Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Przeciez Ci wysłałam. Spróbuje jeszcze raz.

Ooooo .. faktycznie doszło i to podwójnie :-D Dziękuje to po pierwsze a po drugie faktycznie Dziewczyny mają racje chwaląc Cię . Ja mimo iż oprócz złota niestety nic nie mogę założyć to wyrób twój jest śliczny :grin: I być może że się skuszę :-(

Zdolna kobitka z Ciebie,no,no,no....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maleństwo przytocze tu wypowiedź naszej Nutki, która napisała mi jakiś czas temu że cholesterol nie zmienia się z dnia na dzień czy z tygodnia na tydzień. Poczekaj miesąc, dwa i wtedy powtórz badanie. Odnośnie frakcji cholesterolu (LDL, HDL, trójglicerydy) to prawdopodobnie bedziesz miała wysokie Trój... i poziom złego cholesterolu. Poziom dobrego w normie albo ciut poniżej -> będzie to normalne bo nie mamy skąd dostarczyc dobrego cholesterolu (zero owoców, ziaren, ciemnego pieczywa)

Nie martw sie i trwaj, ja powtórzyłam wyniki po 1,5mc i są książkowe :-(

Iriss i Marudko, faktycznie tak to jest. Mi poprzednia firma dofinansowała studia podyplomowe, musiałam siedzieć u nich 12 miesięcy ale i tak szukałam pracy bo nie mogłam tam wytrzymać. Znalazłam po upływie roku więc nie miałam problemu. Rozumiem tutaj pracodawców, trzeba im wyjątkowo przyznać rację. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej w piątek :-(

witaj Marcynda -gratuluje-piekny wynik :-D pewnie swietnie sie czujesz i wygladasz!!

oj weekend uteskniony zbliza sie wielkimi krokami ... jeszcze chwilka!

Po wczorajszych bialkach wagowo wporzadku, dziś spuchłam ... ale czekam na @ wiec to normalka.

A teraz ratuje sie kawką.

Ktoraś pisała o piwku i okropnych dolegliwościach po nim ... ja miałam niestrawność ale po winie!!

Sandra ja to mysle ze twoj kolega wkurzyl sie nie tyle z zartu ile z tego ze nabijaliscie sie z niego caly dzien...po porstu bylo mu pewnie strasznie przykro ze nikt mu nic nie powiedzial. Ja tez bym sie źle poczula chodzac z wymalowana twarza cala dniówke.

Ale to moje zdanie.

Buziaki :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Dziewczynki:)

Ale napisałyście dzisiaj mnóstwo postów, już myślałam, że nie podołam;)

Co Ty gadasz??? Kupować można.. Toć wolny rynek mamy :) Jedyne co jest teoretycznie zakazane, to sprzedaż kosmetyków.. tym bardziej, że właśnie często są po zaniżonej cenie.. A z tego co wiem, to chyba z regulaminie Av jest, że tylko sprzedaż bezpośrednia.... Ale kupowac mozna na 100% !!

coK CHYAB NAJBLIZSZY W Gdyni MAMY (OK 120KM?), a MY NALEZYMY PO GRUDZIĄDZ (ALE TOTEZ OK 30KM) i tam jest chyba tylko mini cok... więc niestey - zawsze w ciemno kupuję :-( :grin: :-D

a BIZU TO PRAWIE CO KATALOG ZAMAWIAM :D a z tym trilaserem fakt - cos tam było, al eto dawwwwnooo temu :) Tak na przyszłośc - mój mail - gosia424@wp.pl.. gdybyś miała możliwośc zrobić zdjęcia na żywo jakiejśc biżu to ja barrrrdzo ładnie proszę :) Często w rzeczywistości zupełnie inaczej (szczególnie kolor) wychodzi...

IRISS bron mnie Panie Boże, żeby ćwiczyć cokolwiek na łydki!!! Już wystarczy, że kiedyś przez basen się powiększyły...

No dziewczynki to i na mnei pora już - jutro znowu komputerowy dzień .. ale mama nadzieję, że już krócej... POtem ejscze na chwilę na urodzinki do Ciotki... no i Mamę trzeba wyprawić na autobus... O jejku.. a jeszcze koło 5 musz ją w sobote zawieźc na autobus do grudziądza :/ No i potem znowu pomoc w sklepie - masakra - kiedy ja się znowu wyśpię!!!

Ehh.. znając życie pewnie dopiero do wieczora.. trzymajcie się Babeczki :) (jak to smacznei brzmi :D hehe )

Jasne, kupować można wszystko tylko weź pod uwagę, że to na ogół są rzeczy kradzione. Ja bym nie ryzykowała ale jak uważasz.

