Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

ja nie jestem normalna..ostatnio obkupilam sie chyba w 4 komplety recznikow i teraz kupilam 4 kolejne;takie kolorowe;super:)poza tym jeszcze stojak na wino w ksztalcie kota(miauuu:))mamy z Tyygrysem moim mala rocznce to bedzie na prezent:)tylko wino musze dokupic:)

WITAJCIE!!!

No i bania.. Poszliśmy do biura, a tu się okazuje, że nie ma już miejsc w samolocie.. A wynikło to nie z tego, że zostały wykupione ? choć jeszcze tydzień to tych wczasów ? a ja myślałam, że LAST MINUT to dwa dni przed wylotem się zamawia i już. A tu się okazało, że oni połączyli dwa samoloty w jeden, Poznań z Katowicami ? dlatego my już się nie załapaliśmy. Chyba to przesuniemy na dalszy termin.. Tyle, że już cyklinowanie zamówiliśmy.. W tym wypadku może wykorzystamy mamę Adama, a my wrócimy z wczasów już na gotowe, wywietrzone mieszkanie. Najważniejsze i tak, że teściowa się zgodziła w końcu przechować moje szczurzyce!!!

Przesuniecie terminu wczasów ma i swój duży plus, bo teraz bym trafiła na @, a tak będę już po!!!

A przez pogodę za oknem to zaniechałam moje spacerki.. Niech znów zaświeci słońce!!!

Grazzia mój mąż to mi ciągle powtarza, że na drogach jednak więcej ludzi ginie.. Przetrwamy ten lot, o ile uda nam się w końcu na jakiś dostać!!! A nie możemy już teraz zarezerwować miejsc ? bo jeszcze jest za drogo. Poczekamy aż spadnie do tej ceny jaką mieliśmy mieć teraz..

Dagmara ? ja może jednak z kostek lodu zrezygnuję, to tylko tydzień ? ale nie chciałabym go spędzić w toalecie. Masakra, że ludzie tacy chorzy są w Egipcie, a jednak ciągle tam jeżdżą. Więc to świadczy samo z siebie ? że nie może być źle ;-P

Iriss chcemy jechać do Sharm El Shei. Hotel Kiro Seis (nie wiem jak się pisze..).

Gosiulku to mój Adasiek też w sumie bez taty się wychowywał.. Więc chyba jest w podobnej sytuacji, choć nie do końca ? bo jego tata żyje i ma się dobrze ? więc czasami używa tego słowa. Ale naobiecywał tyle.. a nie dotrzymał ani jednego słowa.. I jeszcze chciał oszukać Adaśka ? rodzony ojciec!!! E.. szkoda słów.. Nie wiem czy już wie, że jesteśmy po ślubie. Ja w sumie o ślubie taty Adama też tak po czasie się dowiedziałam.. Tak, tak.. tatuś na starość sobie do domu kobitkę sprowadził! To nie sprawiedliwe, że on ma być szczęściliby, a mama Adama sama do końca życia. Byli po ślubie kościelnym.. a ona nie chce z kościoła rezygnować, a gdyby była z kimś to by musiała.. Ech ? szkoda jej ? bo ma adoratorów, fajna z niej kobieta ? to się im nie dziwię.

Gosiulku chyba mogę powiedzieć ile w kościele zapłaciliśmy.. Pierwsze te kwiatki mnie rozwaliły, bo babka chciała min. 600 zł za ?standard?.. W końcu daliśmy ?tylko? 200 i ładnie było przystrojone. Ale do tego się okazało, że w niedziele były prymicje to i tak jakieś kwiaty byśmy mieli bez płacenia. Ale nie wiedzieliśmy. Tyle, że nie wiem czy byśmy mieli ten dywan rozciągnięty i krzesełka przyozdobione. Księdzu daliśmy dopiero po mszy 300zł ? bo w sumie z kwiatami wyszło 500.. więc moim zdaniem to sporo!! Ale akcja to była z organistą. Starszy facet ? ale tak trochę znajomy mojego brata. Daliśmy mu 50 zł.. a on otwarł kopertę i powiedział, że on za śluby to 100 bierze.. Więc trzeba było dopłacić.. Ale ci ludzie to coś robią na ślubie. A w takim Urzędzie Stanu Cywilnego gdzie tylko karteczki dają do podpisu - to też sobie życzę, 87 zł za papiery do konkordatowego ślubu. Wcześniej jeśli jedno z was urodziło się z innym mieście ? to jeszcze akt urodzenia, a to tez kosztuje. Do kościoła jeszcze akt chrztu (potrzebny do spisania tego protokołu przedmałżeńskiego) ? a on tylko 2 miesiące ważny. Papiery z USC 3 miesiące ważne.. Jednym słowem MNÓSTWO WYDATKÓW i nie przemówisz księżom, że żyje się na ?kocią łapę? bo nie ma się pieniędzy i ze nikt na ładne oczy ślubu nie udziela.. Tak jak z chorowaniem w Polsce to trzeba mieć zdrowie, tak z chęcią założenia rodziny, albo masz kasę albo bierzesz kolejny kredyt ? jak w moim przypadku!!! Ale na szczęście nie duży, bo wesele tylko na 24 osoby. Ale cieszę się, że było jakiekolwiek. Teraz bym żałowała, a zabawa była naprawdę SUPER!!!

