Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

To jest NAS dwie :-D

Za to suwaczek mamy....no,no,no..... TYLKO gratulować :) :) :D

A tak..mamunia leci jak szalona z tą wagą, a tak nie wierzyła, że jej się uda. Na początku jej marzeniem było 10kg ale mimo wszystko była do tego kiepsko nastawiona, dopiero z czasem jak zobaczyła efekty to zaczęła wierzyć w siebie :)

Normalnie tak ładnie wygląda, że aż sama jej czasami nie poznaję, nie pamiętam jej żeby tak wyglądała kiedykolwiek, no chyba że jak byłam dzieckiem ale to stare dzieje :-(

Mama jak założy coś co na niej nie wisi to po porostu laska pierwsza klasa :grin:

Teraz tylko dla odmiany nie wierzy, że uda jej się wagę utrzymać ale moja już w tym głowa żeby uwierzyła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i Ja Cię Gosiulku - ale chyba o Motylka Ci jednak chodziło?! :-(

Dokładnie, o Motylka mi chodzilo, ale widocznie pomyliłam się, bo za Tobą też się stęskniłam :) Tak więc witam ponownie i ściskam mocno :grin:

Iriss ja dzis malutko zjadłam mleka.. :-D Odwyk :) A Tobie dziewczyno jeszcze raz wszystkie naj. No i oczywiście spokojnej podróży ( w obie strony!!! ) i oczywiści eudanego pobytu,... tylko za dużo tam tych "smakołyków" nie zjedz :D I na zdjęcia też czekam :) Trzymaj się ciepło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich w sobotni poranek. dzisiaj znowu malutki spadek i tak mnie to cieszy jak bym conajmniej 5 kg stracila w ten jeden dzien :-( zjadlam juz salatke z tunczyka, teraz popijam zielona herbatka i zmykam do pracy, dzisiaj na szczescie tylko 6 godzin, ale strasznie mi sie nie chce.... buziaczki dziewczyny i mam nadzieje ze u Was tez spadkowo :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha. Jestem prawie nowa, bo już raz zaczęłam, ale pokusa była silniejsza:(

Od 5.05 wzięłam się ostro za siebie i do dnia dzisiejszego waga spadła 4 kg :-(

Startowałam z 75 kg. Chciałabym schudnąć do 60:) Pierwotne założenie było 65, ale ta dietka coraz bardziej mi się podoba:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich w sobotni poranek. dzisiaj znowu malutki spadek i tak mnie to cieszy jak bym conajmniej 5 kg stracila w ten jeden dzien :-( zjadlam juz salatke z tunczyka, teraz popijam zielona herbatka i zmykam do pracy, dzisiaj na szczescie tylko 6 godzin, ale strasznie mi sie nie chce.... buziaczki dziewczyny i mam nadzieje ze u Was tez spadkowo :grin:

Witam serdecznie w deszczową sobotę.

Madzik - gratuluję - każdy spadek cieszy.

Oj chciałbym już pogrillować a tu pogoda barowa, maży mi się taka soczysta pachnąca dymem pieść z kurczaka. Jak na razie deszcz i watr - dzie ta wiosna.

Marzenab83 - ja nie robiłam ani razu majonezu choć wcześniej zjadałam go sporo, ktoś kiedy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich w sobotni poranek. dzisiaj znowu malutki spadek i tak mnie to cieszy jak bym conajmniej 5 kg stracila w ten jeden dzien :-( zjadlam juz salatke z tunczyka, teraz popijam zielona herbatka i zmykam do pracy, dzisiaj na szczescie tylko 6 godzin, ale strasznie mi sie nie chce.... buziaczki dziewczyny i mam nadzieje ze u Was tez spadkowo :grin:

Witam serdecznie w deszczową sobotę.

Madzik - gratuluję - każdy spadek cieszy.

Oj chciałbym już pogrillować a tu pogoda barowa, marzy mi się taka soczysta pachnąca dymem pieść z kurczaka. Jak na razie deszcz i watr - gdzie ta wiosna.

Marzenab83 - ja nie robiłam ani razu majonezu choć wcześniej zjadałam go sporoprzed dietą, gdzieś czytałam że można zmieszać jogurt naturalny z musztardą, ale nie było to zbyt dobre, więc temat majonezu sobie odpuściłam.

