Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Ja teraz rzadziej zaglądam na forum, bo mam dużo pracy a i weekendy są bardzo pracowite, ale troszkę mi smutno z tego powodu. Stęskniłam się za Wami. Postaram się w miarę możliwości zaglądać, ale to nie będzie łatwe. Póki co spadeczków życzę i trzymajcie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry !

jak tak was czytałam to sobie myślałam : "jaka brzydka pogoda, o czym one piszą" ... u nas od rana ciepło ( nie upalnie.. ale ciepło, miło - tak akurat ) i do tego słoneczko, a właśnie w tej chwili w jednym momencie za oknem zrobiło sie ciemno i ściana deszczu... już wiem o czym wy pisałyście..... :-(

Weekend u mnie białeczkowy ale niestety z drobnymi grzeszkami wczoraj - lampka szampana i paręnaście hipsów a do tego zacięcie na linii WC, wspomagacze ziołowe nie działają, waga troszkę powyżej suwaczka ale myślę że to z tej przyczyny.

Olimko - nie strasz mnie że w tej III fazie bedzie tak "niebezpiecznie" juz sie martwie, a ile jeszcze mam do tej III fazy czasu... i kilosów...... ha, ha, ha :grin:

Maleństwo - ten korund do mikrodermabrazji załatwiła nam taniej z jakichś źródeł, tam gdzie sie zaopatrują slaony kosmetyczne koleżanka z pracy, to było takie chyba 1 albo 1,5 kilogramowe opakowanie i podzieliłyśmy sie we cztery tym i teraz sobie po powolutku zużywam. Mieszam w miseczce z balsamem do ciała i nacieram sie tym jak peelingiem a potem wskakuje pod prysznic i jest ok. Niestety nasza koleżanka, która to załatwiała jest teraz na macierzyńskim i nie mam z nia kontaktu, nie pomogę ci wiec.

Bożenko - a w jakim kolorze ta sukienka i ta wstążka ??

Na fali twojego fitnessu ja też się ruszyłam, co prawda nie w sobotę, bo mi sie nawarstwiły inne sprawy, ale za to byłam z kijami i wędrowałam całe do południe w niedzielę, trochę zmokłam, buty susza sie do dzis ale moja suka była baaaardzo zadowolona

Sandro - ciesze sie że mamie twojej sie udało z ta pracą.... A twoje poszukiwania jak tam ? i twojego lubego ? sa jakies widoki na następna pracę ??

Marudko - niestety ze słuzba zdrowia tak juz jest, że rzecz łatwa, która by sie dla nas wydawała oczywista, to sie okazuje,że nie da sie załatwic prosto i szybko... nie wiem cały świat wokół sie zmienia, w miare sprawnie sie można wszędzie załatwic a w tej dziedzinie życia ani ani..., no chyba że prywatnie, ale skąd na to brać kasę....

Witam nowe 2 protalki ( niców nie pamiętam, ale ja juz starsza pani jestem to mam prawo.... :-D jak bedziecie częściej zaglądały to mi sie utrwali...) Życzę powodzenia w diecie i wytrwałości, dzielcie sie z nami swoimi wątpliwościami i sukcesami.

Gogi, Anula,Esperantina Dam radę Marcynda i Alienka - witajcie całkiem "stare" i te "nowsze" protalki. Fajnie że wpadłyście na chwilke chociaż. Powodzenia w diecie i nie zapominajcie o nas.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie nasza Saga ??! Saguś - odezwij sie do nas, dawno cie nie było na forum....co u ciebie ? Nie pytam o wagę bo ta na pewno spada jak szalona, jak to zwykle u ciebie... :-( , ale pytam o twoje zawodowe sprawy? Sa jakieś widoki ? daj znac bo mysle o tobie i martwię sie twoim milczeniem. Córcia juz po egzaminach więć po stresie, a ty co robisz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olimko - nie strasz mnie że w tej III fazie bedzie tak "niebezpiecznie" juz sie martwie, a ile jeszcze mam do tej III fazy czasu... i kilosów...... ha, ha, ha :-D

:-( oj nie strasze tylko opisuje swoje potyczki!

Dukan mial 100% racj ze poki sa ograniczenia to sa efekty, a potem troszke wiecej mozna zawojowac, to sie korzysta. Po prostu trzeba sie ograniczać i tyle. Jak ktos ma sklonnosci do podjadania to trzeba z tym walczyc bo inaczej jo-jo murowane.

Ale spokojnie, waga w normie, tylko caly czas sie pilnuje zeby na prawde byla moja :)

Oj fajne te kijki do nording...

Chyba sie kiedyś skusze i sobie takie sprawie :)

bo po bieganiu troche odczuwak kolana a e kije odciazaja sporo nie?

Margarete za to slonko na powrot jest u mnie :) dzis pogoda zmienna jak kobieta :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-( oj nie strasze tylko opisuje swoje potyczki!

Dukan mial 100% racj ze poki sa ograniczenia to sa efekty, a potem troszke wiecej mozna zawojowac, to sie korzysta. Po prostu trzeba sie ograniczać i tyle. Jak ktos ma sklonnosci do podjadania to trzeba z tym walczyc bo inaczej jo-jo murowane.

Ale spokojnie, waga w normie, tylko caly czas sie pilnuje zeby na prawde byla moja :)

Oj fajne te kijki do nording...

Chyba sie kiedyś skusze i sobie takie sprawie :)

bo po bieganiu troche odczuwak kolana a e kije odciazaja sporo nie?

Margarete za to slonko na powrot jest u mnie :) dzis pogoda zmienna jak kobieta :grin:

U mnie tez juz wróciło słonko, na szczęście ale trawa mokra a miałam w planie koszenie trawnika za domem...mówi sie trudno, zajmę sie jakims innym pożytecznym zajęciem...np. gazetka na leżaczku na tarasie... :-D ........ albo telewizor... ha, ha,ha.

