Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie kochani! Jaka u mnie wstretna pogoda,pada taki snieg,wieje silny wiatr ,a zaraz swieci przez minute slonce.Ale to przeciez kwiecien,a wg przyslowia kwiecien -plecien bo przeplata....Oby juz byl cieply :-P maj.U mnie dzisiaj zastoj ale to z mojej winy sluchajcie wczoraj dopadlam do czekolady Alpen Gold o nazwie Babolada i zjadlam cala :-P ,na ogol nie przepadam za czekoladami,ale ta mi tak smakuje ze az wstyd ale cala wszamalam.

kobietki wielkie gratulacje tyle, osob zauwazylo dzisiaj spadeczek,super.

ja tez uciekam robic obiadek,dzisiaj pulpeciki w sosie pomidorowym,mam chec na z kapusta,ale nie chce mi sie isc po nia do sklepu,wiec odloze na inny dzien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczyny!!

Słuchajcie oświeccie mnie, bo zdaje się, że straciłam rachubę..... kiedy ta nasza Marudka ma ślub?! W najbliższą sobotę? Bo ona jakoś już zniknęła.... hm....

Jeny jeny.... Marudko - najpiękniejszych dni życzę od teraz..... lepszych, kolorowszych, magiczniejszych niż te za panieństwa.... i oby Wam całe Niebo sprzyjało we wspólnym dobrym życiu!

U mnie czas pędzi..... wczoraj nawet nie miałam jak tu napisać czegokolwiek.... Po zajęciach pojechałam szukać z koleżanką sukienki na bal absolwentów, bo ona jeszcze nic nie ma, a bal w końcu za 2 tyg juz... Potem po powrocie dod omu obiad, chwila oddechu i musiałam jechać z mamą na zakupy bo lodówka świeciła pustkami.... AUCHAN wykradło mi z życia 1,5h, po czym wróciłam, przekąsiłam serek wiejski i plaster szynki, posiedziałam chwilę i już trzeba było się zbierać na aerobik... I tak nastał wieczór, prysznic i łózko.... Masakra! Od tygodnia mam na płycie film do obejrzenia i normalnie nie mam kiedy usiaść i sobie go puścić!

Dziś liczyłam.... czy Wy wiecie, że ja za 6 tyg KOŃCZĘ STUDIA MEDYCZNE?! :-P :-P :D

Mam egz ustny z chirurgii w najbliższą środę, i potem dwa ostatnie egzminy w pierwszych dwóch tyg czerwca i.... KONIEC! AAaaaa!

Co do surimi - ja nie kupowałam nigdy mrożonych.... zawsze takie świeże w jakiejś zalewie - na stoiskach rybnych w hipermarketach dostępne. Też lubię je czasem zjeść z twarożkiem wiejskim.... chyba w tej wersji pasują mi najbardziej.

Waga nie wiem jak się ma bo od tygodnia się nie ważyłam.... biorąc pod uwagę odstępstwa od diety urodzinowe i to, że pewnie pierwszy turbo efekt za mną spodziewam sie, że mimo restrykcyjnego trzymania się mojej modyfikacji na wadze nie ma jakiś oszałamiajacych zmian w stosunku do suwaczka...

Wiecie co.... generalnie ja chudnę zewsząd, ale te cholerne łydki to my nie maleją! Już nawet w udach coś leci prędzej niz w łydkach! Te są wciąż tak samo masywne, ja juz nie wiem..... mam wrażenie że te wszystkie aerobiki to zamiast pomagać mi gubić ten nadmiar tkanki na łydkach to jeszcze bardziej je wzmacniają.... Co robic by to zmienić???

