Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem,jestem,ale z czasem u mnie kiepsko.Moja najstarsza córkadostała pracę i wyprowadziła się z domu,musieliśmy pomóc jej w przeprowadzce i dokupic parę rzeczy...więc ciągle w ruchu i na kompa brak czasu.

Ja i dezercja???? :( No cos ty!!!!!! Nigdy w życiu!!!

Oj tam długa nieobecność,zaledwie kilka dni :) Staram się zaglądac do Was,ale niewiele się u mnie dzieje i nie ma o czym pisać.Ale jestem z Wami i wciąż wierna Dukanowi :)

Miło że o mnie nie zapomniałyście... :)

ufff to dobrze bo jesteś moim MOTOREM i to naprawdę wielkimi literami !! :) Zawsze kiedy mam już dość diety i tych jogurtów to myślę o Tobie o tym jak długo jesteś już na diecie i wtedy mówię sobie "skoro Śliweczka już prawie 1,5riku daje radę to ja też się nie złamię" :smile::):grin:

A dzisiaj koło 17 nie miałaś czkawki przypadkiem?? Bo poraz kolejny robiłam Twoje naleśniczki i piałam w zachwytach nad Tobą, co my byśmy bez Ciebie i Twoich przepisów zrobiły :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nadrobiłam dziś zaległości w czytaniu z całego tygodnia!!!

Sago gratulacje!!!

Gohna, Śnieżynko dobrze, że się odzywacie tęskimy!

Śliweczko ja o dezercję bym Cię w życiu nie posądziła,

co innego ja - majówka do protalowych to raczej nie należała...

Sąsiedzi zaprosili nas na działkę do Pewli Ślemieńskiej

(to w okolicach Żywca) a z tamtąd 10 min spacerkiem i jest www.ranchoadama.pl

Dzieciaczki miały mnóstwo atrakcji a rodzice...grila i piwko, piwko, piwko...

Ale od wtorku jestem na ostrych białeczkach i czuję że coś na pewno się dzieje

bo suchość w ustach mam okropną jednak z ważeniem poczekam do soboty...

Boję się coraz bardziej, że przez tą moją cholerną słabą wolę II faza będzie

u mnie trwała w nieskończoność a niedługo przecież wakacje...

Jusiu ja pensjonat SANDRA w Pogorzelicy również mogę polecić. Nie byłam osobiście

ale na wczasach w Pogorzelicy byłam 2 razy i na temat tego obiektu

słyszałam mnóstwo super opinii, pozatym pewnego roku wynajmowaliśmy domek

u kobity, która tam pracuje jako kucharka i też nam sporo opowiadała

(nie wspomnę o jej kuchni)

MalinowaMambo dziękuję, żę pozbawiłaś mnie złudzeń, że istnieją jakieś "cudowne

środki" likwidujące rozstępy, teraz przynajmniej nie będę jęczeć przed lustrem,

że nie mam kasy na walkę z nimi. Trudno, są od 11 lat, nienawidzę ich ale ONE

i tak będą I trzeba się z tym pogodzić.

Ale za to dziewczyny - zwłaszcza te, które zaczynają dietę i mają celulit -

MÓJ CELULIT PO 3 M-CACH DIETY PO PROSTU ZNIKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I to bez żadnych wspomagaczy, serio, nie stosowałam przez ten czas nic a nic

(poza zwykłym jakimś tam balsamem nawilżającym). Wystarczyło rzeczywiście

zmienić dietę, pić duuużo wody i ograniczyć sól I ZNIKA :smile:)))

Chociaż z tego mogę być dumna...

Pozdrawiam WAS wszystkie, zwłaszcza nowe dukanki - powodzonka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny!

Długo mnie nie było, i nie zapowiada się bym wróciła na regularne wizyty w najbliższych dniach. Jestem zbaiegana strasznie, kończe zajęcia o 16 w tym tyg, w domu jestem po 17.... BAL DYPLOMOWY w sobote, a ja jestem odpowiedzialna za niego częsciowo i miałąm troche załatwiania w związku z tym....

Na bal jestem gotowa :) - sukienkę mam, torebke mam, buty mam, biżuterie mam, szal mam, nawet kupiłam odpowiedni odcień lakieru do paznokci i wydepilowałam się "tu i tam"... jest dobrze :) Szkoda tylko, że muszę sie znowu "pindżyć" tylko dla siebie.... bo oczywiście ide sama :(.

