Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Dziewuszki,ja tylko się przywitam i uciekam na film :-(

Maleństwo cieszę się że mogłam pomóc - sama się nieźle wystraszyłam więc wiem jak to jest :grin:

Co do avatarka to niestety żadna z tych lasek to ja - chyba że by połączyć je wszystkie to wtedy wyszłoby coś podobnego do mnie :-D

Muszę jakieś swoje zdjęcie umieścić bo to jednak lepiej się pisze jak kojarzy się twarze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam u mnie bez zmian za oknem szaro a wczoraj już widziałam słonce :-( a waga po warzywkach z powrotem wraca do suwaczkowej ale zanim wróci to ja już będę na warzywach a teraz zmykam do kościoła

miłej i spokojnej niedzieli życzę

śliweczko ja też zamawiam książkę z autografem :grin: :-D :)

buźka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

U mnie dzisiaj też szaro buro za oknem... A wczoraj w telewizorku zapowiadali że dzisiaj będzie 15stopni i słoneczko...., a tu chmury ponuro i 8 stopni :-(, a do tego moja waga 200g więcej niż wczoraj dzisiaj zobaczyłam 55,5kg , ale jeszcze nie zmieniam suwaczka zobaczę co będzie jutro....

Miłej niedzieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was kochane :-(

Tylko pozazdrościć wypadu na fitnes Bożenko :grin:

U mnie również szaro buro za oknem :-D Ale nie ma to jak wypad w pobliskie strony na parę godzin :)

Przestałam patrzeć na normalne jedzonko z cieknącą ślinką i jest OK:)

Czuje się bardzo dobrze , rozpoczyna się mój 3 dzień :) Mam nadzieję , że troszkę zrzucę z siebie :)

Miłego dnia !!:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w iedziele! U mnie ladna pogoda,w miare cieplo i slonko;choc takie niepewne ale jest.Juz bylam w kosciolku,wypilam kawke,zjadlam otrebianke.Wczesniej sie zwazylam,no i niestety 0,6kg w gore.wczoraj robilam pierozki ruskie i na nich zawsze polegne tak je uwielbiam ze niestety ale zjadlam pare no i dzisiaj waga pokazala;ale to nic zwale.

Malutenka witaj na tym ciekawym i pomocnym,zreszto w kazdym temacie, FORUM zycze wytrwania i dobrego podejscia do tego ze chcesz schudnac,a nie od razu zalamka.

Bozenko wspaniale ze korzystasz z fitness,ruch to zdrowie i od razu czlowiek czuje sie lepiej,jeszcze oby pokonac lenistwo ,ja chodze na basen ale czasami wymyslam to czy owo aby nie isc,chociaz basen mam obok domu.

Solitarius zycze zdroweczka

Wszystkim zycze pieknej niedzieli i ubytku na wadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy cię Śliweczko po dość długiej nieobecności.ja tez już zastanawiałam sie co się dzieje z tobą.

Wogóle to mam pytanie kobietki.Czy wam te chlebki też takie mokre wychodzą?Zawsze piękę dłużej niz macie podane w swoich przepisach a i tak jest mokry.Co zrobić?????

Dopiero doczytalam piatkowe posty bo jakos je ominelam i dlatego teraz Ci odpisuje .Nie wiem o ktory chlebek Ci chodzi czy ten robiony w mikrofali? tak on na poczatku jest mokry,ale sie nie rozpada,ostatnio robie ten z przepisu chyba Bozenki(na forme keksowke) jest pyszny ale tak mi sie rozpada ze trudno go zjesc w formie kanapki,Bozenko a jaki Tobie wychodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kobietki:)

Ty grazzia juz po kosciele a ja grzeszna dusza jak zwykle zakupy:)

bylismy na takiej samochodowej wyprzedarzy..jak ja to lubie:)i za 3.8 funta(smieszne pieniadze:))kupilam dwie filizanki z podstawkami, miske salatkowa,dwie podstawki na jajka,puzzle(z kotami oczywiscie) i msakotke mala tygryska:)i wlasnie sobie kawke w tej filizance pije:)no i serniczek wcinam:)nie wyszedl mi taki jak chcialam bo porobilam diurki w srodku i zalalam galaretka wszystko ale sie okazalo,ze dziurki za male i troche sie galaretka na boki wsiakla:)ale w smaku pycha!!waniliowy z malinowa galaretka:)

