Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

hej dziewczyny dzis pospalam 2 godzinki dluzej po nocce niz zwykle wiec mam nadzieje, ze nie padne znowu nad ranem.Dziewczyny slyszalyscie o diecie montignac?wczoraj troszke czytalam na jej temat, wyglada na ''inteligentna'' ale tez strasznie ''trudna''do wykonania-przynajmniej jak dla mnie na pierwszy rzut oka...

I zapomniała.. Sandra w tym Egipcie to podobno sa jakieś inne bakterie w wodzie niż u nas - dlatego tak tam duzo osób 'choruje'.

To ja kiedys jezdzilam do Wiela na kaszubach do pracy w wakacje i tam tez byly jakies bakterie w wodzie, ktore gdzie indziej nie wystepuja i przewaznie pierwszy raz tam bedac odchorowywalo sie.W ogole strasznie tesknie za tym miejscem, moze jak bede w lipcu w pl to tam skoczymy nad jeziorko?

sandrusiu wcale nie musicie kupowac najtanszych obraczek sa jeszcze takie instytucje jak jubiler mysmy nasze robili ze zlota przerobilam soje kolczyki z 18 wyszly super waza prawie 14 gram za takie same w sklepie zaplacilabym grubo ponad 2 moze 3 tys a kosztowaly mnie tylko 300zlotych

Moze to dziwnie zabrzmi ale ja nie mam ani grama zlota, zadnego lancuszka, kolczykow kompletnie nic:)

Marudko - bedzie dobrze, co do samolotu to w ogóle sie nie przejmuj, czasem przy starcie czy przy lądowaniu nie jest miło, ale to moment i potem sie juz człowiek czuje ok.

A ja start lubie najbardziej a potem to zawsze caly lot przesypiam bo jakos usypiajaco na mnie dziala samolot.

Gosiulek wspolczuje Ci takiej sytuacji, z ojcem.Ja bym nie szukala takiego...przepraszam ale nie moge zrozumiec takiego zachowania.Rozumiem, ze zwiazki sie rozpadaja ale zeby nie byc kompletnie zainteresowanym wlasnym dzieckiem?szok po prostu co to za ludzie.

A co do slubu koscielnego jeszcze, bo moze sie juz nie bede na ten temat wypowiadac bo mam bardzo ''zbuntowane''poglady i nie chcialabym niczyjej wiary poprzez to urazic, ale slub koscielny to nie slub przed Bogiem, to slub zgodny z tradycja religii w jakiej sie urodzilismy ale Bog nie jest ograniczony tylko do naszej religii a juz na pewno nie do zadnego budynku koscielnego.Bog jest wszedzie a najbardziej w naszych sercach wiec czy go wezmiemy tu czy tam to nie wyklucza tego, ze Boga w tym nie ma.Jesli my czujemy szczescie i milosc to On na pewno jest przy tym obecny(oczywiscie dla tych, ktorzy w ogole wierza w istnienie Boga).

Nic spadam na sniadanko:)o 17.13

aaa Jusiu dzieki za fotki, jeszcze ich nie obejrzalam bo mi sie nie chcialy otworzyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam popołudniowo :(

Eyzaathe coś w tym jest, że świnie z reguły są jak patyki, a problemy z nadwagą maja tacy wspaniali ludzie jak my :) :) :grin: Jeśli chodzi o książkę Dukana to rzeczywiście musi dużo osób to czytać, a przynajmniej coś słyszeć o tej diecie. Teraz jak ktoś komentuje moje zgubione 21kg nie pyta się czy i na jakiej jestem diecie tylko czy stosuję dietę Dukana więc jest to nieomal oczywiste, że własnie na tej diecie się najczęściej chudnie :(

Maragrete współczuję Ci tych ciastek, bo pewnie chciałaś trochę połasować, a tu klops :smile:

Ja dzisiaj cały dzien jestem śpiąca, marzy mi się trochę lepsza pogoda, ale musze przyznać, że w ogródku widać pozytywne skutki ciepłego deszczu. Nawet posadzone kilka dni temu wypuszczają nowe pędy :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam popołudniowo :grin:

Maragrete współczuję Ci tych ciastek, bo pewnie chciałaś trochę połasować, a tu klops :smile:

Ja dzisiaj cały dzien jestem śpiąca, marzy mi się trochę lepsza pogoda, ale musze przyznać, że w ogródku widać pozytywne skutki ciepłego deszczu. Nawet posadzone kilka dni temu wypuszczają nowe pędy :(