Nie ważę sie od ostatniej zmiany suwaczka, czyli pewnie juz minął tydzięń.... jakoś nie czuję się na ważenie., Nie ejst źle, ale myśle, że waga stoi.... W sobote czeka mnie oficjalny grzech jedzenia cywilnego i alkoholu, bo w końcu to MÓJ BAL na koniec MOICH STUDIÓW - nie odmówię sobie tego i nie będę biegała z własnym kurczakiem w pudełku po sali. Może nie odbije się to na mnie źle... mam nadzieję :)

Ostatnio w ogóle ciężko mi trzymać reżim niskowęglowodanowy... chyba ta pogoda ma na to wpływ, + to moje zabieganie... wracam późno, w ciągu dnia wcinam jedynie serek wiejski po rannym konkretnie białkowym śniadaniu... ale jak wracam do domu to wciągam porządną makrelę i.... jakieś 2 tyg temu na tym skończył by się juz mój dzień, ale w ostatnich kilku dniach podjadam ok. 20-21 jeszcze jakiś jogurt czy drugi serek wiejski... czy np tak jak dzis - kąski kurczaka pieczonego... Obawiam się, że to może mi nie wyjsć na zdrowie... i po balu trzeba będzie jakoś znowu podziałać z ostatnim posiłkiem o 18-19 i potem nic....

A... wiecie co... dostałam na urodziny taki prezent od Przyjaciół - zaproszenie do salonu spa na dowolny zabieg na ciało... i dziś w czasie wizyty na depilacji umowiłam się juz na wtorek na ten zabieg. Wybrałam coś, co sie nazywa "EKSPRESOWE WYSZCZUPLANIE", dawno byłam ciekawa tego zabiegu tam.... teraz w końcu przekonam się na włąsnej skórze o co chodzi i czy faktycznie w jakikolwiek sposób stan skóry poprawia się po czyms takim.... tu jest opis tego zabiegu:

"To zabieg wykorzystujący właściwości nowoczesnego urządzenia - DERMOMASSAGERA. Zabieg wykonywany przy pomocy tego urządzenia to rodzaj masażu podciśnieniowego, podczas którego głowica podciśnieniową zasysa fałd skóry, a rolki znajdujące się na jej obrzeżach dodatkowo go rozmasowują. Drenaż limfatyczny wykonany podczas zabiegu usprawnia wydalanie toksyn z organizmu. Dopełnieniem całości jest silnie drenująca MASKA PEEL- OF DRAINAGE z zieloną glinką i ekstraktem z żeńszenia. Jej zastosowanie sprawia, iż obwody ciała zmniejszają się o od 2 do 6 cm. Efekty zabiegu to redukcja cellulitu, zmniejszenie obwodów ciała, wygładzenie blizn i rozstępów, ujędrnienie skóry."

Brzmi obiecująco, co nie? :smile: Zobaczymy....

Marzeniaw - mój cellulit może trochę uległ redukcji, ale nie nazwałabym tego znikaniem.... wiec nie zawsze to działa tak rewelacyjnie jak u Ciebie :( Zazdroszczę, bo ja muszę próbować się wspierać "ekspresowym wyszczuplaniem" hehe.. :grin:

No nic, uciekam juz myć sie i spać... wstaję w tym tyg o 5:40 bo na uczelni muszę być juz o 7:45 - mam blok anestezjologiczny i oni jacys tam nadgorliwi są z tymi godzinami rozpoczęcia....

Ściskam i do usłyszenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MalinowaMambo dziękuję, żę pozbawiłaś mnie złudzeń, że istnieją jakieś "cudowne

środki" likwidujące rozstępy, teraz przynajmniej nie będę jęczeć przed lustrem,

że nie mam kasy na walkę z nimi. Trudno, są od 11 lat, nienawidzę ich ale ONE

i tak będą I trzeba się z tym pogodzić.

Ale za to dziewczyny - zwłaszcza te, które zaczynają dietę i mają celulit -

MÓJ CELULIT PO 3 M-CACH DIETY PO PROSTU ZNIKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I to bez żadnych wspomagaczy, serio, nie stosowałam przez ten czas nic a nic

(poza zwykłym jakimś tam balsamem nawilżającym). Wystarczyło rzeczywiście

zmienić dietę, pić duuużo wody i ograniczyć sól I ZNIKA :grin: )))

Chociaż z tego mogę być dumna...

Pozdrawiam WAS wszystkie, zwłaszcza nowe dukanki - powodzonka!

