Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich :shock:

przetrwalam to 14 godzin, ale dzisiaj leciala mi krew z nosa ;-) ogolnie u mnie bez wiekszych zmian wagowych, ale chcialam Was zapytac, co sadzicie o slubach na tropikalnych wyspach. ostatnio tak jakos sobie pomyslalam ze moze fajnie by bylo poleciec gdzies np. Dominikana i tam na plazy wziasc slub... a pozniej zlozyc przysiege w kosciele i zabrac najblizsza rodzine na obiad, ewentualnie zrobic w domu jakies malutkie przyjecie dla najblizszych. obylo by sie wtedy bez tak wielkich wydatkow z jakimi wiaze sie wesele na 100 osob, no i moze nie klocilabym sie z Marcinem o szczegoly organizacyjne. a koszty to tak mniej wiecej: tygodniowy pobyt all inclusive w 4* hotelu, ceremonia na plazy, fryzjer, kosmetyczka, romantyczna kolacja przy swiecach, fotograf i kamerzysta, tort i szampan to okolo 3-4 tysiace funtow. wesele w polsce to okolo 2 razy tyle (tak mi sie wydaje). a przy okazji mielibysmy podroz poslubna w cenie... tylko wiem ze wesele to niezapomniana chwila, pozostaje tylko pytanie, czy chce wziasc slub na pokaz i dla innych bo rodzina tego oczekuje czy dla siebie i zrobic to po swojemu. nawet jesli mialabym zrezygnowac z prezentow i calonocnej imprezy. nie wiem co robic. najlepiej byloby wziasc slub na plazy a potem weselicho w polsce, ale tak sie nie da....

no rozpisalam sie i do tego nie na temat. ale sama nie wiem co myslec i co by bylo lepsze. jak wy uwazacie?

0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Kobialeczki!!

wpadlam tylko powiedziec czesc:)no i,ze zyje....ledwo!!

koczowalismy na lotnisku 16h!!!!!!!odwolali nam lot ale kazali czekac,potem przebukowali i 3 krotnie zmieniali godzine odlotu.....po 3 zmianie poplakalam sie i zgrzeszylam...zjadlam wielkie lody,duuzo czekolady i chipsy......i jakos mi sie lepiej zrobilo;powinyscie na mnie pokrzyczec i dac w dupsko ale niech tylko ktoras sprobuje to ja ja wysle na lotnisko na 16h;oszalec mozna!!!

ale dzis juz scisle bialka;na bank bedzie zastoj i moge narazie zapomniej o 3 fazie ale nie zaluje:)

wrazenia z wycieczki pozniej:)ale bylo super!!!!!!!!!

buzki:*

WYBACZONE!!!

;-) witamy spowrotem!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iriss ja tam krzyczeć nie będę -> ważne że Ci się lepiej na serduchu zrobiło po tych lodach :shock: Teraz tylko konsekwentnie białeczka i już.

I26 super zdjęcie, jakie szczuplutkie nóżki masz :)

Eire z tym słoneczkiem to nie wiem, tutaj cos je wyraźnie wystraszyło bo już dawno uciekło ;-)

Marzeniu mam nadzieje że sytusacja z wodą u rodziców wróci szybko do normy, trzymam kciuki

Olinko pisanie op grejpfrucie na tym forum to normalnie psychiczne znecanie się na II fazowiczkami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iriss ja tam krzyczeć nie będę -> ważne że Ci się lepiej na serduchu zrobiło po tych lodach :) Teraz tylko konsekwentnie białeczka i już.

........

Olinko pisanie op grejpfrucie na tym forum to normalnie psychiczne znecanie się na II fazowiczkami :)

Aha a o lodach można?? ;-) :shock: :)

Ja też byłam kiedyś na 2 fazie :)

co nas nie zabije to wzmocni!! Buźka Misza!!

Anulllka pamietamy i witamy, gratuluje!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iriss po wojażach, pal sześć te lody......- a co tam raz sie żyje i na ukojenie nerwów lody sie należały.... ;-)

Napisz lepiej jak było w Amsterdamie, udany pobyt, jakie wrażenia.... ???

Witamy !No pewnie że ciebie pamiętamy Anuuuulllllllko, cieszymy sie że utrwalanie przebiega u ciebie z pozytywnym skutkiem... Trzymaj tak dalej !!! :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dagmara tak uczynię :)

Margarete witaj moj sucz (airedale terrier) też nie lubi po mokrym łazic, zwylke jak np. rano wychodzi na dwór i jest mokro to albo wogóle nie chce wyjść albo idzie tak jakby ta woda ją parzyła :) Dobry pomysł z tymi pomiarami dzisiaj się zmierze cała.

iriss1 no okoliczności były wybitnie na lody w końcu to też białko :)

magdzik jeśli mogę sie wypowiedzieć to ja swój slub zrobiłam tak jak chciałam i tam gdzie chciałam - ja nie jestem zwolenniczką wesel i ślubów kościelnych i w nosie miałam co inni o tym myślą.

Ale taki ślub na Dominikanie - brzmi super bo marzy mi sie wycieczka tam. Ale chcecie tam ściągnąc całą rodzinkę czy tylko Wy sami tam ;-)

Misza ehhh a już miałam nadzieje, że idzie w naszym kierunku ponoć w czwartek ma być ciepło...zobaczymy...