poza tym zainwesteowalam w dwie silikonowe foremki(16 funtow;sporo..)ale poprzygodzie wczoraj z sernikiem i galaretka stwierdzilam,ze musze:)a mianowicie jak zrobilam te dziurki(sernik pieklam w tortownicy zwyklej)i zalalam to galaretka(wodnistta)to mi wszystko przez ta tortownice wycieklo...smichu mielismy z Konradem kupe:)no ale potem jakos pokombinowalam i uratowalam dzielo:)

no i bawie sie moim aparatem:)wstawie pozniej fotki mojej bizu:)

buzki:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj od rana jestem aktywna zupełnie inaczej niż w każdą niedzielę, ale to dobrze, bo od razu dzień mi się wydłuży i będę mogła czerpać z uroków niedzieli :-( Najpierw fitness i tylko 0,5godz. siłowni, a potem trochę na styk do kościoła, ale zdążyliśmy. Teraz czekam na wizytę moich rodziców w związku z wczorajszymi imieninami syna :grin:

Grazzio mnie na początku też się ten chlebek bardziej rozwalał, możesz spróbować albo dłużej popiec, albo wkładać bardziej kopiaste łyżki otrąb, bo ja tak myślę, że teraz kopiastość w moim chlebku jest taka właściwie maksymalna :) Teraz mi się nie rozwala i bardzo ładne kanapeczki mi wychodzą, jak upiekę to może wstawię zdjęcia jeśli mój program do zdjęć mi naprawią. No i życzę Ci powodzenia w zwalaniu ruskich jakkolwiek by to politycznie nie zabrzmiało :)

Pozdrowionka :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam niedzielnie :grin:

Choroba rozłożyła mnie na łopatki i na komunię nie pojechałam..wygoniłam Marcina samego. Przynajmniej nie będę miała pretekstu do grzeszków bo coś czuję, że jakbym tam była to mogłoby sie to dla mnie fatalnie się skończyć :-( Siedzę sobie teraz grzecznie w domku i odpoczywam, smutno mi samej bo przyzwyczaiłam się że MArcin jest u mnie cały weekend ale cóż..siła wyższa..

Właściwie to wpadłam powiedzieć szczególnie tym z Was, które są na tyle ambitne żeby ćwiczyć, że właśnie się dowiedziałam, że ćwicząc na orbiteku najlepiej jak licznik pokazuje tętni 130-140, wtedy najlepiej spala się tkanka tłuszczowa, jak jest większe to kształtują się mięśnie..wychodzi więc, że muszę sobie spokojnie i powoli jeździć żeby się pozbyć tych serdelowatych łydek...nie wiem jeszcze jak to zrobić bo zawsze po dłuższej jeździe tętno skacze mi do 150-170 ale jakoś coś może poradzę :-D

Miłego popołudnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Protalinki.W końcu wyszłam na prostą z tym czytaniem.Waga powoli spada,aż się dziwię,bo nie jestem taka solidna jak wy.Jednak mimo wszystko trzymam się Dukana i oczywiście forum.Ni piszę,bo nie mam co,ale jestem z wami.Jusiu,czy mogłabyś mi przysłać cennik?(esperantina@wp.pl).Czy masz dużo zielonych koralików,bo ja bym chciała zielone.Maragrete,cieszę się że mnie zauważyłaś,bo pewnie mnie nikt tu nie pamięta.Śliweczko,ja już prawie mam twoją książkę,bo już drugi segregator zapisuję twoimi przepisami.Pozdrawiam wszystkich i życzę miłej niedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kobietki:)

Ty grazzia juz po kosciele a ja grzeszna dusza jak zwykle zakupy:)

bylismy na takiej samochodowej wyprzedarzy..jak ja to lubie:)i za 3.8 funta(smieszne pieniadze:))kupilam dwie filizanki z podstawkami, miske salatkowa,dwie podstawki na jajka,puzzle(z kotami oczywiscie) i msakotke mala tygryska:)i wlasnie sobie kawke w tej filizance pije:)no i serniczek wcinam:)nie wyszedl mi taki jak chcialam bo porobilam diurki w srodku i zalalam galaretka wszystko ale sie okazalo,ze dziurki za male i troche sie galaretka na boki wsiakla:)ale w smaku pycha!!waniliowy z malinowa galaretka:)