Tylko ja was dziewczyny proszę żeby nie było, że pozbawiłam was nadziei na całkowite pozbawienie się rozstępów :smile:

Ja swoje mam i trudno. Są to niech sobie będą, na razie tłumaczę sobie że jestem młoda, piękna i mam mnóstwo innych atutów, które odwrócą uwagę od tych nieszczęsnych rozstępów :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jusiu jeszcze do Ciebie a'propos wakacji nad morzem....

Jeśli chciałabyś być gdzieś bliżej wody ale dalej od centrum trójmiasta np to polecam półwysep a dokładnie Władysławowo. Rodzice mojej pzryjaciółki pzred ok 4 laty byli tam właścicielami pensjonatu/willi LUNA, znam doskonale warunki panujące wśrodku i mogę z czystym sercem Ci to miejsce polecić. Pokoje są ładnie wyposazone, każdy z łazienką, ceny moim zdaniem dobre. Nie ma tam zdaje się (przynajmneij za czasów mojej pzryjaciólki) żadnego wyżywienia, jest za to aneks kuchenny dostępny dla gości... Cztery lata temu oni postanowili zrezygnować już z zajmowania się takim biznesem i cały pensjonat został sprzedany, niemniej z tego co wiem nadal świetnie prosperuje i cieszy sie dobrą opinią. Pooglądaj dobrze te strony, jest i kawąłek ogrodu gdzie ejst zaaranzowany plan zabaw dla dzieci, zreszta na mieście sezonie też jest multum atrakcji...

http://www.willaluna.pl/

Ta willa to w ogóle "bliźniak" i z Luną sąsiaduje HELIOS - ma taki sam standard i układ jak Luna, tylko właściciele sa inni więc mogą być jakieś dyskretne różnice w wyposażeniu etc. Niemneij także znma tych ludzi i mogę to miejsce polecić jako bezpieczny i dobry wybór na wakacje nad samym morzem.

pap! :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje mam i trudno. Są to niech sobie będą, na razie tłumaczę sobie że jestem młoda, piękna i mam mnóstwo innych atutów, które odwrócą uwagę od tych nieszczęsnych rozstępów :grin:

ŚWIĘTE SŁOWA MALINOWA MAMBO!!! :smile:))

A jeszcze odnośnie odwracania uwagi; czy możesz coś polecić na te paskudne krostki na ramionach, które po zimie tak bardzo się mi uwidoczniły??? Nazywają to chyba rogowacenie okołomieszkowe i wiem, żę bardzo dużo kobiet to ma. U mnie pojawiło się to w ciąży i tak już

jak rozstępy 11 lat tyle, że lepiej jest tylko latem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzeniaw - na rogowacenie okołomieszkowe... jeśli to faktycznie to jest... polecałabym jakąś maść keratolityczną, lub balsam z dodatkiem keratolityku by trochę złuszczyc powierzchowny naskórek i dać ujście mieszkom włosowym... Jeśli te krostki mają już taką "białą głowkę" (trochę ropnej treści) to znaczy, że są nadkażone i wóczas nalezy zadbać jeszcze o higienę tej okolicy, czyli zwyczajnie możesz po myciu pzretrzeć sobie te okolice wacikiem nasączonym spirytusem salicylowym... on zadziała zasuszająco trochę + jak już zaczną sie otwierać te "grudki" po złuszczeniu będzie dezynfekował je. Nie stosuj spirytusu jednak jeśli zacznie Cię cos tam szczypać bądź skóra będzie bardzo podrażniona - a tak może byc jeśli zastosujesz ten keratolityk.

A ten maści/kremy keratolityczne to np środki zawierajace mocznik lub glikol propylenowy. Polecam krem KERANORM, zawiera glikol propyl., link do niego masz tutaj: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-11113-op...as-Keranorm.htm Sama stosuję by uniknąc wrastania włsoków w okolicy bikini, delikatnie działa złuszczająco i skóra po nim jest naparwdę fajna... Choc trzeba się pzrygotować na to, że BARDZO KIEPSKO SIĘ WCHŁANIA, jest tłusty i mazisty.... stosować najlepiej na noc, po prostu wysmarowac te okolice nim... mozna pzrez kilka dni z zrzedu... n ie wolno tylko eksponować smarowanych miejsc na słońce, bo moga wystąpic podraznienia... tym bardziej, że skóra jest mniej chroniona bo wierzchnie warstwy naskórka ścieramy.... Dlatego też weź się za ewentualną terapie tego teraz, zanim jeszcze zaczniesz się opalac :grin: (solarium tez odpada, trzeba dac skorze conajmniej 2-4 dni odpoczac po kremie zanim sie ją wystawi a słońce...).

