Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was dziewczyny sobotnio!

Gratuluje wszystkim spadków, ja postanowiłam się ważyć co dwa dni żeby się nie zniechęcać jak waga stoi więc jutro zobaczymy czy coś się ruszyło :D

Mam takie pytanie, postanowiłam zrobić serniczek dzisiaj i tak się zastanawiam: myślicie że można go zamrozić? Bo chętnie bym go podzieliła np na 4 porcje i rozmrażała po prostu jak będę miała ochotę zamiast się teraz stresować że muszę szybko zjeść bo się zepsuje... W ogóle szukałam dzisiaj sernixa ale u mnie nie było, było od dr Oedkera coś co się nazywa "Sernik Fix", takie zielone, nie wiem czy to to samo, ale uznałam że może spróbuję bez tego a z mąką kukurydzianą bo to się składa z jakiejś innej skrobii a nie chcę łamać diety. Mam nadzieję że wyjdzie :-P Co do sernika mam jeszcze takie pytanie, ile Wy byście dodały tej mąki na kilogram sera? 2-3 łyżki? Ja niestety nie jestem doświadczona w pieczeniu serników, jak nie byłam na diecie to piekłam raczej szarlotki :grin:

Pozdrawiam!

PS. Byłam wczoraj na pierwszej imprezie odkąd poszłam na dietę i się nie złamałam, ani alkoholowo, ani jedzeniowo, a było ciężko bo a to ktoś mi wciskał kolejkę z tradycyjnym: "ze mną się nie napijesz?" a to tort "za Julkę" więc taki mały sukcesik :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maglinek, doskonale rozumiem co przechodzisz, ja w pierwszej fazie też nie czułam się za dobrze, do tej pory zresztą mi się to zdarza po wysiłku. Dziewczyny Ci już poradziły żeby twoja pierwasza faza trwała 3 dni i to jest to samo, co radzi doktor Dukan więc naprawdę nie warto przedłużać. Poza tym Jak będziesz miała fazę warzywną jedz np marchewkę czy buraki, są dozwolone (jedyne zastrzeżenie to że nie do każdego posiłku), a mają sporo (jak na warzywa węglowodanów) więc powinna to być dla Twojego organizmu ulga. Jedz też dozwolone trzy łyżki otrębów dziennie, np w formie protalowego chlebka, też węglowodany, też dozwolone. Małe rzeczy a mogą sporo zmienić w Twoim samopoczuciu. Pozdrawiam i mam nadzieję że będziesz się czuła lepiej wkrótce :-P

Witam wszystkich serdecznie!

Od paru dni śledzę Wasze forum aby jak najwiecej dowiedziec się o tej diecie.A od paru tygodni nastawiałam się psychicznie aby ją zacząć.Usłyszałam od niej od brata,który schudł już chyba z 8 kg.

Ja zaczęłam pierwszą fazę wczoraj..........no właśnie i nie wiem czy to normalne czy coś jest nie tak.Czuję się fatalnie.Rano prawie zemdlałam.Nie mam siły na nic.Boli mnie głowa i cały czas mi jest niedobrze..........Może coś robię nie tak,a może to nie dla mnie?

Dodam jeszcze,że waże 60 kg a chciałabym(jak kiedyś) ok 53.Nie mam wiec dużo do zgubienia ale nie będzie to chyba łatwe...

Póki co czekam na jakiś odzew,bo nie wiem co dalej robić......czy przerwać czy może przejść do następnego etapu?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak od poniedziałku, u nas w sklepie znalazłam tylko jeden jogurt owocowy light, masakra i jeszcze słodzik, trzeba do wiekszego miasta a jutro w planach Rzeszów więc pewnie tam majątek zostawię, ale mam nadzieję że warto ...

A Ty skąd jesteś Korzybka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak piszecie że można tę kawę z mlekiem i słodzikiem to od razu inne nastawienie :-P dzięki za informacje. Czyli jutri "ostatnia niedziela" na tuczącym żarełku :-P

Witam serdecznie.

Ja zaczynam dzień od kawy z mleczkiem i słodzikiem, piję dziennie czasem 4 kubeczki i jak widać chudnę. Ale nie z cukrem, od dawna dodaję mleko 3,2%.

Będzie dobrze. Powodzenia.

Maragrete wielkie gratulacje.

Bożenko wreszcie ruch (a nie zepsuta waga, nie wymyślaj) gratki.

Gochna – no cóż czasem tak bywa że i w górę waga poleci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heej wocilam z wycieczki jutro znooowu kocham gosci Iriss znalazlam w sainsburym jogurty danona shape zero% bez cukru na slodziku i activie tez zero i mysle ze sa ok gdybys znalazla rzuc na nie okiem :-P ja to calu dzien jem dzisiaj nalesniki chyba ozalalam no ale protalowe postanowilam sie nie wazyc do konca bialka czyli jescze 4 dni uuuuhu zobaczymy co sie zmieni no i ile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minął dzień i dzięki Waszym radompoczułam się lepiej.Jutro poszukam w sklepie tej mączki kukurydzianej i otręb.Może brak cukru mi tak doskwierał....Na początku jak zaczęłam studiować tę dietę to wydała mi się taka prosta i tylko jedno mi chodziło po głowie...abym tylko za dużo nie schudła.Myślałam,że będę cały czas głodna i że pokusy wezmą górę.A tu taka przykra niespodzianka.

