Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

daj przepis na surimi :-P

ja zawsze rozkruszam ten w tabletkach;nie ma aspartamu;ja bym dala tak z 5-7 tych tabletek;sprobuj jak to mowia na oko:)

Iriss juz zrobilam ciasto i wyszlo takie sobie tzn.moze takie ma byc dalam 9 tabletek slodzika i jest wystarczajaco slodkie,ale malo wyroslo .Robilam w zwyklej keksowce,a wyszlo mi na 2cm wys.jakie Wam wychodzi?Jesli chodzi o salatke to tak na oko dalam:4jajka,1ogorek swiezy,1/4 czesc papryki swiezej,szczypiorek ,8 surimi,,posolilam popieprzylam dalam niecaly jogurt i maluska lyzeczke majonezu bo nie mialam protomajonezu,pychotka.

Witam eyzaathe w naszym gronie i zycze powodzenia .Znajdziesz tu wsparcie i wiele przepisow aby dieta nie byla monotonna,bo nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jusia milego plotkowania z kolezankami:)oj jak zazdroszcze!!jak ja tesknie za moimi psiapsilkami z PL..

Grazzia ja nie robilam tego ciasta jeszcze to nie wiem;ale jak w smaku dobre to co tam,ze nie wyroslo:)a salatka Twoja fajna:)zrobie sobie na warzywkach podobna bo ja generalnie to surimi tylko z serkiem wiejskim;wiec czas na zmiany:)

a ja juz pieke w piekarniku piersi pod pierzynka z twarogu i ziol;bede miala na jakies 3 dni:)a na dzis marynuja sie juz tez piersi ale te beda na parze zrobione:)

Witam nowa protalke w naszym gronie:)eyzaathe na pokusy polecam watek z przpisami;tam przespisow na slodkosci cala masa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję Wam bardzo, właśnie buszuję w przepisach, hehe, szukam czegoś na fazę bez warzyw bo jajecznic i serków wiejskich przez jakiś czas już nie zdzierżę;o) dopadłam też 350tkę dr Dukana z przepisami i na co patrzę to zawiera w sobie produkty, które nie mam pojęcia gdzie zdobyć.

kochane, wiecie może gdzie znajdę do kupienia olej parafinowy i słodzik w proszku/w płynie? wycieczka do jakiejś lepszej apteki?;o)

dziękuję jeszcze raz za tak ciepłe przyjęcie, słonecznej niedzieli dla wszystkich protalek:o)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie Protalki!

już się witałam na forum, ale nareszcie znalazłam wlasciwy dla mnie watek :-P

dzis mam 7my dzien, w tym drugi białkowo-warzywny. Na wadze jest minus 2,3kg. Planuje zrzucic minimum 8,5 kg, a 13,5 byloby idealem.

Zauwazylam, ze juz nie jestem zmarzluchem, jest mi ciagle cieplo i goraco (tez tak mialyscie?). Duzo wody zeszlo mi z twarzy i z lydek, co mnie bardzo cieszy, bo ciagle bylam spuchnieta. Oby tluszczyk tez ubywal  :-P

caly czas zastanawiam sie, czy robic sobic 3/3 czy 5/5 fazy naprzemienne. Co radzicie?

Pozdrawiam i gratukuje kazdego straconego kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh kobietki, przebrnęłam przez milion przepisów i głowa mi pęka, nastrój mam okropny po wczorajszym złamaniu-się, a w lodówce prócz jajek i mleka przeraźliwe pustki protalowe bo zjadłam dziś przez pół dnia to co zwykle na półtora dnia miałam i nadal głodna chodzę i zła. szukałam czegoś na szybko do zrobienia na śniadanie/kolację, ale za dużo tego jak na moją chandrę i boję się, że nie przebrnę i dla ostudzenia złych emocji idę sobie na spacer, o.

*koniec części żalowej*

Monika, powodzenia w Twoich spadkach, trzymam kciuki.

maslosia, jako, że ja w fazie II dopiero raczkująca to nie powiem nic konstruktywnego, pamiętam jedynie, że Dukan pisał iż najczęstszym i najbardziej efektywnym jest system 5/5, ale pewnie wszelkie modyfikacje takie jak proponujesz są możliwe. ;o)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję Wam bardzo, właśnie buszuję w przepisach, hehe, szukam czegoś na fazę bez warzyw bo jajecznic i serków wiejskich przez jakiś czas już nie zdzierżę;o) dopadłam też 350tkę dr Dukana z przepisami i na co patrzę to zawiera w sobie produkty, które nie mam pojęcia gdzie zdobyć.

kochane, wiecie może gdzie znajdę do kupienia olej parafinowy i słodzik w proszku/w płynie? wycieczka do jakiejś lepszej apteki?;o)

dziękuję jeszcze raz za tak ciepłe przyjęcie, słonecznej niedzieli dla wszystkich protalek:o)

Eyzaathe olej parafinowy mozna kupic w aptece,a slodzik w plynie lub w proszku jest do kupienia np.w kauflandzie.