Bożenko a ja bardzo bym chciała umieć grać na pianinie.. :smile: (( Dlatego mojego syna! (córkę to na balet i łyżwiarstwo bym chciała zapisać..), bo faceta co umie grać na paninie to ja sama chciałam mieć.. ;-P - zapiszę właśnie na taki instrument. Sama kiedyś próbowałam się zapisać do szkoły muzycznej ? na gitarę, ale byłam już w szóstej klasie podstawówki.. i do szkoły nie chcieli mnie przyjąć, bo za stara.. Za to nauczycielka z gitary przychodziła do mnie do domu. Ale uczyłam się tylko rok.

Gochna przepraszam, że pytam, ale jak objawia się uczulenie Twojej Śnieżynki na wodę?? Bo ja odstawiłam te moje tabletki na alergię jak wczoraj mówiłam Bożence ? i niby wszystko po staremu, ale jakoś tak cała skóra mnie od soboty swędzi.. Kurcze, ale nie zmieniłam żadnych kosmetyków, mydło to same, płyn do kąpieli ten sam.. A jak się tak dłużej drapię to bąble wyskakują na skórze..

Sandra moja teściowa niby pozwoliła mi po imieniu mówić.. ale to tak nie wypada moim zdaniem.. Więc jakoś trzeba będzie się przemóc do tego ?mamo?.

A te 100 ml to w bagażu podręcznym, czy w tym głównym tez tyle ma być. Dobrze, że to tylko tydzień będzie..

No i może cywilny ślub trochę tańszy.. ale też swoje liczą ? nie mogą być stratni.. Ja nie miałam cywilnego więc nie wiem ile ta pani urzędowa kosztuje, ale za samie trzy kartki prawie 100 zł to trochę za dużo. Ale zgadzam się, że jednak w kościele wyszło więcej.. :grin: ((

Ja mam w pracy jednego pana pod wiek emerytalny i on też te X lat temu chciał wziąć z żoną ślub ? ale koszty kościelne ich odwiodły od tego i w końcu tylko cywilny wzięli. Ale kiedy urodziła im się córeczka i chcieli ją ochrzcić ? to trafili na fajnego księdza co ślubu od ręki im udzielił i spokojnie mogli chrzcić małą.

MalinowaMammba to trzeba zapłacić po ślubie dopiero (jak ja zrobiłam) i już ? nie będzie odwrotu ;-P Nam ksiądz na szczęście nie podał jakiejś minimalnej kwoty, bo pewno by nas tylko zdenerwował i ślubu by nie było..

Miłego dnia - coraz bliżej weekendu!!!!!!!!!!!!!!!!!

Marudko mam nadzieje,ze ten Egipt Ci wypali:)z Sharm el Sheik bedziecie miec duzo dalej na wycieczki do piramid i doliny krolow niestety niz z Hurghady;chcecie nurkowac,ze jedziecie do Sharm?bo jesli nie to ja jednak polecam Hurghade:)

wiesz..jak slysze,ze ktos nie chce z kosciola rezygnowac to mnie skreca w jelitach!!!!!!!!!!!maz sobie dupe sprowadzil a kobita swieta??i ciekawe czy w takiej sytucji rozgrzeszenie dostanie..bo przeciez zyja w trojkace jakby nie bylo....o matko!!!a kto kaze w takiej sytacji rezygnowac z kosciola?!na msze moze chodzic ;jedynie co no to trzeba z komunii zrezygnowac ale czy to az takie wazne...ja ostatnio mam podejscie,ze nie musze chodzic do kosciola,komunii przyjmowac itd zeby byc w zgodzie z Bogiem;czasem chodze owszem ale wole sie pomodlic chociazby w parku na spacerze i wtedy mam wrazenie,ze moja modlitwa jest duzo bardziej wartoscioa niz klepanie roegulek w kosciele i sluchanie czesto ogromnych bzdur na kazaniu!!

moja siostra narazie ma tylko cywilny;nie mieli kasy na koscielny i wesele i to zrobia dopiero za rok i to w wojsiowym kosciele nie w naszej parafii (jej maz jest zolnierzem)i jak mama byla zamowic msze i rozmawiala z ksiedzem tez wojskowym o sytacji to jakos normalniej popatrzyla na sytacjie niz Ci z "cywilnych"instytucji koscielnych

Hello Iriss :(

Z Maxem wszystko w jak najlepszym porządku. Dzięki, że mnie wtedy uspokoiłaś troszeczkę i poszło z górki.