PROSZĘ CIĘ BARDZO

http://www.garnek.pl/xdorota/a

Dziękuję bardzo :* :* :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc dziewczyny, znowu nie mam czasu zeby poczytac co napisalyscie, ale wpadlam tylko powiedziec ze u mnie po 5 dniach warzyw waga pokazala 0.5 kg wiecej, ale od dzisiaj bialka wiec mam nadzieje ze ruszy w dol. narazie nie ruszam suwaczka :-( trzymajcie sie dziewczynki, a ja znowu do roboty. buziole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Dziewczynki:)

Ale napisałyście dzisiaj mnóstwo postów, już myślałam, że nie podołam;)

Jasne, kupować można wszystko tylko weź pod uwagę, że to na ogół są rzeczy kradzione. Ja bym nie ryzykowała ale jak uważasz.

Dziękuję bardzo :* :* :*

Hmm, z tego co wiem to na allegro dużo rzeczy (prezentów swoich) wystawiają trendsetterki. Wątpie żeby ktos kradł kosmetyki Avonu :-( Poza tym jak tam to nic by na necie nie można kupic bo a nóż kradzione... Nie dajmy sie zwariować.. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz juz wszystko rozumiem skad u Ciebie te lydki:)a u mnie..niestety rodzinne;Babcia takie ma,Mama takie ma....choc im z wiekiem jak mowia troche spadly...wiec na starosc i ja mam szanse:)

ale powiem Ci szczerze,ze jak ogladalam Twoje fotki to Ty naprawde na chucherko wygladasz:)i na pewno juz tak wlasnie wygladasz przy Twoim wzroscie waga 60 kg to juz prawie anoreksja:):-D:):)

A daj spokój!! : Powiem Ci, że jak zaczynałam dietkę i zakładałam to 60kg, to wydawało mi się, że wtedy to naprawdę przy moim wzroście będzie już anoreksja... Ale okazało się, że naprawdę całkiem sporo tego tłuszczyku było ;> i wcale tak to nie wygląda.. Ale jak to mówią apetyt rośnie w miarę jedzenia ;> Czyli generalnie to ja bym z chęcią jescze drugie 10 kg chciała stracić - ale już nie przesadzajmy , bo mnie wtedy naprawdę wiaterek porwie.. :):):) to 58 już by mnie już bardzo zadowoliło :) Tylko nie wiem czy na 2 fazie dążyć do tych 58kg, czy może skończyć 2 fazę na 60kg, a najwyżej czasem trochę mniej "szaleć" na 3 fazie - może wtedy by te dodatkowe 2 kg gdzieś sobie powędrowały ;>

Apropo jeszcze wagi to zastanawia mnie jedno... Teraz różnica w ciągu dnia potrafi być widoczna na wadze nawet 2-3kg. A kiedyś jak się warzyłam, to nie ważne o jakiej porze dnia, zawsze pokazywało podobnie.. (fakt miałam wtedy zwykłą, a nie elektroniczną wagę, ale jednak ta wskazówka jakoś tak nie skakała...).

W ogóle to moi znajomi śmieją się ze mnie, że czasem nic nei jem na imprezach, bo nie mam co... Ale za to jak ostatnio byli u nas i sama sobie szykowałam jedzenie, to nie mogą przezyć ile ja jem :D A ze niby na diecie jestem :D

Hehe - ale wymyśliłam.. zrobiłam sobie sałatkę - chciałam w końcu tuńczyka zjeść.. Jestem na białkach, wiec wrzuciłam dwa jajka, pół puszki tuńczyka, jednego małego ogórka konserwowego i... serek wiejski, bo mi jakoś tam mało tego było :-( I teraz jakiś wynalazek dziwny jem, ale może być... Kurcze i dopiero dziś zerknęłam na puszkę tuńczyka, jakie ona ma parametry (mowa oczywiście o tym w sosie własnym..) - białek chyba 25g, węgli - 0, tłuszczu 0.5g /100g - szok !!! PS tak jem i jem i powiem Wam, ze tego serka wiejskiego to prawie nie czuć w tej sałatce !!

