Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

hehe Gosiulek ja tez zrobilam:)jeszcze mi sie zsiada w lodowce ale niebo w gebie:)

Ano zgodzę się... ale wg mnie takie niezsiadnięte jest chyba lepsze.. nie klei się aż tak do wszystkiego :-( Ja już zjadałam nawet to co w lodówce było... z chęcią zjadłabym jeszcze, ale może co za dużo to niezdrowo, tym bardziej, że juz też trochę samego mleka w proszku dziś też zjadłam.. Dobre to będzie na zachcianki na dni białkowe :grin: A tak w ogóle to dużo tej "czekoladki" zrobiłaś??? Bo ja wsumie tyle co na podaną ilośc mleka płynnego wyszło, żeby trochę było gęstawe..

Tak właśnie wymysliłam, że jakby zrobić tego więcej, i wylac na papier (żeby się nei przykleiło) do keksówki na dno.. To naprawde by czekolada wyszła ;>

A jescze kakao do tego dodac i jest ciemna czekolada :) MMMnnnniaaaaam...... :-D Chyba na białeczkach sobie zrobię tabliczke czkolady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :grin:

Oderwałam się od pieczenia ciasta i obiadu dla moich łakomczuchów.

Iriss nie dopowiedziałam Ci, że gdy moi chłopcy pojadą do Zakopanego to ja nie do Paryza, a do pracy, bo wysyłam ich w czasie gdy mi się już urlop skończy, żeby dziadków nie nadwyrężać przy opiece nad moimi aniołkami. Paryż na pewno jeszcze zobaczy całą naszą rodzinę, prędzej czy później :-D

Misza fajne masz zdjęcie w avatarku :-(

Dagmarko oliwki są bardzo tłuste, dlatego zapewne nie są dozwolone.

Magdzik nie możemy jeść owoców, bo jest w nich fruktoza, która jest zakazana w naszej diecie, a jogurty light owocowe można ale tylko do 2 dziennie pod warunkiem, że się nie używa tego dnia innych produktów tolerowanych

Pozdrawiam Wszystkich :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wy sie zachwycacie ta czekolada a ten przepis juz dawno jest w watku z przepisami i nazywa sie nutella hihihi oj kobietki kobietki a ponoc umiemy czytac ze zrozumieniem;)

tozmy nie takie glupie:)juz z Gosiulkiem nutelle przerabialysmy co nie Gosiulek??ale teraz jest wersja biala na tapecie:)

Goslulek ja dalam wszystkiego na oko..tak zeby gestawe bylo zanim do lodowki wstawilam..

Bozenko :)to Ty sobie od urwisow odpoczniesz:)

kurde..powinnm sie pakowac a ja tu siedze z Wami...

zarcie mam juz obmyslone..ale w co sie ubrac??????:-(

i jeszcze Wam napisze,ze ciagle mi zimno...w pracy tylko ja jedna nosze 3 pary skarpetek,podkoszulek,sweter i bezrekawnik taki ocieplany..i ciagle sie trzese!!moze chudne jeszcze?!fajnie by bylo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tozmy nie takie glupie:)juz z Gosiulkiem nutelle przerabialysmy co nie Gosiulek??ale teraz jest wersja biala na tapecie:)

Goslulek ja dalam wszystkiego na oko..tak zeby gestawe bylo zanim do lodowki wstawilam..

Bozenko :)to Ty sobie od urwisow odpoczniesz:)

kurde..powinnm sie pakowac a ja tu siedze z Wami...

zarcie mam juz obmyslone..ale w co sie ubrac?????? :-(

i jeszcze Wam napisze,ze ciagle mi zimno...w pracy tylko ja jedna nosze 3 pary skarpetek,podkoszulek,sweter i bezrekawnik taki ocieplany..i ciagle sie trzese!!moze chudne jeszcze?!fajnie by bylo...

Iriss jak się nie masz w co ubrać to może jakiś shopping??? A tak na poważnie to na pewno chudniesz i życzę Ci tego bardzo mocno :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tozmy nie takie glupie:)juz z Gosiulkiem nutelle przerabialysmy co nie Gosiulek??ale teraz jest wersja biala na tapecie:)

Goslulek ja dalam wszystkiego na oko..tak zeby gestawe bylo zanim do lodowki wstawilam..

Hahaha... :-( To ja nawet nie wiedząc zrobiłam nutelkę??? Iriss jakoś właśnie nigdy nie zrobiłam tej waszej nutelki - ja generalnie prawie wszystkie przpeisy mam wydrukowane i gdzies mi się jedna strona zapodziała.. Chyba właśnie z ta nutelka, bo kiedyś szukałam i szukałam i nic... :grin: Ale w grunci erzeczy to dobrze, że dopiero teraz taki przepisik do mnie dotarł - bo bym nic nei schudła na takich słodkościach :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tak z pytaniem z innej beczki

czy ktos liczyl ile to forum ma juz zrzuconych kilogramow;) chyba to juz sie liczy na tony;)

miłego wieczorku wszystkim ja juz prawie wniebowzieta głos wrocil antybiotyk parszywy sie skonczyl waga w koncu sie ruszyla wiec ZYCIE JEST PIEKNE;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej na cebulke i seksownie;)

ha!!sekasownie to by znaczylo;ze musze buty na obcasach wziasc...a nie wiem czy mi kregoslup nie siadzie jak dwa dni bede w szpilach latac.....napakowalam juz cala walizke czarnych ciuchow;ja lubie czarne najbardziej:)czyle seksownie moze bedzie:)