Śliweczko gratuluję osiągów, masz piekne wyniki! :grin:

Uciekam teraz.... do miłego usłyszenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Dziewczyny :-P

Dzisiaj miałam cały ranek pod znakiem fitness, na pewno przsadziłam i jutro pewnie będę ledwo się ruszać, ale grunt, że ścieżki już przetarte :-P Znalazłam takie super ćwiczenia pt. Zdrowy kręgosłup, jestem zachwycona i jeszze byłam na siłowni więc naprawdę sporo ćwiczyłam. Najbardziej mnie

cieszy, że z moją kondycją jest lepiej niż przypuszczałam, moje spacerki codzienne procentują :)

Gratuluję spadkowiczom I26 i Jusi, której też przynajmniej pół bacika się należy :grin:

Maleństwo to ciasto, o którym piszesz to jest ciasto Nana z ksiązki Dukana z przepisami, w naszych przepisach też jest. Wczoraj upiekłam, bo dzisiaj przyszła do mnie koleżanka. Rzeczywiście jest pyszne, zwłaszcza ta cytryna dużo daje fajnego smaku.

Grazzio, czekolada? fuj, przecież Saga pisała kiedyś, że to słodzony smalec, nie pamiętasz? :D

Nutko, tak Marudka już ślubuje w nalbliższą sobotę, byleby pogodą miał inną niż dzisiaj, u nas nawet grad padał, brrrr.

Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kobietki nie bylo mnie od 2 dni a tu takie referaty:))))Od pn przestalam sobie dogadzac, trzymam sie swoich zasad mniejszych dietetycznych porcji i nie jedzenia na pare godzin przed snem i co?:)waga wrocila do suwaczkowej...obym sie znowu nie zlamala, bardzo chcialabym jeszcze ze 3 kg zjechac szczegolnie przed latem.

Siostra narzeczonego urodzila wczoraj sliczna dziewczynke wiec juz wiadomo, ze prezent ma byc dla dziewuszki ale juz chyba wybralam te srebrne pudeleczka z aniolkami na pierwszy loczek i pierwszy zabek.

Nutka zawsze chce cie zapytac a Ty robisz jakas specjalizacje?czy juz robilas?bo do konca nie wiem jak to jest...

Sliweczka super wynik, wiadomo...

Juz znalazłam dzięki. Zrobiłam go I wyszło ze najlepsza waga dla mnie to 62.5kg.

A przecież jestem niska bo mam zaledwie 160cm! To czemu dziewczyny tak się katujecie i dążycie do wagi 57kg? ????? Skoro ja taka mała i tyle powinnam ważyć.?!

Jusia wg mnie test nie jest jakims 100% wymiernikiem.Po pierwsze to jest ogolny test-jeden taki sam dla wszystkich.Mysle, ze jakbysmy chcialy miec cos bardzo wymiernego to musialbysmy miec przeprowadzony w cztery oczy wywiad z dietetykiem, ktory by nas dokladnie przepytal, wymierzyl i wybadal pod tym kontem.Poza tym 160 cm to niski wzrost ( ja jestem jeszcze nizsza) i 62,5 kg na taki wzrost to na pewno nie jest szczupla sylwetka.Ale jak tam kto chce.

A czy ja wiem czy sie katujemy? Dieta dukana nie nalezy do takiej :-P

No moze Sandra bardzo uparcie dązy do określonej wagi, ale widac taka jest dla niej odpowiednia i satysfakcjonująca.

Z mojego doswiadczenia widze ze ponizej pewnej wagi nie zejde ... Dukan wyliczył 55,5, ja zalozylam 55 a obiektywnie patrząc to 56 jest tą opotymalna waga jaką bede mogla utrzymac w sensowny sposób. Tzn taką mam nadzieje.

A test liczy wszystkie "za i przeciw" tzn, upodobania kulinarne, to czy mialaś dziecko, bylaś w ciazy itp ... zbiera wszystkie twoje dane do "kupy" i wylicza ile jestes fizycznie w stanie osiagnać.

Aha i jeszcze pod uwage bierze sie grubość kośćca...

