Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Sandra33 i pomyslec ze wygladalam tak samo i sie zapuscilam :-( tylko ze jak ja tylam to tego nie zauwazalam normalnie szok i pewnego razu gdzies sie zwazylam bo wagi w domu nie mialam i przezylam szok...

Iriss wszystkiego najlepszego, duzo zdrowka i spelnienia marzen

Kobitki cos ze mna nie tak przedwczoraj mialam takie zawroty glowy ze nie umialam nawet siedziec i tak pare godzin i dzis obudzily mnie znowu o 5 rano i trzymaly do 10... chyba wizyta u lekarza nie unikniona :grin:

Kasias!!!! Wlasnie obejrzalam w calej okazalosci twoja siostre w sukience na nk...pomijajac juz to, ze sukienka jest przesliczna to z zachwytu padlam jaka Twoja siostra jest zgrabna...Bozeeee jak ja chcialabym miec taaaaakie nogi....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was :-(

Wpadłam na chwilę obaczyć co u Was i widzę że nadal dzielnie walczycie :grin: podziwiam :-D

Niestety przez pracę mam spore zaległości w czytaniu Waszych postów i mało czasu ale ważne że ta praca jest.

Zaliczam małe spadki wagowe sukcesywnie pomimo utrwalania :)

Pozdrawiam ciepło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie piatkowo...

U mnie wagowo tak jak przypuszczałam... prawie 63 :-( :grin: :-D A już było tak pieknie.. w takim tempie to ja naoprawde na 3 faze to może w lipcu pójdę :) :) :)

Ehh...Dziś ostatni dzień warzywek i chyba całe szczęście... Zjem jeszcze to co jest, a od jutra białeczka ściślutkie, bo przecież tak być nie może !!!!

Naprawdę nie wiem co jest.. chyba poograniczam tez wszystko co tolerowane od jutra itp... Musze znowu więcej tez pić chyba... Bo ostatnio przez te ziąby, to jakoś koło 1 litra tylko wypijałam może... Pogoda dalej nei rozpieszcza - szaro buro i ponuro.. :)

Iriss słonko Ty nasze :D

WSZYSTKIEGO NAJ, NAJ, NAJ... LEPSZEGO

ZDRÓWKA, SZCZĘŚCIA, POMYŚLNOŚCI

NO I OCZYWIŚCIE DUŻO MIŁOŚCI :D

SPEŁNIENIA MARZE TYCH WIELKICH, ALE I TYCH MALEŃKICH..

NO ISPADKÓW... DUUUŻYYYYCH SPADKÓW...

SPADKÓW WAGI I SPADKÓW CENTYMETRÓW

W TYCH NIESZCZĘSNYCH ŁYDECZKACH ANSZYCH :D

NO I UDANEGO WYJAZDU :D

bUUUUUZIAAAAAAKIIIII

:D Witam.. Babska ciekawość.. ale co u Ciebie znaczą te km na drugim suwaczku??!!?? Może już tłumaczyłaś, a ja nie doczytałam.. :D

Marudko u Magdzik to są kilometry , które dzielą ją od domu rodzinnego i ona sobei założyła, że tyle musi na orbitreku (czy na rowerku - dokładnie nei pamiętam..) przejechać :D Pozdiwiam :D

Doczytałam iż kupujesz o dobrych parametrach mleko odtłuszczone w proszku- gdzie je kupujesz?

Ja swoje kupuję w Kauflandzie- Mleko w proszku odtłuszczone granulowane SM Gostyń- 250g , ale wartości ma takie:

wartość średnia na 100g mleka:

wartość energetyczna -360kcal / białko - 35,7g / węglowodany - 51,2g / tłuszcz - 0,8g

gOSIK169 ja to mleko kupuje różnie. Najpierw w sklepach Społem kupowalam - 4.35zł. Potem prosto z hurtowni, jak mi nie zapomną zamowić, no i ostatnio w gazetce Netto widziałam, ze mieli za 2.99zł. ALe już chyba ta promocja się skończyła. W każdym bądź razie albo Społem, albo netto.

To jest mleko Mlekovity - odtłuszczone instant. W wątku z produktami jest zdjęcie nawet.

Powiem Wam, że swoją droga to za każdym razem jak mam w ręku to mleko to sprawdzam , czy aby nie są te wartości podane dla 10g, bo wszystkie parametry w porównaniu do innych mlek w proszku są 1/10 tamtych. Ale za kązdym razem nadal widzę, że na pewno jest w 100g :D

Ja chyba dzis znowu odwyk mlekowy.. zrobię sobie wieczorem na jutro - na białeczka sernik na zzimno, taki jak ostatnio - tylko z serka w wiaderku... do tego galaretke z lifta malinowego spróbuję zrobić - od wczoraj się wygazowywuje :D

Malenstwo witaj !! Dawno nei zagladałaś. A jak w pracy?? Szukasz dalej następnej ?? (Bo to chyba Ty chciałas jescze dodatkowej rpacy szukać, prawda??)

Super, że mimo utrwalania masz dalej spadeczki. i powiedz mi - utrwalasz tak normalnie, czy tą wersją ograniczoną?? jesz wszystko co dozwolone ?? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was

obiecałam, że będę czasem zaglądać i tak raz na tydzień mi się to udaje.

