Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Malenstwo ja tez jakos nie moge sie zabrac za te paluszki surimi. Kiedys kupilam z ciekawosci takie mrozone wlasnie wldlu i jak lezaly tak leza... Ale np w polo markecie ostatnio widzialam takie schlodzone tylko, ze do razu gotowe do spozycia. Ale co i jak to ni wiem :D

A powiedzcie mi dziewczyny, czy jadlyscie serek wiejski z kakao i slodziekiem??? Bo ja srednio rpzepadam za smakiem tych serkow, a z tego co widze to one maja lepsze patrametry niz niejeden jogurt naturalny lub serek homo, wiec moze chociaz na slodko da sie je spozyc??

Witam SOboTniO w przepiękny poranek

O widzę GOSIULEK nadrabiasz ,nadrabiasz... :grin: Ależ szalona nadrukowałaś... :-P

Co do tych nieszczęsnych Surimi odmrażam je od przedwczoraj odkąd zaczełam wypytywać o nie i co? I wraz się za Nie zabrać nie mogę,ot .... jak leżały w zamrażalce tak i dalej tam leżą:)

Co do ciasta tego czekoladowego hm.......fotka Ci się marzy? Jak już to może nastęnym razem -obiecuje. Byłam tak niecierpliwa do czekania aż się upiecze ,że ślinotok po podłodze ciekł heh :) A ciastko samo w Sobie robiłam we flaczarkach -nie posiadam takowych foremek (wyszło coś na zasadzie muffinek) ale dla Mnie wszystko co słodkie to i b.dobre :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was wszystkich, jestem "nowa" na forum i zielona odnośnie diety, czy mogłabym dołączyć do Was?? I pytać pytać pytać?? :-P mam do zgubienia z 15 kg, zostało po córeczce :-P i tak czytam o tej diecie i podoba mi się ona, tylko trochę się gubię w tych fazach i dniach. Ile u mnie powinna trawać pierwsza faza?? I co z mlekiem 0%? można??

Witam Cię KORZYBKU również :D Wytrwałosći i cierpliwości życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No MArudko wkońcu ten Cudowny dzień nastał :-P Dużo Szczęścia Wam życzę Kochana :*:*:* Wiadomo, że nerwy są, ale zobaczysz wszystko będzie tak jak sobie wymarzyliście i pamiętaj aby bawić się dobrze :-P

Dzisiaj znowu 0,5 kg mniej Jupiii :D Nastał PÓŁMETEK!!!!!!!!!!!!!! WKOŃCU !!! ZAJEŁO MI TO AŻ AA MOŻE I TYLKO 3 MISIĄCE Z HACZYKIEM :) Supcio

Gratki spadającym, Wytrwałości stojącym no i oczywiście Więcej Wiary dla Wątpiących.. MIŁEGO WEEKENDU KOCHANE :* :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kobitki!

Ja już wróciłam z uczelni, z rana zaspałam, byłam umówiona że wezmę ze sobą koleżankę (bo jechałam samochodem) o 7:05, a zerwałam się z łóżka o.... 6:58!!! Masakra! Zdążyłam tylko skorzystać z wc, umyć zęby, wskoczyc w ubranie i wybiegłam z domu.... Byłam u niej o 7:12 :cry:

W pośpiechu dziś wskoczyłam na wagę i.... choć czuję jakby "coś więcej" to na suwaczku mogę jedynie odnotować 68,1kg :-P Jakieś wieć 600g ubyło ze mnie przez ostatnie 5 dni... w porównaniu do ostatnich 3kg (wprawdzie przez 9 dni) to jakieś niewielkie wrażenie na mnie robi, szczególnie, że faza białkowa była teraz taka sama jak przy spadku -3kg.... No ale nic, od dziś trochę warzyw wprowadzę... mam nadzieję, że mimo wszystko będzie leciało w dół... marzy mi się zobaczyć na suwaczku "-10kg" :-P

To tak a'propos Ciebie Śnieżynko - gratuluję serdecznie!, 3 miesiące to bardzo dobry efekt..... ja w życiu nie miałam takiego tempa!

I wszystkim tym, które spadkami z ostatniego tygodnia mogą sie cieszyć gratuluję sukcesów!

W trójmieście dziś słonecznie, choc wciąz wietrznie.... nie lubie wiatru... chyba że jestem pod żaglami :D. Na codzień wolę już jak jest cicho i bezwietrznie a mniej słonecznie, niz jak tak wiatrem zacina zza każdego rogu mimo iż świeci słońce...