poza tym zainwesteowalam w dwie silikonowe foremki(16 funtow;sporo..)ale poprzygodzie wczoraj z sernikiem i galaretka stwierdzilam,ze musze:)a mianowicie jak zrobilam te dziurki(sernik pieklam w tortownicy zwyklej)i zalalam to galaretka(wodnistta)to mi wszystko przez ta tortownice wycieklo...smichu mielismy z Konradem kupe:)no ale potem jakos pokombinowalam i uratowalam dzielo:)

no i bawie sie moim aparatem:)wstawie pozniej fotki mojej bizu:)

buzki:*

Ktoras juz tu na forum mowila,ze" znowu Ty na zakupach"ale coz jak jest taka okazja to trzeba kupowac ,gratuluje zakupow.Iriss ogladalam dzisiaj filmiki z Herfordu ladne takie typowe angielskie miasteczko.Ladna, jezeli dobrze widzialam Katedra,park.Mam pytanko do Ciebie czy w tym miasteczku jest polski kosciolek lub msza po polsku?

Bozenko dziekuje za podpowiedz,ide zaraz kupic drozdze ,juz sie skonczyly i bede piekla.A tak wogole to moj pieknie wyrosl,taki na cala keksowke tylko ,ze sie rozwalal.Jesli chodzi o Ruskie,to truuuudno im sie oprzec,ale przez jakis czas juz ich nie bede robic.

Esperantino pamietamy Cie pamietamy,zadko bywasz na forum ale jestes i to najwazniejsze ,gratuluje spadku wagi.

MalinowaMammbo zal mi Ciebie,nastepna chora;zycze zdrowka i mysle ze to ta pogoda nas tak wykoncza.

Ja mam pytanko tak z innej beczki,otoz corka musi kupic samochod bo nie ma jak do pracy dojezdzac,ma okazje kupic alfa romeo,moze ktos z Was ma taki samochod.Zastanawiamy sie nad jego eksploatacja,ponoc czesci sa bardzo drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wogole najserdeczniejsze zyczenia urodzinowe dla Ani (Galant-Tomaszewska)tyle u nas protalowiczek o tym imieniu

══════◄▓▓►═══════● ___####___#### .`-.´.+` ´°

_____{`--..-.'_,}

____{;..{,__...-'}

____{..'-`.._;..-';

_____`'--.._..-' ._.;_'.-.

_._.;_'.-.__¶_{`--..-.'_,}

{`--..-.'_,}_¶{;..{,__...-'}

{;..{,__...-'}{..'-`.._;..-';_¶

{..'-`.._;..-';¶_`'--.._..-' _¶¶

_`'--.._..-'__¶___¶____¶¶¶¶

_____¶_._.;_'.-._¶__¶¶¶¶¶¶__¶

______{`--..-.'_,}_¶¶¶¶¶¶¶__¶¶

_____{;..{,__...-'/}¶¶??????¶¶¶¶¶

_____{..'-`.._;..-';¶¶????¶¶¶¶¶¶¶¶

¶_____`'--.._..-' ¶_¶._.;_'.-.????¶¶

¶¶¶______¶_¶¶_¶_{`--..-.'_,}?¶¶¶

¶¶¶¶¶¶._.;_'.-.¶ ¶{;..{,__...-'}¶¶

¶¶¶?{`--..-.'_,}¶ {..'-`.._;..-';¶

¶¶¶{;..{,__...-'}¶¶ _`'--.._..-'

¶¶¶{..'-`.._;..-' ¶¶_.;_'.-.

__¶¶¶`'--.._..-' {`--..-.'_,}¶¶¶¶

______¶¶¶¶¶¶{;..{,__...-'}??¶¶¶¶

____¶¶¶¶¶????{..'-`.._;..-';???¶¶¶¶

___¶¶¶¶¶???¶¶¶`'--.._..-' ¶¶¶¶¶¶¶¶

___¶¶¶¶?¶¶¶¶¶_¶¶???¶¶___ ¶¶¶¶¶

_¶¶¶¶¶¶¶¶¶___¶¶????¶¶_____ ¶¶¶¶

¶¶¶¶¶¶¶¶____¶¶¶¶?¶¶¶

__________¶_¶¶¶¶¶¶¶

_________¶_¶¶_¶¶¶¶¶

________¶_¶¶_¶¶_¶¶¶¶

_______¶_¶_¶_¶¶_¶_¶

______¶_¶__¶_¶¶_ ¶_¶

_____¶_¶___¶_¶¶__¶_¶

____¶_¶____¶__¶__ ¶_¶

___¶________________¶

100 lat,samych slonecznych dni ,zawsze usmiechu i zadowolenia z dnia codziennego .