Także firma SVR ma takie kremu na nadmierne rogowacenie ale z mocznikiem, seria XERIAL, zawartość mocznika jest rożna, ale na taki problem nie polecałabym nic słabszego niz 10-20% zawartości mocznika. Np http://www.doz.pl/apteka/p7100-SVR_Xerial_...mocznika_100_ml

Oba kremy do kupienia w aptekach, musisz sie jednak pzrygotować, że kosztuja ok. 50-60zł. Jest to jednak wydatek wart ceny, bo kremy są baaaaaaaaardzo wydajne i mogą naparwde służyć długo. Można stosować go też na stopy jeśli ma sie problem z nadmiernym rogowaceniem/pękaniem stóp :(.

Jeśli sie zdecydujesz to sprobuj posmarowac na noc plecy, rano się umyć i pzretrzec wacikiem ze spirytusem te miejsca.... i wieczorem znowu posmarowac... i tak do czasu az odczujesz roznice ("otwieranie sie tych rogowacen, albo ich redukcje o prostu). Wówczas mozna juz zmniejszyc czestotliwosc i stosowac co 2-3 dni. Musisz sie obserwwoac, skóra Ci powie kiedy ma już dość tej eksfoliacji :smile:...

ahhh nie moge stad odejsc bo co chwila cos musze odpisac :(

paa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A... wiecie co... dostałam na urodziny taki prezent od Przyjaciół - zaproszenie do salonu spa na dowolny zabieg na ciało... i dziś w czasie wizyty na depilacji umowiłam się juz na wtorek na ten zabieg. Wybrałam coś, co sie nazywa "EKSPRESOWE WYSZCZUPLANIE", dawno byłam ciekawa tego zabiegu tam.... teraz w końcu przekonam się na włąsnej skórze o co chodzi i czy faktycznie w jakikolwiek sposób stan skóry poprawia się po czyms takim.... tu jest opis tego zabiegu:

"To zabieg wykorzystujący właściwości nowoczesnego urządzenia - DERMOMASSAGERA. Zabieg wykonywany przy pomocy tego urządzenia to rodzaj masażu podciśnieniowego, podczas którego głowica podciśnieniową zasysa fałd skóry, a rolki znajdujące się na jej obrzeżach dodatkowo go rozmasowują. Drenaż limfatyczny wykonany podczas zabiegu usprawnia wydalanie toksyn z organizmu. Dopełnieniem całości jest silnie drenująca MASKA PEEL- OF DRAINAGE z zieloną glinką i ekstraktem z żeńszenia. Jej zastosowanie sprawia, iż obwody ciała zmniejszają się o od 2 do 6 cm. Efekty zabiegu to redukcja cellulitu, zmniejszenie obwodów ciała, wygładzenie blizn i rozstępów, ujędrnienie skóry."

Brzmi obiecująco, co nie? :smile: Zobaczymy....

Brzmi obiecująco, owszem :grin: wybrałas bardzo fajny zabieg. Cellulogia na pewno znacznie poprawi stan Twojej skóry:) jeśli chodzi o całkowitą likwidacje cellulitu albo rozstępu to nie za bardzo ale na pewno będą mniej widoczne :( najlepsze efekty są po całej serii zabiegów..kuracja powinna liczyć od 6 do 12 zabiegów 2 razy w tygodniu, w zależności od potrzeb skóry a później profilaktycznie raz w miesiącu więc trochę pieniążka też trzebaby było na to wydać. Jeden zabieg trwa ok 1h ale różnie to też bywa, może to być 40min albo nawet powyżej 1,5h a kosztuje powyżej 150zł..Na całą kurację trzeba liczyć min 1000zł. Cellulogia działa na podobnej zasadzie jak tradycyjny masaż wyszczuplający tylko, że efekty są szbciej widoczne i masaż wykonuje się właśnie dermomassagerem. Zabieg sam w sobie jest naprawdę bardzo fajny ale tak jak mówię prawdziwe efetky są widoczne po całej kuracji. Życzę zadowolenia z zabiegu :(

ŚWIĘTE SŁOWA MALINOWA MAMBO!!! :) ))

A jeszcze odnośnie odwracania uwagi; czy możesz coś polecić na te paskudne krostki na ramionach, które po zimie tak bardzo się mi uwidoczniły??? Nazywają to chyba rogowacenie okołomieszkowe i wiem, żę bardzo dużo kobiet to ma. U mnie pojawiło się to w ciąży i tak już

jak rozstępy 11 lat tyle, że lepiej jest tylko latem.