Ja daze do wagi przy ktorej bylam szczupla- nie chuda bo do chudych nigdy nie nalezalam z powodu dosc masywnej w sensie koscca budowy ciala.Mam kumpele tego samego wzrostu i podobnej budowy kostnej i ona b szczuplutko wyglada a wazy jakies 49 kg...i tyle wlasnie chcialabym tez osiagnac i wiem, ze dalabym rade bo juz nie raz dawalam tylko na przeszkodzie zawsze stawalo mi moje obzarswto i powrot do zlych nawykow i w konsekwencji jojo.Prawda taka, ze gdybym nigdy nie zaczela sie odchudzac bedac 17latka to nigdy nie mialabym takiego problemu...ale chcialam potowarzyszyc kolezance z lawki i tak sie zaczelo...

Hej Dziewczyny:)

POzwoliłam sobie do Was dołączyć bo tez jestem na tej diecie:) W sumie już 9 dzień i mam 4 kg do tyłu:) Pewnie większość to woda bo jakoś nie czuje się o nie szczuplejsza:) Po kuracji hormonami i ciąży chciałabym zrzucić jakieś 15 kg:) Dieta jest monotonna ale świetna:)

Dorotixxx jestem pod Twoim wrażeniem. Znalałzm to forum szukając przepisów na torty:) Przede mną chrzciny synka i pieczenie torta. Trochę sie obawiam i zastanawiam czy może nie iść na łatwiznę i nie kupić gotowego. Jednak niestety to wydatek 100zł . ehhh

Dorotixxx podpowiedz coś jakiś fajny przepis może??

Witaj Deepi na forum.Dorotka chyba tu juz nie zaglada...a moze i zaglada ale nie udziela sie...

Iriss mam prośbę, mogłabys mi napisać jakie sklepy sportowe oprócz JJB są w UK? Znaczy wiesz, takie sieciówki... Chciałambym na ich stronie www znaleść takie balerinki sportowe pumy i podesłać bratu żeby mi kupił, napewno będą dużo tańsze niż u nas...

Misza o wiele taniej jest kupowac na stronach niemieckich, w uk jest drogo.Poza tym ja kiedys robilam zakupy ze strony pumy online.Zaraz ci podam linki.

http://shop.puma.com/on/demandware.store/S...oponline_navbar

http://www.planet-sports.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w czwartek.

Dzisiaj u mnie tak jak u Grazzi,pada śnieg i grad,ale szybko sie topi i jest okropnie mokro i zimno bo wieje silny wiatr.Byłam w mieście i siedziałam w samochodzie ,czekałam na męża i nagle zaczął padac grad wielkości ziaren grochu :-P Normalnie się przeraziłam...A miała byc wiosna...Rano jak wstałam i wyjrzałam przez okno to zobaczyłam zimowy,biały krajobraz...Wiosno wracaj!!!!

Waga mnie rozpieszcza :-P Po troszeczku spada w dół.

DZIĘKUJĘ WAM WSZYSTKIM ZA GRATULACJE I MIŁE SŁOWA.TO BARDZO MIŁE.

Gratuluję wszystkim spadkowiczom.

Jusiu,zapiekanka? Feeeee!!!!! Nie warto jeśc takich wstrętnych rzeczy :D A Grazzia jeszcze lepiej...Czekolada...Tylko Was lać pałą...

MARUDKO,WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA i PIĘKNEJ POGODY W SOBOTĘ!!!!!