Mam nadzieję że Marudce SŁONKO DZIŚ PIĘKNIE ŚWIECI TAKŻE! :grin:

Bożenko - myślę, że masz zwyczajne zakwasy :) Mięśnie przykręgosłupowe to duże silne mięśnie których używamy na co dzień ale w jakby taki... nieuświadomiony sposób, i gdy się nad nimi dodatkowo popracuje to zwyczajnie odczuwają zakwasy jak każdy inny mięśień w ciele który dostał trochę w kość... Zdecydowanie nie rezygnuj z tych ćwiczeń rehabilitacyjnych, może być jeszcze mało przyjemnie przez najbliższe 2-3 razy, ale finalnie nie powinnaś odczuwać takiego dyskomfortu po tych ćwiczeniach... a kręgosłupowi na pewno to się pzryda. Przy następnych zajęciach po prostu uprzedź rehabilitanta/fizjoterapeute, że odczuwałaś te ostatnie ćwiczenia przez kilka dni... powinien Cie uspokoic także, a w razie czego zmodyfikuje jakieś ćwiczenia....

Gosiulek - masz rację.... generalnie ludzie mówią, że nie znają lekarza, któremu się "dobrze nie wiedzie"... Może to jest i prawda w większości przypadków, niemniej... tak mozna powiedziec o lekarzu w średnim wieku, czyli takim który ma najmniej ze 20 lat praktyki zawodowej za sobą... tymczasem boli to, że człowiek poświęca dobre 10 lat jak nie więcej swojego życia (studia + specjalizacja) by w ogóle móc nieść ludziom pomoc i leczyc... a w między czasie musi się zastanawiać, czy mu starczy na życie.... bo za taką pensję jaką dostają np stażyści czy młodzi lekarze to nie idzie przeżyć miesiąca samemu.... :)

Mam dziś niesamowitą chęć wyjść gdzieś wieczorem, potańczyć czy coś... ale nie wiem czy uda mi się to zrealizować bo znajomi trochę "nie ogarnięci" zdają sie być i może mi się nie udac ich wyciagnąc...

A teraz uciekam, bo czas wybrać sie na zakupy.... paa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postanowilam cwiczyc. w koncu mam orbitreka juz tak dlugo a cwiczylam na nim tylko pare razy. na poczatek ustalilam odleglosc do domu rodzicow, kto wie jesli uda mi sie to zrealizowac to moze nastepna wycieczke zafunduje sobie na ksiezyc :-P trzymajcie kciuki zebym tylko wytrwala :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sobotnio:)

moj Skarbek juz spbie spi a ja sie zabunkrowalam w kuchni:)

obudzilam sie jakas taka trzepnieta,baardzo niedospana.....i chyba problem mam znowu kurr......jadlam otrebianke i poczulam metaliczny posmak w ustach:(teraz pije kawke i to samo...masakra;ostatnio jak to mialam meczylam sie bardzo dlugo...wszystko bylo obrzydliwe w smaku a moje samopocucie na - 100:(wtedy pomogl olej lniany i gotowany cynamon;teraz oleju nie moge wiec postaram sie z tym cynamonem..ach!!zawsze kurde cos!!

chce dzis zrobic mufinki jogortowe..i jak beda o metaliczmym posmaku to sie pochlastam!!!poza tym waga przyjechala...ale nie stanelam jeszcze;boje sie naprawde...

nie ma to jak ktos ci doda otuchy dzieeeki udanego wypieku zycze :grin: zajrze tutaj jutro tradycyjnie przy sniadanku a potem wycieczka turystyczna po Londynie mam gosci s Polski oj oj jak ja to lubie no ale mus to mus chyba powinnam zostac przewodnikiem :)

AZ skad ja to znam hehe:)fajnie chociaz,ze w samym londku mieszkasz..my jak ktos przyjedzie to musimy jezdzic;teraz bede znowu pod koniec maja z rodzicami Konrada a potem w sierpniu z moja rodzinka...kurka ilez razy mozna london eye jezdzic nie?:D

Cześc Bożenko, cześc wszyscy!!!

MASAKRA!!!!!!!!!! Siedzę u fryzjera pod wielką suszarą i 'obgryzam paznokcie'... :-P Chyba jednam się boję!!! :-P Dziękuję za wszystkie słowa otuchy - jesteście bardzo pomocne. Od wczoraj pochłaniam tabletki uspokajające bo boję się, że bez tego nie dałabym rady..

Dobra kończe.. i czesze się dalej :)

Trzymajcie dalej kciuki. PA ;-***

Maruda- trzymaj sie;wez na luz:)potem bedziesz sie z tego smiala:)i to normalne,ze sie boisz;kazdy ma stresa w takich sytacjach jak slub:)bedzie dobrze mowie Ci:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie!

