Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Hallo, hallo witam wszystkich wiosennie, słonecznie, prawie letnio ! :-P

Wpadłam na moment, bo mam duzo pracy w pracy i zaległości od piątku nie nadrobione, wiec biorę sie za czytanie.

Waga pokazała dzis to co na suwaczku, nawet nieco poniżej, ale nie zapeszam... zobaczymy jutro bo dzis jeszcze mam warzywka.

Jeszcze tu zajrzę ....... :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie przeraża samo stosowanie jakiejkolwiek diety.Ciągle myślę,że nie dam rady,a dopiero zaczynam:(

szybciutko prosze zmienic nastawienie, bo nie bedziesz miala motywacji i rzeczywiscie latwo Cie pokusa wezmie i szybko polegniesz. Jak to nie dasz rady? poczytaj protalowe przepisy w innym watku. Jest duzo slodyczy (ze slodzikiem), a bialkiem najadasz sie do syta. w ogole nie glodujesz. DASZ RADE! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Marudko z rana !myslalam ,ze bede pierwszy raz na forum pierwsza ,ale Ty jestes nie zawodna :-P .Wpadlam sie tylko przywitac w ten pochmurny ranek i zlozyc wszystkim Marzenkom jak najlepsze zyczenia imieninowe

W dniu imienin dużo szczęścia, radości,

uśmiechu, mnóstwo wiary, wytrwałości, siły,

samych przyjemnych i spokojnych dni.

Marzenki mysle,ze zyczenia nabraly mocy i spelnia sie podwojnie :-P

-witaj roniez reszto SWIATA PROTALOWEGO popoludniu,.Zycze pieknego slonecznego dnia z ubytkiem na wadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, nadrobiłam zaległości....

Ale sypnęło nowym narybkiem - wiosna i każda chce sie wylaszczyć....

Powodzenia życze Maglinek, Korzybka, Martini, Maslosia, Monikaq, Eyzathe... chyba nikogo nie pominęłam.. :D

Gosulek- witaj po wojażach, wycieczka była udana z tego co piszesz, miejsca fajne, zazdroszczę... tez tak chcę...

Śniezynko - gratulacje za połowinki!!! Wydajesz jakis bal protalowy z tej okazji, a może juz wydałaś i mnie ominęło....

:-P

Magdzik - na orbitreku możesz sobie maszerowac np do mnie jak ci sie skończą pomysły dokad chcesz iść, do mnie w okolice Łodzi zapraszam...... :-P

Kasias - zaległe urodzinowe najlepsze życzenia STU LAT !

Dagmara - brawo za wstrzemięźliwość na imprezie i trzymaj sie diety ! Nie popuszczaj ! Bedzie dobrze ! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzeniu W - gratulacje z powodu umowy na pół roku - a poza tym raz jeszcze ( juz raz składałam ) przyjmij życzenia imieninowe i urodzinowe, wszystkiego najlepszego !

Iriss - nowy avatarek - śliczny ! Bardzo ładną i szczupłą kobietka jesteś, dziewczyny maja racje ze tak komplementują twoje zdjęcia, ja sie do nich przyłączam... :-P

Marudko - fajnie ,że wesele udane, ból nóg minie, powodzenia na przyszłość Tobie i Adasiowi ! Raz jeszcze cie ściskam serdecznie ( choć wirtualnie !)

Ivonko - trzymaj sie na tej III fazie ! :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bożenko - jak tam twój fitness.. plecki bola ?.... bo ja na moich zabiegach ( a sa tam m.in. i ćwiczenia..) czuje sie jak ryba w wodzie, poza tym wczoraj zafundowaliśmy sobie prawie półtoragodzinny spacer więc chyba temu zawdzięczam fakt, że mi nie przybyło ani deko, chociaż w sobotę zgrzeszyłam winkiem imieninowym u kolegi.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was dziewczynki takie pytanie: czy jest określona liczba posiłków w określonych godzinach i do której się godziny je i czy naprawdemogę tak jesć ze na talerzu wędlinka z kurczaka, korniszon i kawałek wędzonego łososia, popitych wodą mineralną?? Bo jakos mi to dziwnie wygląda, choć smakuje nawet nawet pysznie :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was dziewczynki takie pytanie: czy jest określona liczba posiłków w określonych godzinach i do której się godziny je i czy naprawdemogę tak jesć ze na talerzu wędlinka z kurczaka, korniszon i kawałek wędzonego łososia, popitych wodą mineralną?? Bo jakos mi to dziwnie wygląda, choć smakuje nawet nawet pysznie :-P

:-P zajadaj ze smakiem ... ważne że dozwolone i smakują :D

Posiłki powinny być przynajmniej 3 w tym obiad , nie poleca się pomijać poszczególnych posiłków. A jeśli potrzebujesz jedz więcej i o której godzinie chcesz!

Oczywiście w ramach zdrowego rozsądku !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grazziu względem ciasta słodzik kruszę i daje tak około niecałej łyżeczki , rosnąć owszem rośnie ale po upieczeniu i ostygnięciu wysokość max właśnie 2-3 cm (Mnie i tak to cieszy -bo Niebo w gębie :) :cry: :-D :D ) Co do końcowego efektu - wszystko jak najabardziej DOBRZE zrobiłaś ciasto samo w sobie jest ścisłe i można się nim niezle objeść :-P a że nie wyrasta nad blaszkę cóż.......

Dziekuje Malenstwo za odpowiedz!,to prawda wystarczy kawalek i juz czlowiek najedzonyjesli moge prosic to powieksz trzcionke bo taka drobniutka i trudno czytac,pliss.

NUTKO w końcu TY poruszyłaś temat ...dłonie faktycznie suche wręcz przesuszone.... :-P ale Mi np. jako tako wystarcza krem glicerynowy-aloes.

