Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Margarete. Nie ukrywam, że Twoje osiągnięcia, a także Sagi a wcześniej śliweczki przekonały mnie do kontynuowania diety. Na początku chciałam spuścić z 10 kg aby ulżyć kościom. Już nie wierzyłam, że można więcej. Wszyscy w moim otoczeniu przytaczali artykuły przeciwko tej diecie. Pani doktor absolutnie mi zabroniła, jak poszłam po miesiącu już lżejsza po skierowania na badania, powiedziała że dieta jednorodna i nie ma zamiaru mnie leczyć jak zrujnuję sobie organizm. To było deprymujące ale się nie dałam. Co miesiąc co prawda wszystkie dolegliwości wieku "starczego"(Sorry raczej średniego trochę zaawansowanego) przypisywałam diecie i wciąż klepałam się po nerkach (nie wiedząc dokładnie gdzie są). Przyznam się trochę że mam coś w rodzaju fobii jeśli chodzi o szlachetne zdrowie. Nie wiem tylko - czy Pani doktor nie wie, że taka duża otyłość jak moja jest bardziej szkodliwa dla organizmu. Wtedy zaczęłam czytać to forum i została podbudowana. Forum wciąga, czytam go od dawna, aż mie się domownicy denerwują, aż w końcu córcia mnie podsumowała, po co czytasz jak się nie zarejestrowałaś, Co racja to racja. Ale napisałam, chyba nadrabiam stracony czas. Plan Dunkana dla mnie 81.7 kg *(budowa i wiek, nadwaga od dziecka), ja sobie założyłam 85 kg, czyli jeszcze 9. Nie będę przesadzać bo znam swoje ograniczenia.

Witaj na forum 'leila',zycze Ci powodzenia,widze ,ze pieknie ci ubywaja kilogramki.Moja znajoma 8 lat temu miala raka (czerniaka),po chemi wciaz tyla,lekarka powiedziala ze nie moze za duzo przytyc bo kosci nie wytrzymaja,a dobrze gdyby z 10 kg schudla.Jest dosc wysoka osoba,i kolana odmawialy jej juz posluszenastwa.Bedac u lekarza pierwszego kontaktu powiedziala ze jest na diecie Dr Ducana,owa lekarka znala ta diete,jak najbardziej jej polecala,tylko powiedziala aby nie jesc niskotluszczowego nabialu,bo on jest gorszy niz ten np o 3,2%tl.,schudla juz 8kg i jest bardzo dumna z tego a i wyniki ma dobre,wiec lekarze czasami moze tez sie myla,a moze u Ciebie jakies wyniki sa nie bardzo o ktorych Twoja pani doktor wie.

Iriss wszystkiego najlepszego z okazji urodzin

http://www.youtube.com/watch?v=Nn7nX-oWRnQ...feature=related

¶______(¯`v´¯)__¶¶

__¶¶¶__(¯`(●)´¯)__(¯`v´¯)___¶

__¶¶¶¶¶¶(_.^._)__(¯`(●)´¯)_¶¶

_¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶_¶____(_.^._)__¶¶¶

___¶¶¶¶¶¶¶¶(¯`v´¯)¶¶(¯`v´¯)¶¶¶¶

___(¯`v¶¶¶¶(¯`(❤)¯)¶(¯`(❀)´¯)¶¶

_(¯`(●(¯`v´¯) (_.^._)¶_¶(_.^._)¶¶

_(_(¯`(❀)´¯)¶¶¶¶¶¶(¯`v´¯) `v´¯)

___¶(_.^._)¶¶¶¶_¶(¯`(●)´¯) ●)´¯)

_¶¶¶¶¶¶¶¶¶(¯`v´¯)¶(_.^._)`v´¯)

¶¶¶¶¶¶¶¶_(¯`(●)´¯)_(¯`v´¯)●)´¯)

¶¶¶¶¶_¶¶¶¶(_.^._)¶(¯`(❀)´¯)._)

¶¶¶_¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶_¶_¶(_.^._)

