Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

dziewczyny ale jestem zla, poklocilam sie z moim Marcinem. planujemy sobie slub, ciezko jest bo oboje jestesmy w anglii i w sumie dopiero od paru dni tak naprawde zaczelismy o tym tak powazniej rozmawiac i planowac rozne sprawy. ale wkurzyl mnie bo on wymyslil sobie ze zrobimy wesele na 100 osob za 30 tysiecy. do tego wymyslil sobie fajny pensjonat w gorach gdzie ceny sa dosyc spore, to co Ci goscie maja jesc? kanapki???? bez sensu. wymyslil tez ze wezmiemy sobie jakas kapele podworkowa (jakies stare dziadki- nie wiem czy nie umra podczas tego wesela na zawal albo ze starosci). Nie chce wydawac na wesele kilkuletnich oszczednosci, ale nie chce zrobic wszystkiego najtanszym kosztem. to jedyny taki dzien w zyciu, chcialabym zeby wszystko bylo wspaniale. a tu taki klops :smile: juz chyba wole wogole nie brac slubu (albo nie robic wesela) niz zrobic to tak poprostu zeby tylko cos bylo... az sie poplakalam z nerwow.... ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maragretko ale Ty byłaś przedtem też laska, masz taką proporcjonalną budowę, że w ogóle nie widać nadwagi. Ja myślałam, że to pierwsze zdjęcie to teraźniejsze jest. Dopiero potem zauważyłam różnicę z drugim, na którym to już lasencja niesamowita. Gratulacje :smile: :grin: :(

Bożenko a Twoje zdjęcia ??? Czekamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!! Czy Wy mnie jeszcze pamiętacie? Teraz bardzo rzadko tu bywam - to wynika z braku czasu.

Maragrete jestem pod wrażeniem Twoich fotek, wyglądasz świetnie!

Ja się zbieram do zrobienia i wstawienia fotek ale jakoś nie wychodzi.....choć się postaram.

Jestem na dorbrej drodze utrzymania wagi, jem normalnie wszystko zachowuję dni białkowe ale nie we wszystkie tygodnie i jest dobrze. Mówię Wam szczerze, że jak sie zasmakuje tego dobrego 3 fazy to ciężko jest robić dni białkowe a już nie mówię co jest w IV fazie. Witam nowe forumowiczki i życzę wszystkim miłego wieczorka.

Pozdrawiam serdecznie. Pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny caly dzien Was podczytuje ale dopiero teraz udaje mi sie cos napisac.

Po pierwsze Maragrette super wygladasz, zreszta juz na pierwszym zdjeciu wygladasz dobrze, na drugim czad:)Ty jestes z tych szczesciar co nogi maja dlugie i szczuple a w obwodzie piersiowym konkrety:)Ja to do tych nieszczesnych naleze co nogi zawsze grube a kilogramy leca z cyckow i zeber...no ale coz...wyboru nikt nam nie dal, mamy co mamy...

Dziewczyny kompletnie nie radze sobie z III faza...podjadam slodkie:( mam zamiar wrocic do II fazy na chwile coby ze 3 kg zleciec ale na razie spadek motywacji, spadek wszystkiego u mnie (oprocz wagi oczywiscie).Strasznie chcialabym pojechac na jakies wypasione wakacje a tu bezrobocie czeka za progiem i nie wiadomo czy powakacjujemy w tym roku.Cio prawda mamy wyjazd w lipcu do pl ale po ostatnim razie jak to w tydz przytylam 4 kg to w ogole mi sie nie chce.

Nic spadam , pozdrawiam nowe protalki, pozdrawiam zreszta wszystkich, do przeczytania, do napisania:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie dziewuszki, na Kujawach śliczny słoneczny osiemnastostopniowy dzionek:)

waga pokazała mi dziś + zamiast -, niestety, ale już się chyba podniosłam i dostałam motywacyjnego kopniaka. full protalowe zakupy zrobione, będę próbować nowości przepisowych wytrwale. weekend majowy na czystych proteinkach mnie czeka, ale planuję uiścić wypieki myślę więc, że będzie wszystko w porządku:) mam nadzieję, że na to wolne dopisze pogoda i namówię rodzinkę na grilla [a jakże!] bo przez to moje życie na emigracji studenckiej kategorie produktów dozwolonych jakoś się kurczą bo nie wszystko dla mnie możliwe do zrobienia, niestety. ale nie zrażam się, wręcz przeciwnie:)

mam do was kochane pytanie: jak to jest z tymi jogurtami owocowymi? mam starą wersję książki i z tego co pamiętam było tam napisane jedynie, żeby w fazie uderzeniowej się ich wystrzegać, ale czy w naprzemiennej też? czy mogę np. jeść sobie owocówkę raz dziennie albo raz na jakiś czas tudzież inne jogobelki light?

