Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim czwartkowo, a w sumie już piątkowo.. Nawet nie wiem kiedy mi ten dzień dzisiejszy zleciał...

Tak się wczoraj cieszyłam, że waga już poniżej tej, która Dukan mi wyliczył... A dziś... 62.7 :grin: Ale co tam.. pocieszam się jak zwykle, że jak waga już pokazywał to 62.3 to na pewno w końcu pokaże to ponownie :)

Ja dzisiaj po 2 dniu białeczek.. Ale powiem Wam, że naprawdę te 5 dni to mnie meczy jakoś strasznie.. jednak t 4/4 było dla mnie o wiele lepsze...

MISZA u mnie dzisiaj było w dzień 6 stopni - myślałam, że zamarznę :/ - no i ciągle ten deszcz.. Misza ja nie pracuję, tzn pracuję trochę w domu... No i wczoraj tak jakoś zleciało, że do około 3 siedziałam.. a dzisiaj od rana do około 20 prawie znowu..chociaż dzisiaj to trochę z tym komputerem też musiałam niestety ( w ten ziąb) wyjść też poza dom.. Takie niby nic, a jednak kupę czasu zajmuje...

SAGUŚ ja Cię normalnie podziwiam z tym wytrzymywaniem bez słodkiego!!! Ja bym się chyba zapłakała.. Chociaż może gdyby wokół mnie było mniej tego wszystkiego to by mnie aż tak nie ciągnęło.. A Karol mój to straszny łasuch jest i nie raz wcina koło mnie pełno smakołyków.. Mama też ciągle coś ma pod ręką, to czekoladka, to jakieś ciasto... to owoce... znęcają się nad mną normalnie :( A jeszcze jak pomagam w tym sklepie to tam już w ogóle... pełno wszystkiego, jak to w spożywczym... A ja tylko patrzę i tłumacze sobie, że jeszcze "trochę".. Jejku jak ja nie mogę się 3 fazy doczekać!!! To jest pewne, że przez pierwsze 2 tygodnie to będę wcinać tą dozwoloną dawkę owoców !!!!!! :):D:D Potem pewnie mi przejdzie i zacznie innych rzeczy brakować, ale co tam.. A na chwilę obecną "pocieszam się" dozwolonymi słodkościami :). A ten "chlebek" co zrobiłam niby z przepisu na herbatnik Marudki, to mi tak wysechł do dziś, że się śmiałam, że na śniadanie miałam dziś wasę z serkiem wiejskim...

Apropo jeszcze tego serka wiejskiego..normalnie tak się nimi ostatnio zajadam, że szok, a przecież tak ich nie cierpiałam wcześniej :) Ludzie to się jednak zmieniają :( Jescze niech się naucze jeść paprykę i cebulę.. bo na razie nadal nie cierpię :)

MARUDKO dzięki za odpowiedź :) I co w końcu z tym Waszym Egiptem?? Już coś wiecie?? No i trzymam kciuki za ten powrót w trójkę :)

MALLINOWA MAMBO ja tri laser z Avonu kupowałam na allegro za 16zł bez kosztów przesyłki :) Więc wyszło mi za to grosze :smile:

MALENSTWO witaj!! Dawno Cię nie było :)

AZ hehehee, to nie dziwię się, że Ci pomogły te czekoladki, skoro jedna powinna wystarczyć, a Ty 6 wciągnęłaś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MALLINOWA MAMBO ja tri laser z Avonu kupowałam na allegro za 16zł bez kosztów przesyłki :grin: Więc wyszło mi za to grosze :smile:

Wiem, że można za grosze kupić na all ale lepiej nie przyznawać się głośno jeśli ktoś tam kupuje bo jak Cię ścigną to możesz mieć niemałe problemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:smile: Życie jest piękne po północy.... tralala

Witam wieczorową porą, kilka dni mnie nie było i trudno nad Wami nadążyć, z czytaniem.

Macie tempo :(. Wpadłam zmienić suwaczek, bo dawno tego nie robiłam.

Podzielić się z Wami, że trzymam się dzielnie i proteinowo.

