Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

A co do targowania się to rzeczywiście nie da się tego uniknąć jak chce sie coś kupić po uczciwej cenie, podwyższają nawet 3-4 razy zeby później móc zejsć do właściwej ceny jak ludzie się targują. Ale mozecie też nic nie kupować :grin:

Dzięki Dagmara za informacje. Tylko, że to jest tak strasznie daleko i tym samolotem. Jakoś mniej się stresowałam dwa lata temu przed walacjami na greckiej wyspie.. choć 3 dni tam się dostawalismy (w jedną stronę), ale drogą lądowo - morską - jakoś tak pewniej.. Jak to się mówi, kiedyś musi być ten pierwszy raz. Nie mamy ani klaustrofobi, ani lęku wysokości -więc pewno damy radę :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Protalki icon_biggrin.gif

Malinowa Mambo a może wzrost wagi to wina orbitreka? Mięśnie ważą więcej niż tłuszcz to może stąd ten wzrost.

Przyznam szczerze, że też mi to przez myśl przeszło ale ćwiczyłam dopiero dwa dni. Pierwszego to właściwie taka rozgrzewka-tylko 20min a drugiego 35min. Chociaż rzeczywiście wydaje mi się że łydki jakoś zgrabniej wyglądają:smile: Dzisiaj mimo warzyw stanęłam na wagę bo nie mogłam sie powstrzymać:grin: stoi na 62kg, może miałam jakieś dwudniowe zawirowania gospodarki wodnej...szkoda, że nie jest to 61kg ale cieszę się że zeszło z 64kg:)

Tak mnie nastraszyłyście tą Dianą, że chyba rzeczywiście porozmawiam jak najszybciej ze swoją ginekolog chociaż ona zapewniała mnie że nie przytyję od tych tabletek. W sumie już prawię kończę pierwsze opakowanie i poza tym ostatnim incydentem nic się złego nie dzieje a włoski na nogach już wydaje mi się, że odrastają słabsze:)

GOSIULEK moja znajoma gra na ślubach na skrzypcach. Za występ bierze 100-150zł. Nie jest to jakaś wybitna skrzypaczka, po prostu 19-latka po technikum muzycznym. Osobiście uważam, że bierze sporo ale z tego co mówi to bardzo często ma występy. Od świąt Wielkanocnych miała dopiero jedną sobotę wolną tak więc widać, że ludzie płacą :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo !

U mnie dzis tez zimno i buro za oknem, wcale nie jest majowo i wiosennie, a szkoda.....

Waga wróciła do suwaczkowej po jedno kilogramowym wyskoku w górę i dalej nic............. :smile:

Mam warzywa wiec muszę poczekać...........

Malinko - dzięki za miłe słowa. czekamy na twoje fotki, ty też dużo spadłaś i na pewno widać różnice...

Marudko - fajnie że lecisz do Egiptu teraz, potem będą upały nie do wytrzymania a teraz jeszcze da sie żyć.....

Zazdroszczę ci ....... ale tak pozytywnie..... :grin:

Jakos nie mogę sie dziś rozkręcić w pracy, nuży mnie, dłuży mi sie i w ogóle mi sie rano nie chciało przyjść... juz wole taki rytm codziennej pracy bo jak jest za dużo wolnego to potem nie mogę sie na nowo wdrożyć.... Ale trudno, byle do weekendu... :(

Pozdrawiam wszystkich majowo ( mimo pogody za oknem.......)!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny mam problem strasznyyyyy!

Właśnie się dowiedziałam, że muszę iść w najbliższą niedzielę na komunię do rodziny mojego Marcina. Nie znam ich w ogóle, nawet jeszcze rodziców Marcina nie zdążyłam poznać bo mamy do siebie daleko, ja prawka nie mam i jakoś nie było możliwości żebym do niego pojechała a nie chciałam żeby Marcin jeździł w tą i z powrotem po 70km żeby mnie do siebie zawieźć. Przy swojej rodzinie na pewni bym się nie krępowała i wzięła własne jedzenie ale w tej sytuacji nie wiem co zrobić...boję się żeby nie uznali mnie za wariatkę :smile: Nie chciałabym też specjalnie grzeszyć bo jak do tej pory trzymam się ściśle diety bez żadnych odstępstw.