___§§§§.¶¶¶¶¶¶¶__¶_¶¶¶¶¶¶¶

__§§__§§.__¶¶_¶¶__¶¶¶¶¶

___§§__§§§§§§§§წ§§§§§§§§

___§§____¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶

___§§______¶¶¶¶¶¶¶¶

_____§§____¶¶¶¶¶¶¶¶

_______§§§_¶¶¶¶¶¶¶¶

_____________¶¶¶¶¶

_____________¶¶¶¶¶

__________¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶

MOC NAJSERDECZNIEJSZYCH ŻYCZEŃ URODZINOWYCH

nadrabiam czytanie posto bo nie bylo mnie dwa dni i podobnie jak Maragrete mam duzo do nadrobienia.Cholerka znowu cos z kompem sie dzieje,tzn.gdzies mi zaginela ta kreska pionowa i nie wiem w ktorym miejscu mam pisac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iriss kochana nasza! Najserdeczniejsze życzenia urodzinowe, dużo zdrowia, szczęścia (nie tylko na drodze) i mnóstwa miłości Ci życzę. Uważaj na siebie, bo gdyby Ci się coś stało zaryczałybyśmy się na śmierć.

Leila wiekiem się nie przejmuj... kiedy mnie ktoś pyta to mówię, że mam 18 lat + VAT od antyków :-(

Dziewczyny potrzebuję sprowadzenia do pionu, bo jakoś ostatnio ciężko mi się pilnować, a teraz na dodatek cały weekend pracuję od rana do nocy i będzie mi ciężko jakieś właściwe jedzenie wcinać, a takie weekendy będę mieć do końca maja. Ratunku! Myślcie choć o mnie ciepło, to może dam radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leila wiekiem się nie przejmuj... kiedy mnie ktoś pyta to mówię, że mam 18 lat + VAT od antyków :-D

Dziewczyny potrzebuję sprowadzenia do pionu, bo jakoś ostatnio ciężko mi się pilnować, a teraz na dodatek cały weekend pracuję od rana do nocy i będzie mi ciężko jakieś właściwe jedzenie wcinać, a takie weekendy będę mieć do końca maja. Ratunku! Myślcie choć o mnie ciepło, to może dam radę.

:-( :grin: :-D :) :) :) :) :D :D :D :D :D :D :D Zlitujcie się proszę nade mną - już wiem od czego mnei brzuch bolał :roll: Od śmiechu :-D "18 lat + vat od antyków " :D :D :D

Alienko będe trzymać kciuki za Twoje weekendy !! i właściwe jedzonko :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje maqdzik no ja sie tez wystraszylam bez kitu:)nieczesto mi sie trafia takie cos:)a wiesz Kochana,ze my tylko 140 km drogi od siebie mieszkamy? :grin: a to znaczy,ze mozna by sie kiedys spiknac:)na kawke:)

Iriss no to fajnie wiedziec... oczywiscie ze miloby sie bylo spotkac. jak mi sie juz w pracy uspokoi troszke to bedzie mozna cos pomyslec i pokombinowac z ta kawka... :-D heheh... tylko ty sie juz wiecej nie zabijaj tym samochodem. no a teraz to korzystajcie wszystkie ze swoich weekendow, bo ja niestety mam pracujacy, no i caly przyszly tydzien bede robic po 13.5h wiec i czasu bedzie mniej na czytanie Was :-( buziaki dziewczyny.. ehhh jak ja bym chciala jutro znowu na wadze mniej zobaczyc.... trzymajcie kciuki.... moje dwie cyferki coraz blizej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim dziewczynom za ciepłe przyjęcie, jest Was tyle, że nie wiem kiedy spamiętam.

Graccia - przykład lekarki Twojej koleżanki buduje. Ja nie jestem chora a Pani doktor niewiele wie, bo w tym roku dała mi pierwszy raz od chyba 6 lat skierowanie na wyniki bo marzy mi się sanatorium z NFZ. Jak by nie badania okresowe to bym nie wiedziała co się dzieje.Tylko recepty dobrze wypisuje na telefon, czasami EKG. Robiłam już sobie 2 razy wyniki - są dobre. Na początku diety miałam cholesterol 281 teraz 218 a trójglicerydy 136 a teraz 60. Czyli dobrze. Nerki i wątroba też. Trochę w krwi coś wyszło - proporcje między wielkością płytek, nie bardzo to rozumiem, ale teraz nie mam z kim o tym porozmawiać, chyba lekarza zmienię. Przypuszczam, że wogóle nie zadała sobie trudu aby się zapoznać z dietą. Choroby owszem mam - przypuszczam że wszystko z nadwagi - nadciśnienie, żylaki, coś z powiększeniem komory serca ale nic poważnego. Powinna chyba przyklasnąć, że chcę zgubić wagę, kontrolować a nie od razu zniechęcać.

