Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :grin:

Dzisiaj też ponuro za oknem, ale chyba ciśnienie poszło w górę, bo już nie musiałam wstawać z łóżka siłą woli, nawet się sama raczyłam obudzić :(

Waga niestety ponad suwaczkowa, nie zeszło mi to opuchnięcie, nawet czuję się taka nadymana, może mi zejdzie jak się pozbędę całkowicie tabletek na alergię z organizmu.

Iriss niechcesz iść na t6en kurs, może lepiej byłoby być szefową zamiast tych randek codziennych z kurczakami? Chyba, żr marzysz tyklko o tym, żeby jak najszybciej się wyrwać z Irlandii. Jeśli chodzi o samoopalacze z Avonu, ja uzywałam takiego do twarzy, ale smarowałam nim całe ciało i byłam bardzo zadowolona. Jestem naturalnie bardzo blada a nikt nie zauważył, że to samoopalacz, więc było ok.

życzę wszystkim miłego dnia :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zrobiłam Sobie "przeglądowe badania"....

i co? Cholesterol Kochane o MATKO JEDYNA ponad normę!! 255!!!!! :smile: :grin: :( :(

Zaś krew i mocz mam w normie... i bądz tu mądry odżywiaj się zdrowo i żeby jeszcze na zdrowie Ci wyszło,Oooo! No i co mam począć? Może za dużo tego białka (a konkretnie jaj?) dziewuszki podpowiedzccie....pliss

Maleństwo nasze drogie :)

Nie wiem czy masz po co iść do lekarza, problem cholesterolu poruszałam w styczniu po swoich wynikach. Konsultowałam go z 2 innymi lekarzami i każdy z nich powiedział mi to samo co Dukan w swojej książce:

Nasza dieta powoduje podniesienie złego cholesterolu i trójglicerydów ponieważ przy tak radykalnej i szybkiej utracie wagi nasze organizmy zachowuja sie jakby ten stracony tłuszcz "strawiły". Czyli jeśli np schudłaś 5 kg to twój organizm przeżył to jakozjedzenie 5 kg czystego tłuszczu. Dukan pisze też że dietę powinno sie przeprowadzić 2-3 razy w życiu max ponieważ w czasie jej trwania nasze narządy wewn są zalewane trójglicerydami co nie jest dla nich za korzystne.

Jak powtórzysz wyniki za ok 2 mc to zobaczysz ze będzie dużo lepiej (wiem po sobie). Wtedy już nie będzie takich drastycznych zmian w wadze i organizm przyzwyczai sie do utraty tłuszczyku.

Także głowa do góry i nie martw się !! I jedz śmiało jajka, bo cholesterol z nich nie wchłania sie tak łatwo jak wszyscy twierdzą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Dziewczyny widzę że wśród nas dużo Avonek sie znalazło :grin:

Ja też byłam konsultantką przez 5 lat chyba, w okręgu prognozującym wiec do każdego zamówienia miałam jeszcze 3 kosmetyki gratis :( Zrezygnowałam jak poszłam do pracy, jakoś tak wyszło :( Teraz marzą mi sie studia podyplomowe z kosmetologii ale to jest tak strasznie różne od tego co teraz robię że aż sie boje że nie dam rady...

Pomysleć że mozna mieć prace która jest Twoja pasją... ach, ale sie rozmarzyłam..

Gosiulku ja właśnie dzisiaj wystawiam mega pake swoich za dużych ciuchów na allegro. Sprzedałam też juz kilka całkiem nowych kupionych w zeszłym roku na posezonowych wyprzedażach. Musze jakos skombinować kasę na nowe ubrania bo niestety teraz jak mój mąż stracił prace to nie mam za bardzo jak zaszaleć w sklepach :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JUSIU jeśli chodzi o nocleg do 50 zł to jak już pisałam polecam Żółty domek w Dźwirzynie - nie jest to co prawda pensjonat ale urocza willa blisko morza, pokoje 2 os w cenie 40 zł w sezonie od osoby, pokoje z łazienkami i telewizorem, miejsce na grilla i takie tam. Aneks kuchenny do dyspozycji i przemiły właściciel :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gochna - witam koleżankę ze Szczecina. Pogoda znowu że pożal się..

i ja witam, mieszkam w Szczecinie od 8 lat :smile:

nie bylo mnie kilka dni w domku i nie mialam jak was poczytac, to tak sie rozpisalysvie, ze teraz nie nadrobie zaleglosci :)

na wyjezdzie raz zgrzeszylam (2 krokiety), ale waga na szczescie nie podniosla sie. Teraz koncze etap białkowo-warzywny, wiec licze na spektakularne zmiany po pierwszym dniu samego białka :grin: :( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeeeezuuuu Dziewczyny !!!!

