w boots-ie taki wyciag z fig duzo osob go sobie chwali tylko nie wiem czy mozna figi suszone ale tam sie bieze lyzeczke czy dwie to moze nie zaszkodzi

buuuu wstalam rano i sie zwazylam waga do gory chyba wczoraj zachwalilam ze stoi a moze ja za duzo jem hahahah mam takie napady glodu no nic humor kiepski ale do pracy trzeba sie zbierac jakies porady na to wc jestem otwatra hahahha prosze o pomoc

AZ wg mnie nic sie nie stanie jak wypijesz taka herbatke po dacie;no chyba ze Ci zaplesniala:)ja dam sobie dwie rece uciac,ze zaden wyciag z fig juz na mnie nie podziala;waga sie nie przejmuj..moja rada-nie waz sie codziennie:)

Dziewczynki jak myslicie czy trzylatka (moja siostrzenica) nie jest za mala na pojscie do Cyrku??

Była ktoras z was??

Jutro ma byc u mnie w miescie i dziecko chce poksc bo pani w zlobku juz rozdala bilety :)

pozdrawiam!!

Olinko ja sie nie znam na dzieciach ale wydaje mi sie,ze 3 lata to troche za malo na taka rozrywke....ja bylam jak mialam 5 lat i nie pamietam nic....a z tego co wiem,to rodzicie czy opiekun juz musi placic za bilet..wiec ja bym raczej dziecka nie brala;jeszcze sie przestraszy jakiego s glupiego klauna czy cos

Gochna ja dla odmiany buziaka Ci przesle :*

Maruda trzymaj sie!!i czekamy na fotki:)ja pamietam swoj slub...piekny byl...skrzypce, na podniesieniu orkiestra, na komuni siostra wyla Ave....oj piekny byl;a potem proza zycia:)Zycze Ci kochana duzo szczescia!!i zeby kazdy nastepny dzien byl piekniejszy od poprzedniego w Waszym malżenstwie!!

ale jestem len...budzik mi dzwoni wlasnie ale jest w innej czesci pokoju i nie chce mi sie wstac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irrys ciasto melduje zrobione i JUŻ zjedzone (dzięki za przepis)

A że słodkie za Mną chodzi zrobiłam Sobie jeszcze dodatkowo Ciastko pychotka i własnie pisząć dio Was przy kawce zajadam....

malenstwo to ja poprosze o przepisik na ta pychotke:)albo chociaz stronka gdzie znalazlas:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczyny :)

Jestem załamana, od dwóch tygodni nie mam wagi, popsuła sie skubana i wczoraj w końcu ją wyrzuciłam :-P

Jade dzisiaj kupic nową, boje sie że tabędzie pokazywac mniej korzystne dla mnie wyniki :-P Poza tym nie wiem jak weselne obżarstwo odbiło sie na mojej wadze bo skubana popsuła sie dokładnie w niedziele po weselu - wskazywała mi wagę 17,5 kg :) Chyba nie musze pisać że to niemozliwe :cry:

Raz mi sie wydaję że schudłam a raz że wręcz przeciwnie -> juz chyba jestem niewolnikiem diety :grin:

Z tego wszystkiego zaczęłam wczoraj trening z Tamelee Webb - ja akurat na ramiona - mój najwiekszy kompleks :D Ach... To się wyżaliłam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iriss mam prośbę, mogłabys mi napisać jakie sklepy sportowe oprócz JJB są w UK? Znaczy wiesz, takie sieciówki... Chciałambym na ich stronie www znaleść takie balerinki sportowe pumy i podesłać bratu żeby mi kupił, napewno będą dużo tańsze niż u nas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzuciłam do wątku z przepisami mój dzisiejszy pomysł na obiadek a mianowicie mielone z kapustą w sosie pomidorowym.Mój właśnie się gotuje a takie same robie rodzince tylko ze zwykłego mielonego.