Ale ja tu nie o chorobach ale o spadkach. Trzymam się dzielnie, do tej pory nie miałam wpadki, ale powiedziałam sobie, że jeszcze chcę chodzić po pagórkach, zwiedzić co nieco żeby potem w nocy nie umierać z bólu, bo niestety z wiekiem te kilogramy coraz bardziej czuć. Tylko coś do gotowania nie mogę się przymusić. I chyba wrodzone lenistwo mnie ratuje przed pieczeniem słodkości, choćby i protalowych.

Ale się rozpisałam, kończę na dziś, żeby Was nie zanudzić. Dotrzymam towarzystwa mężowi a i syn mnie wygania z pokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam co prawda dosyć póżno i tradycyjnie po krótkiej przerwie w pisaniu ale jestem :D Nie mam narazie czym się chwalić wagowo gdyż @ i wszystko jasne ale ........ liczę na spadki oczywiście :D

IRRYSS Kobietko nasza sto lat ,sto lat żyj Nam

oczywiście spełnienia marzeń ,mnóstwo miłości ze Swoim Kochaniem ciągłych spadeczków i czego tylko możesz Sobie zapragnąć :-D :-D :-D

Witajcie piatkowo...

U mnie wagowo tak jak przypuszczałam... prawie 63 :-D :) :) A już było tak pieknie.. w takim tempie to ja naoprawde na 3 faze to może w lipcu pójdę :) :) :D

Ehh...Dziś ostatni dzień warzywek i chyba całe szczęście... Zjem jeszcze to co jest, a od jutra białeczka ściślutkie, bo przecież tak być nie może !!!!

Naprawdę nie wiem co jest.. chyba poograniczam tez wszystko co tolerowane od jutra itp... Musze znowu więcej tez pić chyba... Bo ostatnio przez te ziąby, to jakoś koło 1 litra tylko wypijałam może... Pogoda dalej nei rozpieszcza - szaro buro i ponuro.. :D

Iriss słonko Ty nasze :D

WSZYSTKIEGO NAJ, NAJ, NAJ... LEPSZEGO

ZDRÓWKA, SZCZĘŚCIA, POMYŚLNOŚCI

NO I OCZYWIŚCIE DUŻO MIŁOŚCI :D

SPEŁNIENIA MARZE TYCH WIELKICH, ALE I TYCH MALEŃKICH..

NO ISPADKÓW... DUUUŻYYYYCH SPADKÓW...

SPADKÓW WAGI I SPADKÓW CENTYMETRÓW

W TYCH NIESZCZĘSNYCH ŁYDECZKACH ANSZYCH :D

NO I UDANEGO WYJAZDU :D

bUUUUUZIAAAAAAKIIIII

Marudko u Magdzik to są kilometry , które dzielą ją od domu rodzinnego i ona sobei założyła, że tyle musi na orbitreku (czy na rowerku - dokładnie nei pamiętam..) przejechać :D Pozdiwiam :D

gOSIK169 ja to mleko kupuje różnie. Najpierw w sklepach Społem kupowalam - 4.35zł. Potem prosto z hurtowni, jak mi nie zapomną zamowić, no i ostatnio w gazetce Netto widziałam, ze mieli za 2.99zł. ALe już chyba ta promocja się skończyła. W każdym bądź razie albo Społem, albo netto.

To jest mleko Mlekovity - odtłuszczone instant. W wątku z produktami jest zdjęcie nawet.

Powiem Wam, że swoją droga to za każdym razem jak mam w ręku to mleko to sprawdzam , czy aby nie są te wartości podane dla 10g, bo wszystkie parametry w porównaniu do innych mlek w proszku są 1/10 tamtych. Ale za kązdym razem nadal widzę, że na pewno jest w 100g :lol:

Ja chyba dzis znowu odwyk mlekowy.. zrobię sobie wieczorem na jutro - na białeczka sernik na zzimno, taki jak ostatnio - tylko z serka w wiaderku... do tego galaretke z lifta malinowego spróbuję zrobić - od wczoraj się wygazowywuje :D

Malenstwo witaj !! Dawno nei zagladałaś. A jak w pracy?? Szukasz dalej następnej ?? (Bo to chyba Ty chciałas jescze dodatkowej rpacy szukać, prawda??)

Super, że mimo utrwalania masz dalej spadeczki. i powiedz mi - utrwalasz tak normalnie, czy tą wersją ograniczoną?? jesz wszystko co dozwolone ?? Pozdrawiam

Witam i Ja Cię Gosiulku - ale chyba o Motylka Ci jednak chodziło?! :-(

Witam dziewczyny. Proszę o przyjęcie mnie do swojego fajnego grona. Czytam forum od dawna ale nie miałam odwagi się dołączyć. Raz kozie śmierć. Zarejestrowałam się i trzeba się odezwać.