Zaś teraz drugi temat DepiLaCja- i tu właśnie NaszA DiEtkA Mnie zachwyca jak również zastanawia...........--te BIAŁKA coś musza mieć w Sobie bo.. o dziwo (chcecie wierzcie lub nie ,a nawet śmiejcie się....) ale włoski na nogach (depilowałam zwykłą jednorazówką,bo po depilatorze strasznie mi wrastały,...)tak więc po tygodniu mają długość ZALEDWIE 2-3 mm dacie wiarę???!!!! A przeważnie bywało ,że na drugi max trzeci dzień taką długość już prawie osiągały.... A może to Tylko ze Mną coś nie tak? Tak jakby dieta spowolniła odrost?! :D :) :grin:

Ja rowniez mam problem z dlonmi,ciagle mam suche ,popekane,a do tego jeszcze jakies malutkie takie wodniste babelki ,ktore z czasem pekaja i boli.Robilam test na srodki chemiczne ale pani doktor powiedziala ze jestem uczulona na 3 preparaty i tyle .Powiedziala to tyle i do nastepnego razu.nawet nie wyjasnila jakie to srodki,a w nazwach ktore sa na wyniku sie nie znam.Wiec sama smarowalam rece grubo kremem,zakladalam foliowe rekawice i bawelniane na te i tak spalam ,pomoglo ale na krotko.Czytalam teraz o maseczkach na spierzchniete dlonie z rumianku:@ lyzki suchego rumianku,i 2 lyzki cieplego mleka,nalozyc na dlonie i po 15min.umyc.Nie robilam wiec nie wiem czy pomoze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Ja dzisiaj nadaję z Wrocławia, wysłali mnie na szkolenie. Siedze w pokoju hotelowym i tak mi strasznie smutno jest, bo jestem sama :-P

Wczoraj zgrzeszyłam troszkę ale to dlatego że miałam tą I rocznicę ślubu - w końcu pogodziłam się z mężem i powiem Wam że jak tak zaczęliśmy rozmawiać to naprawdę stwierdzam że ja jakaś ślepa i głupia bywam czasami,albo może lepiej czasami nie bywam... Dopiero jak człowiek na spokojnie porozmawia to dociera do niego jak głupio i niesprawiedliwie się zachowywał..

Za karę za to moje zachowanie spotkała mnie galaretkowa apokalipsa :-P Zrobiłam sobie galaretkę bez cukru - są pyszne i zapakowałam do pojemnika made in IKEA i wsadziłam do walizki. W pociągu chciałam wyciągnąć sobie książkę i... masakra. Wszystko w galaretce truskawkowej - ubrania,laptop, książka, buty wszystko wszystko wszystko... Teraz mi się spacja przykleja do paluchów.. Teraz się śmieje ale wcześniej to tylko stwierdziłam że widocznie kara się należała :D

No i nadal nie wiem ile ważę bo po wczorajszym pieczywku czosnkowym nie miałam odwagi kupić nowej wagi - to już3 tyg żyje w nieświadomości. Ale w środę koniec- kupuję wagę choćby nie wiem co :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkie odchudzaczki u mnie drugi dzien diety i nie wiem czy robie cos nie tak bo od rana mam straszna biegunke a wczoraj zjadlam pieczonego kurczaka i 2 male jogurt0% tluszczu dzisiaj wedzone udko i 3 jajka z tunczykiem pomozcie czy ktos tez tak mial

jedno co mnie cieszy to 2 kg mniej na wadze :-P ale to chyba przez biegunke

a na suche dlonie mi pomaga oliwka dla dzieci najlepsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misza

Kochaj mężczyznę, który nazywa cię "ładną", a nie uważa za "sexy".

Tego, który oddzwania, gdy odłożysz słuchawkę.

Tego co nie śpi, aby zobaczyć cię śpiącą. Całuje twoje czoło.

Który chce pokazać ci cały świat nawet gdy nie jesteś przyszykowana.

Dla którego nie jest ważne czy stałaś się z biegiem lat grubsza czy chudsza.

Który mówi: Co chciałabyś zjeść? -ja gotuję.

Tego, co przed swoimi przyjaciółmi chwyta twoją dłoń.

Czekaj na tego, który stale powtarza, ile dla niego znaczysz i jakim jest

szczęściarzem mając ciebie.

Tego, który swoim przyjaciołom przedstawia Cię: "To ona".

Kochaj tego, który kocha ciebie i prawdopodobnie będzie

kochał cię zawsze...wszystkiego najlepszego z okazji pierwszej rocznicy.

Sama po sobie wiem,ze najwazniejsza w malzenstwie jest rozmowa,ale niestety w moim domu tego nie zabraklo.

Kochani czytam posty niektorych z Was i sie zastanawiam,czy napewno chcecie schudnac?z takimpodejsciem do diety szybko sie poddacie,w tej diecie trzeba wytrwalosci,a nie po paru dniach juz sie poddawac.U mnie w pracy jest osoba,ktora zaczela diete chyba 3 miesiace temu,tez nie mozna powiedziec ze dietuje zgodnie z zasadami Ducana,ale jest tak zadowolona,ze az milo patrzec.Powiedziala mi ze nie je ziemniakow ani chleba,je chude wedliny,kuraki itd,ale bez owocow nie wytrzyma i tego sie trzyma,twierdzi ze na wadze nie spada,ale za to cm ubywa: uda ,brzuch schudly,najwazniejsze ze nauczyla sie inaczej odzywiac.Caly czas sie smieje,az jej maz pytal co ona taka ostatnio radosna,a ona ze ze szczescia.Wiec mysle,ze nastawienie do tego czy chcemy podjac sie diety jest bardzo wazne.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.