Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

cześć dziewuszki!!! ha, przeglądałam kilkanaście/dziesiąt stron uprzednich szukając sernika i zdążyłam znaleźć nim dostałam oczopląsu ]:-> ha!

u mnie pogoda bez nadziei na słońce zupełnie, marzyć można o dniu jak wczoraj [25 stopni w cieniu], no ale cóż:smile: nie pozwolę jej zepsuć mi humoru, wrednej jednej pogodzie.

i wkurza mnie bo nie umiem zmienić sobie suwaczka nawet jakbym chciała:) to chyba jakieś fatum.

teraz wybieram się do koleżanki dwa domy dalej [maturzystki:D], poprzypominam sobie jak sama się stresowałam [zupełnie niedawno], obejrzę film, wypiję herbatkę, wrócę i upiekę sobie ciasto:)

poza tym mam nowe ulubione danie protalowe, chodzę w portkach, które ledwo dopinałam, gdy ostatnio miałam je na sobie, a tymczasem całkiem spora różnica się zrobiła w zakładaniu i naprawdę jestem zadowolona:) jeszcze trochę i powinno być naprawdę nieźle. i od poniedziałku warzywka! rewelacja :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Protalki!

Jak Wasze majówki? Ja moja spędzam w domu... miałam myśl by wyjść gdzieś wieczorem, ale szczerze mówiąc znajomi się troche rozjechali do domów i nie bardzo jest z kim wyjść się pobawić :)....

Dziś mimo wolnego dnia i ogólnego relaksu ja miewam się średnio, bo pokusiłam się dziś rano o ważenie i co? - 68,5 kg :smile: :grin: :( Ahhh... 400g wiecej niz na suwaczku, ostatnio ważyłam się 7 dni temu... bez sensu. Od razu spada mi motywacja, od razu jest źle.. naparwde się juz pilnuję, zatkam się wkrótce tym mięsem i rybą! miałam nadzieję, że moja modyfikacja zaprowadzi mnie dalej niz do tych nawet nie równych 68kg... a tu znowu zaczyna się wzbijać w górę... Moja mam dziś już nawet rzekła, że może ja po prostu więcej schudnąc nie mogę... ale mam koleżanki które waża po 65kg a mają 175cm wzrostu (ja mam 168)... i one dopiero wyglądają zgrabnie, choc nie są szkieletami.. więc jak mogę ja wyglądać też zgrabnie jak jestem 3 kilo cięższa i 7 cm niższa!?

Ah nie ma to jak usłyszeć coś na pocieszenie od własnej mamy :(

Ja zdaję sobie sprawę z tego, że moje ciało od pasa w dól stanowi 2/3 mojej wagi, jeśli nie zacznie mi schodzić nadmiar tłuszczu z dołu to jak u góry jeszcze 1-2 kg ze mnie zejdzie to będę już realnie WYCHUDZONA i bez cycków, z rysunkiem żeber i kręgosłupa na plecach :). Nie chcę tak... :) :) :) Ahhh :)

Marzeniaw - co do depilacji.... przy takim silnym typie owłosienia ja bym zdecydowanie polecała jakąs depilację, bo z maszynką to można się zamęczyć.... choc owszem pewnie jest to najtańsza opcja. tam gdzie ja chodzę płacę za depilacje woskiem łydek z kolanami 40 zł, pasta cukrowa na łydkach+kolanach kosztuje 80zł, a więc rożnica w cenie jest bardzo duża jak widzisz. U mnie nie ma wskazań do stosowania pasty na nogach, wosk jest dla mnie mało bolesny i spokojnie i ja i skóra go znosimy, włoski mi nie wrastają i generalnie są po wosku b ardzo delikatne gdy odrastają... a że dzieje się to powli to gdy się opalam latem to one bledną i jak musze je "uhodować" na kilka mm do następnej depilacji to wcale mi one nie przeszkadzają, nie są tak bardzo widoczne, i pod ręką nie są wcale tak wyczuwalne jak wloski po maszynce... Pasta cukrowa jest bardziej czasochłonna, depilacja trwa dłużej choc na pewno mniej jest odczuwalna, jeśli ktos ma pękające naczynka na nogach to mozna ją polecić... albo właśne dużą tendencję do wrastania włosków - z cykrem wyrywa się włos "z włosem" a nie "pod włos", więc jest mniejsze rzyyko urwania włoska zamiast wyrwania go z cebulką... Szczerze mówiąc musiałabyć udać się do jakiegoś gabinetu gdzie robią i wosk i pastę i porozmawiać z kosmetyczką co by Ci radziła. Mogłaby też powiedzieć, że pierwszy raz by wyrwać wszystko super dokładnie mozna zrobic cukier, a potem już robic wosk... Musisz tez sie nastawić psychicznie na to, że te nogi nie są własnie takie super gładkie 4 tyg, juz po tygodniu zaczyna się czuć odrost... ale jak dla mnie jest to tak subtelne że wcal emi nie przeszkadza.... zrersztą po samej depilacji nogi nigdy nie sa tak multigładkie jak po przejechaniu maszynką, bo najkrótszych włosów w niewielkiej fazie wzrostu plaster nie złapie... i one nie będą widoczne ale taki meszek może byc pod ręką wyczuwalny...