Na majówkę pojechałam do Wrocka, jadłam głodowe porcje i powiem, że pierwszego dnia po powrocie nie mogłam się najeść, poprostu ciężko mi się było zatkać, taki miałam apetyt. Chyba już wiem, co Dukan chciał powiedzieć przez to że sie nie można głodzić... łatwiej się potem złamać.

marzeniaw może to nie zdrowe, ale wiem że solarium dobrze wysusza takie krostki i trądzik, potem peeling, dwa trzy razy powtórzyć i powinno pomóc.

Czas goni... wesele braciszka się zbliża, będę miała mniej czasu żeby do Was zaglądać.

Pozdrawiam Serdecznie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie by się dało bo to była zaoczna szkoła policealna ale w tym temacie dosyć szybko się wszystko zmienia i jest mnóstwo nowości więc myslę, że jeśli już to trzeba by sie brać za to od początku...

Jeśli chodzi o balsamy brązujące to moim zdaniem w avonie nie ma nic ciekawego...znaczy są bronzery ale mają takie denerwujące drobinki jakby drobnitki brokat, może to i fajne ale wg mnie dla 16-latki bo człowiek się po tym świeci jak psu jajca na wiosnę :grin: a na słońcu to w ogóle masakra...chyba, że ja się może już starzeje :smile: Samoopalacza z avonu nie używałam nigdy więc nie podpowiem...używam tylko takiego z rossmana i jak dla mnie jest świetny a kosztuje tylko 10zł :(

Malinowa Mambo jak tylko masz mozliwosc to koncz ta szkole!!zawsze to dodatkowy zawod:)

a odnosnie opalaczy..to te drobinki sie nie zmywaja??caly czas sa na ciele?bo mnie by w sumie nie przeszkadzaly;chyba:)ale nie brdzilo to ubran?smug na nogach nie zostawialo??ja nie ma u rossmana niestety wiec moze cos inncyh firm polecisz??

A jeszcze do Sliweczki mialam napisac;Kochana tak sobie myslalam dzis o Tobie(chyba myslami Cie tu sprowadzilysmy dzis:)takie czarownice z nas:))ogladajac te moje kurczaki ...pomyslalam,ze powinnas te swoje dukanowe przpisy opracowac, zrobi prawa autorskie i wydac jako ksiazka!!!!naprawde uwazam,ze powinnas tak zrobic, bo Twoje przepisy sa wspaniale:)ja od razu zamawiam egzemplarz z autografem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maragrete gratuluje zwezania ciuchow :) Nie smuć sie ... wiem ze ciezko, ale jutro zaswieci slonko! zobaczysz ...

Kurcze a ja się właśnie zastanawiam czy paru swoich rzeczy na allegro nie powystawiać.. Bo kupione np w lutym ,ubrane może ze 2 razy, niektóre wcale... Kto by się wtedy spodziewał, ze ja tyle schudnę i tak szybko..., a teraz to niektóre rzeczy to worki jak dla mnie :grin: A koszule np to raczej ciężko byłoby zwęzić.. a szkoda :smile:

MalinowaMambo no wiem,ze mial cierpliwosc:)ale jak zasnela to juc chyba nic nie czula;nie wiem:)a dobry ten Twoj balsam?polecilabys?bo mi sie moj juz powoli konczy a jak tutaj szukam to oni tu nie maja zbytnio wyboru w takich produktach a katalog avony mam zawsze pod nosem i kosmetyki sa o niebo tansze niz u nas w kraju;np pamietam,ze w PL za perfum Treselle placilam cos kolo 75zl a tutaj 6 funtow;wiec nawet nawet nie 30 zl na nasze..