Iriss jak się nie masz w co ubrać to może jakiś shopping??? A tak na poważnie to na pewno chudniesz i życzę Ci tego bardzo mocno :)

Bozena!!Ty mnie nie podjudzaj z tym shoppingiem!!chorego to trzeba leczyc a nie sie z niego nabijac:):-(:):grin::):-D:):)

jeju dziewczyny - weźcie mnie trzymajcie, najedzona jestem chyba o brzegi, a ciągle mnie do kuchni ciągnie... ciągle bym coś zjadła.. no ile można... ?!?!!?!?

Gosiulek witaj w klubie:)mam to samo!!

a ja tak z pytaniem z innej beczki

czy ktos liczyl ile to forum ma juz zrzuconych kilogramow;) chyba to juz sie liczy na tony;)

miłego wieczorku wszystkim ja juz prawie wniebowzieta głos wrocil antybiotyk parszywy sie skonczyl waga w koncu sie ruszyla wiec ZYCIE JEST PIEKNE;)

dziwczyny liczyly chyba ostatnio cos kolo lutego..jak ja sie pojawilam;no to bylo juz tego ponad tone:)a teraz i ja swoje moge dorzucuc jupiiii!!fajnie solitarius,ze Ci waga ruszyla:)i zgadzam sie!!zycie jest piekne...czasami:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha!!sekasownie to by znaczylo;ze musze buty na obcasach wziasc...a nie wiem czy mi kregoslup nie siadzie jak dwa dni bede w szpilach latac.....napakowalam juz cala walizke czarnych ciuchow;ja lubie czarne najbardziej:)czyle seksownie moze bedzie:)

Gosiulek witaj w klubie:)mam to samo!!

Ty tez witaj w klubie - apropo czarnych ubrań :-D Ja to sie zawsze śmieje, że jak otwieram szafę i szukam konkretnej bluzki to musze wszystkie wyjąc bo cały rządek czarnych leży :-(

A z jedzeniem - wlasnei resztki z obiadu wcinam - kawałki kurczaka z mieszanka chińską z patelni :grin: Karol mi tez znów przywiozl warzywka a jutro ostatni dzień , wiec będzi etrzeba jeść i jesc i jesc.... wstręciuch jeden przywióżl jescze truskawki i pojechał,tylko powiedział, zebym mu je obrała.... sadysta !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczyny!

Piszę z taką w sumie śmieszną sprawą bo wracałam teraz późno i miałam zamiar sobie kupić surimi żeby zrobić sobie jutro sałatkę na uczelnie na obiad i niestety nie było i jedyna nadająca się rzecz to śledzie które kupiłam w occie (mam nadzieję że takie można), poza tym mam jednego ogórka kwaszonego (mam fazę P ale on w książce mówi że niewielka ilość może byc traktowana jak przyprawa np. cebula, prawda?), jajka i szczypiorek... myślicie że coś z tego wyjdzie? nie miałam pojęcia co kupić bo nie jem w pt mięsa a jutro mam zajęcia od 8 do 18.30 więc bym nie wytrzymała na samych jogurtach czy serkach :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty tez witaj w klubie - apropo czarnych ubrań :) Ja to sie zawsze śmieje, że jak otwieram szafę i szukam konkretnej bluzki to musze wszystkie wyjąc bo cały rządek czarnych leży :-(

A z jedzeniem - wlasnei resztki z obiadu wcinam - kawałki kurczaka z mieszanka chińską z patelni :grin: Karol mi tez znów przywiozl warzywka a jutro ostatni dzień , wiec będzi etrzeba jeść i jesc i jesc.... wstręciuch jeden przywióżl jescze truskawki i pojechał,tylko powiedział, zebym mu je obrała.... sadysta !!!!!

:-D ja mam to samo -caly rzadek czarnych bluzek..niektore jeszcze z metkami:)

a ja wciagnelam juz ta niby biala czekolade;mniami:)i dopchalam sie jogurtem .......kokosowym!!z mega duza iloscia wegli...ale mam to w nosie akurat:)jutro nie bede miala czasu na takie przyjemnosci zeby polezec spokojnie,poczytac ksiazke i podelektowac sie jedzeniem.. a jutro mam male swieto wiec, pozwalam sobie dzis:)a co:)

ale teraz juz zmykam:)dobrej nocki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kobietki późna porą. Tak zadko sie pojawiam ze pewnie zapomniałayście że istnieję :-( Przy dwóch bliźniakach łobuzach nie mam wogóle czasu zeby popisać i poczytać. Lecę po łebkach i muszę wam powiedzieć ze jak czyta sie wasze wpisy to czuje sie fajną atmosferę tego forum. Jesteście super dziewczyny :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.