Nie mam pojęcia jak zacząć tą 3 fazę i pewnie skończy się na kurczaku i jajkach. Mam stracha jeść inne rzeczy niż w fazie 2. Może mi coś trzeciofazowiczki podpowiedzą. Misza Moży masz jakiś plan na menu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich w sobotni poranek. dzisiaj znowu malutki spadek i tak mnie to cieszy jak bym conajmniej 5 kg stracila w ten jeden dzien :D zjadlam juz salatke z tunczyka, teraz popijam zielona herbatka i zmykam do pracy, dzisiaj na szczescie tylko 6 godzin, ale strasznie mi sie nie chce.... buziaczki dziewczyny i mam nadzieje ze u Was tez spadkowo :D

Witajcie Dziewuszki :)

No niestety u mnie nadal brak spadku - 63 kg :-( :grin: :-D

Ale to pewnie wina, że koło 1 w nocy jeszcze wcinałam resztki warzywek, co by się nei zmarnowały :) - czyli kalarepkę, 2 pomidory, ogórka i kilka rzodkiewek :D

A co.. teraz 5 dnia białeczek, wiec mam nadzieję, że się coś ruszy.. tym bardziej, że i mleko w proszku ograniczam :) I dużo piję :)

Trzymajcie więc kciuki...

Aaaa właśnie - powiedzcie mi czy szczypiorek to my w fazie samych białek możemy ?? Bo tak się zastanawiam czy by nie można było trochę do serka wiejskiego dodać ;> Zawsze to jakies urozmaicenie :D No i powiedzcie mi jescze co znaczy traktowanie korniszona jako przyprawy.. Można neidużego ogórka do serka wkroić, czy to już za duzo ???

Hehe - 'stara' na forum jestem , a glupiutka jeszcze czasem :D

marzenkob83 witaj !!! widzę, że plany takie jak moje :D Też zaczynałam z takiej wagi i dąże do 60kg :D Tym bardziej trzymam kciuki :D

Apropo Majonezu, Śliweczka kiedyś pisała tutaj dokładnie jak go robi - trzeba by poszukać. Mnie akurat do majonezu jakoś specjalnie nei ciągnie...

Sagus ja też się zastanawiam co to bedzie i stwierdziłam, że najpierw owoca będę jadła tak raz / 2 dni... CHlebek też... A inne dozwolone rzeczy, jak już bardzo ochota na nie przyjdzie.. zobacze jak waga będzie się wtedy sprawowała i jesli będzie zbyt skakać to na poczatku bede robiła ze 2 dnia białkowe / tydzień - ale nie pod rzad.. chyba... To takie z moich przemyśleń... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosiulek mozna szczypiorek:) ja tez zaraz bede robic serek wiejski ze szczypiorkiem zawijany w szynke z indyka i jajeczka...

No to fajnie, zawsze to jakieś urozmaicenie... Ja ostatnio na białeczkach to wcinam serek wiejski z pokrojoną wędlinka w środku...

Jejku, co tu tak cicho ????? Właśnie zaczęłam przeglądac zaproszenia.. najgorsze jest to, ze te ładniejsze, które mi się podobają, to drogie jak cholera :-(:(:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie, zawsze to jakieś urozmaicenie... Ja ostatnio na białeczkach to wcinam serek wiejski z pokrojoną wędlinka w środku...

Jejku, co tu tak cicho ????? Właśnie zaczęłam przeglądac zaproszenia.. najgorsze jest to, ze te ładniejsze, które mi się podobają, to drogie jak cholera :-( :grin: :-D

Gosiulek ja zawsze prawie jem serek wiejski ze szczypiorkiem i szynką, jest bardzo dobry, co do korniszonów ja do tej pory nie jadłam ale dzisiaj zjadłam 3 malutkie bo miałam na obiad wołowinkę taką w sosie z cebulką i jakoś mi bardzo pasowało, a widziałam, że w przepisach na różne sosy Dukan używa tych ogórków (np trzech)więc myśle że jak się w niewielkich ilościach je to można je traktować podobnie jak cebulę, szalotki i szczypiorek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie "stare wyjadaczki", oraz nowe nabytki :-( Ostatnio pokazałam się jakoś we wrześniu/paxdzierniku będąc na utrwalaniu by poinformować że będę miała dzidzię i odstawiłam dietkę na bok, wszak dzidzia jest najważniejsza. Zbliża mi się termin porodu i uznałam, że czas przypomnieć sobie zasady i po urodzeniu znowu wziąć się za siebie :grin: Teraz ważę 70kg, a chcę znowu zejść do przezgrabnej 50 :-D Nie powinno być to zbyt trudne, bo 2 miesiące temu dowiedziałam sie że mam cukrzycę ciążową więc i tak jest na dietce, na dodatek nieco podobnej do protalowej :) 

Przy okazji, życzę Wam osiagnięcia zaplanowanych i wymarzonych wag. Na sobie przekonałam się że się da :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.