I tak właśnie nie wiem co począć. Marcin nawet nie chce słyszeć że nie pójdę bo wreszcie chce mnie przedstawić rodzinie, ja wszystko rozumiem ale żeby od razu wszystkim i to jeszcze na takiej imprezie;)

Stresuję się strasznie, aż mnie w żołądku ściska na samą myśl.

Nawet nie wspomnę o tym, że nie mam się w co ubrać bo wszystko za szerokie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że też mi to przez myśl przeszło ale ćwiczyłam dopiero dwa dni. Pierwszego to właściwie taka rozgrzewka-tylko 20min a drugiego 35min. Chociaż rzeczywiście wydaje mi się że łydki jakoś zgrabniej wyglądają :smile: Dzisiaj mimo warzyw stanęłam na wagę bo nie mogłam sie powstrzymać :grin: stoi na 62kg, może miałam jakieś dwudniowe zawirowania gospodarki wodnej...szkoda, że nie jest to 61kg ale cieszę się że zeszło z 64kg:)

Tak mnie nastraszyłyście tą Dianą, że chyba rzeczywiście porozmawiam jak najszybciej ze swoją ginekolog chociaż ona zapewniała mnie że nie przytyję od tych tabletek. W sumie już prawię kończę pierwsze opakowanie i poza tym ostatnim incydentem nic się złego nie dzieje a włoski na nogach już wydaje mi się, że odrastają słabsze:)

GOSIULEK moja znajoma gra na ślubach na skrzypcach. Za występ bierze 100-150zł. Nie jest to jakaś wybitna skrzypaczka, po prostu 19-latka po technikum muzycznym. Osobiście uważam, że bierze sporo ale z tego co mówi to bardzo często ma występy. Od świąt Wielkanocnych miała dopiero jedną sobotę wolną tak więc widać, że ludzie płacą :(

Mambo moja przyjaciółka brała kiedys Diane i jej bardzo pomogła. Miała tradzik, taki naprawdę straszny. Po 3 miesiącach wszystko ładnie jej zeszło, brała je rok, później zmienił jej lekarz na Jasmine i na początku wyskoczyły jej z 2 pryszcze które po tygodniu zeszły :( Od jakiegos czasu nie bierze żadnych pigułek i nic jej nie wysypało dlatego jest zadowolona i poleca te tabletki innym... Pogadaj z lekarzem, ja np biorę Microgynon i płace za niego smieszne 9 zł (jest refundowany) i nic mi po nim nie jest. A słyszałam że dziewczyny tyja albo rosną im włosy -> wszystko zależy od organizmu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maglinek

GOSIK zdaje się,że mamy podobną ilość kilogramów do zgubienia! Ja zaczęłam dietę troche później,bo 23 kwietnia ale zaczynałam z tą sama waga-ok.60 kg.Fazę uderzeniowa stosowałam 4 dni i tylko 1 kg schudłam ale nie czułam się najlepiej .Teraz ważę 57,5kg.Robie sobie dwa dni protal i 2 dni P+W.Ty widzę dążysz do 50 a ja zastanawiam się czy będę dobrze wyglądać z 50 kg.....Już teraz policzki mam zapadnięte trochę a co za tym idzie zmarszczi od razu się pojawiają.No ale ja już taka młoda nie jestem,bo za kilka latek 40 stuknie!....Życzę wytrwałości!

MARUDKO udanego tygodnia miodowego.Moi krewni co roku jeżdżą do Egiptu i mówią,że ludzie uważają aby się nie zatruć ale często nie zwracaja uwagi na to,że w drinkach kostki lodowe są z tamtejszej wody zrobione....no i klops!

Samolotem leciałam tylko razi i przed lotem byłam przerażona.Jednak miałam pod opieka sama swoje malutkie wtedy córcie i nie miałam czasu sie bać....Muszę powiedzieć,że wznoszenie sie w górę było nieprzyjemne i lądowanie....dzieci mi płakały.Pomaga picie wody i guma balonowa.Poza tym było super....no i zaoszczędzone kilka godzin w aucie...

Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maragrete mój lokega z pracy leci w wakacje - bo syna ma w wieku szkolnym więc jakoś inny termin by im nie pasował..