Motylku zazdroszczę Ci tego spadania w 3 fazie, u mnie niestety coś ostatnio wzrasta, dlatego robię 2 dni białkowe i zobaczymy. I wcale nie jem wszystkiego co jest dozwolone, nie wiem co to będzie jak zacznę robić królewskie uczty. Może powodem jest to, że piję mniej wody i jem mniej nabiału,a więcej warzyw?

Gosiulku, Iriss (wszystkiego najlepszego!), Malinowa Mambo te końcowe spadki są bardzo powolne, ale do zdobycia. Mnie Dukan wyliczył 54,7 kg, a ważę 52,7 przy wzroście 157 cm tylko strasznie ciężko to utrzymać. Liczę się z tym , że ze 2 kg mi przybędzie. Utrwalanie zaczęłam 6 tygodni później, niż w teście Dukana, więc cierpliwości, a osiągniecie swój cel.

Sandro ogarnij się! Nie szalejemy z jedzonkiem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana Iriss :-( :grin: :-D

Wszystkiego najwspanialszego o czym możesz sobie tylko zamarzyc

Dużo miłości, przyjaźni i radości

Samych spadków wagowych i nie tylko

Błyskawicznego i bezstresowego rozwodu

Szybkiego powrotu do Polski i szczęśliwego życia w naszym pięknym kraju

IRYS....

Piękny książe pyszni się jak paw

tyle na nim barw.

Trzy płatki kapryśnie wygięte ku górze

mienią się fioletem żółcią, brązem, różem.

Inne - symetrycznie na dół odchylone

dumnie potrząsają kwiatową koronę.

Na długiej łodydze się chwieje

w poranek majowy słoneczny , pogodny

wie , że go podziwiam, że jest tego godny......

HlayU_fF6j9lzD75ZO4borzmmmDcsJ8d.jpg v3jLYZrq7T8z4yxxBUBMmcfYH_BXGJ82.jpg

P.S. Z tym shoppingiem to był taki trochę wychowawczy żart, bo ja taka wredna małpa czasem bywam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje kochane Protalinki. Jeszcze godzina pracy mi została, ale chyba wezmę się za ogarnięcie stawowiska.. A z Wami się żegnam - jakbym już miała tu nie zajżeć.. przed wylotem. Udanego weekendu i jak wrócę - to ma mi być lato w tej polsce!!! Dopilnujcie tego :-( Pozdrawiam Was serdecznie, pa...

post-13995-1273834756_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Protale :grin:

Ja tak szybciutko, bo moje przygotowania do komunii wkraczaja w fazę decydującą :)

Szyszuniu cieszę się raze z Tobą Twoim sukcesem z chlebkiem, smacznego :)

Gosiulek, ja mam mleko w proszku o podobnych parametrach jak Twoje, ale w n100g już gotowego mleka(po zalaniu wodą) może tutaj jest ta różnica. Gosik,a Twoje mleko ma całkiem niezłae parametry, super tłuszcz i niewiele więcej węglowodanów niż białek. Myślę jednak, że takiego mleka nie można dużo jeść, bo Dukan ilośc mleka ograniczył do 500ml dziennie, więc to by ttrzeba było przeliczyć na łyżki mleka i nie wcinać już otrębianki tego dnia :-( Gosiulek przypomniało mi się, że gdy sporo wcinałam mleka w proszku, pobolewał mnie brzuch. Może Twoje problemy z tym są związane?

Motylku i Ivonko cieszę sie, że nas odwiedziłyście. Pozdrawiam serdecznie :-D

Marudko baw się cudownie i do napisania za tydzień i trochę :)

witaj Leilo nie ma się czego bać tu same owieczki na forum wypisują przeróżne rzeczy, o kozach(zwłaszcza martwych) nic nie wiem. Życzę Ci powodzenia z dietą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny. Jestem "trochę" starsza od was, stąd te obawy. No i może trochę niekomunikatywna - choć w pisaniu trochę to lepiej. Dzięki za miłe przyjęcie. Nie jestem całkiem nowa w dietkowaniu, bo zaczęłam w środę popielcową czyli w połowie lutego - dziś 16 kh mniej, ale zaczęłam od dużej nadwagi - 110 kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczyny. Proszę o przyjęcie mnie do swojego fajnego grona. Czytam forum od dawna ale nie miałam odwagi się dołączyć. Raz kozie śmierć. Zarejestrowałam się i trzeba się odezwać.

hej Leila powodzenia w dietkowaniu...czy to Twoj kotek???? jest przesliczny!!!!

Ja dzis nie moglam spac:( 4 godzinki pospalam do 12 i dalej ani rusz....nie wiem jak ja dzis przezyje nocke...Do mojego narzeczonego dzwonila babka, ktora obiecala mu jeden kontrakt, ale nie odebral bo nie zdazyl...na razie spi i nie wiem co zdecyduje bo ma w zanadrzu wczorajsza rozmowe i we wt ma nastepna a ta praca do ktorej ma we wt rozmowe najbardziej mu odpowiada...ciekawa jestem co zrobi bo to z czym dzwonila dzis ta babka to juz pewne a tam tylko oczekiwania poki co....

Ja od dzis zaczynam bialka, sprobuje je porobic pare dni i zobacze jaki bedzie efekt...ech Maruda chyba dolaczam do Twojego wiecznego dietowania:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.