Przecież ja to jakaś dziwna jestem...:/

Ostatni spadek wagi miałam po ostatnim dniu warzywek (gdy dosłownie nażarłam się nimi na noc!! ) - było 62.3 !!

Wczoraj po 1 dniu białeczek - 62.7kf

dzisiaj po drugim dniu białeczek - 63 kg !!!!!!!!

Coś mi chyba białka służyć przestały... a może za mało jadłam.. cholera wie...

z jednej str wczoraj jak jadłam i jadłam i twierdziłam, ze jakaś "nienażarta" jestem, ale tak naprawdę to był jeden taki posiłek... (2 serki wiejskie, kilka plastrów wędliny, i ten mój niby chlebek)... A potem jeszcze jakiś serek homo. Na wieczór koło 22 (co raczej nie jest za późna pora - biorąc pod uwagę, że znowu chodzę spać koło 3 w nocy :/)zjadłam jeszcze też serek homo, kilka plastrów wędliny i 2 jajka sadzone!! i To tyle.. nawet czasu nie miałam, żeby jakieś mięso na obiad zjeść... Mam nadzieje, ze mój organizm się opanuje w końcu!!!!

Generalnie wkurzyła mnie ta waga!!! Ja tu nic a nic nei grzeszę, jem tylko dozwolone, a ona mi takiepsikusy robi, grr.. No ale cóż wezmę ją na wstrzymanie i przeczekanie :grin:..

zaraz doczytam Was do końca, zjem jakieś śniadanko i trzeba do roboty się brać..A za oknem znowu kiszka :smile:

Hehe ja to jestem jednak zdolna.. szłam do kuchni z myślą o tym, żeby zrobić jajka na śniadanie, a właśnie wróciłam do pokoju z talerzem , na którym jest kilka plastrów wędliny, to moje "pieczywo chrupkie", i serek wiejski :(

Grazzia zazdroszczę niesamowicie ładnej pogody, bo tu to się zapłakać idzie ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam piatkowo:)

no i powalilo mnie przez ta kruzele..a tylko na jednej bylam:)i teraz nie moge szyja ruszac tak boli...

IRISS bron mnie Panie Boże, żeby ćwiczyć cokolwiek na łydki!!! Już wystarczy, że kiedyś przez basen się powiększyły...

Gosiulek no cos Ty,ze przez basen masz wieksze...ja jakbym umiala plywac to chodzilabym codziennie:)moja siostra plywala baardzo duzo i ma teraz piekne smukle lydki a tez mial takie serdelkowate;ja potrzebuje jakies cwiczenia na uda i na tylek a tu najpelsza na to skakanka czy steper;gadalam z ludzmi co cwicza to mowia,ze serie krotkich cwiczen bez zadnych obciazen nie powinny miec wplywu na powiekszenie lydek;zobaczymy hehe:)zaczne sie w ta folie owijac to moze to cos pomoze:)

a co do bizu z avonu to ja jakos nie specjalnie przekonana jestem;widzialam fakt na zywo tylko 2 rzeczy i takie tandetne mi sie wydawaly a niestety drogie

Witajcie :grin:

Dzisiaj też ponuro za oknem, ale chyba ciśnienie poszło w górę, bo już nie musiałam wstawać z łóżka siłą woli, nawet się sama raczyłam obudzić :(

Waga niestety ponad suwaczkowa, nie zeszło mi to opuchnięcie, nawet czuję się taka nadymana, może mi zejdzie jak się pozbędę całkowicie tabletek na alergię z organizmu.

Iriss niechcesz iść na t6en kurs, może lepiej byłoby być szefową zamiast tych randek codziennych z kurczakami? Chyba, żr marzysz tyklko o tym, żeby jak najszybciej się wyrwać z Irlandii. Jeśli chodzi o samoopalacze z Avonu, ja uzywałam takiego do twarzy, ale smarowałam nim całe ciało i byłam bardzo zadowolona. Jestem naturalnie bardzo blada a nikt nie zauważył, że to samoopalacz, więc było ok.

życzę wszystkim miłego dnia :smile:

Bozenko z tym kursem to nie takie proste bo to jest niestety wiazace na dluzej; a ja w sumie nie wiem jak dlugo chce w tej Anglii jeszcze siedziec;po tym kursie musialabym zostac min 2 lata od dostania posady w rzezni(a oni robia kursy na zapas i czasem trzeba czekac na posade nawet pol roku)po drugie to Konrad mieszka pod Londynem,ja tutaj(200km)i tak jest ciezko z jezdzeniem co tydzien a po takim kursie musze byc "elastyczna"i co ja bym zrobila jakby mnie wyslali na jakas wyspe w Szkocji..?!po kolejne zarobki-niby placa wiecej za godzine ale jak sie trafi mala rzeznia i malo godzin to nieciekawie wychodzi a ja tutaj z kurczakami mam nierzadko wieksza pensje niz OV w innych rzezniach;az tak bardzo nie zalezy mi na "karierze" tutaj i za duzo tych" ale"...wiec wole byc szczesliwym inspektorem i nie martwic sie czy wszystko w mojej rzezni jest ok;i tak mam duzo na glowie;narazie wystarczy:)a ten samoopalacz nie zostawial sladow na ubraniu?

chyba zglodnialam...:)dzis znowu warzywa; wiec pewnie znowu spuchne:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeeeezuuuu Dziewczyny !!!!