Witamy ,witamy i na wstępie gratulujemy- 16 kg -piękny wynik!!!

Leila witamy serdecznie, nie takie wagi sie tutaj zmniejszają więc jestem o Ciebie spokojna :D

Dziewczyny do poniedziałju, na weekend jade do rodziców do domku, mama bedzie mi zwężać spodnie i skracać te nowe kupione... jupi :D

MISZA no ale z Ciebie laseczka,no..... Avatarek pierwsza klasa:) :roll:

Udanego weekendu u mamy życzę

Misza - jaki ładny nowy avatarek. To ty na tej fotce ? Tez jestes zgrabniutka kobietka....szkoda że nie ma zbliżenia ale za to jest cała sylwetka...super ! :twisted:

Zgadzam się z Tobą Maragrete :grin: = MISZA to szczuplutka Kobietka.

Tak przy okazji dziękuje za odp. z tym specyfikiem do mikrodermabrazji,myślałam,że może jest szansa na zakup ot tak w jakiejś drogerii.....ale jeśłi nie to trudno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iriss kochana nasza! Najserdeczniejsze życzenia urodzinowe, dużo zdrowia, szczęścia (nie tylko na drodze) i mnóstwa miłości Ci życzę. Uważaj na siebie, bo gdyby Ci się coś stało zaryczałybyśmy się na śmierć.

Leila wiekiem się nie przejmuj... kiedy mnie ktoś pyta to mówię, że mam 18 lat + VAT od antyków :-D

Dziewczyny potrzebuję sprowadzenia do pionu, bo jakoś ostatnio ciężko mi się pilnować, a teraz na dodatek cały weekend pracuję od rana do nocy i będzie mi ciężko jakieś właściwe jedzenie wcinać, a takie weekendy będę mieć do końca maja. Ratunku! Myślcie choć o mnie ciepło, to może dam radę.

Ale się ALIENKO uśmiałam 18 lat +VAT od Antyków :-( -dobre....

No ciężko może być ale nie poddawać się tam..!!!! Pamiętaj ,że kontrola jakości czuwa..-czyli FORUM :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczyny. Proszę o przyjęcie mnie do swojego fajnego grona. Czytam forum od dawna ale nie miałam odwagi się dołączyć. Raz kozie śmierć. Zarejestrowałam się i trzeba się odezwać.

Witam serdecznie nową protalkę...tym bardziej, że zaczęłyśmy dietę tego samego dnia :-( tylko, że u mnie niesamowicie ta waga spada, aż mi się czasami płakać chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie nową protalkę...tym bardziej, że zaczęłyśmy dietę tego samego dnia :grin: tylko, że u mnie niesamowicie ta waga spada, aż mi się czasami płakać chce.

To jest NAS dwie :-(

Za to suwaczek mamy....no,no,no..... TYLKO gratulować :-D :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorną porą.Tak się nastawiłam na tego jutrzejszego grila a jak na razie cały czas pada.Mam nadziejęże jutro będzie pogoda lepsza.Przygotowałam już te szaszłyki-nawet nie wiedziałam ile to roboty-najgorzej tą cebulę było nadziać,ale dałam rade.a jakie piękne są-na surowo był je zjadła :-( .

Leila wirtualnie każdy może mieć 18 lat.tutaj nie ma takiego podziału na wiek.wszystkie jesteśmy młode,piękne no i szczupłe-no nie kobietki.Wiem że mam rację.

Wogól to nie wiem co mi dziś-przeważnie o tej godz.to ja juz dawno śpie.a dziś siedze przy kompie i jeszcze słucham sobie płyty Iry(coś mnie tak wzięło dziś).fajne utworki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-(