Wszystko ładnie wygojone i się obkurcza. Tylko jakiegoś apetytu dostał jak nigdy. Nie wiem czy to przejściowe, bo bardzo mało jadł jak chorował i może teraz nadrabia, czy mu już tak zostanie i trzeba będzie ograniczać, żeby się nie roztył?

Gochna bardzo czesto po kastracji zwierzeta tyja...nie przekarmiajcie go;niech dostaje tyle co zawsze i wierz mimo iz bedzie zebral o jedzenie to wcale wiecej nie potrzebuje:)

Iriss przypomnij mi adres.

Witam!!!

U mnie bez zmian bo nadal @ mam. Pozatym dziękuje za uznania i miłe slówka które mi tu wypisujecie i te które na maila dostaje. Jest mi naprawde miło.

k.malczewska@interia.pl

Gosiulek ano kiedys tam cos kombinowalam:)jak mi aparat przyjdzie to zrobie fotki tego co mam i wstawie:)

co Wy wszystkie z ta @ macie no!!! ja ciagle nic......w piatek powinnam kolejna tabse wziasc...myliscie,ze jak nie dostane to powinnam zanim wezme kolejna pigule test zrobic?!?!?!?!?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ponieważ sezon bikini zbliża sie nieubłagalnie to mam ten sam problem co zawsze :smile:

Trzeba kupic strój kąpielowy, w sumie to mam taki fajny granatowy ze spodenkami ale jest juz za duży i moje piersi żyja w nim własnym życiem. Niby w tym roku lepiej niż zawsze ale i tak nie jestem zadowolona ze swojego wyglądu więc to pewnie bedzie koszmar i tak i tak.

A w załączeniu bardzo fajny strój który właśnie znalazłam na necie -> słodki, uroczy i taki niepraktyczny :grin:

post-18759-1273057398_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

czlowiek znika na kilka dni i juz ma problem zeby za wami nadazyc

haha ha..z tym się akurat zgodzę. Gdybym miała wybierać to też wolałabym zapłacić na odwrót:) albo księdzu najlepiej w ogóle:) tym bardziej, że u mnie w parafii "co łaska" wynosi 1200zł. Za mniej nawet nie ma co marzyć żeby udzielił ślubu!

MalinowaMammbo wcale nie musisz brac slubu w swoim kosciele nie ma takiego obowiazku ja bralam slub w parafi meza (blizej rodzicow moich i jego) jedyne co to musialam miec zgode swojego proboszcza

iriss co do ojego zawodu(perfuzjonista) to faktycznie jest nas ok 200 osob w polsce chociaz jest troche wieksze zapotrzeboiwanie ale coz szkolenie na dzien dzisiejszy trwa ok 2 lat i trzeba zdac egzamin panstwowy

Marudko mloda mezatko co do zwrotow mama tata to mi to jakos sie udalo przebrnac ale moj grzes do mojego taty mowi po imieniu a do mojej mam mamo tak sobie ustalili na poczatku to kwestia dogadania sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sandrusiu wcale nie musicie kupowac najtanszych obraczek sa jeszcze takie instytucje jak jubiler mysmy nasze robili ze zlota przerobilam soje kolczyki z 18 wyszly super waza prawie 14 gram za takie same w sklepie zaplacilabym grubo ponad 2 moze 3 tys a kosztowaly mnie tylko 300zlotych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

ja na warzywach więc sie nie ważę, bo bym sie tylko zdenerwowała a po co...

Zawsze na warzywach jestem głodna, ile bym nie zjadła, a jem i białka i warzywa jako dodatek ale mimo wszystko cały czas mnie ssie. Właśnie w pracy schrupałam wielgachna surowa marchewkę jako przekąskę, pije kawke i już sie za czymś oglądam.....