Przecież ja to jakaś dziwna jestem...:/

Ostatni spadek wagi miałam po ostatnim dniu warzywek (gdy dosłownie nażarłam się nimi na noc!! ) - było 62.3 !!

Wczoraj po 1 dniu białeczek - 62.7kf

dzisiaj po drugim dniu białeczek - 63 kg !!!!!!!!

Coś mi chyba białka służyć przestały... a może za mało jadłam.. cholera wie...

z jednej str wczoraj jak jadłam i jadłam i twierdziłam, ze jakaś "nienażarta" jestem, ale tak naprawdę to był jeden taki posiłek... (2 serki wiejskie, kilka plastrów wędliny, i ten mój niby chlebek)... A potem jeszcze jakiś serek homo. Na wieczór koło 22 (co raczej nie jest za późna pora - biorąc pod uwagę, że znowu chodzę spać koło 3 w nocy :/)zjadłam jeszcze też serek homo, kilka plastrów wędliny i 2 jajka sadzone!! i To tyle.. nawet czasu nie miałam, żeby jakieś mięso na obiad zjeść... Mam nadzieje, ze mój organizm się opanuje w końcu!!!!

Generalnie wkurzyła mnie ta waga!!! Ja tu nic a nic nei grzeszę, jem tylko dozwolone, a ona mi takiepsikusy robi, grr.. No ale cóż wezmę ją na wstrzymanie i przeczekanie :grin: ..

zaraz doczytam Was do końca, zjem jakieś śniadanko i trzeba do roboty się brać..A za oknem znowu kiszka :smile:

Hehe ja to jestem jednak zdolna.. szłam do kuchni z myślą o tym, żeby zrobić jajka na śniadanie, a właśnie wróciłam do pokoju z talerzem , na którym jest kilka plastrów wędliny, to moje "pieczywo chrupkie", i serek wiejski :(

Grazzia zazdroszczę niesamowicie ładnej pogody, bo tu to się zapłakać idzie ;/

Dziewczyno szalona!!opamietaj sie:)i przestan sie wazyc codziennie bo to obsesja podjezdza:):)ja bym naprawde juz dawno zeschizowala jakbym sie wazyla codziennie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobietki czy w dni bialkowe nie mogę rybki otoczyć w "tartej bułce"z kotletów sojowych?????POMOCY.

A TAK WOGÓLE TO WITAM Z RANA.DZIEŃ DESZCZOWY ALE CIEPŁY.JA MUSZE CHYBA W MOJEJ WADZE BATERIE ZMIENIĆ BO JAKOŚ DZIWNIE WAŻY NA KAŻDEJ PŁYTCE W ŁAZIENCE INACZEJ.MAŁPA JEDNA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiulek no cos Ty,ze przez basen masz wieksze...ja jakbym umiala plywac to chodzilabym codziennie:)moja siostra plywala baardzo duzo i ma teraz piekne smukle lydki a tez mial takie serdelkowate;ja potrzebuje jakies cwiczenia na uda i na tylek a tu najpelsza na to skakanka czy steper;gadalam z ludzmi co cwicza to mowia,ze serie krotkich cwiczen bez zadnych obciazen nie powinny miec wplywu na powiekszenie lydek;zobaczymy hehe:)zaczne sie w ta folie owijac to moze to cos pomoze:)

a co do bizu z avonu to ja jakos nie specjalnie przekonana jestem;widzialam fakt na zywo tylko 2 rzeczy i takie tandetne mi sie wydawaly a niestety drogie

IRISS ja już kiedyś o tym pisałam. Można pływać i pływać.. Takie długotrwałe pływanie nie męczące zbytnio organizmu jest jak najbardziej wskazane... i wtedy spala się ponoć zapasy tłuszczyku w organizmie... A ja w młodości dużo pływałam, i nawet na zawody jakieś tam chodziłam.. Więc tam wysiłek był na jedną/dwie długości... a wtedy to właśnie najłatwiej mięśnie rozbudować.. No i tak mi łydki urosły wtedy, potem jeszcze się obrosły tłuszczykiem i są takie wielkie... Widzę, że coś się teraz w nich zmienia.. ale.. mimo wszystko jak napinam mięśnie łydki, to one są prawie twarde, więc niestety ale chyba zbyt dużo na nich choćby nie wiem co to ja nie schudnę...