Dziekuje jeszcze raz pieknie za wszystkie zyczonka:)

pochwale sie co dostalam:)od mojego kochania piekna przywieszke na lancuszek oczywiscie -kot:)z balego zlota;wariat jeden:)a od jego wspolokatorow ksiazke z przepisami na makaron(po angielsku!ale jakos rozgryze to kiedys jak juz bede mogla jesc makaron hehe:))piekna zapachowa swiczke i dwa kwiatki-antiruym w donicznce a drugie......4 letnie drzewko bonsai....a ja zupelna noga jestem jesli chodzi o kwiatki!!!zupelnie nie wiem jak sie zajmowac tym drzewkiem;piekne jest i bede sie musiala sporo nauczyc na ten temat

od siostry juz dostalam wczesniej kosmetyki z body shop(uwielbiam)a od Mamci dostane takie specjalne srodki na detoksykacje organizmu(sama chcialam:))

ale jestem zadowolona z prezentow:)

a teraz chyba zmykam juz bo o 4 musimy wyjechac na lotnisko...czyli,ze znowu za kolkiem:)ale nie bedzie ruchu wiec spoko;gorzej bedzie w poniedzialek rano bo bezposrednio z laotniska musze gnac 300km do pracy

i powiem Wam (Gosiulek złwaszc\a Tobie bo Ty tak to mleko w proszku pochalniasz)ze obrzarlam sie tego mleka dzis masakrycznie duzo...i teraz brzuch mnie troche boli;wiec moze to to..

wiec milego weekendu Kobitki!!i do napisania w poniedzialek:)

Buzki:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Sandro. Dzięki za miłe słowaMój kocik, spadkowy, odziedziczony w wieku 2 lat po Mamie, dla której był ostatnią miłością życia. Teraz będzie miał już 10 lat, do tej pory był młody bo miałam jeszcze swoja kotkę, ale niestety w grudniu moją kochaną Psotkę w wieku niespełna 19 lat musiałam uśpić. Gucio ma jedną wadę - wdał się w Panią a nie dał się przekonać do dietki. Twój kotek Sandro też piękny, ale chyba rasowy.

Leila przekaze mojemu ~Kickowi, ze nazwalas Go rasowcem, pewnie sie ucieszy:)Tak naprawde nie mam pojecia czy jest czy nie jest rasowy bo to znajda...tak wlasciwie to on mnie znalazl, bo jak byl malutki to po prostu wszedl pewny siebie do pubu, w ktorym obchodzilysmy urodziny kolezanki.Myslalam, ze jest glodny wiec dalam mu irlandzkiej kielbaski ale mial dobry gust i nie ruszyl ochydztwa:)(wtedy tam wlasnie tez pracowalam)No i tak jest ze mna do dzis i jest najblizszym moim kocim przyjacielem.Ja moglabym poematy na czesc mojego synusia wypisywac bo mam kuzla na punkcie mojego zwierzaczka:)

Sandruś jeśli u Was tak cięzko z pracą to może niech Twój narzeczony bierze, co pewne?! W każdym bądź razie trzymam kciuki :-(

gosiulek moj gadal pozniej z ta babka, powiedzial jej jaka jest sytuacja, ze ma o tej porze jeszcze inne interview i nie chce po prostu tego olac i ona powiedziala mu , ze nie ma problemu i jesli dalej bedzie zainteresowany ta praca to przesunie go na nastepny termin, bo beda dalej tam ludzi zatrudniac na przestrzeni najblizszych tygodni.Ciesze sie, ze tak sie ugadal, zreszta to polka jest, bardzo mila i wyrozumiala babka.Jak mu sie nie uda z inna praca to jasne, ze wezmie ten magazyn...z tym, ze ani jesgo postura ani zdrowie(choroba kregoslupa) nie nadaja sie do tego rodzaju pracy.A swoja droga to myslalam, ze jest ciezej z ta praca...znaczy z jej szukaniem...chyba za bardzo panikowalam.Jakby nie bylo to 3 oddzwiek na przestrzeni 2 tygodni.Z koleji do mnie dzis przyszedl list z collegu, ze mam rozmowe na 31 maja:) wiec kto wie, calkiem mozliwe, ze pojde sie uczyc:)

Dziewczyny wiecie co mi sie dzis przydazylo? poszlam do bankomatu wyplacic kase, bardzo sie spieszylam i wzielam karte ale kasy nie:( strasznie sie z tym zdenerwowalam...ale znajomi mi mowia, ze jesli nikogo za mna nie bylo(a nie bylo) to po ilus tam sekundach bankomat spowrotem wciaga kase.Niestety sprawdzalam konto i z konta zniklo, ale przejade sie do tego banku w pn i zapytam, moze maja jakas superate z tego dnia i jest to jakos zanotowane?

Heh, to forum o diecie a ja tu pamietnik pisze..wiec jesli chodzi o diete to od dzis bialka, ktore mam zamiar pociagnac 5 dni:)zobaczymy co z tego wyjdzie.No nic pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.