Mimo okropnej aury na dworze życze wszystkim miłego dzionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iriss mam prośbę, mogłabys mi napisać jakie sklepy sportowe oprócz JJB są w UK? Znaczy wiesz, takie sieciówki... Chciałambym na ich stronie www znaleść takie balerinki sportowe pumy i podesłać bratu żeby mi kupił, napewno będą dużo tańsze niż u nas...

Misza spytam dzis w pracy o takie sklepy;ja nie cierpie sportowych ciuchow i butow wiec nie za bardzo sie orientuje:)ale sie dowiem i napisze po pracy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malenstwo to ja poprosze o przepisik na ta pychotke:)albo chociaz stronka gdzie znalazlas:)

Już Ci Irriss piszę ,no więc tak:

CIASTKO PYCHOTKA (nie pamiętam czyjego autorstwa ale tak jak nazwa wskazuje ..-tak równiez smakuje) :-P

3 jajka

2 czubate łyżki stołowe mazeiny (mąki kukurydzianej)

1/2 łyżeczki słodziku

1 starta skórka z cytryny

3 czubate łyżki twarożku (serek wiejski)

Oddzielić białka od żółtek . Białka na sztywno ubić a żółtka wymieszać z mazeiną,słodzikiem,serkiem wiejskim i skórką z cytryny (niemiałam więc dałam tylko kilka kropli aromatu migdałowego). Dodać do tego ubite białka -delikatnie wymieszać . rozgrzać piekarnik do 180 stopni. Ciasto wlać do keksówki (Ja miałam kwadratową foremke taką 15x15cm). Piec 30-35 minut .Wyłączyć i niech sobie w piekarniku stygnie. Smacznego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie wróciłam z zakupów. Myślałam że kupie sobie coś kolorowego z ciuszków a tu nic. Synysia wystroiłam w spodnie i kamizelke , buciki 2 pary i komplecik na lato. A sama nic sobie nie kupiłam. Moze to i dobrze może lepiej kupić za jakieś 5-10 kg ,he he he.......

Teraz trzeba o obiadku pomyśleć. Pewnie bedzie cycek(he he) i pomidory w jogurcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki dziewczyny za porady,

pojde za rada Iris (zreszta siostra tez sie tego obawia) i nie zabieram Leny do Cyrku, ona jednak jest za malutka tzn dosyć bojaźliwa, poza tym w niedziele ma urodziny, bedzie sporo osob, atrakcji, dostanie hulajnoge :-P a ja zrobie ten tort ... mam nadzieje sie uda :-P wrzuce fotke w poniedzialek :D

wiec bedzie mieć sporo wrażen jak na weekend.

A to racja, robią bardzo nieladny chwyt marketingowy, rozdaja dzieciom bilety (dziecko mysli ze juz moze isc) a to rodzice kupuja bilety dla siebie -czesto dosyc drogie ... No co poczac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm....... czy któraś z Was Kobitki może mi powiedzieć jak smakują paluszki surimi?

Kupiłam i owszem, ale wrzuciłam do zamrażarki i tak sobie leżą............. Nie mam pojęcia również jak je zrobić... Może któraś pomoże ?

Malenka na pewno mają posmak rybny ... to niby z krewetek jest :-P

Ja zajadałam albo jako przekąske po porstu, dodawalam do sałatek np z jajkiem, pomidorem czy salatą. gochna chyba robila sos czosnkowy i do tego do maczania dodawala wlasnie brokuły gotowane i paluszki surimi. Po prostu sprobuj i zdecyduj sama! Smacznego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm....... czy któraś z Was Kobitki może mi powiedzieć jak smakują paluszki surimi?

Kupiłam i owszem, ale wrzuciłam do zamrażarki i tak sobie leżą............. Nie mam pojęcia również jak je zrobić... Może któraś pomoże ?

serek wiejski + surimi+ szczypiorek+ pieprz = pyychota:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jakoś nie moge sie przekonać do tego surimi.. tego sie nie rozmraża przed wkrojeniem do sałatki?

No raczej odmroź, choc ja w zasadzie nie mrozilam wiec nie do końca wiem... i w sumie to nie jestem jakos za surimi bardzo. Ale to jest cos odmiennego ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.