Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM SERDECZNIE!!!

Cześć Iriss - wiedzę, że udało Ci się bez problemu dziś wstać na ranną zmianę. trzymaj się!!!

A mnie jakieś przeziębienie złapało i jeszcze ten durny psujący się samochód.. No muszę w końcu do tego mecahnika zadzwonić, bo sama sobie w nim nic nie naprawię!!

Gosiulku Olinka ma rację!!! Ja też przy przeprowadzce byłam w siódmym niebie!!! Tę radość będę pamiętać do końca życia. Nic nie mieliśmy, ale nadmuchałam materac i mi wystarczyło :grin: Super jest wspólne mieszkanko – a po ślubie to już Ci mówię – Niebo na ziemi – przynajmniej dla mnie!!! Możesz sobie nagusieńka wyjść z wanny – nikt obcy Ci nie chodzi po mieszkaniu – teraz sobie nie wyobrażam jakby to było gdybyśmy mieli mieszkać z mamą Adama.. Dobrze, że nie musimy – choć pewno do wszystkiego idzie się przyzwyczaić.

Dzięki Bożenko – postaram się dobrze bawić!!

Nutko – nie wiem czy mi wypada tak mówić – ale jaka Ty jesteś piękna!! Na zdjęciu w avatarku, w tych okularkach nie widać całej Twojej buzi.. Mnie zatkało z wrażenia!!!

Witaj Saguś – powiedz coś więcej o zabiegu Anulkas.. Bo ja się zastanawiam nad tym – bo to była chyba laserowa korekcja wzroku.. Co?!? Czy zbili jej wadę do zera?? Bo słyszałam, że niby nie zawsze się to udaje!! A jaką ona miała – ja mam –3 i – 3,5 – to trochę dużo.. :-(

MIŁEGO DNIA!!! Już tylko dziś i jutro, i WEEKEND, I U R L O P !!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nutko jakie Ty masz śliczne ramionka :grin: Bardzo Ci ich zazdroszczę, przyznaję bez bicia... A ten niby balast o którym piszesz to nie wiem gdzie go masz, bo na zdjęciach wyglądasz bosko!! Tu potwierdza sie moja teza że chude ręce i kształtne ramiona rzucają nowy obraz na całą sylwetkę, ja mam niestety na odwrót - szczupły dół za to mega grube ręce i ramiona - w żadnej sukience nie wyglądam tak ładnie (zawsze muszę jakieś bolerko zakładać ) :-(

Sago no nareszcie się odezwałaś, bałam się że sama zadebiutuję w III fazie :-D Tak się zastanawaim bo mam jeszcze 1 wesele 5 czerwca i nie wiem czy po nim przejść na III faze (na weselu zjem normalne rzeczy a później tydzień białeczek) czy może juz na wesele iść w III fazie?? Ale na bank nie dam rady, wszystko będzie tak bardzo nie dukanowe... Może mi coś poradzisz?

Marudko pakuj sie do wyjazdu, przed Wami piękne chwile :)

Jusiu twoje dzieła to po prostu majstersztyk (czy jakoś tak) piękne i naprawde niepowtarzalne. A możesz zdradzić gdzie kupujesz elementy czy to tajemnica handlowa ? :)

Malinowa Mambo zapraszam do III fazy ze mną i Sagą - będzie weselej :)

A nam wszystkim protalinkom życzę słoneczka i pieknych wielgachnych spadków

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie rano :grin:

Dzisiaj ledwo wstałam, chyba ciśnienie jest niskie :-( Muszę się zzebrać bo na 10.00 idę na swoje ćwiczenia kręgosłupowe :-D

Nutko dołączam się do zachwytów, naprawdę ślicznie wyglądasz i bardzo szczupło. Przypuszczam, że musisz mieć mocne mięśnie i dlatego tyle ważysz, albo....zepsutą wagę, bo zupełnie nie wyglądasz na tyle ile pokazuje suwaczek.

Sago, super, że jesteś z nami i gratuluję zgubionego kollejnego kilograma :) Pozdrów od nas Anulkas :)

Marudko zgadzam się z Toba, że swoboda w mieszkaniu jest bezcenna i jeśli jest tylko cień szansy trzeba dążyć do samodzielnego mieszkania.

Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z samego rana dla mnie dzisiaj nie za dobry buuu waga poszla w gore niby po warzywkach moze sie zdarzyc ale ostatnio stalam bez drgniecia nawet na warzywach i tak sobie mysle ze ja to malo chudne bo gdybym odstawila same slodycze ktore jadlam tonami kiedys to pewnie w miesiac tez bym to zgubila buuuuuuu no ale nic od dzisiaj bialkowato zobaczymy czy wroci do normy bo naprawde trace powoli zapal i checi pozdrawiam wszystkich i milego dnia zycze no i spadkow wagowych hihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nutko jakie Ty masz śliczne ramionka :) Bardzo Ci ich zazdroszczę, przyznaję bez bicia... A ten niby balast o którym piszesz to nie wiem gdzie go masz, bo na zdjęciach wyglądasz bosko!! Tu potwierdza sie moja teza że chude ręce i kształtne ramiona rzucają nowy obraz na całą sylwetkę, ja mam niestety na odwrót - szczupły dół za to mega grube ręce i ramiona - w żadnej sukience nie wyglądam tak ładnie (zawsze muszę jakieś bolerko zakładać ) :grin:

Sago no nareszcie się odezwałaś, bałam się że sama zadebiutuję w III fazie :) Tak się zastanawaim bo mam jeszcze 1 wesele 5 czerwca i nie wiem czy po nim przejść na III faze (na weselu zjem normalne rzeczy a później tydzień białeczek) czy może juz na wesele iść w III fazie?? Ale na bank nie dam rady, wszystko będzie tak bardzo nie dukanowe... Może mi coś poradzisz?

Marudko pakuj sie do wyjazdu, przed Wami piękne chwile :)

Jusiu twoje dzieła to po prostu majstersztyk (czy jakoś tak) piękne i naprawde niepowtarzalne. A możesz zdradzić gdzie kupujesz elementy czy to tajemnica handlowa ? :)

Malinowa Mambo zapraszam do III fazy ze mną i Sagą - będzie weselej :D

<B>

A nam wszystkim protalinkom życzę słoneczka i pieknych wielgachnych spadków

:D

Witam!!!

Ostatnio nie pisze bo nie mam o czym, waga wciąż stoi. Pomimo pogody ponurej mam co robić jak wiecie,he he..... Aaaaaaaa co do elementów do mojej bizuteri to oczywiście nie jest tajemnica. Mam swoje 5!sklepów internetowych. tak więc kupuje tylko u nich. Niestety przeważnie bywa tak że muszę zamawiać w 3 naraz bo jeden ma jeden element lepszy a drugi sprzedawca inne,i tak w kołko. 

Cholercia znów się chmurzy! :-D Pewnie bedzie lało, a mój mały nie lubi siedzieć w domu. Energia go rozpiera! Dalej zastanawiam się nad wyjazdem nad morze. Znajomi polecali mi pensjonat REDA w Rowach. Słyszeliście o tej miejscowości bądz pensjonacie? Już prawie połowa maja a ja dalej jestem nie zdecydowana :-(??: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kobietki z rana.Dziś cudna pogoda,cieplutko i prawie słonecznie.

Mi wielkimi krokami zbliża się @ już się czuje taka jakaś obolała i okrągła.na wagę nawet nie wchodze-coby sie nie stresować.Zważe się jak się skończy @.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nutko jakie Ty masz śliczne ramionka :grin: Bardzo Ci ich zazdroszczę, przyznaję bez bicia... A ten niby balast o którym piszesz to nie wiem gdzie go masz, bo na zdjęciach wyglądasz bosko!! Tu potwierdza sie moja teza że chude ręce i kształtne ramiona rzucają nowy obraz na całą sylwetkę, ja mam niestety na odwrót - szczupły dół za to mega grube ręce i ramiona - w żadnej sukience nie wyglądam tak ładnie (zawsze muszę jakieś bolerko zakładać ) :-(

Sago no nareszcie się odezwałaś, bałam się że sama zadebiutuję w III fazie :-D Tak się zastanawaim bo mam jeszcze 1 wesele 5 czerwca i nie wiem czy po nim przejść na III faze (na weselu zjem normalne rzeczy a później tydzień białeczek) czy może juz na wesele iść w III fazie?? Ale na bank nie dam rady, wszystko będzie tak bardzo nie dukanowe... Może mi coś poradzisz?

Marudko pakuj sie do wyjazdu, przed Wami piękne chwile :)

Jusiu twoje dzieła to po prostu majstersztyk (czy jakoś tak) piękne i naprawde niepowtarzalne. A możesz zdradzić gdzie kupujesz elementy czy to tajemnica handlowa ? :)

Malinowa Mambo zapraszam do III fazy ze mną i Sagą - będzie weselej :)

A nam wszystkim protalinkom życzę słoneczka i pieknych wielgachnych spadków

:)

Malinowa cieszę się z tak miłego powitania, bo jednak troszkę mnie niebyło. I zapraszam również do startu w 3 fazę od 1 czerwca.