Z tymi nieszczęsnymi krostkami to najlepiej udać się do lekarza, on napewno coś Ci dradzi, a między lekarzami a kosmetyczkami często dochodzi do sporów :) Ze swojej stony mogę powiedzieć że warto te miejsca troszkę podsuszyć, najlepiej robić codziennie pelling na ramionach, w razie gdyby skóra zaczęła się przesuszać to co drugi dzień. Pamiętaj później o nawilżaniu tych miejsc. Jeśli będziesz używać balsamu to nawilżającego ale nie tłustego..z tłustych specyfików to tylko jakieś maści. Solarium też może Ci to trochę podsuszyć ale wiadomo nie każdy jest fanem lamp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorowa pora:)

jak to fajnie skonczyc wczesniej...juz mam prawie wysprzatane mieszkanko jeszcze tylko okdurzanie ale to juz jutro i przygotowane menu na weekend i taka zrelaksowana sobie siedze i Was poczytuje:)troche mnie tylko jakos brzuch pobolewa ale nawdychalam sie domestosu wiec moze dlatego..

i mam pomysla na sernik ale narazie nie zdradze co:)jak mi wyjdzie to wstawie fotke:)

dzisiaj to sie poczulam dowartosiowana podwojnie:)moj kolega Wloch powiedzial,ze juz wygladam perfekt:)i zebym nie przesadzila z ta dieta; a moj drugi kolega jakby szef(pelni funkcje oficjalnego weta w rzeznii)portugalczyk(ale nie ten moj hehe:):))powiedzial mi,ze juz mnie nie lubi(a wiem,ze bardzo mnie lubi:))bo nie chce isc na kurs zeby samej byc wlasnie takim oficjalnym weterynarzem w rzeznii;on juz od pol roku mi mowi,ze powinnam isc a teraz organizuja kolejny i,ze mam sie zastanowic bo on wie,ze ja sie marnuje gapiac sie w te kurczaki i ze bylabym swietnym OV...i ze on juz w siedzibie firmy mowil,ze ja jestem dobra i powinnam ten kurs zrobic:)a ja sie uparlam i nie chce:)hehe

Szkoły niestety nie skończyłam bo wyjechałam na 3 miesiące do pracy i do dnia dzisiejszego pluję sobie w brodę, że nie wróciłam bo został mi juz nie cały semestr do skończenia edukacji i zdobycia zawodu...no ale cóż za głupotę się płaci.

Wklejam link do PL katalogu, krem jest na 109 stronie pod nr 7. Z angielskiego nazywa się BODY CONTOURING TREATMENT:

http://www.pl.avon.com/PRSuite/static/ebro...e-brochure.html

W kwestii rozstępów...jeżeli zaczniesz z nimi walczyć jak tylko zaczynają powstawać to lepsze kremy zahamują ich powstawanie, problem jest tego typu że trzeba to zauważyć w początkowym stadium powstawania. Rozstępy kiedy zaczynają się tworzyć są niewielkie, mają barwę lekko różową i nie są wyczuwalne podczas dotyku, dopiero w późniejszym stadium rozwoju zmieniają swoją barwę i powstają różnej głębokości rowki na skórze. Najbardziej skuteczną metodą zwalczania rozstępów są zabiegi laserowe ale są kosztowne. Można używać wszelkich kremów i balsamów na rozstępy ale dzięki nim ewentualnie rozstępy zrobią się mniej widoczne z racji zmiany koloru skóry w miejscach dotkniętych rozstępami, nie ma co liczyć na to że skóra w tych miejscach wróci do pierwotnego koloru albo że rowki będą płytsze.

Jeżeli już używać jakichś specyfików tego typu to nie ufałabym tym tanim kosmetykom bo według mnie to strata pieniędzy lepiej zainwestować w coś droższego.

