Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Powitać.... w końcu bo jak rano się zalogowałam tak pózniej nici z łączenia z serwerem chyba przez tę nieszczęsną pogodę,Oooo!!! Ale jestem :shock:

No BOŻENKO ho,ho,ho.....ślicznie :) a co do pogody zgadzam się w 100% było kiepsko (Ja równiez miałam komunię z tym,że u bratanka)

IRRYS o matko 16h na lotnisku??? Wcale Ci się nie dziwię iż cierpliwości braknie......... z tym,że teraz to cierpliwośći życzę do dalszych spadków ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Jakoś od czasu świąt nie mogę się zebrać żeby regularnie wchodzić na forum i czytać, nie wiem co się ze mną dzieje.

Witam nowe koleżanki NUITT i EIRE - powodzenia w dietkowaniu.

Bożenko ładna kobietka z Ciebie (naszej klasy jakoś nie odwiedzam)

Waga stoi, ale nic dziwnego, dopadła mnie @ także nawet biaeczka (od dzisiaj) pewnie nic nie zdziałają, to przedostatnie 5dni białek i potem 3 faza. Strach coraz większy im koniec maja bliżej. Bardzo boję się żeby nie zaszaleć za mocno, nie chcę być grubasem. To znaczy jestem nim cały czas, ale teraz chydszym. Wiem jednak że moje komórki tłuszczowe tylko czekają jak bomba zegarowa żeby się napełnić. Czytałm już 2 razy o 3 fazie, ale to mnie wcale nie uspokaja.

Pozdrawiam

Ja też tęsknię za ciepełkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bożenko - super fotki, fajnie wyglądasz i Śliweczka ma racje że jest widoczna duża róznica w porównaniu do tego zdjęcia na NK. Tam tez jesteś w spódnicy ale jakaś taka bardziej przysadzista, a to oznacza,że dużo schudłaś ale najbardziej schudłaś w nogach i biodrach, czyli generalnie od pasa w dół.... i dobrze, a w ogóle to sukienka w ładnym kolorze, ale i w tych spodniach wyglądasz super ! a jaka talia ! Ja zawsze chciałam mieć takie pięknie, proste włosy... nawet w ostatnia sobotę miałam od godziny 10 do wieczora , bo byłam zrobić farbę i fryzjerka mi wyprostowała, ale potem kosiłam trawę, spociłam się a po spaniu to juz w ogóle koszmar, więc łeb pod kran i znów mam moje loczki... eh....

Co do pogody, to jak ci już pisałam na komunii mojego syna lało niemiłosiernie.... taki traf.... Najważniejsze że impreza sie udała, przeżycie duchowe się liczy a do tego..... nie oszukujmy sie ale dla dziecka to również prezenty... :shock: Jesli jeszcze i przyjecie w domu wypaliło a ty to wszystko ogarnęłaś i przeżyłaś bez strat to jet OK ! :)

Co do kociaka - to fajny burasek a jeże do mnie do ogrodu tez zaglądają, ale głównie latem.

Sagus - nie stresuj sie kochana ta III fazą , bo nam z tego strachu i stresu jeszcze całkiem zmizerniejesz i wychudniesz ( ;-) .......żart...). A grubasami nioe przestaniemy byc nigdy - to znaczy mentalnie, zawsze w nas to juz bedzie siedzieć, nawet jak fizycznie bedziemy laski. Na pewno dasz rade, ty masz w sobie przecież tyle konsekwencji i samozaparcia, co juz udowodniłaś... bedzie OK !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewuszki,

Wpadłam trochę wam ponarzekać bo już z tą moją waga wytrzymać nie mogę...przez kilka dni była taka jak na suwaczku i już się cieszyłam, że może wreszcie cos ruszy a tu dzisiaj znowu trochę więcej ;-) nie wiem juz całkiem co o tym myśleć...jeszcze jak tak patrzę na siebie to stwierdziłam że jak będę ważyć 58kg to i tak nie będzie jeszcze dobrze i chciałabym schudnąc do 55kg ale jak tak dalej pójdzie to nie dobije nawet do 60kg. Jeszcze gdyby nie te moje okropne nogi to może jakoś bym to wszystko przeżyła ale one są tak wielkie, że szok...Chciałabym w lecie wskoczyć nad jeziorem w fajne bikini bez obciachu i żeby mi sie ta galareta na udach nie trzęsła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zielonooka

Hej dziewuszki, jestem tu pierwszy raz jakoś tak mnie paluszki zaprowadziły ;-)

Właśnie czytam o diecie Dunkana.. :shock:

Nie wiem...można ją stosować bez konsultacji z lekarzem, bez jakiś witaminek...

To działa w ogóle...

Bardzo chcę schudnąć i szukam inspiracji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zielonooka

Ho ho ho! Właśnie przejrzałam co nieco...

Jutro zakupię, niestety próbowałam połączyć diety z wysiłkiem fizycznym i nic! :shock: Nie wiem, chyba mam to po mamusi, że nie chce spaść...a chcę się czuć lepiej ze samą sobą w końcu! Do usłyszenia jeszcze się tu pojawię ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko a jak Ci wogóle idą jazdy? jak się czujesz za kółkiem?

Eire,jazda idzie mi dobrze.Nie mam większych problemów,nawet ronda których się strasznie bałam idą mi świetnie :) Parkowanie i jazda po łuku też dobrze,ale obawiam się że nerwy na egzaminie mnie zjedzą...Bo ja nerwusek jestem ;-)

Hej dziewuszki, jestem tu pierwszy raz jakoś tak mnie paluszki zaprowadziły :shock:

Właśnie czytam o diecie Dunkana.. :)

Nie wiem...można ją stosować bez konsultacji z lekarzem, bez jakiś witaminek...

