Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

waga na warzywach moze wzrosnac bo one zatrzymuja wode jak wrocisz do bialek to szybko zejdzie jeżeli tylko tyle wczoraj zjadlas to moim zdaniem za mało jedz wiecej miesa i ryb a bedzie ok

hej, mam pytanie jestem dzisiaj 10 dzien na diecie, wczoraj zjadlam tylko malego pomidorka, dwa jajka na twardo i malego ogorka + wieczorekim odrobina salatki ze sloika niestety jak sie pozniej okazalo z olejem ;/

i od dwoch dni przytylam 40 dag czy to mozliwe?

dzien wczesniej zjadlam buraka, pare drobiowych kielbasek wielkosci 10cm i pare korniszonow.

nie wiem czy tyje czy wage mam zepsuta ( a jest troche uszkodzona)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandro - współczuje ci stresów, perspektywa braku pracy jet trudna do oswojenia i do zmobilizowania sił do dalszych działań, ale nie martw sie, jestes młoda, zdolna, sliczna... na pewno uda ci sie znależć rozwiązanie swoich problemów, wiesz że zawsze jest tak, że jak los nam zmyka pewne drzwi, cos się kończy to po to aby mogły sie otworzyc nastepne drzwi, aby coś innego mogło sie dla nas zacząć....trzeba tylko wierzyć w to i pozytywnie myśleć... uda sie jak nie tu to gdzie indziej ale sie uda....Nie zajadaj stresów słodyczami bo potem bedziesz sama na siebie za to wściekła.. ato znów cie zesteresuje i tak od poczatku... znasz ten mechanizm, nie poddaj mu sie.... :)

Magdzik - da sie dojśc do dwucyfrówki, na pewno nie od razu ale sie da... wierz mi... spójrz na mój suwaczek, usmiechnuj sie i......... do dzieła a nawet nie zauważysz jak to poleci - trzymaj się !!........ :)

Dagmaro - o matko to ty startujesz z wagi mniejszej niz ja mam zaplanowane jako doceloa waga... a ja mam o 1 cm mniej wzrostu... to może ja tez zweryfikuje ten mój cel.........

Masz racje Grazzio - żaden z dotychczas u nas zalogowanych panów sie tu nie utrzymał w tym babskim towarzystwie, a może nas podczytuje tylko sie nie ujawnia.... :smile:

MonikoP - szczerze gratuluje tej slicznej, okraglutkiej szósteczki..... :)

Ja tez juz marze o łazience i sypialni, zaraz uciekam do spania ! Spokojnej nocy wszystkim i duuuuzych nocnych spadków wagi ! :grin:

Margarete, w ogóle nie ma co tak porównywać, trzymaj się celu, jaki sobie ustaliłaś, na pewno jak go osiągniesz będziesz wyglądała idealnie. Ja w ogóle jestem bardzo przeciwna ustalaniu jakichś ogólnych standardów, każdy powinien sam dla siebie znaleźć odpowiednią wagę :( ps. ja dzisiaj kilogram w górę, ale mam nadzieję że to woda bo wczoraj zjadłam trochę przesoloną zupę :)

hej, mam pytanie jestem dzisiaj 10 dzien na diecie, wczoraj zjadlam tylko malego pomidorka, dwa jajka na twardo i malego ogorka + wieczorekim odrobina salatki ze sloika niestety jak sie pozniej okazalo z olejem ;/

i od dwoch dni przytylam 40 dag czy to mozliwe?

dzien wczesniej zjadlam buraka, pare drobiowych kielbasek wielkosci 10cm i pare korniszonow.

nie wiem czy tyje czy wage mam zepsuta ( a jest troche uszkodzona)