Dziś zrobiłam sobie do pracy pyszna sałatkę z połowy wędzonej makreli z czerwona cebulką (parzoną), ogórkirm konserwowym i kiełkami rzodkiewki z sosikiem z jogurtu bałkańskiego z łyżką majonezu light. Ale była pyszna, polecam!

Eyzathe - nie zastanawiaj sie tylko bierz sie za te drugie studia, mój syn właśnie kończy politechnikę a bedąc na II roku wziął sobie indywiduakna organizacje studiów na polibudzie i poszedł na dzienne drugie studia na uniwerku w zakresie zarządzania międzynarodowego. Bałam sie ze sobie nie poradzi ale on nawet miał lepsze oceny na tych drugich studiach, że dostaje stypendium za wyniki i spokojnie sobie radzi. Jeszcze udziela korepetycji z fizyki i matmy żeby sobie dorobić. Tym samym będzie inżynierem z przygotowaniem managerskim i juz teraz duża korporacja w której miał praktyki z politechniki upomina sie o niego i niecierpliwie czeka az skończy studia,żeby u nich podjął prace, więc opłacało mu sie to. Na tym uniwerku to chyba skończy tylko na licencjacie, bo dalej nie ma co iść w tym kierunku, podstawy ma, a jego bardziej interesują zagadnienia techniczne i woli cos podyplomowego ze swojej wiodącej dziedziny studiów. Nie zastanawiaj sie tylko składaj papiery... na pewno sie uda, skoro tylko taka myśl zaświtała ci w głowie to dasz rade! :smile: :grin: :(

Gosiulek - matko boska, to ty sie wazysz nawet w środku nocy jak wstajesz siusiu... !!!?? :(

na to bym nie wpadła, ja jestem zaspana i wnerwiona,że musze wstawac i biec do WC a ty jeszcze na wage... no, no, no

Marudko - bedzie dobrze, co do samolotu to w ogóle sie nie przejmuj, czasem przy starcie czy przy lądowaniu nie jest miło, ale to moment i potem sie juz człowiek czuje ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was bardzo serdecznie.

Gochna dzięki za miłe słowa tak to mój finisz im bliżej końca maja tym mój strach większy, bo 3 faza to już nie jest taka prosta.

Tak z innej beczki, byłam wczoraj na pokazie garnków i prowadził to dietetyk, powiedział, że każde mięso (świeże) sparza wrzątkiem (takim z czajnika) przez kilka minut i dopiero wtedy zajmuje się dalszą jejgo obróbką. Tłumaczył, że nie wiadomo jak mięso było przechowywane i jaka jest jego świeżość, a woda wyciągnie część chemi którą dodają do mięs, sama nigdy się z tym nie spotkałam, ale może coś w tym jest. No i mówił, że od dawna nie "rozbija mięa"(np schabowe) tylko cieniej pokroi.

Dobrze że dzisiaj słoneczko, od razu weselszy dzień.

Miłego dnia.

Pozdrawiam

Akurat wczoraj Sago była powtórka programu "jem i chudnę" na Polsat-Cafe, to taki babski kanał na Polsacie. prowadzi go aktorka Magda Wójcik.Tematem były zupy. I wczoraj właśnie dietetyczka w tym programie mówiła, że jesli chcemy aby jak najmniej tłuszczu z mięsa przeszło do wywaru to nalezy mięso włozyc do wrzątku, wtedy ścinaja sie komórki w mięsie i nmniej tłuszczu przechodzi do zupy. Może to o to chodzi.... A w ogóle program jest fajny i fajne przepisy, sensownie to wszystko podane. Ma tez swoja stronke internetową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłam wczoraj ciasteczka czekoladowe na otrębach z naszych przepisów ale dałam za mało słodzika i wyszly mi.... takie sobie... no ale tak jestem głodna że i tak je zjem....

Znudził mi sie juz sernik i chciałam odmiany - no to mam odmianę... a że nie najsmaczniejszą to trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Dziewczyny Kochane :)

Ja również witam Was po znacznej nieobecności. Niestety tyle piszecie dziennie postów że mi się nazbierało i jak narazie nie ma czasu żeby to wszystko nadrobić :grin:

Wracając do dietki.. weekend Majowy spędzony w Rewalu wyśmienity ale pełen grzeszków :smile:??: na szczęscie waga jeszcze tego nie pokazuje miejmy nadzieje, że tak zostanie :) NADZIEJA<>>>

Jednakże jeszcze z 15 kg do zrzucenia także połowa jeszcze przede mną..