Maglinek - jak to o wszystkim trzeba myśleć.. To niby takie oczywiste - a o wodzie w kostkach lodu bym nawet nie pomyślała. Chyba jakieś notatki sobie zacznę robić żeby nic nie zapomnieć :( Ale mówię sobie, że to tylko tydzień - nawet tyle rzeczy nie trzeba ze sobą brać. Kto wie, jak nam się spodoba to może kiedyś znowu pojedziemy. Ale póki co mam nadzieje, że za rok to będziemy w końcu pieluchy już przewijać i na jakieś trzy lata zapomnimy o egzotycznych wyprawach. :grin: Więc postaram się z mężem cieszyć tym co teraz mamy.

Kurcze, jak łatwo było się przyzwyczaić mówić MĄŻ, ale 'mama' do "pani mamy Adaśka' jakoś tak nie do końca wychodzi :smile:

Dziękuję dziewczyny za wszystkie cenne informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziendoberek:)

jestem dumna z siebie:)wstalam rano i szybka rozgrzewka(mam jakas plyte angielska z aerobikem i tam taka fajna 10 minutowa jest:))potem 15 minut na steperku(malo;wiem ale nie moge sie przeforsowac na poczatku)i potem jeszcze mala seria brzuszkow i od razu czlowiek lepiej sie czuje:)

pozstanowilam tez,ze skoro otrebianka nie dziala na moje wc problemy to zaczne jest te otreby tez w innej dozwolonej postaci;wiec zrobilam otrebowe placuszki i pierwszy raz od lutego jadlam "kanapki"z serkiem krowka smieszka,wedlinka,troche dalam tego zielska(rzezucha i kielki rzodkiweki;szkoda mi zmarnowac)i na wierzch ugotowane jajko...pychotka:)

poza tym czekam na okres...ale jakos nie przychodzi;biore tabsy i z regoly byl w poniedzialek;ostatnio zas w niedziele a teraz juz jest wtorek i nic...no trudno poczekamy jeszcze:)

a pogoda jak na zlosc dzis..w weekend lalo a dzis piekne slonce!!ach ta Anglia..

Przyszłam z pracy, ale zaraz spowrotem muszę, tylko coś zjem i rodzinę nakarmię :)

Iriss Ty detektywie :( :( :) Miło mi, że mnie śledzisz, ale nie oglądaj moich zdjęć sprzed 21kg. Wiem, że sama jestem sobie winna, bo Ci nie podetknęłam pod nos zdjęć z moją nową figurą. Opinii o inteligencji nie zmienię, bo oczywiście wytropiłaś mnie bezbłędnie, a to zdjęcie gdzie nuty poprawiam wisiało kiedyś na kamienicy obok Mariottu w Warszawie w wielkości kilku pięter i jeden z moich kolegów z orkiestry, którego ominęła ta wątpliwa przyjemność, czyli nie wszedł w kadr wyzywał mnie od gwiazd największego formatu :) . Wtedy stwierdziłam, że niestety nie mam w ogóle prawa do ochrony własnego wizerunku :smile:

Malinowa Mambo ja też słyszałam już dawno o szkodliwości tych tabletek(15 lat temu), na pewno coś się znajdzie innego, a jeśli chodzi o wagę spróbuj zmienić baterie, bo czasem waga wichruje gdy baterie sie wyczerpują. Może się okazać, że z Twoja waga jest ok.

To odpoczywajcie sobie dalej, a ja się muszę przygotować do wyjścia. Miłego dnia :)

No to teraz Bozenko nie masz wyjscia:)dawaj nowe fotki:)

Iriss - może spróbuj gotowanych , pokrojonych buraczków na swoje dolegliwości, czy to jako zupa czy jako jarzynka, na mnie zawsze działaja bezbłędnie jesli chodzi o WC, albo poćwicz troche brzuszki i skręty, to tez powinno pomóć poza działaniem leków... współczuje........wiem jak to jest

Uciekam dalej leniuchowac na tarasie. Miłego popołudnia wszystkim.

Iriss widze ze ty masz takie zdolnosci do chodzenia do lazieneczki jak ja ale musze ci powiedziec sprobuj tych burakow jak Maragrete radzi mi pomogly jak nic !!!!!!!!!! a na pewno nie zaszkodza powodzenia bidulko

oj dziwczynki..probowalam;w ostatnej fazie z warzywani codziennie wieczorem jadlam gotowanego buraka...jakos nie pomoglo:(

Aha - ostatnio na chwilę zajrzałam na forum Maszkuleczki. Znalazłam tam informację, że chyba jej masażysta poradził jej co robić, żeby nie chudnąć najpierw z twarzy i biustu itp...