Pozdrawiam :(

Tak tak, widać skutki Bożenko, najbardziej poprzez to, że trawa rośnie jak głupia, dopiero co 24 kwietnia w sobote skosiłam całą trawe,i w ogrodzie i przed domem - to w długi weekend wyglądało to jako tako, a dzis jak na moment wyszłam na taras to widze że trawa znów wysokachna, do koszenia sie nadaje, ale musi byc sucha i musze mieć na to czas, bo na syna nie mam co liczyć, a póki co zapowiadaja nadal mokro i chłody. Moja wisnia japońska przez tych kilka dni słonecznych zaczęła rozwijac pąki kwiatowe ale teraz staneła i nie kwitnie a juz powinna byc cała obsypana rózowymi kwiatuszkami. Niestety sprawdza sie ta długoterminowa prognoza która wieściła że kwiecien zimny i mokry i maj też, ciepałko buchnąć ma na dobre dopiero w czerwcu ale od razu maja być upały..... szkoda bo ja najbardziej lubie taka przejściową pogode, około 20-22 stopni, słonko..... ale sie rozmarzyłam........ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny tak sobie właśnie przypomniałam o fajnej maseczce, aż sobie w brodę pluję że dopiero dzisiaj no ale nic skleroza nie boli. Może któraś będzie miała ochotę spróbować:( Trzeba nałożyć na ciało grubą warstwę jakiegoś kremu, balsamu czy coś w tym rodzaju z serii "wyszczuplających":smile: Owijamy się w folię spożywczą i hyc pod kołderkę na 40min :grin: nie jest to specjalnie przyjemne bo jest zimno podczas tego leżenia ale pamiętam jak kiedyś to robiłam to tu i ówdzie po 1cm było mnie mniej:) Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale na pewno ta maska dobrze skórę :) Jutro muszę sobie ją zrobić:) Szczególnie że na tej komunii chce zrobic na wszystkich dobre wrażenie a na chwilę obecną to ta skóra mi wisi strasznie w niektórych miejscach...mam nadzieję, że maska mi pomoże :) tak się na nią napaliłam, że mam ochotę zrobić ją jeszcze dziś ale czuję, że coś mnie gorączka chyba zaczyna rozkładać więc jednak sobie daruję na tę chwilę:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malinowa mamba ale chyba cala jak mumia sie nie owijasz?tylko niektore czesci ciala?

ha ha :( prawie jak mumia :( owijam się tak poniżej biustu i aż do samych kostek :) ale właśnie się zastanawiam jakby to zrobić teraz z rękami bo właśnie teraz pod ramionami niemiłosiernie mi skóra wisi, jak podniosę ręce i zacznę nimi machać to masakra..pamiętam moja 80-letnia babcia tak miała ale mi trochę do jej wieku brakuje więc wypadałoby coś z tym zrobić...w ogóle w tej foli się ciężko poruszać..nawet jak ją później rozcinam to jest masakra..no ale coś za coś :smile: ogólnie to ma najbardziej działac na uda. Kiedyś znalazłam tą metodę w necie i tam pisali że to jest na wyszczuplenie ud ale ja wtedy zrobiłam na całe ciało i było git :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Kobialki:)

ale zmordowana jestem...co roku w tym miescie moim przez kilka pierwszych dni maja sa w calutkim sentrum porozstawiane roozne karuzele i wlasnie po pracy poszlismy cala banda i jezdzilam na jeden i ze smiechu nie moglam wyrobic:)grazzia spytaj syna jak on sie bawil na Mayfair(nie jestem pewna co do pisowni)bo pewnie tez byl:)

poza tym @ ni ma....nie wiem juz sama czy mam sie martwic czy nie?:smile:

za to odcisk mi sie robi na srodkowym palcu stopy i w zadnych butach juz nie moge chodzic..probowalam dziada wygrzebac ale nie idzie...znacie jakies domowe sposoby na to??chyba musze jakies plasty kupic albo cos...kurde!musze wspawdzic jak jest odcisk czy nagniotek(smieszna nazwa)po angielsku

Iriss to pięknie z tym okresem. Niby w ulotce pisze ze nawet jak nie wystapi krwawienie to trzeba zaczac nowe opakowanie tak przynajmniej pisze w mojej biore cilest. Brałam microgynon 21 ale cos mnie noga prawa bolała i lekarka mi zmieniła.

A jeśli chodzi o teksty piosenek dla twojej siostry to co by było gdyby sie okazała ta piosenka hitem czy przewidziany jestb jakis podział pieniedzy.

Bo jak tak to juz sie biore za pisanie :grin:

A o czym ona chce ten tekst ??