Sandruś dziękuje za pozdrowionka :*

Marudko moje uczulenie na wodę wygląda nieco niestandardowo... ponieważ wysypuje mi tylko dłonie po wewnętrznej stronie i to tylko prawą dłoń w okolicy małego palca. Najpierw swędzi jak cholercia, później wyskakują takie podskórne bąbelki po czym bardziej swędzi,.. ja nie mogę się powstrzymac i drapie nawet przez sen :/ i to pęka.. rozlewa się i robi sie wielka rozlana rana z której sie sączy płyn. następnie rana zarasta normalnie naskórkiem i tak w kółko... bo jak się przyjrzeć to te bąbelki są ciągle pod skóra.. takie małe bąbelki jak łepki od szpilki :( to jest straszne// Najczęsciej pojawiaja sie kiedy mam znaczny kontakt z wodą wraz z chemikaliami.. np zmywanie naczyń, pranie ręczne, kąpiel dziecka i inne czynności związane z dłuższym moczeniem rąk..

Mam nadzieje że nieco pomogłam...

.. No i zostałam sama.. Mąż wyjechał na poligon i do końca maja koczuje w lesie.. a ja sama z dzidzią :( Wsumie to już nie raz zostawałam sama.. bo nieraz był poligon i przeżyłam.. przeżyłam misję w Afganistanie.. szkolenia... Ale jakoś mi tak strasznie smutno dzisiaj :)

Kurcze tak jak jesteśmy za często razem to aż przeszkadza i człowiek chce od siebie odpocząć, a jak tylko przyjedzie się rozstać na dłuższy czas to strasznie smutnoo i już się tęskni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczyny. Co za pogoda pochmurno cały dzień chce się spać.

Ja mam dzis jakiś podły nastrój. Teraz warzywka wiadomo waga troche większa ale chodzi o to że coś bym zjadła i sama nie wiem co. Byłam w sklepie i wszędzie gdzie człowiek nie spojrzy to wszystko zakazane :smile: A juz mi sie chce wymiotować na te serki, jajka, ryby,kurczaki.........

Tak bym zjadła płatków kukurydzianych któras z was wkleiła do wątku płatki z otrąb pszennych ale ja tutaj takich nie moge znależć a tak bym chciała.

Marudko zazdroszcze tego Egiptu tez mi sie marzy. A powiedz ile kosztuje taka wycieczka dokładnie i czy nie opłaca sie bardziej na 2 tygodnie.

Iriss to pięknie z tym okresem. Niby w ulotce pisze ze nawet jak nie wystapi krwawienie to trzeba zaczac nowe opakowanie tak przynajmniej pisze w mojej biore cilest. Brałam microgynon 21 ale cos mnie noga prawa bolała i lekarka mi zmieniła.

A jeśli chodzi o teksty piosenek dla twojej siostry to co by było gdyby sie okazała ta piosenka hitem czy przewidziany jestb jakis podział pieniedzy.

Bo jak tak to juz sie biore za pisanie :grin:

A o czym ona chce ten tekst ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie

ja chyba dzisiaj oszaleje bo caly dzien chodze i jem i caly czas mi sie cos chce isama nie wiem co to jakis koszmar a najgorsze jest to ze chrupy mojej corci ktore stoja na stole chyba do mnie mowia ''zjedz mnie'' jakis koszmar juz drugi dzien z nimi walcze i nikt ich nie chce zjesc jak na zlosc zeby mnie kusily ale bede walczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Wy marudy!:smile: ja dzisiaj też mam głoda mordercę, warzywka mnie rozleniwiają i to chyba wszystko dlatego... ale wymyśliłam dzisiaj obiad i był rewelacyjny! a inwencji twórczej 100% :grin:

muszę sobie chyba jakiś rygor większy wymyślić i skrócę sobie warzywa o jeden dzień... bo aż boję się stawać na wagę. a daleka droga przede mną jeszcze przecież, wesele 19stego czerwca i dukan mi wyliczył, że już wówczas powinnam być na 3 fazie... ale sama nie wiem, co z tego wyjdzie, jeszcze baaardzo dużo zostało. to mój pierwszy 'pełny cykl' z warzywami i boję się, że moje uzależnienie paprykowe [uwielbiam paprykę!] mi bokiem wyjdzie. boczkami właściwie. bo boczki są niestety, ale mam nadzieję, że niedługo znikną:(

dobra, to już pomarudziłam, mogę iść:(

byłam dzisiaj w empiku moim pierwszy az od łoohoohoo i wśród bestsellerów na 1 miejscu książka dukana. a zaraz obok druga, nowa, wzięłam ją do ręki, jest mega kolorowa i ma obrazki! aż byłam w szoku, że tak się wszystkim wzięło na dietowanie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.