Pozdrawiam Was serdecznie i życze miłego wieczoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dalam koledze Hiszpanowi do sprobowania ciasta czekoladowego z przepisu Bozenki:)zamlaskal, wydal z siebie glos typu mmmmmm i zapytal w ktorym markecie kupialam:) :-P :D :)hihi :-P

Typowy mężczyzna z Zachodu. To on nie wie, że Polki to najwspanialszy materiał na żony w całym Wszechświecie, m. in. dlatego, że pieką przepyszne, domowe ciasta nawet będąc na diecie? I do tego chudną :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowy mężczyzna z Zachodu. To on nie wie, że Polki to najwspanialszy materiał na żony w całym Wszechświecie, m. in. dlatego, że pieką przepyszne, domowe ciasta nawet będąc na diecie? I do tego chudną :-P

 Zgadzam się z Tobą w 100%!!! Szkoda tylko że mi najbardziej smakuje sernik. Może dlatego że jest słodki pyszny i przy tym również odchudza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iriss mam prośbę, mogłabys mi napisać jakie sklepy sportowe oprócz JJB są w UK? Znaczy wiesz, takie sieciówki... Chciałambym na ich stronie www znaleść takie balerinki sportowe pumy i podesłać bratu żeby mi kupił, napewno będą dużo tańsze niż u nas...

mozesz jeszcze sprobowac na www. foot locker.co.uk i www.sportdirect.co.uk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

dzis skonczylismy o 20.30..nie do uwierzenia:)jak wyszlam z pracy jeszcze bylo widno:)

wiecie..jednak mnie pogonilo po tym mixie herbatkowym:)lecialam z linii jak oparzona do kibelka:)ale mimo to jakos dziwnie napuchnieta jestem?!czy to mozliwe,ze przez to,ze od kilku dni codziennie troche cwicze i cos tam sie dzieje z miesniami..??bo ja nie chce znowu przytyc!!o matko!!a juz tak niewiele mi brakuje....:grin:

Dziś liczyłam.... czy Wy wiecie, że ja za 6 tyg KOŃCZĘ STUDIA MEDYCZNE?! :-P :-P :D

Wiecie co.... generalnie ja chudnę zewsząd, ale te cholerne łydki to my nie maleją! Już nawet w udach coś leci prędzej niz w łydkach! Te są wciąż tak samo masywne, ja juz nie wiem..... mam wrażenie że te wszystkie aerobiki to zamiast pomagać mi gubić ten nadmiar tkanki na łydkach to jeszcze bardziej je wzmacniają.... Co robic by to zmienić???

Nutko u mnie juz 3 lata!!!jak skonczylam swoja medycyne a mam wrazenie jakby to bylo wczoraj...jej jak ten czas zapiernicza..

a z lydkami mam ten sam problem;troszcku tylko schudly ale teraz przez te cwiczenia na bank sie powieksza...co zrobic wiec?!moze tylko zaakceptowac jak wyjscia nie ma..

Typowy mężczyzna z Zachodu. To on nie wie, że Polki to najwspanialszy materiał na żony w całym Wszechświecie, m. in. dlatego, że pieką przepyszne, domowe ciasta nawet będąc na diecie? I do tego chudną :)

co prawda to prawda:)

mozesz jeszcze sprobowac na www. foot locker.co.uk i www.sportdirect.co.uk

Misza juz Ci dziewczny napisaly:)mnie w pracy powiedzieli wlasnie o w/w dwoch sklepach:)

no to spadam pocwiczyc troszke bo rano mi sie nie chcialo a potem kapanko i spac:)

a i wyplate dostalam..kurde takiej kwoty jeszcze nie bylo odkad tu pracuje:)no ale bez wysilku i zmeczenia sie nie obylo niestety..

zajrze jeszcze pozniej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malenstwo, ja dzisiaj zrobiłam sobie z selera naciowego i surimi sałatkę z jogurtem, solą pieprzem i odrobiną wasabi, jest naprawdę całkiem niezła. Dziewczyny tam też widziałam że pisały sporo propozycji ale tak naprawdę to surimi jest bardzo uniwersalne wg mnie więc możesz spróbować coś wykombinować z czymś, co masz w lodówce :-P

Hm....... czy któraś z Was Kobitki może mi powiedzieć jak smakują paluszki surimi?

Kupiłam i owszem, ale wrzuciłam do zamrażarki i tak sobie leżą............. Nie mam pojęcia również jak je zrobić... Może któraś pomoże ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.