IRISS to ja nie wiem u kogo Ty kupowałaś w PL kosmetyki z Avonu.. no i chyba, że błąd robiłaś i kupowałaś w normalnych cenach... Treselle kojarzy mi się coś koło max 40zł w cenach klientowskich.. A ja mam jeszcze taniej :) Bo mama szaleje z Avobnem i Ori.. ale swoją drogą to na wyspach często macie fajniejsze te katalogi Avonowskie... Ile teraz w ogóle stoi funt?? Tak zawsze jak oglądam Wasz katalog to wydaje mi się, że wcale tak taniej nie jest ;>

Aaaaa zapomniałabym... ostatnio jak w wannie leżałam, (a mam tak wielką tą wannę, że jak chcę w niej leżeć to nogi mam zadarte mocno do góry i oparte o ścianę.. No i wydaje mi się, że trochę się te moje nieszczęsne łydki ruszyły z miejsca.. znowu cm nie mam, więc nie sprawdzę.. ale jak kiedyś na udkach zaczęłam zauważać, że coś się z nimi dzieje, bo z góry jak unosiłam nogę taki mięsień było widać ... tak teraz ostatnio jak nogę trzymam w poziomie, to na łydkach wszystko mi zaczyna wisieć w dół... Już nie jest aż tak ubite, więc może jakieś szanse jeszcze dla mnie są :( Trzymam też kciuki i za Twoje łydeczki :(:):)

Aha Iriss - o to Trilaser.. http://www.wizaz.pl/produkty/baza/produkt-...r-cellulitu.htm

MALINOWA MAMBo - czyżbyś liderką była w Avonie?? Bo ja nie kojarzę, żeby trilaser w prezencie dawali ;> A powiedz mi jestes okręg normalny czy trendujący ??? A widziałaś moze na żywo kolczyki Alisha lub Gracie?? jak wrażenia??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malinowa Mambo jak tylko masz mozliwosc to koncz ta szkole!!zawsze to dodatkowy zawod:)

a odnosnie opalaczy..to te drobinki sie nie zmywaja??caly czas sa na ciele?bo mnie by w sumie nie przeszkadzaly;chyba:)ale nie brdzilo to ubran?smug na nogach nie zostawialo??ja nie ma u rossmana niestety wiec moze cos inncyh firm polecisz??

Drobinki same z siebie się nie zmywają i jest ich naprawdę sporo, jeszcze jakies 2 lata temu mi one nie przeszkadzały a teraz nie mogę na nie patrzeć i pół balsamu stoi w łazience bezużytecznie :grin: ja zawsze wszelkie koloryzujące kosmetyki wcieram bardzo starannie i na całkowicie osuszoną skórę i nigdy nic mi nie zostawiało smug :(

Nie znam się na samoopalaczach, nigdy nie byłam do nich za mocno przekonana,jakoś w ubiegłym roku byłam zmuszona użyć bo kolega zaprosił mnie w czwartek wieczorem na wesele w sobotę a ja wtedy od świtu do wieczora siedziałam w biurze i nie było mowy o jakiejkolwiek opaleniźnie więc musiałam się ratować samoopalaczem :( w dodatku nie miałam kiedy zrobić zakupów i wysłałam siostrę to jeszcze zrobiłam jej awanturę że mi kupiła jakieś tanie bez firmowe barachło :) teraz za żadne skarby go nie zmienię :) a jak mi go wycofają z produkcji to będę strajkować pod fabryką :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MALINOWA MAMBo - czyżbyś liderką była w Avonie?? Bo ja nie kojarzę, żeby trilaser w prezencie dawali ;> A powiedz mi jestes okręg normalny czy trendujący ??? A widziałaś moze na żywo kolczyki Alisha lub Gracie?? jak wrażenia??

A i owszem, jestem liderką:grin: ale jakoś mi się wydaje, że na początku tego roku chyba w K01 dawali konsultantkom Trilaser za złożenia zamówienia na 150zł albo na 250zł już dobrze nie pamiętam jakie tam wymagania były ale miałam chyba z 5 sztuk:)

Okręg jestem normalny :(

Kolczyki widziałam, niestety nie mam ich bo wstawiłabym zdjęcia..Alishia są jak najbardziej w porządku, moim zdaniem lepiej prezentują się na żywo :( a Gracie mogą denerwować bo podczas chodzenia koraliki mogą o siebie stukać ale wizualnie są ok :)