Tak , chodzenie z kijami podoba mi sie, na początku mi nie wychodziło, nie miał mi kto pokazać, szperałam po internecie, oglądałam filmiki instruktazowe ale potem zaczęłam chodzić i jakos tak intuicyjnie zaczęło mi być wygodnie, szczególnie jak sie jest wyprostowanym z głowa uniesiona wysoko, to wtedy przy szybszym tempie te kije jakby same niosą. Staram sie chodzić systematycznie choć ostatnio miałam troszkę przerwy. Mieszkam na obrzeżach miasta więc do lasu, nad rzekę mam bliziutko, wokół zielonusieńko, ładnie, az sie chce chodzić. Trzeba korzystać z tej wiosny póki co... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mijają dokładnie 34 dni jak jestem na diecie , waga rano pokazała mniej o 9 kg , co biorąc pod uwagę bardzo , ale to bardzo imprezowe i nie dukanowe kilka ostatnich dni i tak jest ogromnym sukcesem . Muszę poprawić suwaczek i od jutra znowu wrócić na ścisłą dietę żadnych grzeszków szczególnie słodycze idą w odstawkę , gdyż ostatnio sięgałam po nie za często .

Życzę wytrwałości w gubieniu kilogramów :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobitki u mnie cały dzień pogoda jest piękna :-D Słoneczko świeci i jest cieplutko ale tak straszycie tym deszczem, że już chyba sama sobie wmówiłam że za chwile lunie :)

Dzisiaj mijają dokładnie 34 dni jak jestem na diecie , waga rano pokazała mniej o 9 kg , co biorąc pod uwagę bardzo , ale to bardzo imprezowe i nie dukanowe kilka ostatnich dni i tak jest ogromnym sukcesem . Muszę poprawić suwaczek i od jutra znowu wrócić na ścisłą dietę żadnych grzeszków szczególnie słodycze idą w odstawkę , gdyż ostatnio sięgałam po nie za często .

Życzę wytrwałości w gubieniu kilogramów :)

Kurczę ale Ci zazdroszczę..ja mimo tego, że dziś mam 54dzień na diecie to tez mam dopiero 9kg mniej i to w dodatku z tendencją na 8kg bo waga się waha między 62-61kg :/ a ja przez ten cały czas ani jednego grzeszku, nawet najmniejszego w dodatku waga znowu u mnie stoi od jakichś 3 tygodni, nie wiem co tu począć, myślałam że do końca kwietnia uporam się z tymi zbędnymi kilogramami a tu nie zapowiada się nawet, że do końca maja się wyrobię :-( jak tak dalej pójdzie to u mnie III faza będzie krótsza od II. Ostatnio przestawiłam sobie na chwilę dni warzywne i zrobiłam 3/3, na Wielkanoc też tak zrobiłam i wtedy waga ruszyła, zobaczymy jak teraz będzie...dziś jeszcze warzywka mam ale od jutra znowu białka, jeśli pod koniec tygodnia waga nie drgnie to się chyba wezmę i załamię :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iriss - a ile ona tam u Was kosztuje ?? Tzn ta galaretka?? Tak się zastanawiam, ze może poproszę koleżankę, to by mi jej siostra moze wysłała ;> A jak nie to bym się do Was (Ciebie ) ładnie uśmiechała :-( Oczywiście zwrot kosztów gwarantowany jakby co ;>

I powiedz mi prosze czy można ją w każdym sklepie dostąc, czy tylko gdzieś konkretnie??

W kazdym sklepie gosiulku sa te galaretki saki truskawkowa cytrynowa malinowa pomaranczowa jak nie znajdziesz ochotnika na wysylke to daj znac nie ma problemu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kazdym sklepie gosiulku sa te galaretki saki truskawkowa cytrynowa malinowa pomaranczowa jak nie znajdziesz ochotnika na wysylke to daj znac nie ma problemu :-(

a czy ja teź mogłabym się dopisać do tych galaretek bo niestety nie mam nikogo za granicą więc nie mam kogo poprosić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was wieczororową porą!!!

Nie miałam czasu żeby zajrzeć wcześniej, niestety. Ale juz jestem. Niestety u mnie żadne zmiany. Ale żyjemy dalej,he he.....

Gosiulek  doszły zdjęcia? I napisz mi proszę co z ta propozycją z katalogiem bo mnie to zainteresowało. Czekam na maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie podaj adresik i ci wysle ja mieszam je z serkiem i zajadam tonami :grin:

A kojarzysz może ile kosztuje w ogóle paczka do Polski ???

Witam Was wieczororową porą!!!

Nie miałam czasu żeby zajrzeć wcześniej, niestety. Ale juz jestem. Niestety u mnie żadne zmiany. Ale żyjemy dalej,he he.....

Gosiulek doszły zdjęcia? I napisz mi proszę co z ta propozycją z katalogiem bo mnie to zainteresowało. Czekam na maila.

doszły, doszły.. właśnie Ci odpisałam :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wieczorowa pora,wrocilam z basenu,obejrzalam Mjak Milosc i doczytalam co napisalyscie wieczorkiem.Wczesniej czytalam ale nic nie pisalam cos mi komp nie dzialal,teraz juz ok!Jesli chodzi o pogode to u mnie podobnie jak u MalinowejMamby piekna sloneczna pogoda caly dzien,a mialo byc deszczowo.Jutro rano o 6,30 i po poludniu program w jedyncebedzie emitowany z Suwalk,wiec moze Suwalki beda postrzegane nie tylko jako polski biegun zimna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.