Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Jusiu dzieki za zdjęcia.Piękne te Twoje arcydzieła, Ile ci zajmuje zrobienie takiego kompletu?

Ja juz uciekam moze cos poprasuje albo poodkurzam nim mi wyłączą prad, :smile: chyba ze nie zdaze no i obiadek trzeba zrobic dzis łosos i zrobie sobie jakąs pyszna sałatke do tego. Wczoraj na mój dołek zrobiłam sobie parówke i na to sałatke ogórka pomidorka troche musztardy wyszło cos a la hot dog. Wiem wiem parówka a tam jedna na jakis czas nie zaszkodzi kupiłam z indyka. przepyszne było.

miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello.

Szybciutko coś skrobnę bo dziś maja robic prad i ma go nie byc kilka godzin.

U mnie pogoda okropna szaro, przygnębiająco i momentami strasznie pada.

Córcie juz odwiozłam do przedszkola.

Waga małpa stoi. Miałam juz 69,5 kg ale na warzywach wzrosło na 69,8 i stoi. No cóz od soboty białka to moze cos ruszy.

Iriss prawdą jest ze ciąże przy braniu tabletek tez sie zdarzaja, ja tez jestem z tych panikujących. Może dla pewności zrób test.

Marudko a Ty jesli masz regularne cykle to celuj w dni płodne :smile:

Jusiu ja tez poprosze te zdjecia z cennikiem na paw009@interia.pl z góry dziękuje bardzo.

Jusiu dzieki za zdjęcia.Piękne te Twoje arcydzieła, Ile ci zajmuje zrobienie takiego kompletu?

Ja juz uciekam moze cos poprasuje albo poodkurzam nim mi wyłączą prad, :grin: chyba ze nie zdaze no i obiadek trzeba zrobic dzis łosos i zrobie sobie jakąs pyszna sałatke do tego. Wczoraj na mój dołek zrobiłam sobie parówke i na to sałatke ogórka pomidorka troche musztardy wyszło cos a la hot dog. Wiem wiem parówka a tam jedna na jakis czas nie zaszkodzi kupiłam z indyka. przepyszne było.

miłego dnia

Ile zajmuje mi? Niewiele. W ciągu dnia jestem w stanie zrobić takich ok. 12 kompletów,albo i więcej to zalezy ile mam wolnego czasu. Dla mnie to sama przyjemność, a że wprawe mam to szybko je robie. Miło mi ze Ci sie podobaja.

Wogóle dziewczyny mnie zaskakujecie nic nie robie tylko wysyłam  zdjęcia,he he... Ale to miłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry!

Nie ważę sie bo jestem na warzywkach, więc nie wiem co i jak z wagą........

U mnie w łodzkiem jak wszędzie w Polsce szaro, buro i ponuro i mżawka od rana. Taka październikowa jesienne pogoda a nie majowa....

Rano nie mogłam się wygrzebać z łóżka a potem do pracy. W pracy nerwy, kasy mało, klienci zalegają z zapłatami, szefowie czepiają sie wszystkich o wszystko bo maja nerwy, ja mam podły nastrój przez te pogodę za oknem, a jeszcze idę dziś na pogrzeb taty mojej przyjaciółki....

Do bani.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi smiesznie odpisało,he he. ... Ale moze się doczytacie.

Hm.........

Zdolna Kobietko :smile: tak czytam Wszystkie dziewczynki Cię chwalą i chwalą i jeszcze raz chwalą to może i Ja pochwalę??? :grin: :( Tylko wpierw podam e-maila i pooglądam? Mogę tak się szeroko uśmiechnąć z moją prośbą?? m-mw@wp.pl Dziękuje z góry.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć protalki !

Oj po długim weekendzie i porblemach z komputerem w koncu udało mi sie tu zagladnąć.

Z tego co zdazylam przeczytac to nie bylo dramatu dietetycznego, sa spadki czego wszystkim serdecznie gratuluje.

Mój dlugi week byl istym szalenstwem, zarowno jesli chodzi o atrakcje jak i diete... to ten week, nie byl wzorowy- nawet kolo takiego nie lezał. Dzis kolejny czwartek z Protalem, a na wadze standard ok 56 kg wiec moze nie bedzie tak źle.

Ale pokus cywilnych jest sporo na tej 3 :smile:

Witam po dlugich przerwach w pisaniu Monike, Gochne i Śniezynke... :grin:

Witam nowe dietkowiczki.

pozdrawiam i clausy sle z okropnie chmurnej opolszczyzny.

Sandra duzo zdrowka.