Marzena, taka zmiana 40 dag w ogóle nie ma znaczenia jeżeli nie złamałaś diety, to pewnie woda coś takiego, radzę, żebyś się ważyła rzadziej bo można tak wpaść w obsesję. Mi dzisiaj podskoczyła o 1kg waga (jestem od dwóch dni na warzywach), ale oczywiste jest to, że nie przytyłam od warzyw, nie można tak wariować :( No, chyba że by Ci rosła cały czas waga,wtedy możnaby się zacząć zastanawiać czy czegoś nie robisz nie tak. Apropo to jakie jesz kiełbaski drobiowe? Bo ja szukałam jakichś ale wszystkie mają kilkanaście % tłuszczu, to są jakieś pakowane te które ty jesz? A, i jeżeli rzeczuywiscie jesz tyle, ile napisałaś to chyba trochę za mało, nie powinnaś się głodzić bo nie dasz rady na tej diecie. Dołóż np twarożek 0%, dużo białka, mało kalorii. To znaczy jak uważasz, ale to się wydaje naprawdę mało! Ja w ogóle staram się trzymać zasady żeby jeść co 3 godziny w małych ilościach, tak jak polecjają wszyscy dietetycy, bo podobno wtedy metabolizm najlepiej pracuje.Trzymaj się i powodzenia delej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to muszę Wam powiedzieć że chyba najcięższe w tej diecie jest dla mnie zrezygnowanie w owoców, do tej pory zawsze nawet jak się odchudzałam to eliminowałam tłuste rzeczy, pieczywo, fast foody, słodycze, ale owoce były w kategorii "zdrowych". Jak pójdę na III fazę to chyba będzie pierwsza rzecz, jaką wprowadzę, właśnie ta 1 porcja owoców. No ale to tylko taka dygresja :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AZ1809 Ty mnie pytalas o serek homo (chyba ze cos pokrecilam) :smile: ale znalazlam wczoraj w tesco z serii light choices (uwaga) Natural Normandy Fromage Frais do tego fat free ma napisane ale na tabelce jest 0.2g tluszczu, wiec jest ok (tak mi sie wydaje) nie wiem czy to taki angielski serek homo, ale konsystencja i smak taka sama wiec raczej tak. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to muszę Wam powiedzieć że chyba najcięższe w tej diecie jest dla mnie zrezygnowanie w owoców, do tej pory zawsze nawet jak się odchudzałam to eliminowałam tłuste rzeczy, pieczywo, fast foody, słodycze, ale owoce były w kategorii "zdrowych". Jak pójdę na III fazę to chyba będzie pierwsza rzecz, jaką wprowadzę, właśnie ta 1 porcja owoców. No ale to tylko taka dygresja :smile:

Mi też bardzo brakuje owoców, czekam na nie z wielkim utęsknieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dagmara 19, no wiem wiem, ze jem za malo ;] ale akurat tak wyszlo jakos, jaja juz mi brzydna, a twarog tez nie bardzo mi podchodzi ;] z tym wazeniem to chyba naprawde musze przestac, ale troche sie wkurzylam, hehe zwlaszcza, ze malo zjadlam i w dodatku jezdzilam pol h na rowerze. A co do kielbasek to u nas w sklepie takie sa i nie sa pakowane, pytalam o kabanosa drobiowego to mi powiedzieli, ze to jest cos podobnego i wlasnie sama nie wiem czy mozna to jesc ;/ (bo sa na kg i nie mam pojecia ile maja tluszczu) apropo kabanosa to takiego typowo konskiego mozna jesc tak?

dzieki za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pada u nas, zachciało mi się deszczyku majowego dla roślinek to mam. Z Powsina nici :grin: Za to dla roślinek dobrze, bo tuż po zasadzeniu przyda im się deszczyk

Sago, ja sadzę rośliny, które zimują w ziemi więc nie powinno im się nic stać, a z balkonowymi też czekamy na cieplejszą pogodę.

Marzena21 witaj wśród Protali, życzę Ci powodzenia i wytrwałości :(

Dochodzę do siebie po 2 godzinach spędzonych na fitness i siłowni, dzisiaj zmoczyłam koszulkę i spodnie, czyli chyba prawidłowo wykorzystałam czas :(

Życzę wszystkim miłego dnia i zmykam do zajęć domowych, bo deszcz sprzyja porządkowaniu, w końcu trzeba uczcić Święto Pracy :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dagmara 19, no wiem wiem, ze jem za malo ;] ale akurat tak wyszlo jakos, jaja juz mi brzydna, a twarog tez nie bardzo mi podchodzi ;] z tym wazeniem to chyba naprawde musze przestac, ale troche sie wkurzylam, hehe zwlaszcza, ze malo zjadlam i w dodatku jezdzilam pol h na rowerze. A co do kielbasek to u nas w sklepie takie sa i nie sa pakowane, pytalam o kabanosa drobiowego to mi powiedzieli, ze to jest cos podobnego i wlasnie sama nie wiem czy mozna to jesc ;/ (bo sa na kg i nie mam pojecia ile maja tluszczu) apropo kabanosa to takiego typowo konskiego mozna jesc tak?