Po porstu idź i spóbuj, pzretestuj i ocenisz sama... tylko jak dla mnie dopiero po 2 depilacjach można się dobrze wypowiedzieć na ten temat, bo po 2 wyrwaniu częśc włosków wygolonych odrasta szybciej, tzn nierówno i dopiero jak drugi raz się je wyrwie to wszystko jakoś równiej "rośnie"...

No nic, uciekam... chyba zaserwuję sobie jakąś kąpiel pachnącą... bo wieczór zdaje się nie zapowiada się wyjściowo...

Ciao!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dagmara19 pytałaś, jak mi szło w II fazie. Generalnie nadspodziewanie dobrze. Chudłam szybciej niż przewidział to test Dukana. Oczywiście nie było jakiejś zegarmistrzowskiej regularności, ale waga ładnie spadała. Zauważyłam tylko, że najszybciej schodziło z piersi, twarzy i brzucha... gorzej było z udami i pośladkami, ale z czasem i tam zeszło.

xmarzena21x ja piłam coca-colę zero, czasem też light, ale teraz przerzuciłam się na pepsi light. Rozcieńczam ją z wodą mineralną i dodaję soku z cytryny, tak mi najlepiej smakuje. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AZ1809 Ty mnie pytalas o serek homo (chyba ze cos pokrecilam) :smile: ale znalazlam wczoraj w tesco z serii light choices (uwaga) Natural Normandy Fromage Frais do tego fat free ma napisane ale na tabelce jest 0.2g tluszczu, wiec jest ok (tak mi sie wydaje) nie wiem czy to taki angielski serek homo, ale konsystencja i smak taka sama wiec raczej tak. :grin:

taak pytalam ale wczoraj wynalazlam na necie ze to wlasnie jest serek homo troche mnie zdziwilo ale fajnie ze jest dzieki za checi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marzeniaw ja tez mialam kiedys dosyc mocne owlosienie ale od dlugiego czasu depiluje woskiem i rewelacja odrastaja duzo slabsze i sa bardziej miekkie mnie ta depilacja nie boli ale trzeba trawic dobra kosmetyczke bo czasami t potrafia zmasakrowac nawet w salonie ja kupilam sobie w hurtowni wosk z rolka i depiluje sie sama lydki pachy i bikini troche praktyki i po sprawie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki.

U mnie pogoda nie bardzo rano padało. A jeszcze wczoraj było tak pięknie.

My tez siedzimy w domciu teraz załuje ze wczoraj nie wpadlismy na pomysł pojechac do rodzinki do stolicy no moze za miesiac sie uda.

Magdzik co do tego placka to ci sie lanie porządne należy.Ale przyznam sie szczerze ze mi slinka leci na samą mysl o tych plackach :smile: Musze przyznac ze je uwielbiam przyrzadzam je tak najpierw placek usmażony na niego starty żółty ser na ser gorący sos miesny z mieciutkim mięskiem wieprzowym zrobionym na fixie do gulaszu knora na to drugi placek znowu ser i sos i do tego jakas surówka. Oj cięzko mi bez tego dlatego tej potrawy mój mąz nie jadł przeszło 2 miesiace odkad sie odchudzam - narazie sie nie dopomina :grin: bo mimo ze wszystkiego potrafie sobie odmówic to tych placków nie jestem taka pewna.

I jestem pewna ze ten placek bedzie moja pierwsza uczta w 3 fazie pewnie w wersji light czyli wszystkiego skromniutko ale bedzie :(

Magdzik ty tez nie grzesz bo pózniej ci bedzie trudniej sie oprzec.

Miłego weekendu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny macie racje, powinnam byc twarda, ale mam @ wogole jakos wczesniej i bez zapowiedzi, moze dlatego tak uleglam pokusie. gdyby Marcin byl w kuchni to by mnie pogonil za tego placka, ale on nie widzial.... za kare zrobilam dodatkowe 5km na orbitreku...

moja wina, moja wina... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.......Teraz tylko jakoś trzeba uratować tę biedną dziewczynę (kuzynkę, choć na pewno będzie jej mimo wszystko ciężko - ale trafiła na 'wybitny' egzemplarz). Wiem, że będzie jej przykro, bo to nie fajnie być samemu – ale z kimś takim nie warto!!

