Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

a ja w pracy:)malo cos piszecie...ogladalam sobie obraczki na sronach i ceny mnie przerazily:(

ale znalazlam tez takie tansze od 50 euro na jedna.Strasznie chcialabym zeby udalo nam sie w sierpniu poslubic...mam wrazenie, ze troszke ponaglam narzeczonego ale coz...od razu mu mowilam,. ze nie ma na co czekac, mieszkamy juz razem ponad rok, od wrzesnia jestesmy narzeczenstwem...nie chce czekac lata...no i jestescie pierwsze, ktore znaja moje tajemne plany, bo mam nadzieje, ze zaslubimy sie po cichutku i po kryjomu a potem juz tylko wszystkim oznajmimy jak bedzie po fakcie i sprawy wesel i innych historii, na ktore nas nie stac pozostana za nami:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja w pracy:)malo cos piszecie...ogladalam sobie obraczki na sronach i ceny mnie przerazily:(

ale znalazlam tez takie tansze od 50 euro na jedna.Strasznie chcialabym zeby udalo nam sie w sierpniu poslubic...mam wrazenie, ze troszke ponaglam narzeczonego ale coz...od razu mu mowilam,. ze nie ma na co czekac, mieszkamy juz razem ponad rok, od wrzesnia jestesmy narzeczenstwem...nie chce czekac lata...no i jestescie pierwsze, ktore znaja moje tajemne plany, bo mam nadzieje, ze zaslubimy sie po cichutku i po kryjomu a potem juz tylko wszystkim oznajmimy jak bedzie po fakcie i sprawy wesel i innych historii, na ktore nas nie stac pozostana za nami:)

Sandra - gratuluje Kochana:)powiem Ci,ze fajny taki cichy slub:)ale tak serio to nie bedzie Ci zal,ze nie mialas wesela?a nie masz jakiegos niepotrzebnego zlota?taniej wychodzi przetopic;ja bynajmniej przetapialam kolczyki z komunii i obraczke Taty;a teraz sobie pewnie przetopie na jakis pierscionek:)hehe

faktycznie jakos malo cos piszecie ostatnio:)

ja zmykam spac

dobranoc!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandra - gratuluje Kochana:)powiem Ci,ze fajny taki cichy slub:)ale tak serio to nie bedzie Ci zal,ze nie mialas wesela?a nie masz jakiegos niepotrzebnego zlota?taniej wychodzi przetopic;ja bynajmniej przetapialam kolczyki z komunii i obraczke Taty;a teraz sobie pewnie przetopie na jakis pierscionek:)hehe

faktycznie jakos malo cos piszecie ostatnio:)

ja zmykam spac

dobranoc!!

Iris gratulowac jeszcze nie ma czego bo na razie to moje metne tajemne plany..jak klamka zapadnie wtedy bedzie mozna gratulowac:)a co do wesela to nie byloby mi zal bo nie lubie tego typu imprez, tymbardziej jesli mialabym na nia wydawac pieniadze ktorych nie mam..zlotego tez nie mam absolutnie nic:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziendoberek kochane, cos mi jest i nie wiem co... wrocilam z pracy o 1:30 polozylam sie do lozka o 2 nie moglam usnac i obudzilam sie znowu o 4:30 i spac nie moge. do tego jakis taki dziwny niepokoj mnie ogarnia, jestem smetna, smutna i BARDZO placzliwa. wszystko mnie rozczula i nie mam na nic checi. wczoraj w pracy prawie sie poplakalam jak dyrektor generalny oglosil ze odchodzi. glupia jakas jestem :/ chyba powinnam jakies antydepresanty dostac, ale jak mowilam o tym nastoju mojej lekarce to kazala mi wypelnic ankiete i stwierdzila ze nie jest ze mna tak strasznie zle. i mecze sie sama ze soba... przepraszam ze wam tak smuce z rana ale nie mam sie komu pozalic bo moj Marcin juz pojechal do pracy. jest u mnie 5:30 i przez nastepne 11 godzin bede sama (no dobra- z psem) ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziendoberek kochane, cos mi jest i nie wiem co... wrocilam z pracy o 1:30 polozylam sie do lozka o 2 nie moglam usnac i obudzilam sie znowu o 4:30 i spac nie moge. do tego jakis taki dziwny niepokoj mnie ogarnia, jestem smetna, smutna i BARDZO placzliwa. wszystko mnie rozczula i nie mam na nic checi. wczoraj w pracy prawie sie poplakalam jak dyrektor generalny oglosil ze odchodzi. glupia jakas jestem :/ chyba powinnam jakies antydepresanty dostac, ale jak mowilam o tym nastoju mojej lekarce to kazala mi wypelnic ankiete i stwierdzila ze nie jest ze mna tak strasznie zle. i mecze sie sama ze soba... przepraszam ze wam tak smuce z rana ale nie mam sie komu pozalic bo moj Marcin juz pojechal do pracy. jest u mnie 5:30 i przez nastepne 11 godzin bede sama (no dobra- z psem) ;(

Czasami to tak po prostu bywa bez przyczyny...a moze okres sie zbliza? tak juz jest, ze spadki nastrojow przsychodza znikad i za chwile tez ulatuja donikad, grunt to sie im nie poddac na dluzsza mete.wiec te handry przeczekaj z nami i Twoim piesiem:)

A ja juz padam na twarz i marze zeby pojsc do domu, jeszcze godzinka...Dyzurujacej co ranek Marudki nie ma, pewnie w goraczce przygotowan...