-Witam Nowy Narybek na forum:maslosie i monikag186 ,zycze Wam wytrwania radosci z ubywanych tych wstretnych kilogramow.

Maslosia mi caly czas jest zimno,ostatnio nawet zalozylam grube skarpetki na noc bo bylo mi zimno,juz slabiej grzeja w centralnym.Ja proponuje Tobie 5/5 osobiscie mialam do zrzucenia 15kg i robilam 7/7 ale to dlatego zeby latwiej mi bylo zapamietac jaki mam dzien czy same B czy B+W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grazzia ja nie robilam tego ciasta jeszcze to nie wiem;ale jak w smaku dobre to co tam,ze nie wyroslo:)a salatka Twoja fajna:)zrobie sobie na warzywkach podobna bo ja generalnie to surimi tylko z serkiem wiejskim;wiec czas na zmiany:)

a ja juz pieke w piekarniku piersi pod pierzynka z twarogu i ziol;bede miala na jakies 3 dni:)a na dzis marynuja sie juz tez piersi ale te beda na parze zrobione:)

Iriss o tak ciasto w smaku jest dobre ,slodziutkie,pachnace cytrynka tylko takie niskie i bardzo z bite,wiec moze cos zle zrobilam ,ale bardzo syte podobnie jak nalesniki.Teraz w przepisach zauwazylam ,ze ja robilam inne nalesniki nie te co Sliweczka proponowala,jak robilam to prosilam corke aby znalazla mi przepis na nalesniki i ja robilam te bez maki tylko :1jajko,2 lyzki mleka w proszku,1 lyzka mleka2%,i tez mi wyszly bardzo puszyste i syte.

Ja jeszcze nie robilam tej piersi pod pierzynka ale narobilas mi checi wiec ktoregos dnia zrobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczynki!!! Ja w sumie tylko na chwileczkę. Chciałam się przywitać pogratulować spadeczków i przywitać debiutantki :-P

W ogóle w tym tygodniu raczej rzadko będę się pojawiać - pewnie będę się starała w miarę na bieżąco być, ale pewno będzie zbyt mało czasu na pisanie - ale zobaczymy jeszcze;) na wagę raczej nie wchodzę - wejdę po kilku dniach białkowych. Wczoraj mieliśmy tą imprezkę i przy robieniu tzatzików nie wytrzymałam i zjadłam kawałek ogórka. Wczoraj powinnam mieć pierwszy dzień białek, ale że tym ogórkiem przeciągnęłam warzywka po prostu o jeden dzień, to chyba nic strasznego się nie stało... . No ale trudno tym razem zrobię znowu 5/5,a potem wrócę znowu do 4/4 - bo jakoś mi chyba bardziej to odpowiada..

Ważyc się nei będę , bo wcZoraj to myślałam, że pęknę.. Nie jadłam raczej rzeczy zakazanych, ale za to jadłam takie ilości, że szoooook!!! 2 kotlety z wołowinki z grilla - , 3 takie małe kotleciczki z piersi z kurczaka, 2 szaszłyczki z piersi kurczaka do tego właśnie tzatziki. Do tego taki jakby chlebek z kakao wg przepisu na Marudkowy herbatnik,ze 2 czy 3 szklaneczki zebry, pomidor z mozarellą light, ze 2 setrki homo naturalne ze 3 litry chyba coli light i -pewnie coś ejscze :-P Było tego naprawde sporo z czego większośc zjedzona w godzinach 20 - 3 w nocy!! Dzisiaj z resztą tez nie mało (ale już białeczek) - został mi kawałek tego jakby chlebka kakaowego (wg herbatnika Marudki), kilk akawałkoów serniczka Gochny, jajecznica, ze 2 jajka potem, serek homo i zebra, aha i w domu trochę mi zostało tego niby sernika na zimno (co z twarogu zrobiłam....), więc też go dokonczyłam... Naprawdę niedługo pęknę!!!!!!

Dlatego od jutra juz na pewno ścisłe białeczka!!! i postaram się tyle nie jeść!!

Co najlepsze, wszyscy znajomi mówią, że za chuda już na twarzy jestem, że już wystarczy itp... ale jak patrzą ile wcinam to szczęki im opadają :cry:

A teraz szybko kilka odpowiedzi:

Gosiulek jak tam losty? bo mnie znowu ostatni odcinek w szok wbil...

Sandra jajakoś przez wyjazd nei miałam jescze możliwości oberjzenia tego odcinka. Właśnie zgrywam to może dzisiaj nam uda się obejrzeć!! Tak samo jak flash Forward, czy House. Sama jescze mam tez fringe x2 zaległe.. jakoś nie ogaraniam się z czasem ostatnio...

Kasias zaległe , ale najszczersze i najgorętsze życzenia dla Ciebie!!!