Miszu ja na Twoim miejscu bym przeszła na 3 fazę z początkiem czerwca, a zaraz po weselu zrobiłabym dzień białowy i traktowała je jako ucztę, będziesz też z pewnością tańczyć więc za dużo nie powinno Ci zostać. Poza tym żołądek pewnie się trochę skurczył i nie zjesz więcej niż możesz chyba że oczami.

Marudko pozdrowienia dla Anulkas przekażę bardzo dziękuję, tak to była laserowa korekta, Ania miał -2 i korekta jest do zera, będę dalej pisać jak się ma bo zabieg był wczoraj ok 10 także niewiele czasu upłynęło, jedno oko ma zaklejone drugie zasłonięte plastikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie rano :grin:

Dzisiaj ledwo wstałam, chyba ciśnienie jest niskie :-( Muszę się zzebrać bo na 10.00 idę na swoje ćwiczenia kręgosłupowe :-D

Nutko dołączam się do zachwytów, naprawdę ślicznie wyglądasz i bardzo szczupło. Przypuszczam, że musisz mieć mocne mięśnie i dlatego tyle ważysz, albo....zepsutą wagę, bo zupełnie nie wyglądasz na tyle ile pokazuje suwaczek.

Sago, super, że jesteś z nami i gratuluję zgubionego kollejnego kilograma :) Pozdrów od nas Anulkas :)

Marudko zgadzam się z Toba, że swoboda w mieszkaniu jest bezcenna i jeśli jest tylko cień szansy trzeba dążyć do samodzielnego mieszkania.

Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia :)

Dziękuję bardzo Bożenko fakt 1 kg mniej (ale trwało to aż 10dni, ale i tak się cieszę), przekażę pozdrowionka, dziękuję.

U mie dzisiaj z rana deszcz i burza a teraz słoneczko - to chyba typowa angielska pogoda - ale w Gdańsku.

Marudko miłego urlopowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mie dzisiaj z rana deszcz i burza a teraz słoneczko - to chyba typowa angielska pogoda - ale w Gdańsku.

To tu na odwrot dzis...piekna wiosna,slonce swieci:)

juz sie nie moge doczekac 13 kiedy stad wyjde i udam sie w kierunku centrum....i az sie boje..bo tam sklep na sklepie sklepem pogania....jestem zakupocholikiem!!!!!!:-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ponawiam pytanie o oliwki, czy są dozwolone? Jeżeli nie to skąd to wiadomo bo w książce nie znalazłam zakazu...

Dagmaro może i zakazu nie ma.. ale jeśli nie są one wymienione też jako produkt dozwolony, lub co najmniej tolerowany - no to siłą rzeczy trzeba przyjąć że nie wolno. Dukan pisał - TYLKO TO CO W Y P I S A N E - jak nie ma na liście - to nie wolno!! Ale z drugiej strony mysle, że nie wiele Protalek trzyma się aż tak ściśle diety - ale nie namawiam do grzechu, ja na szczęście lub nieszczeście niestety nie lubię oliwek.. :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dagmaro może i zakazu nie ma.. ale jeśli nie są one wymienione też jako produkt dozwolony, lub co najmniej tolerowany - no to siłą rzeczy trzeba przyjąć że nie wolno. Dukan pisał - TYLKO TO CO W Y P I S A N E - jak nie ma na liście - to nie wolno!! Ale z drugiej strony mysle, że nie wiele Protalek trzyma się aż tak ściśle diety - ale nie namawiam do grzechu, ja na szczęście lub nieszczeście niestety nie lubię oliwek.. :-(

Nie nie, ok, nie zamierzam łamać, po prostu jakoś tak wydawało mi się że wszystkie warzywa poza zabronionymi, ale rzeczywiscie jeszcze raz zajrzałam i wymienia dozwolone, nie tylko zabronione. No trudno, dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie jestem pewna czy mozna jesc, to sprawdzam w przepisach dukana czy jest taki produkt wymieniony i musze przyznac ze nie spotkalam sie z oliwkami...

Nie nie, ok, nie zamierzam łamać, po prostu jakoś tak wydawało mi się że wszystkie warzywa poza zabronionymi, ale rzeczywiscie jeszcze raz zajrzałam i wymienia dozwolone, nie tylko zabronione. No trudno, dzięki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.