i pytanie nr dwa: co do otrębów sprawa jest jasna, ale co z płatkami owsianymi? miałam zwyczaj kiedyś robić sobie zupę mleczną z ociupiną tych płatków właśnie, ale nie wiem czy otręby i tylko otręby czy te płatki owsiane też jakoś gdzieś można podciągnąć. początkująca protalanka to głupiutka jeszcze:)

Dagmarko, gratuluję Ci bardzo, miałam się pytać co u Ciebie bo tu same zaawansowane dukanki i ja taka sama nowiutka. cieszę się niezmiernie z tego, że u Ciebie minus!!:smile:

powiem Wam jeszcze kobitki, że doza sportu na dziś zaliczona, ale się chyba szarpnę na jeszcze. pozdrowienia dla Wszystkich:)

Eyzaathe dzięki i jestem pewna że Tobie też się ruszy, mój wynik chyba nie jest jakiś rewelacyjny (4 kilo w 16 dni w tym 7 uderzeniowej) ale w sumie jakoś super-szybko chudnąć chyba też nie jest zdrowo więc jestem zadowolona. Szczególnie że przed tą dietą schudłam 5 kilo przez 3 miesiące intensywnie ćwicząc i ograniczając jedzenie więc juz w sumie 9. Moja mama mówi że zacznie mnie obwozić po koleżankach i pokazywać jaka jestem ładna :( oczywiście mama jest największą wielbicielką mojej urody, ale to chyba większość mam :grin: w każdym razie melduj się jak będzie szło, jak na razie idziemy w sumie ramię w ramię, oby tak dalej!

Witam wszystkich!!! Czy Wy mnie jeszcze pamiętacie? Teraz bardzo rzadko tu bywam - to wynika z braku czasu.

Maragrete jestem pod wrażeniem Twoich fotek, wyglądasz świetnie!

Ja się zbieram do zrobienia i wstawienia fotek ale jakoś nie wychodzi.....choć się postaram.

Jestem na dorbrej drodze utrzymania wagi, jem normalnie wszystko zachowuję dni białkowe ale nie we wszystkie tygodnie i jest dobrze. Mówię Wam szczerze, że jak sie zasmakuje tego dobrego 3 fazy to ciężko jest robić dni białkowe a już nie mówię co jest w IV fazie. Witam nowe forumowiczki i życzę wszystkim miłego wieczorka.

Pozdrawiam serdecznie. Pa

Wow Anula, dobrze, że się pokazałaś bo moja największa obawa teraz to że nawet jak schudnę nie będę umiała tego utrzymać a Ty jesteś żywym dowodem że się da :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eyzaathe dzięki i jestem pewna że Tobie też się ruszy, mój wynik chyba nie jest jakiś rewelacyjny (4 kilo w 16 dni w tym 7 uderzeniowej) ale w sumie jakoś super-szybko chudnąć chyba też nie jest zdrowo więc jestem zadowolona. Szczególnie że przed tą dietą schudłam 5 kilo przez 3 miesiące intensywnie ćwicząc i ograniczając jedzenie więc juz w sumie 9. Moja mama mówi że zacznie mnie obwozić po koleżankach i pokazywać jaka jestem ładna :) oczywiście mama jest największą wielbicielką mojej urody, ale to chyba większość mam :smile: w każdym razie melduj się jak będzie szło, jak na razie idziemy w sumie ramię w ramię, oby tak dalej!

no zobaczymy, zobaczymy, od jutra się biorę za się i zero tolerowanych, trzeba mieć jakąś pokutę:grin: no moja mama niestety w drugą stronę, uważa, że sobie 'ubzdurałam' i że jakieś cuda wianki wymyśliłam i mam wrażenie, że chce mnie za wszelką cenę zniechęcić, co jest nieco frustrujące, ale cóż. problemem głównym jest to, że nie jem obiadków:) i że ciągle wybywam na zakupy do 'dużych sklepów' bo gdzie tu na osiedlu dostać otręby, a w ogóle to co ja wymyśliłam z tymi otrębami, że tak muszę po nie ciągle jeździć:( i tak w koło macieju, trochę mi przykro z tego powodu, że i mnie nie wspiera i się tak jeży na mnie okropnie.