Od paru dni śledzę Wasze forum aby jak najwiecej dowiedziec się o tej diecie.A od paru tygodni nastawiałam się psychicznie aby ją zacząć.Usłyszałam od niej od brata,który schudł już chyba z 8 kg.

Ja zaczęłam pierwszą fazę wczoraj..........no właśnie i nie wiem czy to normalne czy coś jest nie tak.Czuję się fatalnie.Rano prawie zemdlałam.Nie mam siły na nic.Boli mnie głowa i cały czas mi jest niedobrze..........Może coś robię nie tak,a może to nie dla mnie?

Dodam jeszcze,że waże 60 kg a chciałabym(jak kiedyś) ok 53.Nie mam wiec dużo do zgubienia ale nie będzie to chyba łatwe...

Póki co czekam na jakiś odzew,bo nie wiem co dalej robić......czy przerwać czy może przejść do następnego etapu?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muffinki juz sie pieka:)w 4 smakach:)waniliowe,kakaowe,kawowo-rumowe i cytrynowo -pomaranczowe:)aleee pachna:)mam nadzieje,ze wyjda fajne:)

Witam wszystkich serdecznie!

Od paru dni śledzę Wasze forum aby jak najwiecej dowiedziec się o tej diecie.A od paru tygodni nastawiałam się psychicznie aby ją zacząć.Usłyszałam od niej od brata,który schudł już chyba z 8 kg.

Ja zaczęłam pierwszą fazę wczoraj..........no właśnie i nie wiem czy to normalne czy coś jest nie tak.Czuję się fatalnie.Rano prawie zemdlałam.Nie mam siły na nic.Boli mnie głowa i cały czas mi jest niedobrze..........Może coś robię nie tak,a może to nie dla mnie?

Dodam jeszcze,że waże 60 kg a chciałabym(jak kiedyś) ok 53.Nie mam wiec dużo do zgubienia ale nie będzie to chyba łatwe...

Póki co czekam na jakiś odzew,bo nie wiem co dalej robić......czy przerwać czy może przejść do następnego etapu?

Pozdrawiam.

Witaj Maglinek w naszym gronie:)mi sie slabo robi jak jestem glodna..moze za malo zjadlas????co zjadlas w pierwszy dzien?a moze Twoj oranizm tak reaguje i po jakims czasie Ci przejdzie.Trzymaj sie dzielnie a efekty beda:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie!

Od paru dni śledzę Wasze forum aby jak najwiecej dowiedziec się o tej diecie.A od paru tygodni nastawiałam się psychicznie aby ją zacząć.Usłyszałam od niej od brata,który schudł już chyba z 8 kg.

Ja zaczęłam pierwszą fazę wczoraj..........no właśnie i nie wiem czy to normalne czy coś jest nie tak.Czuję się fatalnie.Rano prawie zemdlałam.Nie mam siły na nic.Boli mnie głowa i cały czas mi jest niedobrze..........Może coś robię nie tak,a może to nie dla mnie?

Dodam jeszcze,że waże 60 kg a chciałabym(jak kiedyś) ok 53.Nie mam wiec dużo do zgubienia ale nie będzie to chyba łatwe...

Póki co czekam na jakiś odzew,bo nie wiem co dalej robić......czy przerwać czy może przejść do następnego etapu?

Pozdrawiam.

 

Witam Cię na naszym forum!

Nie wiem czemu piszesz ze to dieta nie dla Ciebie?! Myślę ze każdy przechodzi tę fazę uderzeniową inaczej. Ja np. byłam skrasznie głodna i trzęsły mi sie ręce, nie miałam sił tez byłam pół przytomna. Marzyłam o kostce czekolady zeby podnieść poziom cukru i żeby przestało mi się kręcić w głowie. Do tego czasami mieniło mi się w oczach. Tak miałam jak zaczynałam pierwszy raz tę diete. Tym razem było lepiej. Teraz jak mam ochote na słodkie to robie sobie jogurt z kakao i słodzikiem, i siły powracają.  Ile jesteś na uderzeniówce? Ja byłam 5 dni i moim zdaniem to jest wystarczająco. A do Twoich 7 kg do zgubienia to i 4 dni wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję za tak szybki odzew.Troche mnie pocieszyłyście.

Jestem drugi dzień na uderzeniówce.Strasznie kręci mi sie w głowie.Aż boję się wyjść z domu,bo już nie raz zdarzało mi sie zemdleć....zwłaszcza jak byłam bez śniadania.Tez trzęsą mi sie ręce.

Co zjadłam wczoraj?Nie czułam głodu nic a nic....Rano kawa z mlekiem,jajecznica z 2 jajek

potem ok. 150 g chudego twarogu

na obiad szaszłyki w jogurcie z ziołami z pół piersi(na 2 raty)

na kolację pol.sopocką 2 plastryi kefir .