Moniko no pieknie;wlasnie wiem!!juz kiedys mialam podobnie ale to jak sie glodzilam kapuscianka..a teraz czemu nie mam to nie wiem..nie sadze zeby ciaza...biore tabsy regularnie od nie pamietam nawet ilu lat a poza tym ostatni miesciac mialam,ze tak powiem"malo uzywany" hehe

a siostry zapytam jak tam bedzie z podzialem kosztow za ewentualny przeboj:)

Malinowa mamba ale chyba cala jak mumia sie nie owijasz?tylko niektore czesci ciala?

moja siostra sie tak owijala z balsamem vichy kiedys ale jakos nie specjalnie jej pomagalo;i ona to nawet cala noc w tym przesypiala:)ale pomysl fajny;ja mam balsam eveline to moze tez sporbuje a co mi szkodzi:)moze mi jeszcze po cm zejdzie w ud tylka i brzucha:)

dobrej nocki Kochane!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiulek - matko boska, to ty sie wazysz nawet w środku nocy jak wstajesz siusiu... !!!?? :smile:

na to bym nie wpadła, ja jestem zaspana i wnerwiona,że musze wstawac i biec do WC a ty jeszcze na wage... no, no, no

MARAGRETKO to tak jakoś wyjątkowo wyszło.. wlasnie chyba z tego zaspania się zwazyłam :) A że waha stoi zaraz obok kibelka, to taki odruch bezwarunkowy to stanięcie na niej.. albo.. mój organizm myślał, że to już rano i dlatego tak się zachował... Za oknem nie było juz zupełnie ciemno i która to godzina to zobaczyłam dopiero wracając do łóżka :grin:

ŚNIEŻYNKO witaj po długiej nieobecności :(

witajcie

ja chyba dzisiaj oszaleje bo caly dzien chodze i jem i caly czas mi sie cos chce isama nie wiem co to jakis koszmar a najgorsze jest to ze chrupy mojej corci ktore stoja na stole chyba do mnie mowia ''zjedz mnie'' jakis koszmar juz drugi dzien z nimi walcze i nikt ich nie chce zjesc jak na zlosc zeby mnie kusily ale bede walczyc

SZYSZUNIO mi ostatnio bardzo dużo rzeczy zdaje się mówić "Zjedz mnie", ale też się trzymam :( Mama szykuje sie do tych Włoch i non stop kupuje coś, to na droge, to dla kogoś tam.. a ja tyklo patrzę i myśle, że z chęcią bym coś skubnęła...

A dzisiaj zrobiłam znowu herbatniki Marudki :) Tzn porcja x3 - wyszło mi z tego 12 niby mufinek (w tym 6 szt zrobiłam z kakao - śliczne ciemniutkie wysżły :)) A resztę ciasta włałam do fforemkni do ciasta, tak płasko i wyszło mi takie duże płaskie coś :) Pokroję to sobie jutro i z serkiem wiejskim zjem :) i pojutrze też :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, a ja tak sobie myślę, ze już chyba jestem za wynikiem, który mi obliczył Dukan.. zaraz poszukam w swoich pierwszych postach co tam było...

znalazłam!! :smile: Dukan mi wyliczył wagę 62.5 kg dokładnie i , że chyba ta wagę powinnam mieć koło 9 czerwca :( Więc jest dobrze :grin:

Ja dopiero w sumie skończyłam pracę :/ a jutro znowu nie lekki dzień... i trzeba rano wstać... Ehh...

Dobranoc dziewuszki i Dzień Dobry, tym, które pewnie niedługo wstają.

Buziaki dla wszystkich !! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie rano :grin:

Dzisiaj tak samo mi się nie chciało wstać jak wczoraj, za oknem masakra, szaro i ponuro i zimno nawet nam się piec włączył, bo temperatura spadła :smile:

Wczorja co prawda zasadziłam 3 roślinki, ale wcale nie chciałam znowu, żeby padało, ja chcę wiosny!!!

Iriss, fajnie, że się dobrze bawiłaś :( Nie martw się spóźniającą się @, bo nasza dieta ma niestety skłonności do rozregulowywania naszych cykli, ale dla świętego spokoju zrób sobie test, będziesz spokojniejsza :)

Życzę wszystkim miłego dnia :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczyny :(

Mam nadzieje że tym razem mój post bedzie widoczny normalnie, nie bedę musiała wstawiać tekstu jako załącznika :(

W Szczecinie leje od rana, nawet jeden promyczek się nie przecisnął przez chmurzyska :smile:

Eyzaathe ja na warzywach to w sumie mogłabym jeść tylko paprykę, tez ja uwielbuam i dodaje dosłownie do wszystkiego :)

Malinowa Mambo pisałam już wcześniej że moim największym kompleksem są grube ręce i ramiona, od kilku dni ćwiczę z Tamilee Webb "chcę mieć takie ramiona" i musze przyznać że widzę efekty, nie mam już takiej galarety jak miałam :)

Iriss z tego co kojarze to odcisk to chyba corn albo clavus, ewentualnie tez callus :) Niestety z domowych sposobów znam tylko wycieczke do apteki po płyn ABC :)

A odnosnie zakupu stroju kąpielowego to wczoraj przymierzyłam kilka no i nie było tragedii, szału niestety tez nie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.