Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Malinowa Mambo, całkowicie rozumiem Twoje zbulwersowanie zarobkami dziewczyny po technikum muzycznym, ale bez przesady ślub nie trwa nigdy 5 minut!!! Poza tym przed każdy graniem trzeba sie przygotować, nikt nie przychodzi zagrać "z marszu". Z drugiej strony jeśli ma propozycje grania to oznacza, że dobrze wykonuje swoja pracę. Chcę Ci też uświadomić, że w cywilizowanym świecie artyści w najlepszych zespołach są jedną z najlepiej opłacanych grup zawodowych co oczywiście też może Ci sie nie podobać. Nie jest to łatwy zawód, nie wiem czy wiesz, ale ja swoje wykształcenie zdobywałam 17 lat, ucząc sie do matury w 2 szkołach(dzieciństwo muzyka nie jest usłane różami, mogę Cie zapewnić). Jeśli chodzi o Polskę, bo tu przecież żyjemy i powinniśmy sie odnosić do zarobków w naszym kraju nie rozumiem dlaczego jesteś zbulwersowana zarobkami muzyków, które uwierz mi nie sa oszałamiające, a w tej chwili 90% muzyków po Akademii Muzycznej nie pracuje w zawodzie, natomiast nie dziwią Cię zarobki prezesów banków, nawet państwowych z kilkuset tysięcznymi zarobkami na miesiąc i milionowymi odprawami.

Nie mogłam nie zabrać głosu w tej sprawie, bo w ten sposób tworzą się mity, a zaręczam Wam, że chciałabym zarabiać 100zł przez 5 minut i niestety jest w dalszym ciagu w sferze moich marzeń, chociaż zdarzało mi sie grywać na ślubach.

Nie bulwersuję się zarobkami muzyków, nie jest to moją sprawą ile ktoś zarabia i z czego żyje. Padło pytanie więc chciałam pomóc i przy okazji powiedziałam, że ja bym tyle nie zapłaciła komuś za wykonanie jednego utworu. Nic więcej...

Moja znajoma powiedziała mi "Pojadę, zagram jakieś Ave Maria czy kto co chce, zajmuje mi to 5-10min i zgarniam za to 100-150zł". Tyle z mojej strony na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczęta kochane :)

Dawno mnie nie było i znów nie mogę przeczytać wszystkiego, co wydarzyło się u Was. Stęskniłam się bardzo :)

Weekend spędziłam nad morzem w Rewalu, więc z dala od internetu.

Witam wśród nas wszystkie nowe protalki, bo zdaje się, że znów nas więcej :(

Bożenko, Olinko, Maragretko - bardzo dziękuję za pamięć o mojej skromnej osobie :( . To bezcenne :) :) :)

Przebiegłam tylko przez forum i widzę, że Saga finiszuje - moje najszczersze gratulacje!!!

Nagrzeszyłam w weekend ,ale waga jakoś tego jeszcze nie zauważyła. No cóż co będzie to będzie ... w każdym razie walka trwa.

Mam teraz tak mało czasu, że nie wiem jak dam radę do was zaglądać. W każdym razie będę się starała.

Buziaki dla Was wszystkich - kochane!!! :) :) :)

No nareszcie sie odezwałaś... bo juz sie bałam że nam gdzieś zaginęłaś, albo nie daj boże wychudłaś do "0" i już słaniając sie na ostatnich nogach nie masz siły walić w klawiaturkę....... :smile: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kobietki wieczorkiem!U mnie waga nadal stoi,ale nadal mam @;Iriss ostatnio mialysmy w tym samym terminie,u mnie juz mija.A tak wogole dziekuje Ci za Twoje posty ,przynajmniej na biezaco wiem jaka pogoda w Anglii.Syn ostatnio smial sie ze jestem w Polsce a tyle wiem o zyciu w Herefordzie :grin:

Dzięki Dagmara za informacje. Tylko, że to jest tak strasznie daleko i tym samolotem. Jakoś mniej się stresowałam dwa lata temu przed walacjami na greckiej wyspie.. choć 3 dni tam się dostawalismy (w jedną stronę), ale drogą lądowo - morską - jakoś tak pewniej.. Jak to się mówi, kiedyś musi być ten pierwszy raz. Nie mamy ani klaustrofobi, ani lęku wysokości -więc pewno damy radę :smile:

Marudko latalam samolotem dwa razy i uwierz mi nie ma czego sie bac,ja osobiscie balam sie bardziej odprawy niz samego lotu,nie znam jezyka angielskiego wiec martwilam sie czy bede wiedziala gdzie isc,ale bez problemu dalam rade.

Witaj Gohna ,zastanawialam sie wlasnie co sie z Toba stalo,ze tak dlugo Cie nie ma jak rowniez Sniezynki brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz Ci pisze kobieto bo warto,

4 jaja

6 łyżek otrębów owsianych

3 łyżki otrębów pszennych

3 lyzki skrobii kukur.

pol lyzki proszku do pieczenia

slodzik, ja dalam brazowy cukier bo szkoda mi bylo dac ksylitol jakby nie wyszlo :smile:

otreby zmielilam wrzucilam reszte skladnikow i wymieszalam dodalam drozdze suche, pol opakowania i nalalam troche zimnego mleka , bialka ubilam na sztywno poloczylam z reszta i przelozylam do foremki wrzucilam na wierzch pokorojony rabarbar i do pieca, pisze do zimnego , ale ja wkladalam do juz troche nagrzanego i pieklam w 170 stopniach okolo 50 minut

WITAJCIE PROTALKI

PODAJCIE MI PRZEPIS NA TO SUPERWYGLĄDAJACE CIASTO Z RABARBAREM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudko, kąpać się oczywiście możesz swobodnie, co do kostek lodu to ja w drinkach alkoholowych miałam normalnie, wydaje mi się że alkohol tak jakby zabija te zarazki, w każdym razie mi się nic nie stało :smile: Byłam w hotelu 4 gwiadkowym a nie 5 i naprawdę, wszystko przebiegło idealnie,nie masz co się tak martwić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mierzę 166cm, ale coraz mniej wierzę w te 60kg, Dukan mi wyliczył 63, może mi się uda, ale nie wiem czy nie powinnam czegoś zmodyfikować w diecie, bo ostatnio idzie bardzo wolno, ale jeszcze mi się nie znudziło :smile:

Witam wszystkich

To wyśrubowaną masz tą wagę końcową. Ja bym nie dała rady tyle dociągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.