Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czwartkowo ;> Wczoraj byłam strasznie zmęczona, ale jakoś wyjątkowo nie śpiąca..no i w rezultacie zasnęłam przed 2, a dziś znowu pobódka koło7. Tak więc dzisiejszy dzień znowu należy do tych kryzysowych.. Staram się właśnie Was czytać i co chwila oczy mi się same zamykają...

Wagowo - ja waże się rano w po kibelku w piżamce. No i dzisiaj zaważyłam się tak i było znowu 63.5 :) A co najlepsze bez cienkich spodni od piżamy 63.3 :( Więc jest dobrze - tym bardziej, że u mnie @ w rozkwicie:/

Pogoda..właśnie widze za oknem, że słonko próbuje się gdzieś tam przebić, ale coś mu nie wychodzi,,, Więc znowu strasznie ponuro i chłodnawo... Szkoda, bo jak jest ładna pogoda to od razu człowiekowi lepiej .. i psychicznie i fizycznie:) A tak,,,to nic się nie chce...

Sandra Ty weź się dziewczyno w końcu opanuj!!! Ja powiem Ci tak - wstaję teraz rano bo musze pomagać w sklepiku spożywczym.. A tam jak to wiadomo na każdym kroku owoce, ciasteczka, cukierki, smaczne jogurciki.... Naprawdę człowieka skręca, ale jakoś się trzymam... Przecież każdy z nas wie, jak to podjadanie może się dla nas skończyć, więc naprawde nie warto (a Ty z reszta to powinnaś już to wiedzieć najlepiej...)Doprowadź w końcu dietkę do końcai wtedy będziesz podjadać!!!! Sandra!!! Ty chciałaś zgubić 5 kg - zobacz ile się z tym męczyłaśna II fazie, A II dla Ciebe jest krótsza - musiałabyś wytwać niecałe 2 m-ce?? Czy to aż tak trudne?? ;> Ćwicz silną wolę :)

Agnieszkazuzanna otebianka jest ok - ja zazwyczaj zalewam tylko otręby mlekiem i tak je wypijam - jest naprawdę OK> ale jeśli Ci to nei zasmakuje, to porpstu dodaj tam słodzika, wtedy jest taki fajny słodki mleczny napój z ciapka otrebową. Wg mnie otrębianka jest nawet lepsza od zwykłych płatków z mlekiem. Jakoś te drobiazg rozmoczony smakuje o wiel lepiej niż rozmoczone płatki. Płatki zawsze wcinałam bez mleka :(

Iriss nie ma sprawy!!!! Tlko przypomnij mi się z tym w przyszłym tyg, co? ;> Tylko bez oszukiwania!! :) Teraz nie jestem w domu i po prostu nie mam tu żadnego centymetra... Ale uwierz mi moje łydki wcale nie sa proporcjonalne.. W ogóle jakoś zaczyna mnei wszystko u mnie wkurzać. Już chyba I26 pisała, że im bardziej chudnie, tym bardziej wydaje jej się,że jest grubsza:) Mam to samo.. Coraz bardziej przeszkadzają mi te moje łydki i udka. W ogóle znam osoby duuuużo większe ode mnie, które mimo swojej tuszy mają ładną jędrną skórę na nogach, a ja to zawsze (mimo smarowania róznymi specyfikami itp) taką galaretkową. bleee.. Może jak w końcu zacznę chodzić na basen, to trochę by ta chłodna woda i ruch i potem smarowanie coś jej pomogą..............

Iriss i SandrA Wy to dziewczyny korzystajcie z tych wyjazdów, póki tam jesteście. Z tego co słyszałam, to z wysp o wiele łatwiej i taniej jest pozwiedzać świat...Nie to co u nas... Trzeba wydać majątek... :/ Irisss zazdroszczę tych wyjazdów, ja to za granicą to 2 razy będąc w górach byłam na słowacji i raz w Niemczech na targach samochodowych ... Więc bez żadnych rewelacji, w sensie zwiedzania, leniuchowania itp... Ale z drugiej strony na razie tłumacze to sobie tak, że w Polsce jest jescze kupa miejsc do zwiedzenia zanim się w świat pojedzie, tylko że.... na to i tak też czasu nie mamy :smile::(:grin:

Dziewczyny niebawem ślubujące :) u nas to jakoś tak jescze wszystko lajtowo przed ślubem jest. Też wrzesień (chyba jak AZ), ale nadal nei byliśmy w kościele, u fotografa, zaproszeń te jescze nie mamy.. Ani nawet sukni jescze nie znalazłam nawet.. Z jednej strony nie ma czasu, żeby cokolwiek razem zrobić, a z drugiej ciągle się wydaje, że to jescze czas jest.. A najlepsze jest to, że jak ja zaczynam mówić co trzeba zrobić, to Karol się ostatnio mnie zapytał: :A co ja w ogóle mam zrobić/robić?" Hehe, on to w ogole by chcial, zeby wszystko sie samo :) Wiec znajac zyce bedzie wszystko na mojej glowie... A jest/bedzie na pewno co robic - bo my to mamy okolo 130-150 gosci :/ Ale damy rade!!! I faktycznie 30tys na 100 osob to naprawde calkiem niewiele..

Nutko gratuluję zdanego bardzo ładnie egzaminu i powodzeni ana kolejnych!! i Kurcze widze, że masz też mój problem, tych durnych nóg!!! Ehh moze wymyslimy kiedyś jakąs metodę na nie...

Miszo a to Twój mężuś szuka jakiejś xkonkretnej pracy ?? Nie wypuszczaj go stąd samego!! Ja tez jestem przeciwniczką takich przypadków jak i Marudka. Wolałabym nei ryzykować. A skoro Ty masz dobrą pracę, to może niech on na razie łapie cokolwiek !!?? Bo ja to tez szukam pracy, ale szukam jej jakoś typowo w zawodzie... Chociaż gdybym miała wyjechac stąd to poszłabym nawet chyba do sklepu pracować.... Na razie az takiej potrzeby nie mam, więc szukam dalej czegoś dobrego... a w między czasie kombinuję co by tu swojego ewentualnie wymysleć.... Może to też jest dobry pomysł dla Twojego meżą> Czasem można rokręcić jakiś boznes nieduzym kosztem... Dla mnei wyjazd jednej tylko osoby byłby ostetczną ostetcznością, gdyby bez tego się inaczej juz w 99999999% nie dało...

Właśnie dziewczyny pytałam się już kiedyś - co jecie z wędlin??? Czy wędzony piers indyka i szynka konserwowa moga być?? Jak jest z polędwica sopocką?? Co jescze proponujecie?? Tylko chodzi mi o taką normalną wędlinę na wagę, nie te paczkowane, bo na ogół dużo drożej wychodza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ProtAnka skrobię kukurydzianą można kupić na Allegro, ja używam tylko skrobii, jest też link w wątku z produktami dozwolonymi do sklepu internetowego.

Nutko gratuluje zdanego egzaminu i początku weekendu, ja się teraz byczę za to 3maja pracuję :grin:

Jeśli chodzi o zdjęcia to ja muszę do tego dojrzec psychicznie, juz mi się wydawało, że dobrze jest z moją figurą, ale w tych salach fitness jest tyle obnażających luster.... :smile:

Olinkowłaśnie się boksowałam ze zdjęciami w swoim komputerze, coś mi zaczął szwankować mój program, dlatego musiałam przerwać pisanie, ale się udało i chlebek też jest na zdjęciu, więc nie jest tragicznie, ale muszę tu jeszcze trochę poporządkować

Życzę wszystkim miłego wieczoru :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dagmarko zmobilizowałas mnie do wstawienia fotki mojego chlebka. Pierwszy raz mi sie udało nie zapomnieć posypać go sezamem i z tego szczęści aż zdjęcie zrobiłam. Jest pieczony w piekarniku i nie ma w sobie w ogóle produktów tolerowanych. jeśli Ci sie spodoba poszukaj przepisu chlebek Dukana albo ja Ci podam.

Bozenko prosże, błagam...napisz mi, co i i jak (dokładnie, a nawet bardzo dokładnie) zrobić, aby móc zasmakowac takiego pysznie wyglądającego chlebka.. Śliczny jest!!!! Az ślinka leci... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam dzis taki dzien, ze co chwile placze po prostu, bylam teraz na przerwie i troszke mi sie poprawilo, zadzwonilam do przyjaciolki w belgii, gdzie tez ich kryzys dosiegnal i tak ponazekalysmy razem..

No niby tak.. ale sama wizja to jeszcze nic strasznego :smile: Czy już wam powiedzieli że nie przedłużą kontraktu? Może nie będzie tak źle co?

niestety maja tu taka jakas dziwna polityke i 11 m-cy to max, nie moga dawac na dluzej, potem 6 m-cy mozna odczekac i wrocic znowu na 11 miesiecy o ile bedzie zapotrzebowanie.