Śliweczko, a "przez Ciebie" :grin: znowu wcinam jak głupia te jajka.. Naczytałam się, ze jednak można i dziś mam znowu 4 już na koncie.. 2 na miękko, i 2 w sałatce.. Ja to się niedługo w jajko zamienię (na białeczkach), albo w jakieś warzywko (na PW) :D:D:D Ale za to zaniepokoiło mnie, że gorszy cholesterol jest też w wołowinie - a tego nie wiedziałam.. A ostatnimi czasy coraz częściej właśnie na obiadek chudą wołowinkę jadam.. Ehh.. Jak jaja są, to trzeba się przerzucić na kuraki znowu :D

Ja na dziś mam (raczej) już spokój z pracą, czeka mnie jeszcze wizyta urodzinowa u cioci, a potem to się chyba wyspać trzeba :D Jutro muszę o 5 rano mamę zawieźć do Grudziądza na autobus do tych Włoch. Potem w sklepie trzeba będzie być... a potem ..... całe prawie 2 tygodnie będziemy sobie urzędować z Karolem u mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, z tego co wiem to na allegro dużo rzeczy (prezentów swoich) wystawiają trendsetterki. Wątpie żeby ktos kradł kosmetyki Avonu :-( Poza tym jak tam to nic by na necie nie można kupic bo a nóż kradzione... Nie dajmy sie zwariować.. :grin:

Jak ktoś wystawia pojedyncze sztuki to zgodzę się z tym że to są prezenty od avonu ale jeśli ktoś wystawia 20, 50 czy 100 sztuk to nie róbmy sobie jaj, że ktoś tyle prezentów dostał, tym bardziej jak wyjdziesz we wszystkie produkty sprzedawcy a tam 2 strony kosmetyków z avonu w hurtowych ilościach. Co chwilę z Garwolina z fabryki są zwalniane tłumy ludzi za kradzież kosmetyków, takiej rotacji jak tam to nigdy nie widziałam.

Dużo rzeczy w necie jest kradzionych ale na ogół to widać. Jeśli coś pochodzi z legalnego źródła to ma cenę w miarę normalną ale jak np ten trilaser..w katalogu kosztuje 80zł, konsultantka chociaż nie wiem jaka promocja by była to nie ma szans go kupić poniżej 40zł...a na allegro kosztuje 16zł..no śmiech na sali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

Powinnam zupę gotować, ale nie mogę się powstrzymać, żeby do Was nie zajrzeć :)

I26 ja też mam taką małpę w domu. Kiedyś postawiłam w innym miejscu i miałam 2kg mniej. Niestety bywa też wiecej :-D

Jak już jestem przy wadze to ostatnio sporo ćwiczę(przynajmniej 2x wtygodniu po 2 godziny), łączę fitness i siłownię również z ćwiczeniami siłowymi. Niespodziewanie szybko spada mi % tłuszczu w organźmie na korzyść mięśni. Nie spodziewałam się takich szybkich efektów, ale boję się, że mój ostatni wzrost wagi może też być z tym związany. mam nadzieje, że to przejściowe, bo nie zamierzam zrezygnować z tych ćwiczeń, ponieważ świetnie się po nich czuję i wydaje mi się, że lepiej wyglądam :-(

Iriss, mnie chyba coś odbiło z Irlandią, przepraszam. A z tym kursem to Ty sama wiesz najlepiej, przecież rozsądna dziewczyna jesteś, no może z wyjątkiem oceny własnego wyglądu :)

Gosiulek my już na forum poruszaliśmy sprawę zdziwienia znajomych na ilości jedzenia, jakie potrafimy wchłonąć. Te siaty z żarełkiem do pracy i pukanie się w głowę, że to dieta. Jak byłam na grillu z kolegami z pracy mojego męża bez problemu zjadłam drugi kawałek kurczaka grillowanego i byłam jedna z nielicznych osób, które się zdecydowały na dokładkę. Przez cały czas namawiałam mojego męża, zeby ogłosił, że jestem na diecie odchudzającej i dlatego tak dużo jem :grin:

Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....Wczoraj pierwsze co pomyślałam idę do lekarza no coś jest nie tak!!

Witaj GOSUILKU i dzięki za pozdrówki -fakt ciut byłam nieobecna (w pisaniu) ale w czytaniu JAK NAJBARDZIEJ :D :D :D :D Rozchorowałabym się jeszcze bardziej nie mogąć choć na chwilę zajrzeć i nie poczytać co u WAS :-D

Co do naszych ustaleń z paluszkami Surimi...hmmm....robiłam i szczerze to nie dla Mnie-nie pasują Mi jednak

Co do grzeszków i weekendu majowego....hmmm....no przyznaje pierwszy raz pozwoliłam Sobie siedząc przy grillu ze znajomymi na piwko- dziwny smak to po 1 a po 2 takie miałam czyszczenie,że jeśłi któraś z WAs ma jakiekolwiek problemy z wypróżnianiem to tu będzie 100% gwarancja!!! O Matko działo się...... :grin:

MALENSTWO _ i dlatego ja nie idę do lekarza jak na razie :) Czuję się dobrze, więc nie stresuję się :) Pójdę może jak będę już z miesiąc na 3 fazie, tak żeby dowiedzieć się czy wszystko ok.