Że podobno dobrze jest nosić obcisłe majty i rajstopy, gdyż organizm wybierając miejsca z których najpierw oddaje tłuszczyk, wybiera najpierw te w których jest mu ciasno...

Słyszałyście coś na ten temat?? Ile w tym może być prawdy ???

hehe... to ja juz wiem czemu mi tak piersi zmalaly...za male staniki mialam:)no i moze powinnam sie czyms owinac na twarzy skoro bym chciala pozbyc sie tych moich puckow...nie mowiac juz o lydkach:)tylko jak scisnac lydki?:grin:

Misza nie ma sprawy. Z miłą chęcią prześlę Ci moje fotki. Naprawde bardzo się cieszę ze się podoba moja biżuteria. Kto by pomyślał?! A zaczełam rok temu od kolczyków dla siebie. Kupiłam od znajomej koleżanki, a potem stwierdziłąm że były za drogie i czemu niby ja sama nie miałabym robic takich i to kosztowało by mnie 3 razy taniej niż te co kupiłam od niej. I tak właśnie się zaczeło. Potem każdy przychodził i prosił o kolczyki a potem barnsoletki aż doszłam do naszyjników. Lubie to robić i wole żeby to było nie drogie bo cieszy mnie jak komuś się podoba i się skusi na coś :) !!!!

Jusia ja tez uwazam,ze Twoja bizuteria jest sliczna!!jak bede miala aparat(mam nadzieje,ze w weekend juz:))to jak bedziesz chciala to sfotografuje moich pare sztuk kolczykow co je produkowalam kiedys masowo:)mam tu kilka par ze soba

GOSIULEK moja znajoma gra na ślubach na skrzypcach. Za występ bierze 100-150zł. Nie jest to jakaś wybitna skrzypaczka, po prostu 19-latka po technikum muzycznym. Osobiście uważam, że bierze sporo ale z tego co mówi to bardzo często ma występy. Od świąt Wielkanocnych miała dopiero jedną sobotę wolną tak więc widać, że ludzie płacą :)

Mambo wg mnie to wcale nie jest duzo skoro robi to osoba wksztalcona;a nie jest wcale tak latwo skonczyc szkole muzyczna...ja nie skonczylam np;teraz zaluje; co do tabsow to moze na Ciebie beda dzialac dobrze..ale ja bym raczej zmienila;ja tez biore microgynon( Misza- ja tu mam nawe za darmo hehe:))i bardzo dobrze sie czuje:)

Marudko super z tym Egiptem; z jakim buirem lecicie??ja bylam w Tunezji z oasis tours...i byly niezle przeboje z hotelem i pokojami..a organizator nas zawyczajnie olal;wiec nie polecam oasis!!Moja Mama byla z Alfa Star w tylko 3 gwiazdkowym hotelu w Hurdhadzie i byla zachwycona( i ta wycieczka byma tania jak barszcz poza tym:)

dobra lece kawke robic bo zaraz do pracy a bez kawy sie nie da:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..super z tym Egiptem; z jakim buirem lecicie??ja bylam w Tunezji z oasis tours...i byly niezle przeboje z hotelem i pokojami..a organizator nas zawyczajnie olal;wiec nie polecam oasis!!Moja Mama byla z Alfa Star w tylko 3 gwiazdkowym hotelu w Hurdhadzie i byla zachwycona( i ta wycieczka byma tania jak barszcz poza tym:)

:smile: uff, kamień z serca - lecimy z tym samym biurem co Twoja mama (to znaczy napewno alfa w nazwie jest, ale czy straz czy tour to nie wiem..).. Ale nam wszyscy radzili, że minimum 4 gwiazdki muszą być - jak uda się zmówić będziemy mieli 5 - choć jakby nie było wymagający nie jesteśmy.