Ja też mam rozstępy mimo swojego wieku. Z tymi na plecach nic nie robię a na piersi stosuje krem do biustu też z avonu:) Działa pod warunkiem że używam go przez dłuższy czas regularnie:) z tym niestety jest u mnie problem bo skleroza u mnie osiąga niewiarygodnie wielkie rozmiary;)

MalinowaMambo dziekuje za odpowiedz:)jak bedzie ten balsam w jakiejs znosnej cenie to zamowie sobie i tez sie bede folia owijac:)dzis powiedziam o tym mojemu koledze Wlochowi to popatrzyl na mnie jak na kretynke i myslal,za zartuje,ze bede sie folia spozywcza owijac:)potem sie usmial i powiedzial,ze jestemy swirniete..w sensie ,ze my baby:)A polec mi Kochana jeszcze jakis moze z avonu samooopalacz czy bronzer;ja nie lubie solarium a tu slonca jak na lekarstwo a chcialabym sobie przycuemnic nogi troche...tylko taki jakis co nie brudzi i smug nie zostawia;maja w avonie taki??

a co do Twojej szkoly...nie masz juz szans zeby skonczyc??skoro to tylko pol roku to moze zaocznie chociaz?

Iriss zapytaj w aptece o corns ja mam z firmy compeed to sa takie plasterki

dzieki AZ:)kupialm jakies scholl;a poza tym jakis plyn Salactol;mysle,ze cos jak nasz Acerin..zobaczmy,bede wlaczyc:)

No i zrobiłam Sobie "przeglądowe badania"....

i co? Cholesterol Kochane o MATKO JEDYNA ponad normę!! 255!!!!! :smile: :grin: :( :(

Zaś krew i mocz mam w normie... i bądz tu mądry odżywiaj się zdrowo i żeby jeszcze na zdrowie Ci wyszło,Oooo! No i co mam począć? Może za dużo tego białka (a konkretnie jaj?) dziewuszki podpowiedzccie....pliss

malenstwo ja mam cholestero 188(ale zapomnialam powiedziec,zeby mi frakcje zlego do dobrego zbadali)wiec ja juz ten wynik traktuje jako baaardzo wysoki(zawsze mialam ok 140)i sama nie wiem na co to zrzucic..na te jajka nieszczesne??jem duzo ryb wiec poziom tego dobrego powinien byc ok..ale jajek tez sporo jem...obliczylam,ze od poniedzialku zjadlam juz 6..wiec moze to te jaja...

a Ty robilas sobie z podzialem na frakcje?bo to tak naprawde ma znaczenie;

Nutko ja juz zamawiam fotki z balu!!!jeszcze nie widzialysmy Twoich nowych wlosow:)

Sandra ciesze,ze ze u Ciebie waga w dol:)a kolega ja bym sie nie przejmowala,nie powinnas miec wyrzutow:)nie dosc,ze nie ma gostek poczucia humoru to spi w pracy!!!nie przejmuj sie tym!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MalinowaMambo dziekuje za odpowiedz:)jak bedzie ten balsam w jakiejs znosnej cenie to zamowie sobie i tez sie bede folia owijac:)dzis powiedziam o tym mojemu koledze Wlochowi to popatrzyl na mnie jak na kretynke i myslal,za zartuje,ze bede sie folia spozywcza owijac:)potem sie usmial i powiedzial,ze jestemy swirniete..w sensie ,ze my baby:)A polec mi Kochana jeszcze jakis moze z avonu samooopalacz czy bronzer;ja nie lubie solarium a tu slonca jak na lekarstwo a chcialabym sobie przycuemnic nogi troche...tylko taki jakis co nie brudzi i smug nie zostawia;maja w avonie taki??

a co do Twojej szkoly...nie masz juz szans zeby skonczyc??skoro to tylko pol roku to moze zaocznie chociaz?

Pewnie by się dało bo to była zaoczna szkoła policealna ale w tym temacie dosyć szybko się wszystko zmienia i jest mnóstwo nowości więc myslę, że jeśli już to trzeba by sie brać za to od początku...

Jeśli chodzi o balsamy brązujące to moim zdaniem w avonie nie ma nic ciekawego...znaczy są bronzery ale mają takie denerwujące drobinki jakby drobnitki brokat, może to i fajne ale wg mnie dla 16-latki bo człowiek się po tym świeci jak psu jajca na wiosnę :grin: a na słońcu to w ogóle masakra...chyba, że ja się może już starzeje :smile: Samoopalacza z avonu nie używałam nigdy więc nie podpowiem...używam tylko takiego z rossmana i jak dla mnie jest świetny a kosztuje tylko 10zł :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.