Maragrete gratuluje zwezania ciuchow :( Nie smuć sie ... wiem ze ciezko, ale jutro zaswieci slonko! zobaczysz ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

ja juz po cwiczonkach i sniadanku:)drugi raz w tym tygodniu cwiczylam pol godziny:)i czuje sie fantastycznie;nie jestem taka sflaczala:)

u mnie dzis pogoda jak u Was...szaro i mokro;mam nadzieje,ze na weekend chociaz sie poprawi:)

mi Dukan wyliczyl,ze jutro tj 7 maja powinnam wazyc 60,9 i wejsc na III faze....no ale nie mam wagi bo wywiozlam:)ale wiem na pewno,ze nie ma jeszcze 61 a nawet jakby bylo to ja chce przynajmniej do 60;za rada Bozenki zrobilam 5 dni naprawde solidnych bialek(tak mi sie zdaje przynajmnije:)) bez tolerowanych produktow i tak chyba troche czuje roznice;od jutro wchodze na warzywa i az sie boje:)smiac mi sie chce,bo juz postanowilam,ze za tydzien na nasz weekend w Amsterdamie zabieram wlasne menu...mam nadzieje,ze Konrad nie bedzie sie zloscil:)no ale tak czy siak na coffeshop sobie pozwole:)

Witajcie rano :)

Dzisiaj tak samo mi się nie chciało wstać jak wczoraj, za oknem masakra, szaro i ponuro i zimno nawet nam się piec włączył, bo temperatura spadła :(

Wczorja co prawda zasadziłam 3 roślinki, ale wcale nie chciałam znowu, żeby padało, ja chcę wiosny!!!

Iriss, fajnie, że się dobrze bawiłaś :) Nie martw się spóźniającą się @, bo nasza dieta ma niestety skłonności do rozregulowywania naszych cykli, ale dla świętego spokoju zrób sobie test, będziesz spokojniejsza :)

Życzę wszystkim miłego dnia :)

Iriss weź się nie wygłupiaj, że Ci się ciąza przytrafi jak się zabezpieczasz.. a u mnie nic.. :grin: a ni w ząb się nie zabezpieczam.. Ale tak po cichu liczę, że może po tym Egipcie wrócimy już w trójkę :)

Iriss prawdą jest ze ciąże przy braniu tabletek tez sie zdarzaja, ja tez jestem z tych panikujących. Może dla pewności zrób test.

Dziekuje dziewczynki za troske:)moja @ to mapla jedna i w tym miesiacu mnie zwyczajnie olala:)a ,ze ja z tych schizontow jestem niestety to zrobilam test i jest ok:)wiec spokojnie biore jutro kolejna tabletke:)i tak jak Bozenka napisala-zrzucam to na dietke:)

O matko :smile: to pogratulować Twojej siostrze cierpliwości :( ja z wielkim nulem wyleżę te 40min. Jeśli chodzi o balsam to do tego używam Trilsera z avonu, moja siostra wiem że robiła jakimś tańszym ale nie wiem na pewno czym i też była zadaowolona:)

MalinowaMambo no wiem,ze mial cierpliwosc:)ale jak zasnela to juc chyba nic nie czula;nie wiem:)a dobry ten Twoj balsam?polecilabys?bo mi sie moj juz powoli konczy a jak tutaj szukam to oni tu nie maja zbytnio wyboru w takich produktach a katalog avony mam zawsze pod nosem i kosmetyki sa o niebo tansze niz u nas w kraju;np pamietam,ze w PL za perfum Treselle placilam cos kolo 75zl a tutaj 6 funtow;wiec nawet nawet nie 30 zl na nasze..

Witam wszystkich u mnie z pogoda podobnie szaro i buro!!!!1 Zostaje dzisiaj w domu bo jakis chyba wirusek mnie dopadl co tam poleze sobie troche nie zaszkodzi.moja waga tez sie uparla i stoi juz od 5 dni no ale lepiej niech stoi niz ma rosnoac :)

Iriss pani w aptece polecila mi takie czekoladki na nasze problemy nazywaja sie ex-lax mnie mega ponich ruszylo ale ale usmiejecie sie bylo napisane ze pozuc jedna kostke przed pojsciem spac to tak zrobilam tyle ze jeden rzadek hahahha czyli bylo ich 6 oj ja leniwiec nie chcialo mi sie dokladnie czekoladki obejrzec no coz zdarza sie

AZ usmialam sie z tej czekoladki:)zapytam dzis w aptece;mam nadzieje,ze dostane tez w tym kraju dziwnym cos na odciski:)

no dobra..spadam sie pindrowac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MalinowaMambo no wiem,ze mial cierpliwosc:)ale jak zasnela to juc chyba nic nie czula;nie wiem:)a dobry ten Twoj balsam?polecilabys?bo mi sie moj juz powoli konczy a jak tutaj szukam to oni tu nie maja zbytnio wyboru w takich produktach a katalog avony mam zawsze pod nosem i kosmetyki sa o niebo tansze niz u nas w kraju;np pamietam,ze w PL za perfum Treselle placilam cos kolo 75zl a tutaj 6 funtow;wiec nawet nawet nie 30 zl na nasze..