ja w uderzeniówce pozbyłam się 4 kg, ale prawie 1 już nadrobiłam przez ten niefortunny weekend, teraz próbuję ze wszystkich sił zebrać się w sobie i za nic nie dać się ponownie:) baaaaardzo chciałabym szóstkę z przodu, naprawdę, to moje wielkie marzenie. mam nadzieję, że do nadchodzącego wesela się wyrobię:(

Dagmarko, mogłabyś się ze mną podzielić swoim jadłospisem na naprzemienne proteiny? tak ładnie schodzisz i zastanawia mnie bardzo co tam zazwyczaj wcinasz na śniadanie i obiadek:) trzymajcie za mnie kciuki proszę bo ja ostatnio dołki łapię wszelkie inne tylko nie wagowe...

buziaki dla wszystkich!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wieczorkiem !

Widzę że "nowicjuszkom" potrzebne sa podpowiedzi co do produktów i menu protalowego. Zajrzyjcie dziewczyny na nasze pomocnicze wątki prowadzone w ramach naszego forum Smaczny pl, oto one :

http://www.smaczny.pl/forum/Protal-Menu-t8240.html - przykładowe dzienne menu

http://www.smaczny.pl/forum/index.php?showtopic=7437 - przepisy

http://www.smaczny.pl/forum/index.php?show...amp;#entry85523 - polecane produkty

Raz jeszcze dzieki wszystkim za miłe słowa pod moim adresem. Uciekam do spania, bo dziwnie dzis juz o tej porze oczy mi sie zamykają.....

Dobranoc wszystkim! :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka!!ja tak szybciutko dzis bo jutro musze rano wstac,pedem na miasto pozalatwiac wazne sprawy a kolo poludnia mam spotkanko kawowe z kolega z Portugalii..o nim Wam jeszcze nie wspominalam:)jeszcze przystojniejsze ciasteczko od Wlocha:)ale dzieciak z niego jeszcze-25 lat;tylko mu w glowie jak to mowia wino kobiety i spiew:)z tych kobiet to sobie mnie upatrzyl stara babe hehe:)no ale wie,ze na straconej pozycji jest wiec nie atakuje:):)(juz:))lubie czasem z nim pogadac sobie on jako nieliczny poprawia moj i tak kiepski angielski wiec ucze sie przy okazji:)

po pierwsze Margatere wygladasz rewelacyjnie!!!jednak dlugie szczuple nogi to jest to!!(to czego ja wlasnie takim babkom jak Ty zazdroszcze:)no i ten pies z tym czyms rozowym w pysku...rewelka:)

kurcze - Iriss - ja wiem - na twarzy nigdy nie byłam zbyt pulchna, a teraz to już w ogóle mi ja wyciągnęło.. ale za to na dole... masakra!!! Tzn chudnie wszystko też - owszem, ale.... Tych moim durnych łydek to ja się chyba nigdy bnei pozbędę... Zaczynają mnei wkurzac coraz bardziej, bo po schudnięciu, fajnei byłoby np na zbliżającą się komunię oraz ślub ubrać jakąs ładną sukienkę, ale przecież te klopsy wszystko psują - wystarczy spojrzeć na nie i jakbym nie schudła ani grama:/ :smile: :grin: :( :( GRRRRRR.... Ja to w ogóle teraz stwierdzam, że mam jakąs dziwna budowę ciała... Żebra jakoś mocno mi wsyatją i jak mierze sukienkę (taka neielastyczną), która na żebrach właśnie jest ok, to w cyckach (które też sporo schudły), jest o wiele za duża:/ MASAKRA!!! Dobiję chyba do tych 60kg i tyle,mimo że chciałabym nawet i do 58 próbować. Ale boję się , że nadal przede wszystkim będę chudła od pasa w górę... i bądź tu czlowieku mądry!!

A Tobie Iriss dziękuję za komplementy :)

Gosiulek zrobmy sobie porownanie naszych lydek i zaloze sie,ze wynik testu wyjdzie na Twoja korzysc..:)jestes wysoka wiec nawet jesli masz(w co nie wierze widzac fotki)wieksze lydki to i tak sie to ladnie komponuje w calosc..ale tak:zmierzmy sobie dlugosc lydki od srodka kolana do kostki powiedzmy:)potem obwod w kostce i obwod w najwiekszym miejscu lydki:)wygrana(czyli ta co lyde ma szczuplejsza)stawia kiedys w PL dobra kawe:)co Ty na to??