Anuuuulllllllk gratulację widziałam Twój suwaczek 26 kg zrzuciłaś na samej diecie czy coś jeszcze :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ;-) :shock: :)

Trochę mnie nie było, ale już za mną większość uroczystości komunijnych, został tylko biały tydzień :)

Dopiero wczoraj odczułam jak jestem zmęczona, bo po niedzielnej komunii młodszego syna w poniedziałek o 6.30 rano starszy pojechał na zieloną szkołę. Nawet zajęcia fitness odwołałam, bo już nie byłam w stanie się tam zawlec. Oczywiście na wagę nie wchodzę, bo nie byłam do końca bezgrzeszna, chociaż niektóre moje potrawy protalowe znalazły uznanie wśród gości :)

Zaraz wstawię Wam zdjęcia: w sukience kupionej specjalnie na komunię i trochę wcześniejsze zdjęcie. Niestety nie mam zdjęć do porównania, mam nadzieję, ze porównanie zrobię gdy schudnę tyle ile będę chciała. Zawsze można porównać te zdjęcia ze zdjęcie z NK, bo tam mam 14kg więcej(niestety nie ma sprzed diety).

post-14505-1274191949_thumb.jpg

post-14505-1274192071_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczka gratulacje zdanego egzaminu wewnętrznego no i powodzenia na państwowym - ja zdawałam 2 lata temu i nie taki diabeł straszny ale trzeba podejść na luzie.

Śliweczko życzę dużo szczęścia z prawem jazdy, z doświadczenia wiem że to jednak podstawa, oczywiście poza spokojem. Ja niesamowicie to przeżywałam, dwa dni przed każdym egzaminem miałąm już problemy ze snem, biegunkę, masakra. Ale w końcu mi sie udało, już swobodnie jeżdże i wiem że nie taki diabeł straszny ;-) trzymam kciuki!

Sliweczko gratulacje, ja tez MUSZE sie wziac za prawko, tylko po ang...:/juz kiedys probowalam i bylo dla mnie za trudno...

Śliweczko i Basiu68 ja zadawałam egzamin 2 razy ten pierwszy masakra mega spięta, wogóle czułam się nie na miejscu tam i efektem był głupi błąd nie długo po wyjeździe z placu, 2 raz to już była bajka poszłam na totalnym luzie bo już wiedziałam jak to wygladą no i kupiłam wcześniej 5 godzin u innego instruktora i ten pomogl mi uwierzyc w siebie.

Śliweczko trzymam kciuki - włąśnie doczytałam że chwilowo można kciuki puścić.. :shock: Gratulacje w takim razie. .Już niebawem będziesz śmigać po ulicach aż kurzyć się będzie :)

Śliweczko gratuluję zdanego egzaminu

Basiu68 Śliweczko - gratuluje wewnętrznych sukcesów egzaminowych i życzę powodzenia na państwowych, będzie dobrze... a jakby cos poszło nie tak to zawsze można powtórzyć, tylu ludzi zdaje za 5 albo nawet 8 razem, czego oczywiście wam nie życzę.... :) Grunt to opanować :) nerwy, a wszystko pójdzie dobrze.... :)

Dziękuję Wam wszystkim bardzo :*:*:*

Będę Was prosić o kciuki w poniedziałek o godz.9.00,będę zdawała egzamin teoretyczny państwowy...

Wróciłam z kolejnej jazdy i musze ogarnąć domek.

Pozdrawiam Was gorąco (mimo jesieni za oknem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz wstawię Wam zdjęcia: w sukience kupionej specjalnie na komunię i trochę wcześniejsze zdjęcie. Niestety nie mam zdjęć do porównania, mam nadzieję, ze porównanie zrobię gdy schudnę tyle ile będę chciała. Zawsze można porównać te zdjęcia ze zdjęcie z NK, bo tam mam 14kg więcej(niestety nie ma sprzed diety).

No,no,no...Bożenko! Super teraz wyglądasz!!! Widziałam zdjęcie na NK,jest różnica!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz spróbuję nadrobić trochę zaległości ;-)

Śliweczko bardzo Ci gratuluję, widzę, że prawko masz prawie w kieszeni :shock:

Basiu Tobie też gratuluję zdanego egzaminu :)

Maragretko, ja już po wszystkim(prawie), trafiliśmy na najgorszą pogodę z możliwych, ale mój syn tak to przeżywał, że nieważna była pogoda, ale jednak przeżycia duchowe. Całe szczęście kościół mamy dosyć duży, a "komunistów" było niewielu więc nikomu sie na głowę nie lało. Tylko był problem ze zdjęciami, bo w ogóle nie zrobiliśmy grupowych. Przy komunii starszego syna ustawilismy sie pod kosciolem i pstryknelismy sobie piekne fotki a teraz tylko uciekalismy przed ulewa :)

Witam Nowe Protalinki i zycze wielu sukcesow z waga i na forum. Powodzenia :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już się dorwałam do zdjęć to wysyłam Wam obiecane zdjęcie swojej kotki-Iskierki i wczorajszego naszego gościa w ogródku(a ja mieszkam tylko 6km od centrum, więc to wydaje mi się niesamowite) ;-) Śliweczko bardzo Ci dziękuję :shock:

post-14505-1274193224_thumb.jpg

post-14505-1274193334_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.