Ja bym chyba nie dała rady zasnąć w tej folii ale kiedyś na zajęciach praktycznych kosmetyczka opowiadała nam, że miała klientkę która przychodziła do niej na jakąś taką maseczkę i też była zawijana w folię tylko, że ta kobieta bardzo to lubiła i wychodziła od niej z salonu w tej folii, wsiadała w samochód, jechała do domu, szła spać i dopiero rano z siebie to zmywała:) tak więc da się :smile:

Jeśli chodzi o ten balsam powiem tak..jako takich problemów z cellulitem nie mam a on za swoje główne zadanie ma zwalczać cellulit u nas kosztuje on ok 70-80zł i za chiny ludowe za takie pieniądze bym go nie kupiła mimo tego, że do tej maseczki nadaje się perfekt;) z resztą mam klientki, które zamawiają go stale i są z niego zadowolone tak więc widać, że działa:) ja osobiście zajmuję się rozprowadzaniem kosmetyków z avonu i często mogę kupić ten balsam za śmieszne pieniądze albo po prostu dostaję go gratis za duże zamówienia:)

Z czystym sumieniem mogę polecić inny balsam z avonu:krem modelujący sylwetkę, jego normalnie kupuję i jestem bardzo zadowolona. Kosztuje coś podobnie jak Trilaser ale wg mnie jest lepszy. Jego używam regularnie bo ten Trilaser to jak mi sę przypomni albo ten mi się skończy a nie zdąży dojść paczka z następnym :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystym sumieniem mogę polecić inny balsam z avonu:krem modelujący sylwetkę, jego normalnie kupuję i jestem bardzo zadowolona.

A ma jakas nazwe?albo fotke mi wstaw jak mozesz:)A ja nie wiedzialam,ze jestes kosmetyczka:)fajnie:)to pytanie mam..da sie jakos walczyc z rozstepami;oprocz celulitu sa moja zmora...nie rodzilam dzieci a mam takie jakbym miala juz cnoajmniej dwojke;zalatwilam sobie cialo jak naprzemian chudne i tyje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, bardzo serdecznie w ten deszczowy dzionek :smile: Jestem na warzywkach i do wczoraj waga spadała a od dziś stoi w miejscu. Trudo najważniejsze ze nie idzie w góre :( dziękuję za rady i linki. Zaczyna być normą że jak już coś piszę to zawsze z jakimś zapytaniem :( I dziś kolejne... Czy 3 łyżki otrąb dziennie to nie przekraczalna norma czy można wiecej ich zjadać. Nie żebym je jakoś specjalnie lubiła ale jak chcę zrobić kilka przepisów i w każdym są otręby to sie zastanawiam? Z góry dzieki za odpowiedź :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, bardzo serdecznie w ten deszczowy dzionek :smile: Jestem na warzywkach i do wczoraj waga spadała a od dziś stoi w miejscu. Trudo najważniejsze ze nie idzie w góre :( dziękuję za rady i linki. Zaczyna być normą że jak już coś piszę to zawsze z jakimś zapytaniem :( I dziś kolejne... Czy 3 łyżki otrąb dziennie to nie przekraczalna norma czy można wiecej ich zjadać. Nie żebym je jakoś specjalnie lubiła ale jak chcę zrobić kilka przepisów i w każdym są otręby to sie zastanawiam? Z góry dzieki za odpowiedź :grin:

Dziennie możemy zjeść 2 łyżki otrąb owsianych i 1 łyżkę pszennych. Wieksza ilość dostarcza zbyt wielu weglowodanów. Jeżeli w jakims przepisie jest wieksza ilość to najpewniej po prostu podano składniki na kilka porcji (dni). Jeśli robisz ciasto, placki albo naleśniki i masz za mało ciasta to dosyp granulowane mleko w proszku (odtłuszczone) zwiększy ono ilość ciasta bez dodawania otrębów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie Misza :smile: A jeśli chodzi o mąkę kukurydzianą to jest na niajakaś norma??

Dziennie możemy zjeść 2 łyżki otrąb owsianych i 1 łyżkę pszennych. Wieksza ilość dostarcza zbyt wielu weglowodanów. Jeżeli w jakims przepisie jest wieksza ilość to najpewniej po prostu podano składniki na kilka porcji (dni). Jeśli robisz ciasto, placki albo naleśniki i masz za mało ciasta to dosyp granulowane mleko w proszku (odtłuszczone) zwiększy ono ilość ciasta bez dodawania otrębów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!!

U mnie pogoda chyba jeszcze gorsza niz u Was. Leje i nie przestaje,brrrr.....

Gochna powiem Ci tak; chcę jechac na ok 10 dni z synkiem 2,5 letnim, wiec jesli bedzie jakis plac dla dzieci to fajnie jesli nie to trudno. Tak zeby morze było blisko i basen czy aquapark w poblizu, bo mój mały to taki piżmak,he he woda i woda tylko. A miejscowośc, hmmm coś ładnego. Mam w sumie ciotke w Gdyni ale byłam już tam nie raz i chciałam zobaczyć inne zakątki. Co polecasz?

Jak wiesz byłam teraz w Rewalu i bardzo przypadł mi do gustu Pensjonat Sedina. Zresztą polecano mi go też wcześniej. Masz link poniżej. Do morza blisko, plaża szeroka i pensjonat śliczny...

http://www.sedina.com.pl/?witamy,1

Karmelek 2 łyżki otrąb owsianych i 1 pszennych to dawka, której nie powinnyśmy przekraczać ze względu na węglowodany :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.