Ale kąpać się w tej 'ichniejszzej' wodzie, czy myć włosy - to mozna..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc dziewczyny, jak mi sie nie chce isc do pracy :smile: pocieszam sie tym ze to tylko 3 nocki, ale 10.5 godziny jest straszne.... a wogole to po tym dlugim weekendzie jakos mi humor sie pogorszyl i chodze jak w transie i na nic ochoty nie mam... milego dnia wszystkim, zajrze jutro jak sie wyspie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mambo wg mnie to wcale nie jest duzo skoro robi to osoba wksztalcona;a nie jest wcale tak latwo skonczyc szkole muzyczna...ja nie skonczylam np;teraz zaluje; co do tabsow to moze na Ciebie beda dzialac dobrze..ale ja bym raczej zmienila;ja tez biore microgynon( Misza- ja tu mam nawe za darmo hehe:))i bardzo dobrze sie czuje:)

Bardzo szanuję muzyków i podziwiam, absolutnie nie uważam, że skończyć szkołę muzyczną to pikuś. Mój Marcin jest muzykiem i cos na ten temat wiem ale osobiście za 5 minutowe wykonanie na skrzypcach Ave Maria czy innego utworu nie zapłaciłabym 150zł, nawet gdybym spała na kasie. Ale to jest moja opinia a każdy może myśleć inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczęta kochane :)

Dawno mnie nie było i znów nie mogę przeczytać wszystkiego, co wydarzyło się u Was. Stęskniłam się bardzo :)

Weekend spędziłam nad morzem w Rewalu, więc z dala od internetu.

Witam wśród nas wszystkie nowe protalki, bo zdaje się, że znów nas więcej :smile:

Bożenko, Olinko, Maragretko - bardzo dziękuję za pamięć o mojej skromnej osobie :grin: . To bezcenne :( :( :)

Przebiegłam tylko przez forum i widzę, że Saga finiszuje - moje najszczersze gratulacje!!!

Nagrzeszyłam w weekend ,ale waga jakoś tego jeszcze nie zauważyła. No cóż co będzie to będzie ... w każdym razie walka trwa.

Mam teraz tak mało czasu, że nie wiem jak dam radę do was zaglądać. W każdym razie będę się starała.

Buziaki dla Was wszystkich - kochane!!! :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :(

Iriss z tymi zdjeciami się przymierzam, ale złośliwość rzeczy martwych, powichrował mi się program zdjęciowy w kompie i mąż musi się tym zająć, więc czekam, Ty detektywie doskonały, albo fotogeniczny potworku, nie mogę się zdecydować, który Twój pseudonim podoba mi się bardziej :grin:

Gosiulku dziewczyny Ci odpowiedziały w temacie ślubno-finansowym. Ja więcej nic nie dodam, bo się boję karnego wywalenia z forum w związku ze zbyt wysokimi zarobkami. Chciałam tylko gwoli ścisłości dodać, że prawie w każdą sobotę po południu pracuje i niestety nie mogę zgarniać tych kokosów na ślubach :smile:

Malinowa Mambo, całkowicie rozumiem Twoje zbulwersowanie zarobkami dziewczyny po technikum muzycznym, ale bez przesady ślub nie trwa nigdy 5 minut!!! Poza tym przed każdy graniem trzeba sie przygotować, nikt nie przychodzi zagrać "z marszu". Z drugiej strony jeśli ma propozycje grania to oznacza, że dobrze wykonuje swoja pracę. Chcę Ci też uświadomić, że w cywilizowanym świecie artyści w najlepszych zespołach są jedną z najlepiej opłacanych grup zawodowych co oczywiście też może Ci sie nie podobać. Nie jest to łatwy zawód, nie wiem czy wiesz, ale ja swoje wykształcenie zdobywałam 17 lat, ucząc sie do matury w 2 szkołach(dzieciństwo muzyka nie jest usłane różami, mogę Cie zapewnić). Jeśli chodzi o Polskę, bo tu przecież żyjemy i powinniśmy sie odnosić do zarobków w naszym kraju nie rozumiem dlaczego jesteś zbulwersowana zarobkami muzyków, które uwierz mi nie sa oszałamiające, a w tej chwili 90% muzyków po Akademii Muzycznej nie pracuje w zawodzie, natomiast nie dziwią Cię zarobki prezesów banków, nawet państwowych z kilkuset tysięcznymi zarobkami na miesiąc i milionowymi odprawami.

Nie mogłam nie zabrać głosu w tej sprawie, bo w ten sposób tworzą się mity, a zaręczam Wam, że chciałabym zarabiać 100zł przez 5 minut i niestety jest w dalszym ciagu w sferze moich marzeń, chociaż zdarzało mi sie grywać na ślubach.

Witaj Gochna cieszę sie, że z nami jesteś :)

Pozdrawiam wsystkich serdecznie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.