dzieki za odp

Nie wiem wiesz, mi się wydaje że wszystkie te kabanosy i kiełbasy są tłuste, widziałam raz sojowe parówki, które miały bardzo mało tłuszczu, ale każde z mięsem miały kilkanaście, ja tego unikam... a apropo brzydnięcia różnych rzeczy ja też tak miałam, szczególnie na uderzeniowej, teraz też momentami, ale już z warzywami jest dużo łatwiej a jak jest faza bez warzyw to jakoś szybko mija jak wiadomo że za kilka dni znowu warzywka :smile: a mój jeden kilogram dzisiaj to po siłowni, gdzie przebiegłam 7km,a później jeszcze ćwiczyłam więc też mogłabym się wkurzyć, ale staram się zachować pogodę ducha :( na początku też tak miałam że: "przecież jem tak mało w pporównaniu do tego co jadłam wcześniej i w dodatku ćwiczę, hjak to możliwe?". Trzeba ograniczyć te myśli i tyle. Ale nie wiem swoją drgą jak to możliwe że tyle z Was schudło np 10-12 kilo w 2 miesiące, ja kończę 3 tydzień i mam 4 kg do tyłu, a podejrzewam że dalej będzie wolniej jeszcze szło... Alienka, czy u Ciebie to od razu tak szybko szło czy jakimiś dfazami? Np że na początku szybko, a potem wolniej albo na odwrót? No ja w każdym razie ile będzie trzeba to wytrzymam, nie ma mowy żebym teraz zrezygnowała :grin: Powodzenia Marzenko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Wpadłam się tylko przywitać i poczytać co napisałyście. Nie mam zabardzo duzo czasu, bo za 5 godzin robimy wielkie bummm z prezentem dla rodziców. Juz nie mogę się doczekac ich miny jak zobaczą prezent,he he... 

Mam śliczną pogode, tzn bez słońca ale nawet bez niego jest 23 stopnie, więc pogoda chyba się uda na grila. Lecę może jutro cos więcej skrobne, Pa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kochane Kobity!

Tak jak sądziłam, nie było szans, żeby Was odwiedzić dopiero jak w weekend,

niestety skończyły się "dobre" czasy na berobociu;) i trza pracowaćod rana do późnego popołudnia i nie starcza szasu na klikanie:(

Dietuję, dietuję ale coś mi się zastój jakiś taki przyplątał chyba (a idź ty w cholerę)

Maragrete to Ty zdaje się znasz się na tych "czarach" co zastój

przepędzają...

Pozatym z nowości u mnie na ręce nowa bransoletka, na uszach kolczyli nowe,

w torebce portfelik nowy, na parapecie storczyk nowy a na nosie OKULARY nowe -

to w związku z nową pracą, postanowiłam odpocząć trochę od soczewek

i zainwestowałam w porządne okulary i powiem Wam całkiem, całkiem mi się chyba

udało wreszcie dobrać takie, w których czuję się dobrze i chyba dobrze wyglądam.

Reszta nowości wybaczcie, że się tak chwale, ale tak się"obłowiłam" po moich

imienino-urodzinach:)))

Magda, Maleństwo, Grazzia, Maragrete, Gosiulek, Śliweczko i cała reszto - bardzo

WAM dziękuję za życzenia - jesteście Kochane :smile:

Iriss piękna kobita z Ciebie nie da się ukryć na prawdę powiedz tylko co to

za kolor włosów nosisz, bo bardzo mi się podoba i o czymś takim myślę ostatnio

Juggin, Dam radę - super że się odezwałyście, pozdrawiam:)

MonikaP - wielkie gratulacje, tak trzymaj!

Marudko wyglądacie razem przepięknie - jeszcze raz wszystkiego najlepszego!!! A

wogóle to jesteś CHUDZIUTKI CHUDZIELEC!!!

Maragrete pięknie wyglądasz widać, widać jaka różnica te 22 kiloski...BRAWO!!!

Nutko i nie tylko - odnośnie depilacji mam pytanie-jakiego rodzaju masz/macie

włoski na nogach - cienkie, jasne czy raczej grube,bo u mnie też ten problem

po goleniu maszynką występuje, nienawidzę tego i tak się zastanawiam nad tą depilacją cukrową pastą...Tylko czy przy moim "prawie męskim" owłosieniu nóg to zda egzamin???

Serio dziewczyny Wam to się mogę przyznać jakie mam problemy z tym goleniem - żeby mieć

całkiem gładkie nogi, musiałabym je golić chyba co 24h - koszmar...

Kremy do depilacji raczej na mnie nie działają, tzn. wychodzi tak co trzeci

włosek - reszta zostaje, z depilatorem jakoś też nie udało mi się zaprzyjaźnić

ze względu na ból i wrastające potem włoski i tak się męczę. Gdybym miała kasę

na pewno poszłabym na laserowe usuwanie owłosienia, ponoć to daje najlepsze efekty

ale cóż, nie prędko mnie będzie stać na taki zabieg także liczę na Waszę doświadczeni i opinie, porady - z góry dziękuję

Pozdrawiam Was wszystkie, witam nowe dietowiczki życząc przy tym powodzenia i wytrwałości!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.