Hehe, ja też tak mam z forum :) Niby np cały dzień jestem zapracowana strasznie i wiem, ze na drugi dzień trzeba wstać wcześnie i powinnam się położyć... ale zamiast tego jednak zaglądam tutaj :) Jak miałam cały tydzień zawalony - to tez miałam niby tylko czytać i nie rozpisywać się , bo brak czasu, ale i tak zawsze musiałam dorzucić swoje 4 grosze :D Jakoś tak nie mogę się oprzeć :D

SURImi - moje dalej w zamrażalniku - muszę datę ich sprawdzić :D Dzisiaj tak się zastanawiałam - surimi czy tuńczyk - no i wypadło na tuńczyka :D

Kurcze dziewczyny - któraś jeszcze z was alkoholem grzeszyła?? Bo się zastanawiam teraz jak to na tym weselu będzie... Żeby po dwóch (np) lampkach wina, nie spędziła całej nocy w wc ;> albo np żebym nie padła jak długa :-(

SANDRA - trzymam kciuki za mamę ;> a odnośnie kolegi - może faktycznie sobie tez dorysuj wąsy - przejdzie mu na pewno a i sam sie niexle usmieje :D

JUSIU, ja adresów Ci nie podam. Ale jeśli chodzi o miejsce blisko morza - to na pewno Władysławowo - tam można podjechać praktycznie nad samo morze.. My nad morze to często na Hel jeździliśmy, ale tam na plażę trzeba kawałek dojść. trójmiasto to nie - dla mnie to nie morze.. tzn z braku laku owszem, żeby być popatrzeć, ale żeby jechać na opalanie i kąpiele w morzu tylko otwarte morze !!! Ja bym poleciła strasznie okolice Łeby. też w sumie można dojechać prawie nad samo morze (w Łebie). My w tamtych okolicach spaliśmy w Smołdzińskim lesie, ale tam z parkingu z 10 minut drogi lekko było na plażę. Ale za to jak w Łebie np każdy na plaży leżał prawie, ze na sobie, tak tam najbliżej to co 10 m byli ludzie koło siebie. A i wydmy blisko.. Jusiu - ciągle zapominam -pisałaś , że masz jeszcze inne skarby z tych Twoich kolczyków ;> Wysyłaj wszystko co masz - ja w przyszłym tygodniu usiądę w końcu i coś sobie na pewno wybiorę :D

MALLINOWA MAMBO - o allegro i avonie na priva..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, z tego co wiem to na allegro dużo rzeczy (prezentów swoich) wystawiają trendsetterki. Wątpie żeby ktos kradł kosmetyki Avonu :grin: Poza tym jak tam to nic by na necie nie można kupic bo a nóż kradzione... Nie dajmy sie zwariować.. :-D

Jak ktoś wystawia pojedyncze sztuki to zgodzę się z tym że to są prezenty od avonu ale jeśli ktoś wystawia 20, 50 czy 100 sztuk to nie róbmy sobie jaj, że ktoś tyle prezentów dostał, tym bardziej jak wyjdziesz we wszystkie produkty sprzedawcy a tam 2 strony kosmetyków z avonu w hurtowych ilościach. Co chwilę z Garwolina z fabryki są zwalniane tłumy ludzi za kradzież kosmetyków, takiej rotacji jak tam to nigdy nie widziałam.

Dużo rzeczy w necie jest kradzionych ale na ogół to widać. Jeśli coś pochodzi z legalnego źródła to ma cenę w miarę normalną ale jak np ten trilaser..w katalogu kosztuje 80zł, konsultantka chociaż nie wiem jaka promocja by była to nie ma szans go kupić poniżej 40zł...a na allegro kosztuje 16zł..no śmiech na sali

Przede wszystkim - konsultantki nei powinny sprzedawać na allegro !! Jest to poprostu niedowolone . Osoba postronna może - bo np dostała w prezencie , a ma już taki, albo ma uczulenie, albo coś... gegenralnei Kosmetyki np Avon i Oriflame, nie powinny byc sprzedawane w zaden inny sposob, niz sprzedaz bezposrednia!!! I tu jest cały problem, Ale jak juz pisalam Malinowej Mambie niestety Avon od tego umywa ręce..

Malinowa Mambo nei rpzesadzajmy, ze np ten trilaser, mozna kupic nei taniej niz 40zł. Ja nei kupuje kosmetykow, gdy sa w katalogu po normalnych cenach... A w promocji ten trilaser bywal i chyba po 39.90. - no albo max 49.90 - odliczyc od tego wypracowany upust (niektorym zdarza sie miec dośc wysoki - juz nie bede pisac ile...) to mozna w dobrych czasach kupic go dosc tanio...

Dobra dziewcyznki ja się musze zbierac na te urodzinki - popatrzec trochę na ciasta , hehe :-(

Zajrze do Was pozniej :)Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.