Droga iriss1 nie jestem lekarzem tylko perfuzjonista pewnie ci to nie wiele powie jak kazdemu

agnieszkazuzanna a to Cie zdziwie ale obilo mi sie juz kiedys o uszy:)no ale fakt,musialam skorzystac w wikipedii zeby odswiezyc pamiec...ale super musi byc taka operacja na otwartym sercu:)a gdzie konczylas szkole?bo ztego co wyczytalam to nie ma Was wielu w tym zawodzie:)

Iriss ja jeszcze do Ciebie! czy ta Salmonella to od wczoraj,czy wczesniej zauwazono?Wczoraj moj syn zadzwonil do domu mowiac iz nie byl w pracy bo tak wymiotowal i mial biegunke,i tak mysle ze to sa objawy salmonelly,moze juz jestem przewrazliwiona,ale po Twojej wiadomosci troche mnie to zastanowilo.Ciekawa jestem jak dzisiaj sie czuje,wczoraj zwalalam to na jakies zatrucie.

grazzia spokojnie bez paniki!!w tym przypadku nie ma absolutnego zwiazku miedzy ewentualna choroba Twojego syna a kurczakami ubitymi w mojej rzezni!!te ubite ptaki nie opuscily jeszcze rzezni bo ciagle sa przerabiane w kielbasy:)powiedzieli tez ze te kurczaki z lini obok co szly w tym samaym czasie tez pojda w kielbasy wiec sie opamietali cale szczescie!!wiec zagroenie opanowane:)spytaj co jadl Twoj syn..to moze byc jakies zatrucie(jesli chodzi o zakazenie salmonella z kurczkow np to musialby zjesc surowego kurczka albo oblizac rece czy noz po przygotowywaniu takowego;co raczej nie mialo miejsca)

dziewczyny ale jestem zla, poklocilam sie z moim Marcinem. planujemy sobie slub, ciezko jest bo oboje jestesmy w anglii i w sumie dopiero od paru dni tak naprawde zaczelismy o tym tak powazniej rozmawiac i planowac rozne sprawy. ale wkurzyl mnie bo on wymyslil sobie ze zrobimy wesele na 100 osob za 30 tysiecy. do tego wymyslil sobie fajny pensjonat w gorach gdzie ceny sa dosyc spore, to co Ci goscie maja jesc? kanapki???? bez sensu. wymyslil tez ze wezmiemy sobie jakas kapele podworkowa (jakies stare dziadki- nie wiem czy nie umra podczas tego wesela na zawal albo ze starosci). Nie chce wydawac na wesele kilkuletnich oszczednosci, ale nie chce zrobic wszystkiego najtanszym kosztem. to jedyny taki dzien w zyciu, chcialabym zeby wszystko bylo wspaniale. a tu taki klops :) juz chyba wole wogole nie brac slubu (albo nie robic wesela) niz zrobic to tak poprostu zeby tylko cos bylo... az sie poplakalam z nerwow.... ;(

magdzik powiem Ci,ze 30 tys na 100 osob to wcale nie jest az tak duzo:)ale rozumiem Cie;musiscie to obgadac na spokojnie i cos ustalic;mam nadzieje,ze jakos dojdziecie do porozumienia:)trzymaj sie!!

Jakoś nie mam śmiałości, jeszcze chcę trochę schudnąć, poza tym muszę poszukać starych zdjęć, ale na pewno kiedyś wstawię zdjęcia :)

Bozenko ja juz Cie dopadne z fotkami po komunii Twojego synka:)hihihi

hej dziewczyny caly dzien Was podczytuje ale dopiero teraz udaje mi sie cos napisac.

Po pierwsze Maragrette super wygladasz, zreszta juz na pierwszym zdjeciu wygladasz dobrze, na drugim czad:)Ty jestes z tych szczesciar co nogi maja dlugie i szczuple a w obwodzie piersiowym konkrety:)Ja to do tych nieszczesnych naleze co nogi zawsze grube a kilogramy leca z cyckow i zeber...no ale coz...wyboru nikt nam nie dal, mamy co mamy...

Dziewczyny kompletnie nie radze sobie z III faza...podjadam slodkie:( mam zamiar wrocic do II fazy na chwile coby ze 3 kg zleciec ale na razie spadek motywacji, spadek wszystkiego u mnie (oprocz wagi oczywiscie).Strasznie chcialabym pojechac na jakies wypasione wakacje a tu bezrobocie czeka za progiem i nie wiadomo czy powakacjujemy w tym roku.Cio prawda mamy wyjazd w lipcu do pl ale po ostatnim razie jak to w tydz przytylam 4 kg to w ogole mi sie nie chce.