Aniu co tam u Ciebie slychac dawno Cie nie bylo na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matko jedyna!!!teraz dopiero zobaczylam,ze napisalam wyprzedaz przez rz!!cofam sie w rozwoju...ja nigdy bledow nie robilam!!

grazzia no fakt:)miasteczko bardzo ladne;jest tutaj msza po polsku raz w miesiacu;bodajze w 3 niedziele miesiaca

gosiulek no moze i to by nie bylo takie glupie zostac konsultantka avonu tutaj;tylko ja pojecia nie mam jakie warunki sa i jak to wogole dziala;no i czy ja bym miala na to czas?:-(

wklejam dwie fotki:)

na jedej moja bizu..ale strasznie stara juz i w porownaniu do bizu Jusi to szajs:)no ale chcialas Gosiulku to masz:)

a na drugiej zapraszaymy z tygrysem na kawke i serniczek:)

post-18726-1273415684_thumb.jpg

post-18726-1273415974_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie niedzielnie :-(

Ja dziś nadal padnięta, ale może do jutra już ok będzie.. może w końcu się wyśpię...

U mnie dziś waga o 0.2kg, ale znowu w dół :grin:

Mama już na miejscu w tych Włoszech - mówi, że jest super :-D

Dziewczyny chorujące - nie dajcie się choróbskom!

malinowa Mambo , a Twój organizm to chyba tak specjalnie się przed ta Komunią bronił ;p WIęc poczekaj chwilę i na pewno minie.. :)

I26 jak ci idzie?? Coś malutko do nas ostatnio zaglądasz ;>

Ja mam pytanko tak z innej beczki,otoz corka musi kupic samochod bo nie ma jak do pracy dojezdzac,ma okazje kupic alfa romeo,moze ktos z Was ma taki samochod.Zastanawiamy sie nad jego eksploatacja,ponoc czesci sa bardzo drogie.

GRAZZIU mój brat jest strasznie zakochany w tych samochodach i nie słuchał jak mu się mówiło, że na Alfę to dobrze patrzeć, lepiej nie posiadać.. Na początku było wszystko ok, ale potem jak zaczął się psuć.. to ciągle narzeka, ale jego miłość nie słabnie mimo to..

Też właśnie słyszałam, że części są drogie i często ciężkie do zdobycia (podobno). Może by lepiej np o Volkswagenie pomyśleć ;>

Iriss Misza wstawiła na wątek produktowy zdjęcie tych galaretek bezcukorwych. Znalazłaś już takie u siebie?? jakie to ma parametry ;> i w jakiej cenie to jest u Was ;> U nas za Chiny ludowe nei można nic takiego dostać, a z chęcią zjadłabym sobie normalną galaretkę np na serniczku, a nie ciągle z herbaty robioną ;>

kurcze dziewczyny musze już wyrzucić moje resztki storczyków - kiedyś o tym rozmawialismy.. w końcu je przesadziłam i były strasznie pognite, po 1-2 korzonki sie uchowały takie 'w miarę..' No i po przesadzeniu ta pleśc i tak dalej wyszła i reszta listkow nawet już opadła no i nie sądze, że z nich coś jescze kiedyś będzie... A ponoć storczyki (moze i inne kwiaty) to zarażają się też od siebie i lepiej się tego co pozostało po nich piozbyć.. Kupię sobie po przeprowadzce cyba nowe po prostyu i nie będę się męczyć.. no ale skzoda.. tyle co one przeżyły... A powiedzcie mi, gdzi eje najlepiej trzymac tak na przyszłośc??? U mnei stały n aoknie i chyba od tej wilgoci w zimie tak się załatwiły... więc myślę, co na przysżłośc z nimi zrobić.... Albo na zimę, jak przy oknie jest taka różnica temperatur, to je odstawić gdzieś indziej ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.