Sandra współczuję sytuacji niepewności i niestabilności finansowej.

Na pewno razem jakoś uda wam sie zadziałac tak zeby było dobrze.

Co do Twoich obaw o diete...aż się zaśmiałam na chwile z tego psychiatry... bo ja w grudniu 2009 tez uwazalam ze tylko on mi moze pomoc. Troszke to smieszne z perspektywy czasu...bo jednak dalam rade sobie sama pomoc chocby dieta.

Ale ...

Wiem że w UK sa tacy wolontariusze-psychologowie ktorzy spotykaja sie z Polakami ktorzy potrzebuja pomocy/pogadać itp. Jak chcesz zagadne kumpele czy działa to w Irlandii?!

Głowa do góry!

Dzieki olinka ale dam sobie rade.Tak naprawde szukalam w irl polskiego dietetyka ale nie ma, moze skorzystam jak pojade do pl w lipcu...

Spadam do maszyn bo gwizdza...papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc dziewczyny, ja juz po pracy :grin: firma dzisiaj zrobila nam rozno bo ponoc odnieslismy sukces finansowy w pierwszym kwartale. i robili pieczona swinke... ale twarda bylam i nic nie zjadlam... wszyscy jedli wieprzka a ja twarozek :smile: hehe... dziwnie sie na mnie patrzyli ale mam to gdzies. ja widze efekty na wadze wiec jestem zadowolona i nie musze ich angielkich swin jesc. zreszta ta swinka to taka oszukana byla, bo ta co sie piekla na roznie to pewnie dla menagerow bedzie a zwyklym pracownikom dawali jakies ochlapy gotowane w sosie jablkowym... bleeeh, koleznka powiedziala ze nic nie stracilam :(

tylko ze dalej nie rozmawiam z Marcinem od wczorajszej klotni i nawet fakt ze waga znowu ruszyla w dol nie sprawil mi takiej radosci jak zwykle ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bozenko prosże, błagam...napisz mi, co i i jak (dokładnie, a nawet bardzo dokładnie) zrobić, aby móc zasmakowac takiego pysznie wyglądającego chlebka.. Śliczny jest!!!! Az ślinka leci... :smile:

1 paczka drożdzy

12 łyżek otrębów owsianych

6 łyżek otrębów pszennych

6 jajek

1 duży lub 2 małe serki homogenizowane

sól, zioła

Drożdże rozkruszyć, dodać wszystkie składniki, dokładnie wymieszać. Ja często zamiast części otrębów owsianych i pszennych dodaję zytnie, bo lubie, ale w oryginale sa tylko owsiane i pszenne. Soli nie za dużo, zioła najczęściej dodaje prowansalskie, ale takie np. jak do pizzy są bardzo dobre. Piekę w 150st(nie za gorący piekarnik) ok. godz. z termoobiegiem, nie można zbyt krótko, bo on w środku może sie nie dopiec. Tym razem mi sie udało przed wstawieniem do piekarnika posypać sezamem :grin: To jest porcja na 6 dni, trzeba przechowywać w lodówce, bo może zaplesnieć. Smacznego :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ja to mam dzisiaj dzien dobra wiadomosc to taka ze znalazlam fotografa za normalna cene bo tutaj ogolnie fisiuja druga wiadomosc ta gorsza zadzwonila dzisiaj do mnie pani ktora robi make up slubny taka z polecenia i juz sie ucieszylam ze miala by czas w ten dzien ale jak zaspiewala kwote to umarlam £200 nie wiem czyto normalne ale dla mnie duuuzo nie ze nie umiem sie wymalowac ale wiecie chcialam taki profesjonalany makijaz ufffff no ale za taka cene to raczej nie poszukam jeszcze czegos dietka na razie ok dramat mam z serkiem homo ktorego nigdzie nie moge dostac czy w zamian moglabym uzywac czegos innego moze jogurtu greckiego chodzi mi glownie o wypieki bo sie do nich zabrac nie moge bo prawie wszedzie ten serek pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Magdzik to wszystko zależy od silnej woli- dasz radę bedziemy trzymać mocno kciuki. Ja tez niestety sie zapuściłam po ciąży. któraś z was pytała ile mam wzrostu no niestety tylko 160. W tescie dunkana obliczyło ze schudne do 62 ja mam nadzieje ze do 60 a moze jak bedzie dobrze szło to do 58 :smile: Wiem nie mam co liczyc na zbyt wiele zwłaszcza po dziecku. No ale pożyjemy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.