Malenstwo - trzymam za słowo o to zdjęcie ciasta czekoladowego ;> Bo takostatnio ciągle to samo robie - przydałoby się coś nowego!! Moje surimi tez nadal a w zamrazalce :D

Dagmara19 znam problem imprezek - już kilka od poczatku diety mam nakoncie - często nei łatwo, ale co tam, spadki były motywujące, więc twardo się trzymałam :-D i trzymam w sumie dalej :twisted: Tobie tez życzę wytrwałości :D

Eyzaathe - ja np zawsze staram się mieć pełno w lodówce protalowego jedzonka!!! nie kusi wtedy, żeby sięgnąc po coś innego - nawet jak napada mnei wilczy głód mam wtedy po co sięgac do lodówki.. Zawsze staram się mieć w lodówce: minimum 10 jajek, minimum ze 2, a czesto i więcej bo np 6 czy 8 serków homo naturalnych, ze 2 duże jogurty naturalne i minimum ze 2 małe oraz minimum jeden rodzaj wędliny.. często wędline kupuję osattnio w kawąłku - lepsze dop zagryzania... Aha - no i mleko 0%. Oczywiście też odtłuszczone kakao, słodzik w proszku. Nawet gdy mam potrzebę na coś bardzo słodkiego to sięgam po serek homo +słodzik + kakako i mam czekoladowy serek, albo z jajek robię kogel mogel (znaczy się ubijam białka ze słodzikiem, oraz osobno zółtka, też ze słodzikiem..

Aha no i olej parafinowy można dostać w aptece, a słodzik w proszku (wg mei i Marudki bardzo dobry - można dostać w kauflandzie - Sussina Gold - w słoiku). DO herbat natomiast nalepiej szukac takiego na aspartamie w tabletkach (maja mniej kalorii).

Jusiu mi sernik tez najpierw ZAWSZE rośnie jak szalony, a potem opada, że zostaje go (poza brzegami) około 2-2.5cm wysokosci . No i jest strasznie mokry. Ale co tam - czasem i taki trzeba zjeść :grin: No i ten co wczoraj robiłam (Gopchny) strasznie słodki wg mnei wyszedł mi tym razem :grin:

iriss - Ty laseczka jesteś :):):)

Na pewno jak zwykle miałam coś ejscze napisac, ale co tam... przypomni mi się, jak już do komputera odejdę..

i co ??? miałam szybciutko napisac coś króciutko, a wyszło.... wyszło jak zawsze :grin:

POzdrawiam Was goraco i uciekam już. Buziakiiiii :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny...

Muszę Wam się przyznać że mój nastrój związany z tą dietą jest coraz gorszy... Generalnie jestem takim typem dziewczyny, która od zawsze miała nadwagę i wielokrotnie już próbowałam wielu diet typu kopenhaska, kapuściana, jakieśtam inne wymyślne typu w poniedziałek tylko owoce, we wtorek warzywa, w środę ziemniaki itp. I do każdej z tych diet podchodziłam z entuzjazmem ale po 1-2 dniach pojawiało się we mnie coś takiego: ojej, ale mam ochotę na cośtam, jak tylko skończę dietę to zjem. A teraz było trochę inaczej bo naprawdę po raz pierwszy uwierzyłam że uda mi się nie tylko wytrzymać 14 dni tak jak większość tych diet trwa, ale rzeczywiście zmienić swoje życie i na stałe zmienić swoją wagę. No bo po tamtych możecie sie domyślić co się działo: 4-5 kilo w dol, po dwóch tygodniach 6 w górę. No i teraz powoli zaczyna mi się też pojawiać coś takiego... Męczy mnie ta dieta i przestaję wierzyć w siebie, a to chyba najgorsze co może się stać... Tak sobie myślę, że jak już skończę to będę miała tak strasznie dość wszystkich protalowych produktów, że rzucę się na inne jedzenie. Czy może w fazie stabilizacji jak już czasami można zjeść coś co się chce już to mija? Może któraś z Was przechodziła przez coś podobnego? No nie wiem, mam nadzieję że mi to minie...

Pozdrawiam Was wszystkie, z ciągle narastającym podziwem dla tych, które już osiągnęły wymarzoną wagę :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny dziekuje za cieple powitanie

DAGMARA19 nie martw sie ja mam podobnie dzisiaj zaczelam pierwszy dzien diety jest ciezko bo mam wielka ochote na slodycze mdli mnie bardzo i boli mnie glowa ale mam nadzieje ze wytrzymam 5 dni proteinek zaczynam z waga 70 kg moim marzeniem jest 57 pozdrawiam wszystkich :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na tą stronę TickerFactory.com i tam wpisujesz swoje dane itp a na końcu kopiujesz kod tego paska w pole sygnatury na twoim profilu. Później jak chcesz zmieniać wagę jak będziesz chudła to zmieniasz też na tej stronie na twoim koncie (po wpisaniu loginu i hasła), a na forum zmienia się już samo. Pozdrawiam :-P

mam pytanie jak dodac pasek wagi :-P :
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.