To działa w ogóle...

Bardzo chcę schudnąć i szukam inspiracji :)

Witaj Zielonooka.Można naszą wspaniałą dietę stosować bez konsultacji z lekarzem.Co jakiś czas dobrze jest zrobić sobie badania (szczególnie wątrobowe i nerkowe),ale jeśli bedziesz dużo piła to raczej nic Ci nie grozi :) Ja jestem na diecie rok i 5 miesięcy i wyniki badań mam lepsze niż przed dietą.Więc nie ma się co zastanawiać tylko zaczynać dietę :) A witaminki można brać,napewno nie zaszkodzą.Spójrz na mój suwaczek...To naprawdę działa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zielonooka

Oglądam suwaczki i podziwiam, podziwiam! :) W ogóle kochane to widzę, że ten wątek już trochę trwa :shock: troszku będę miała do poczytania gdybym chciała zacząć od początku ;-) Nie chcę zrzucić wiele, będzi kilka kilo ale żesz cholibka jakoś nic nie skutkowało do tej pory. Może to wstyd...ale wiecie, że o tej diecie dowiedziałam się... dzisiaj :) Widzę po forum, że ona faktycznie działa, to jest to czego szukałam! Zaczynam wkrótce! Pozdrawiam all! :) I do przeczytania wkrótce! :)

Nie ogarniam tego forum jeszcze do końca...trochę ciężko mi sie połapać :) Ale milutko tu bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam suwaczki i podziwiam, podziwiam! :D W ogóle kochane to widzę, że ten wątek już trochę trwa :shock: troszku będę miała do poczytania gdybym chciała zacząć od początku ;-) Nie chcę zrzucić wiele, będzi kilka kilo ale żesz cholibka jakoś nic nie skutkowało do tej pory. Może to wstyd...ale wiecie, że o tej diecie dowiedziałam się... dzisiaj :roll: Widzę po forum, że ona faktycznie działa, to jest to czego szukałam! Zaczynam wkrótce! Pozdrawiam all! :) I do przeczytania wkrótce! :)

Nie ogarniam tego forum jeszcze do końca...trochę ciężko mi sie połapać :grin: Ale milutko tu bardzo :)

Haha, jakbys chciała wszystko nadrabiać to zarezerwuj sobie jakiś tydzień :D ja czasem jak jeden dzień nie wejdę to później mam problemy z nadrobieniem :) A co do zdrowia to Śliweczka i reszta są żywymi dowodami że dieta nie jest szkodliwa, a przy tym wszystkim nie należy zapominać o tym, jaka to ulga dla organizmu pod wszystkimi względami jak pozbywa się zbędnych kilogramów: stawy, serce, wszystko się lepiej czuje. Więc kupuj książkę albo pożyczaj od kogoś i do dzieła :) ja dzisiaj byłam miło zaskoczona bo widziałam w autobusie właśnie że jakaś Pani czytała, to niesamowite jak wieść o tej diecie się szybko rozprzestrzenia.

Apropo to dzisiaj ustaliłam sobie nowy cel, zainspirowana Waszymi komentarzami że jak ćwiczę to nawet jak na wadze nie spada jakoś szybko to wygląda się lepiej uznałam że dla mnie optymalny wygląd to będzie jak będę miała rozmiar 38 spodni i brzuszek na tyle ładny, że nie będę się bała go pokazać w kostiumie :) bo u mnie takie ścisłe dążenie do jakiejś wagi jest trochę na oślep, nie mam pojęcia jak będę wyglądała bo nigdy tyle nie ważyłam przy obecnym wzroście. A teraz spodnie mam 40, myślę że 36 nie ma co marzyć ze względu na moją budowę (mocno kobiecą), zresztą mam wrażenie że to 40 to już luźne praktycznie, bardziej się namęczę z brzuchem. Chociaż może się też okazać że za 7 kilo nadal nie będę zadowolona z brzucha... no nic, pożyjemy, zobaczymy, trzymam się twardo :)

Iriss współczuję strasznie, twoje grzeszki w pełni zrozumiałe, nie martw się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich przyjaciół wagi łazienkowej !!!

Szczerze , dostałam książkę " nie mogę schudnąć " Dr. Dunkana w zeszłym roku na urodziny od rodziców , plus książka z przepisami - no co za prezent , byłam zła -delikatnie mówiąc !!! Sugestia???

Mam 174 cm. i 71kg. No nie , miałam bo po roku zmusiłam się do przeczytania książki i zaczęłam . Dzisiaj jest 8 dzień 1 fazy i 6 kg. mniej . No jeszcze tak z 7 i mogę iść na wesele rodzinne w czerwcu , ale jak ja to zrobię ? Boję się przejścia na warzywa bo "stanę " i chyba się załamię .Wcale nie chce mi się jesć a o słodyczach po raz pierwszy od urodzenia nie myślę .

Musiałam to napisać , bo teraz będzie mi głupio przed Wami że jak się poddam .

Działamy dalej !!! ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zielonoooka witaj ja też tu nowa tzn. od wczroaj i od wczoraj na diecie. Polecam przeczytanie książki, ja wcześniej miałam wrażenie, że odżywiam się bez tłuszczu więc szokiem dla mnie było to jak wiele złego robi oliwa z oliwek ;-) Myślę, że ta dieta przede wszystkim nie promuje głodzenia się tak jak inne i dla tego do mnie przemawia najbardziej :shock:

dagmara ja dzisiaj spotkałam się z moją przyjaciółką i okazało się, że u niej w pracy kilka dziewczyn też jest na tej diecie, mi ją poleciła też koleżanka a ja pchnęłam ja dalej do mojej siostry

guga witaj no i życzę powodzenia i wytrwałości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.