Po basenie też zawsze miałam problem z ramionami.. od pewnego czasu nie mogłam nosić nic bez ramiączek, bo wyglądałam trochę nie proporcjonalnie.. Nie myśl sobie , że nie wiadomo jak one wyglądały, ale jednak wydawały mi się zawsze zbyt duże żeby chodzić bez ramiączek, a nawet bez rękawków... Wcześniej grałam tez jako dzieciak w piłkę ręczną. Ramion ami teraz ładnie schudły, ale łydki niestety nie... Z resztą wiadomo, łydki pracują za każdym razem nawet jak się chodzi, wiec nie tak łatwo się pozbyć tam tego co już raz się zbudowało... Dlatego nawet jak na rowerku jeździłam, to na lekkim obciążeniu żeby bardziej się namachać niż, obciążać te moje łydki..

Wiesz po trochu to na pewno nie zaszkodzi, ja jednak wole już dmuchać na zimne i nie ryzykować.. Fakt, że ja wtedy normalnie trenowałam, na basen i codziennie chodziłam.. wcześniej prawie codziennie treningi piłki ręcznej miałam.. no i to wszystko się jakoś tak nawarstwiło... A potem się zaniedbałam, rozleniwiłam i tyle.. skończyło się jeszcze otłuszczeniem i tak dużych łydek...

Ja też zamierzam w końcu ruszyć ten leniwy tyłek na basen... ale już bez szaleństw, po prostu sobie popływać spokojnie przez te na początek 30 minut i tyle.. no i końcu musimy z Karolem iść naszego speedmingtona wypróbować :smile::):grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny!!!! Waga w dol, jest juz jak suwaczkowa choc teraz postanowilam wazyc sie wg starej wagi, ktora pokazuje kilogram wiecej...bo chce byc taka jak kiedys a kiedys tylko stara waga wchodzila w gre.

Iriss ja bym zastanowila sie nad tym kursem...powaznie...przeciez mozesz nadal zostac z kurczakami a kurs swoja droga-nigdy nie wiesz co na przyszlosc sie przyda...a co Ty w pl zarobisz?pomysl,ze z anglii naprawde blisko do pl, rzut beretem czy to samolotem czy eurotunelem i jak juz przyzwyczaisz sie do innosci menatlnosci i przestanie ci przeszkadzac to bedziesz chciala zostac w miejscu ktore mimo wszystko daje Ci lepsze warunki zycia...przynajmniej ja tak mam...narzekalam bardzo dlugo na irl nie widzac nic(oprocz kasy)pozytywnego az w koncu chyba nadszedl moment, w ktorym przyzwyczailam sie i zaczelam czuc sie tu normalnie.Szkoda tylko, ze z tym momentem przyszedl kryzys do Irl i juz tej kasy ani stabilizacji nie ma.

A co do kolegi to chyba obrazil sie na dobre bo wyslalam mu wczoraj smsa z przeprosinami a on mi odpisal, ze myslal ze jestemy dorosli i zarty maja granice przyzwoitosci...no coment, nie sadzilam, ze obrazi sie jak dzieciak..ale nie chce sie z nim klocic wiec chyba sama se te wasy domaluje next time:)

Zaraz lecimy na poszukiwanie pracy wiec trzeba sie ograniac...

Malenswto skoro tak Ci cholesterol skoczyl przejdz na utrwalanie, w koncu to nie jedyna dieta a zdrowie wazniejsze...jednym nie szkodzi a innym moze szkodzic...na utrwalaniu tez mozesz schudnac jak troche restrykcyjniej podejdziesz do zasad...

No nic trzeba spadac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyno szalona!!opamietaj sie:)i przestan sie wazyc codziennie bo to obsesja podjezdza:):)ja bym naprawde juz dawno zeschizowala jakbym sie wazyla codziennie:)

IRISS mi waga (na ogół) ładnie spada i codzienny wgląd w to wszystko,jakoś tak bardziej motywuje... a mi to trzeba ciągłej motywacji :(

Z reszta waga po prostu stoi sobie w łazience zaraz koło kibelka i tak automatycznie już an nią wchodzę.... czasem (czesto) tak jakos zupelnie niesiwadomie :(

Z reszta coś Ty, jak ktoś mi wagę zabierze sprzed nosa to się czuje jak bez reki prawie... Na wyjeździe nie miałam jak się ważyć, to się tylko zastanawialam co i jak :) Nie lubie życ w nieświadomosci :smile:

Ale widzisz sama aż takiej obsesji nie mam :) W góry wagi ze sobą nie zabrałam :grin:

Ehh no dobra... trzeba sie zbierac do roboty.. mam nadzieję, ze dziś mi to długo nie zajmie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.