Jutro rano zważę się,bo dzisiaj waga stała w miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAJCIE KOCHANE!!!

Nie było mnie cały tydzień, ale przez ost, 1,5 godz udało mi się

nadrobić zaległości...Choć rzeczywiście, coś ostatnio mało piszecie...Jeśli chodzi o mnie to tydzień próbny w nowej pracy zakończyłam w piątek podpisaniem UMOWY NA PÓŁ ROKU(uważam to za mały sukces):) i czymś w stylu grypy rzołądkowej (nudności, gorączka, bóle rzołądka, kości) na szczęście dziś obudziłam się zupełnie zdrowa. Będe pracowała od 9 do 17- plus dojazd - więc niewiele czasu zostaje na "normalne życie"także obawiam się, że do WAS Kochane będę zaglądała chyba tylko w weekendy:(

DZIŚ PRZEDE WSZYSTKIM WIELKI DZIEŃ NASZEJ MARUDKI

WSZSTKIEGO NAJ NAJ NAJ KOCHANA DLA WAS DWOJGA

KASIAS Tobie z okazji urodzin wszystkiego najlepszego :)

Miło czyta się pozytywne opinie o trzeciej fazie, trochę mam stracha bo ustaliłam sobie ze od 1 czerwca, ale ten czas biegnie tak szybko że zanim się obejrzę to już będzie koniec maja.

SAGUŚ bomba, cieszę się z Twojego wyniku i zazdroszę - ja III faze mogę rozpocząć dopiero w lipcu!!! Jeeezu, jak to daleko...

Moja waga się zlitowała i nareszcie pokazała z przodu...8 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JUPI!!!!!

Czekałam tyle czasu na tego bałwana :grin: Oj, jak się cieszę :roll:

Gratulacje spadkowiczom,reszcie wytrwałości (opłaca się!!!!)

Pozdrawiam.

Pewno, że się opłaca!!!!GRATULACJE ŚLIWECZKO, CIESZĘ SIĘ Z TOBĄ!!!

Mam dobrą wiadomość :cry: w piątek późnym popołudniem dostałam telefon że otrzymałam pracę i od poniedziałku zaczęłam. Więc obecnie pracuję w dziale sprzedaży w hurtowni farmaceutycznej :D najważniejsze że zapowiada się ciekawie ta praca...no i będę mogła sobie dodatkowo drugi etat znaleźć :D więc szukam jeszcze czegoś dodatkowego :-D szczególnie że czekam cały czas za odpowiedzią z jednej firmy z którą mogłabym pogodzić obecne obowiązki :twisted:

Gratuluję Ci Motylku Już ja coś wiem na temat jaka to radość pracę długo oczekiwaną dostać...

Kurcze siedze właśnie i oglądam Dzień Dobry TVN i kto jest gościem tam?

Dorota Zawadzka super niania - kiedyś dziewczyny wspominałyście o jej wyglądzie i schudnięciu i teraz DOPIERO TERAZ NAOCZNIE rozumiem i widzę o czy mówiłyście ........ SZOk jak ładnie teraz się Kobietka prezentuje :-P

To nasza "super niania narodowa" była /jest na dukanie?????!!!! Nic o tym nie wiem, a dawno jej na żywo nie widziałam

Witam serdecznie wszystkie protalki! Malo kto mnie pewnie pamieta ale wpadam choćby po to żeby dodac otuchy tym którym "nie idzie". Zaczynalam ze strasznymi oporami jak może niektóre z Was pamiętają i nie chciało mi się wierzyć że kiedyś mi sie uda zrzucic niechciane kg. A teraz idzie mi że nie nadążam zwężać ubrań i kupować nowych bo nawet te sprzed ciąży sa luźne:))

Dziękuję stałym bywalczyniom tj Marudzie, Nucie, Gochnie, Olince, Śliweczce, Sadze, Margerete,Sandrze, Malinie , Iriss i wszystkim innym o których zapomniałam a które mi stanowczo zabroniły przestać dietkować.

Ah jakie życie jest piękne jak się jest lżejszym:))) Niby liczy sie wnętrze itd a nie wygląd ale my wiemy swoje PRAWDAAAA?????:grin:))))

Agabyd - a o koleżance, która przekręcała Twój nick to zapomniałaś? :grin:, bo ja o Tobie nie:))) Gratuluję Ci wytrawałości w dietkowaniu a zwężania i kupowania nowych ciuszków wcale nie współczuję, hihi:) bo to cudowne uczucie, wiem cośo tym... :grin: TAK TRZYMAJ!

Hej, hej.... przeczytałam zaległości.. uff!!

Ale ładnie wygląda te moje 85 kg na suwaczku... nie mogę sie napatrzeć..... :x :D (nikt mnie nie chwali to sie sama pochwalę.. :-P a co!)

Chwalimy, chwalimy Maragrete

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.