Nie masz gdzieś w okolicy COKu?? Tam możesz sobie wszystko pooglądać i po dotykać :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze a ja się właśnie zastanawiam czy paru swoich rzeczy na allegro nie powystawiać.. Bo kupione np w lutym ,ubrane może ze 2 razy, niektóre wcale... Kto by się wtedy spodziewał, ze ja tyle schudnę i tak szybko..., a teraz to niektóre rzeczy to worki jak dla mnie :( A koszule np to raczej ciężko byłoby zwęzić.. a szkoda :grin:

IRISS to ja nie wiem u kogo Ty kupowałaś w PL kosmetyki z Avonu.. no i chyba, że błąd robiłaś i kupowałaś w normalnych cenach... Treselle kojarzy mi się coś koło max 40zł w cenach klientowskich.. A ja mam jeszcze taniej :) Bo mama szaleje z Avobnem i Ori.. ale swoją drogą to na wyspach często macie fajniejsze te katalogi Avonowskie... Ile teraz w ogóle stoi funt?? Tak zawsze jak oglądam Wasz katalog to wydaje mi się, że wcale tak taniej nie jest ;>

Aaaaa zapomniałabym... ostatnio jak w wannie leżałam, (a mam tak wielką tą wannę, że jak chcę w niej leżeć to nogi mam zadarte mocno do góry i oparte o ścianę.. No i wydaje mi się, że trochę się te moje nieszczęsne łydki ruszyły z miejsca.. znowu cm nie mam, więc nie sprawdzę.. ale jak kiedyś na udkach zaczęłam zauważać, że coś się z nimi dzieje, bo z góry jak unosiłam nogę taki mięsień było widać ... tak teraz ostatnio jak nogę trzymam w poziomie, to na łydkach wszystko mi zaczyna wisieć w dół... Już nie jest aż tak ubite, więc może jakieś szanse jeszcze dla mnie są :( Trzymam też kciuki i za Twoje łydeczki :) :) :)

Aha Iriss - o to Trilaser.. http://www.wizaz.pl/produkty/baza/produkt-...r-cellulitu.htm

MALINOWA MAMBo - czyżbyś liderką była w Avonie?? Bo ja nie kojarzę, żeby trilaser w prezencie dawali ;> A powiedz mi jestes okręg normalny czy trendujący ??? A widziałaś moze na żywo kolczyki Alisha lub Gracie?? jak wrażenia??

Gosiulek jak Boga kocham kupowalam treselle za ponad 70zl ale to bylo ponad 2 lata temu to teraz sie moze pozmieniao co?funt teraz stoi jakies 4.5zl ale nie wiem dokladnie...ja mysle,ze czasem w tych katalogach tutaj sa lepsze ceny jednak niz u nas;ja w PL kupilam torebke za 80zl a tutaj polowa tego;tak samo z zelami do kapieli;no ale ja dawno nie widziala katalogu z PL wiec nie wiem:)

fajnie,ze Ci lydki ruszyly:)ja juz ze swoimi chyba nigdy niec nie zrobie....a teraz jak zaczelam chodzic na steperze to juz wogole...

musze sie chyba z tym pomogodzic i juz..

Drobinki same z siebie się nie zmywają i jest ich naprawdę sporo, jeszcze jakies 2 lata temu mi one nie przeszkadzały a teraz nie mogę na nie patrzeć i pół balsamu stoi w łazience bezużytecznie :) ja zawsze wszelkie koloryzujące kosmetyki wcieram bardzo starannie i na całkowicie osuszoną skórę i nigdy nic mi nie zostawiało smug :)

Nie znam się na samoopalaczach, nigdy nie byłam do nich za mocno przekonana,jakoś w ubiegłym roku byłam zmuszona użyć bo kolega zaprosił mnie w czwartek wieczorem na wesele w sobotę a ja wtedy od świtu do wieczora siedziałam w biurze i nie było mowy o jakiejkolwiek opaleniźnie więc musiałam się ratować samoopalaczem :) w dodatku nie miałam kiedy zrobić zakupów i wysłałam siostrę to jeszcze zrobiłam jej awanturę że mi kupiła jakieś tanie bez firmowe barachło :) teraz za żadne skarby go nie zmienię :) a jak mi go wycofają z produkcji to będę strajkować pod fabryką :smile:

MalinowaMambo to moze napisz mi nazwe pelna tego barachla:)znajomi leca do PL to moze poprosze zeby mi kupili:)

dobra;spadam spac:)

slodkich snow:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MalinowaMambo to moze napisz mi nazwe pelna tego barachla:)znajomi leca do PL to moze poprosze zeby mi kupili:)

dobra;spadam spac:)

slodkich snow:)

Dużo nie ma co się na ten temat rozpisywać bo na opakowaniu napisali tylko "SAMOOPALACZ SUN TOUCH" a firma się zwie AVA. Jest do jasnej i do ciemnej karnacji. Opakowanie ma 75ml i ma ciemno złoty kolor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że można za grosze kupić na all ale lepiej nie przyznawać się głośno jeśli ktoś tam kupuje bo jak Cię ścigną to możesz mieć niemałe problemy

Co Ty gadasz??? Kupować można.. Toć wolny rynek mamy :( Jedyne co jest teoretycznie zakazane, to sprzedaż kosmetyków.. tym bardziej, że właśnie często są po zaniżonej cenie.. A z tego co wiem, to chyba z regulaminie Av jest, że tylko sprzedaż bezpośrednia.... Ale kupowac mozna na 100% !!

coK CHYAB NAJBLIZSZY W Gdyni MAMY (OK 120KM?), a MY NALEZYMY PO GRUDZIĄDZ (ALE TOTEZ OK 30KM) i tam jest chyba tylko mini cok... więc niestey - zawsze w ciemno kupuję :smile::(:grin:

a BIZU TO PRAWIE CO KATALOG ZAMAWIAM :) a z tym trilaserem fakt - cos tam było, al eto dawwwwnooo temu :( Tak na przyszłośc - mój mail - gosia424@wp.pl.. gdybyś miała możliwośc zrobić zdjęcia na żywo jakiejśc biżu to ja barrrrdzo ładnie proszę :) Często w rzeczywistości zupełnie inaczej (szczególnie kolor) wychodzi...

IRISS bron mnie Panie Boże, żeby ćwiczyć cokolwiek na łydki!!! Już wystarczy, że kiedyś przez basen się powiększyły...

No dziewczynki to i na mnei pora już - jutro znowu komputerowy dzień .. ale mama nadzieję, że już krócej... POtem ejscze na chwilę na urodzinki do Ciotki... no i Mamę trzeba wyprawić na autobus... O jejku.. a jeszcze koło 5 musz ją w sobote zawieźc na autobus do grudziądza :/ No i potem znowu pomoc w sklepie - masakra - kiedy ja się znowu wyśpię!!!

Ehh.. znając życie pewnie dopiero do wieczora.. trzymajcie się Babeczki :) (jak to smacznei brzmi :) hehe )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!!

Gosiulku i zaś się okazało, że z tego biura to już wykupione, nawet też i na jeszcze dalszy termin.. Postanowiliśmy pojechac z innego. Tracimy tylko w sumie kilka godzin. Bo zamias po południu - to dolecimy na miejsce wieczorem.. O ile zamówimy, bo dzić nie ma na to czasu.. więc chyba dopiero w sobotę pójdziemy..

Dzisiaj w pracy wszycy źli - bo wypłaty przyszły - znowu miejsze.. :smile: To jest nie ferr, my zapieprzamy, a inne działy nie mają zleceń, a kasa dzielona jest na całą firmę.. Dobrze, że mamy z Adamem dwie wypłaty - bo tak samej by mi z ledwością na opłaty starczyło.. :grin: "Cudna polska"!!! A jeszcze wczoraj po godzinach siedziałam i robotę do domu wzięłam..

Popołudniu skoczę na kawę do koleżanki się odstresować.. A wieczorkiem może na.. mecz w pubie.. Niech już się skończy ta liga - i do sierpnia byłby spokój - gdyby nie mistrzostwa.. Normalnie ta piłka nożna to przez OKRĄGŁY ROK jest :(

Mhmm... marudzę - chyba czas skończyć pisanie..

Miłego dzionka - PIĄTEK - i mogą mnie w pracy pocałować - dziś się lenie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.