Nic spadam , pozdrawiam nowe protalki, pozdrawiam zreszta wszystkich, do przeczytania, do napisania:)

oj Sandra Sandra kopa w dupsko ode mnie:)powinien bolec bardziej bo stad mam blizej niz dziewczymy ktore beda Cie laly z PL!!nie grzesz!!albo grzesz i pokochaj siebie taka jaka jestes(a fajna jestes)i wtedy nie jecz:)wiem..latwo mi mowic bo sama jeszcze nie jestem w 3 fazie:)pewnie ze mna bedzie to samo...

a na jakie wypasione wakacje chcialabys jechac?ja bylam na Dominikanie w zeszlym roku;nie tak drogo i fajnie:)w tym roku planujemy Tajlandie..i ja Ci powiem,ze mimo iz bedac tutaj chce cos odlozyc to nie zaluje kasy na podroze;wiem,ze jak pozniej sie zakopie w pieluchu to przesrane....wiec mimo trudnosci, jak masz marzenia to je spelniaj!!!

moje drogie protalki mam pytanko jak robicie owsianke i czy da sie to jesc jakos mam opory jem placki otrebowe robie sobie nalesniki z mielonych otrebow ale jakos nie moge sie przekonac do owsianki

agnieszkazuzanna- otrebianka to niebo w gebie!!ja robie tak: dozwolona dukanowo dzienna racja ortebowa+niecala szklanka mleka+cynamon i ostatnio + kardamon i do mikrofali na jakies 2 min;wiem,ze niektrzorzy daja slodzik ale jak dla mnie jest juz wytarczajaco slodkie;dla mnie to nie byla zadna nowosc bo ja otreby w takiej postaci jadalam juz wczesniej:)mam nadzieje,ze bedzie Ci smakowac:)

no wypracowanie sie zrobilo...ech:)

dobranoc!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny ale jestem zla, poklocilam sie z moim Marcinem. planujemy sobie slub, ciezko jest bo oboje jestesmy w anglii i w sumie dopiero od paru dni tak naprawde zaczelismy o tym tak powazniej rozmawiac i planowac rozne sprawy. ale wkurzyl mnie bo on wymyslil sobie ze zrobimy wesele na 100 osob za 30 tysiecy. do tego wymyslil sobie fajny pensjonat w gorach gdzie ceny sa dosyc spore, to co Ci goscie maja jesc? kanapki???? bez sensu. wymyslil tez ze wezmiemy sobie jakas kapele podworkowa (jakies stare dziadki- nie wiem czy nie umra podczas tego wesela na zawal albo ze starosci). Nie chce wydawac na wesele kilkuletnich oszczednosci, ale nie chce zrobic wszystkiego najtanszym kosztem. to jedyny taki dzien w zyciu, chcialabym zeby wszystko bylo wspaniale. a tu taki klops :smile: juz chyba wole wogole nie brac slubu (albo nie robic wesela) niz zrobic to tak poprostu zeby tylko cos bylo... az sie poplakalam z nerwow.... ;(

hej cos o tym wiem ja mam slub we wrzesniu ogolnie zaplanowany kosciol sala zaproszenia juz sa a tu ciagle klotnie o jakies bzdury przygotuj sie ze tak bedzie przez chwile wszyscy mi tak mowia nie wiem sama u mnie co jakis tydzien dochodzi do rozwodu hahahah bez slubu jeszcze to zawsze jakis stres ale bedzie ok robcie po swojemu i musicie sie jakos dogadac ja mam znowu w druga strone moj facecik za to ciagle mowi rob jak ty chcesz i co ci sie podoba a ja tak nie chce potem cala odpowiedzialnosc na mnie spadnie bo nie bede miala na kogo zwalic dotego slub mamy w anglii wiec dochodzi transport nocleg gosci maaasakra narazie nie fisiuje ale juz mam lekki stres glowa do gory to dopiero poczatek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ wczoraj minął rok od początku mojej diety, to czas na jakieś podsumowanie, zgubiłam 22 kg ale jeszcze następne 9 kilo przede mną ( co najmniej... :() nie mam aktualnych zdjęć ale pokażę te które mam. Jedno było zrobione na początku II fazy , gdzieś w połowie maja ubiegłego roku a drugie w lutym bieżącego roku. Trochę widać różnice......

Maragretko po pierwsze ślicznie wyglądasz Laseczko :smile: A po drugie to barrrfzo, ale to barrrdzo gratuluję Ci stażu u efektów, czyli tyvh 22kg. SUPER !!! Trzymam dalej kciuki :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.