Magdzik Ty to jesteś skarbem dla narzeczonego!! Choć jak ja przekładam ślub i niby też na dalszy termin – to wyszło, że tylko o miesiąc do przodu ;-P a rok – dla mnie to byłoby już nie do pomyślenia. Ale ja to już mam swój wiek..

Marudko...każdy tak tłumaczy się ze swoich złych wyborów.. Że samotność jest najgorsza itp... Ale to nei prawda!! Mówią tak osoby, które strasznie boją się tej samotności.. A osoby, który zaryzykowały, postawiły na szali własne szczęście i zdecydowały się na rozstanie z tą 'nieodpowiednia z jakichś przyczyn osobą' nawet jeśli teraz sa same - często są o wiele szczęśliwsze.

Moja ciocia (obecnie po 70-ce) musiała przeżyć obok takiego faceta praktycznie całe swoje życie... Zdecydowała się w końcu na rozstanie coś około 65 roku życia albo i później!! Ten tzw święty spokój, który miała potem był o wiele lepszy niz zycie obok tej osoby!! Nie wspomnę z resztą, że jakiś czas temu ciocia zaczęła się z kimś spotykąc!!!!!! ;> A potem na horyzonce pojawił się jeszcze ktoś - notabene jej pierwsza miłość :grin: Tak więc naprawdę nie warto przedłużać bycia z osobą 'nieodpowiednią.

Jeśli natomiast kuzynka Adasia nie zauważa wad 'przesympatycznego Pana" to nikt jej tego nie pokaże.... Musi sama je dostrzec.. niestety.....

Odnośnie Twojej drugiej części wypowiedzi: "ale ja to już mam swój wiek" - Taaaaa, bo Ty to już stara dupa jesteś za przeproszeniem :smile: Nie żartuj sobie dziewczyno !!!!

.....Ale Ci napisałam wypracowanie, trafiłaś na mój konik, lubię zwiedzać, chociaż od czasu zamążpójści wyjazdy służbowe są problemem dla mnie bo tęsknię i dla moich bliskich, bo mają trudniej.

Bozenko66 tzn, ze wiekszosc tych wyjazdow byla sluzbowo?? To gdze ty pracujesz?? Nie no super!! Kupe świata tak naprawdę zwiedziłaś :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !wczoraj mialam przez caly wieczor zajety komputer i nie moglam wejsc Was poczytac.Dzisiaj znowu pojechalam na wies do tesciowej pomoc troche przy sadzeniu ziemniaczkow,niestety deszcz nie pozwolil wyjsc w pole.Jednak pogrzebalam troszke w ogrodku ,posialam kwiatuszki,a pozniej pojechalam na mecz oczywiscie;sobota wiec zazwyczaj jestem na meczu chyba ze graja na wyjezdzie to nie.Widzisz Marudko ja glupia baba tez lubie chodzic na mecze podobnie jak Twoj maz

Irissss znalazłam centymetr!!

Moje wymiary to:

długość łydki od środka kolana do kostki: 42-43cm

szerokośc nad kostką: 22cm

szerokość w najszerszym miejscu:39-40cm

wzrost:170.5cm

No więc ok, minimalnie mam szczuplejsze łydki, ale to naprawdę minimalnie..

Ehhh ja chce się tych serdeli pozbyć!!!!! GRrrr... .. czyli stawiam kawkę?? No cóż - przeżyję jakoś :smile: :grin: :(

to jeszcze moje wyniki,moze sie zalapie na kawe :(

dlugosc lydki od kostki do srodka kolana 32cm

szerokosc nad kostka 22cm

szerokosc w najszerszym miejscu 37cm

wzrost 154cm i co Wy na to?

Nutko strasznie Ci wspolczuje tych 400gram,wiem jak sie starasz ,tym bardziej ile stresu przezywasz w zwiazku z czestymi egzaminami,a ta Twoja waga taka uparta i wciaz pokazuje wiecej,moze wyrzuc ja przez okno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, chyba się wezmę i załamie...moja waga aktualnie pokazuje 3kg więcej niż na suwaczku, wczoraj było 62kg a dziś już 64 :smile: no nie wiem co jest, może to przez tabsy, które zaczęłam brać dwa tygodnie temu..no nie wiem. Nie chciałabym ich odstawiać ale jeśli waga będzie w tak zastraszającym tempie rosła to chyba sobie w głowę strzelę. Przez ostatnie dwa dni katuję się na orbiteku, nawet to nie pomaga...i skąd tu brać motywację???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.