Chyba tak mało nie zjadłam ale noc miałam fatalna..nad ranem nie mogłam spać i całą noc śniło mi się gotowane mięso...jakiś koszmar....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w sobote.Rano deszcz a teraz piekne slonce,ale zimno.Zaraz biore sie za czt\ytanie wczorajszych i dzisiejszych postoa,ale chcialam zlozyc rowniez na forum bo na nk juz to zrobilam zyczenia naszej wspaniales Kasi:

http://www.youtube.com/watch?v=Nn7nX-oWRnQ...feature=related

¶______(¯`v´¯)__¶¶

__¶¶¶__(¯`(●)´¯)__(¯`v´¯)___¶

__¶¶¶¶¶¶(_.^._)__(¯`(●)´¯)_¶¶

_¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶_¶____(_.^._)__¶¶¶

___¶¶¶¶¶¶¶¶(¯`v´¯)¶¶(¯`v´¯)¶¶¶¶

___(¯`v¶¶¶¶(¯`(❤)¯)¶(¯`(❀)´¯)¶¶

_(¯`(●(¯`v´¯) (_.^._)¶_¶(_.^._)¶¶

_(_(¯`(❀)´¯)¶¶¶¶¶¶(¯`v´¯) `v´¯)

___¶(_.^._)¶¶¶¶_¶(¯`(●)´¯) ●)´¯)

_¶¶¶¶¶¶¶¶¶(¯`v´¯)¶(_.^._)`v´¯)

¶¶¶¶¶¶¶¶_(¯`(●)´¯)_(¯`v´¯)●)´¯)

¶¶¶¶¶_¶¶¶¶(_.^._)¶(¯`(❀)´¯)._)

¶¶¶_¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶_¶_¶(_.^._)

___§§§§.¶¶¶¶¶¶¶__¶_¶¶¶¶¶¶¶

__§§__§§.__¶¶_¶¶__¶¶¶¶¶

___§§__§§§§§§§§წ§§§§§§§§

___§§____¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶

___§§______¶¶¶¶¶¶¶¶

_____§§____¶¶¶¶¶¶¶¶

_______§§§_¶¶¶¶¶¶¶¶

_____________¶¶¶¶¶

_____________¶¶¶¶¶

__________¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶

MOC NAJSERDECZNIEJSZYCH ŻYCZEŃ URODZINOWYCH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc Bożenko, cześc wszyscy!!!

MASAKRA!!!!!!!!!! Siedzę u fryzjera pod wielką suszarą i 'obgryzam paznokcie'... :-P Chyba jednam się boję!!! :-P Dziękuję za wszystkie słowa otuchy - jesteście bardzo pomocne. Od wczoraj pochłaniam tabletki uspokajające bo boję się, że bez tego nie dałabym rady..

Dobra kończe.. i czesze się dalej :D

Trzymajcie dalej kciuki. PA ;-***

Mam nadzieje że sie nie spozniłam, chociaż pewnie nie bedziesz juz czytała dzisiaj. 

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA!!!!!!!! Mam nadzieje ze się nie pogniewasz ze tak pozno składam Ci zyczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz przeczytalam posty,wczoraj czytalam ,ale mialam bardzo zle popoludnie(koszmar w domu)przyszla sasiadka aby mnie pocieszyc no i nie doczytalam,ale dzisiaj juz nadrobilam .Gratuluje spadkow jesli dobrze pamietam :Margarecie ubylo,Bozence,Sliweczce ,no i dzisiaj Sniezynce wielkie gratulacje,mam nadzieje ze i Iriss ujrzy mniej na wadze,pewnie pominelam kogos bo jestem taka zdenerwowana wiec gratuluje wszystkim.

-Sniezynko Ty startowalas z wiekszego pulapu i zgubilas tyle co ja ,tez przez 3 miesiace zgubilam 15kg,gratuluje.

jesli chodzi o wedline czesto kupuje poledwice drobiowa,piersi wedzone,a teraz bardzo mi smakuje(nie znam parametrow) szynka Juhasa,kosztuje cos okolo 14zl za kg i naprawde jest su[per

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muffinki wyszly:)narazie pozarlam tylko ta kawowa:)pyszna!!ale tak jak juggin pisala nie odchodzi od papierkow...macie na to sposob jakis??i mysze do ksiazki zajrzec bo nie pamaietam ile dziennie mozna zjesc maki/skrobi kukurydzianej..a ja zrobilam te muffinki z dwoch porcji!

jak pamietacie to napiszcie ile:)\

a ktora to nasza Kasia ma dzis urodziny?bo patrzylam na nk i niejedna Kasie tu mamy chyba:)

w kazdym razie STO LAT :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.