MARUDA trzymamy kciuki, ech doczekac sie streszczenia nie moge!!!! buziaczki dla Ciebie!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :-P

Chyba mi się waga popsuła, bo dzisiaj znów mam 0,5kg mniej, nie mogłam uwierzyć i przecierałam oczy. Jeszcze do tego dzisiaj powinnam dostać @ więc trohę jestem napuchnięta. Może wczorajsze ćwiczenia tak zadziałały? I do tego w ogóle mnie mięśnie nie bolą, a myślałam, ze wczoraj się trochę przeforsowałam.

Iriss, może spróbuj się skontaktować z instruktorem, żeby Ci podpowiedział jakie ćwiczenia robić, żeby Ci maskulatura na łydkach nie powstała, a reszta się ładnie wyrzeźbiła :-P

Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia i ciepła przede wszystkim :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam się przywitać!

U mnie też zimno, ale słoneczko się przebija chyba bedzie ciepło. Zaczęłyście pisać o tych ślubach a mnie mija w sierpniu 5 lat od ślubu! Sama nie wiem kiedy ten czas tak szybko minął?! Zreszta co ja mówie przecież syne ma już 2,5 roku,też zleciało. Moi rodzice w czerwcu maja 35 rocznice ślubu!  To jest dopiero! Sobie zyczyła bym sobie też tylu lat razem. Zreszta Wam też!

Coś ostatnio Saga i śliweczka mało się udzielają. Co się z Wami dzieje dziewczyny?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :-P

Chyba mi się waga popsuła, bo dzisiaj znów mam 0,5kg mniej, nie mogłam uwierzyć i przecierałam oczy. Jeszcze do tego dzisiaj powinnam dostać @ więc trohę jestem napuchnięta. Może wczorajsze ćwiczenia tak zadziałały? I do tego w ogóle mnie mięśnie nie bolą, a myślałam, ze wczoraj się trochę przeforsowałam.

Iriss, może spróbuj się skontaktować z instruktorem, żeby Ci podpowiedział jakie ćwiczenia robić, żeby Ci maskulatura na łydkach nie powstała, a reszta się ładnie wyrzeźbiła :-P

Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia i ciepła przede wszystkim :D

Bożenko nie mów ze waga się popsuła, chudniesz dziewczyno! Gratuluje! Ja od dzisiaj białeczka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że ja jeszcze na temat swojej wagi, ale udało mi się dobrnąć do miejsca, o którym już od dawna marzyłam, czyli do prawidłowej wagi wg. BMI. Już nawet nie mam nadwagi tym bardziej, że niektóre tabelki podjają, że dla mojego wieku skala BMI jest do 26 :-P . Ale 25 to było mje marzenie, co oczywiście nie oznacza, że dam Wam spokój i przestanę się odchudzać, na to nie liczcie :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry wszystkim nie dowiary jak dieta zmienia ludzi nigdy nie jadalam sniadan a teraz to wstaje wczesniej robie sobie jedzonko kawke i sledze co na forum nowego nigdy by w to nie uwierzyl ja to zawsze na ostatnia min bieglam co do wagi to dalej nic nie chce nawet myslec bo czytam ze wszyscy spadaja a ja stoje aaaaaaa ale poczekam jeszcze troche jak sie nie ruszy to strace chyba motywacje moze faktycznie poslucham Iriss i przestane sie narazie wazyc dzisiaj przyjezdza moja przyjaciolka z Polski huuura no ale jak tu przetrwac weekend szalenstw bez jedzenia i alkoholu no ale dam rade ide jutro przymierzac suknie wiec moze to mnie zmotywuje powiem wam cos moze to dziwne zawsze mi sie wydawalo ze w bialej sukni kazda dziewucha wyglada bosko a ja jakos dziwnie tak mi sie wydaje ze mi nie pasuja nie wiem zobaczymy uciekam do pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka wszystkim serkożercom!

Oj zimno dzisiaj...Dobrze że chociaż słoneczko świeci.

Dzisiaj wieczorem będę miała gości,muszę sie troszkę przygotować,jakieś ciasto upiec,coś ugotowac pysznego.

Coś ostatnio Saga i śliweczka mało się udzielają. Co się z Wami dzieje dziewczyny?!

Jusiu,ja czytam Was,staram się codziennie,choć nie zawsze mam czas.Zaczęła się wiosna i sporo pracy.Nie mam zbytnio czasu na komputer.Ale kiedy tylko moge to skrobnę na forum.Cóż,tak to jest na wsi że zimą nie ma co robić,a kiedy tylko słoneczko przygrzeje to roboty dużo.Czasem rano kawy nie mam czasu wypić i popijam w biegu...

Życzę miłego piątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.