Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

witam w środku tygodnia !!

Dziękuję Maleństwo :shock:

Jestem z wami, czytam, nie zawsze mam o czym pisać, bo jem już troszke inaczej niż Wy i nie chcę sie rozpisywać o tym, bo to może drażnić. Zresztą sama zobaczysz w III fazie jak to jest.

Już nie ma reżimu 5/5 i życie toczy się od czwartku do czwartku :)

Nota bene jutro już kolejny :)

Saga nie smuć się, przypuszczam że spory wpływ na samopoczucie ma pogoda...rano jest koszmar, szaro i buro. Musimy to przetrwać. Powinno być dobrze, nie może wiecznie padać.

Maleństwo kazdego dopadają przestoje, niestety, ja też go miałam.

Potem rusza i znow mechanizm sie rozkręca :)

Brakuje tu starych Protalek ;-) dziewczyny gdzie się podziałyście??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczynki od rana..., u mnie też za oknem szaro buro pochmurnie.

Tylko żeby nie padało , bo chce z moją malutką wyjść na spacerek i odebrać synka z przedszkola. Mnie spacer dobrze zrobi

( odrobina ruchu- z domu do miasta i przedszkola i z powrotem to zrobię jakieś 8km), a malutka też się dotleni :shock:

Pozdrawiam i życzę miłego dnia

A @ nadal niema ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam suwaczki i podziwiam, podziwiam! :) W ogóle kochane to widzę, że ten wątek już trochę trwa :shock: troszku będę miała do poczytania gdybym chciała zacząć od początku ;-) Nie chcę zrzucić wiele, będzi kilka kilo ale żesz cholibka jakoś nic nie skutkowało do tej pory. Może to wstyd...ale wiecie, że o tej diecie dowiedziałam się... dzisiaj :) Widzę po forum, że ona faktycznie działa, to jest to czego szukałam! Zaczynam wkrótce! Pozdrawiam all! :) I do przeczytania wkrótce! :)

Nie ogarniam tego forum jeszcze do końca...trochę ciężko mi sie połapać :) Ale milutko tu bardzo :)

Witam wszystkich serdecznie.

Kochana ja dołączyłam do forum jak był zapisanych ok600 stron i jakoś nie miałam tyle zaparcia żeby czytać wszystko od początku. Ale ja też jestem przykładem że dieta dziala. Stosuję ją od sierpnia 2009 i najważniejsze jest że nigdy nie jestem głodna, jem nawet tuż przed spaniem. Dziewczyny wymyślają świetne przepisy, aby nie było monotonnie. Samopoczucie jest teraz rewelacyjne, warto, naprawdę. Trzeba jednak zacząć od przeczytania książki bo tam znajdziesz zasady jak postępować, my dajemy wsparcie.

Moja siostra ostatnio szukała innej diety i każda ogranicza liczbę posiłów lub ich wielkość - a ta dieta nie matakich granic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie rano :)

Gdy Marudka wyjechała nie jest trudno być pierwszym na forum :)

Bardzo dziękuję za wszystkie wczorajsze komplementy :)

Witam Zielonooką i Gugę życzę Wam wielu sukcesów z dietą :)

Iriss biedactwo, ale miałaś przeprawy na lotnisku, ale dobrze, że Cię już wypuścili, mam nadzieje, że odpoczęłaś i dasz znak życia na forum :)

Saguś, taki smutek bije z Twoich postów. Chciałabym, żebyś znalazła pracę, bo to chyba jest największy problemi powód Twoich smuteczków. IIIFazą się nie martw, bo dla Ciebie to będzie na pewno prosta sprawa :)

Gosik zdarzały się nam przesunięcia z @, nie martw się :)

Życzę wszystkim miłego dnia i wreszcie słońca :) ;-) :grin:

Masz rację Bożenko, aż nie chce mi się o tym pisać, czy ja jestem taka beznadziejna czy aż tak dużo ludzi szuka pracy, że cieżo się przebić :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam w środku tygodnia !!

Dziękuję Maleństwo :shock:

Jestem z wami, czytam, nie zawsze mam o czym pisać, bo jem już troszke inaczej niż Wy i nie chcę sie rozpisywać o tym, bo to może drażnić. Zresztą sama zobaczysz w III fazie jak to jest.

Już nie ma reżimu 5/5 i życie toczy się od czwartku do czwartku :)

Nota bene jutro już kolejny :)

Saga nie smuć się, przypuszczam że spory wpływ na samopoczucie ma pogoda...rano jest koszmar, szaro i buro. Musimy to przetrwać. Powinno być dobrze, nie może wiecznie padać.

Maleństwo kazdego dopadają przestoje, niestety, ja też go miałam.

Potem rusza i znow mechanizm sie rozkręca :)

Brakuje tu starych Protalek ;-) dziewczyny gdzie się podziałyście??

Jak nie chcesz pisać na forum to napisz mi na priv - co jadasz np w ciagu 1 dnia bo nie wiem od czego moge zacząć, jabłko to pewnie zjem z ogryzkiem ale inne rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie laseczki.Mój synuś ma dziś urodzinki(6 lat),jak ten czas szybko płynie.

Moja waga dziś znowu łaskawa pokazała 0,5 kg mniej a dziś dopiero 3 dzień białeczek.także humorek dziś dopisuje.

Gosilku dzięki za tak miłe słowa-zaraz się człowiekowi milej robi.Ale ty to już lepiej idź na 3 faze bo nam kochana znikniesz(rozm 34 szok)-no chyba że na mnie chcesz poczekać.

ja dziś brzuszki zaczęłam robić bo fakt nogi mam szczupłe ale brzucha bez ćwiczeń się nie pozbęde.Gdyby tylko nie moje lenistwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Marudka tam pewno opala sie w Egipcie i wyciera z potu od upałów a u nas... strach mysleć... jak piekna "wiosna"

Leje i leje u nas dzis znów od rana....

Olinko - jestem, jestem, co prawda mniej sie ostatnio udzielam ale mam trochę pracy w pracy a poza tym nie bardzo mogę dyskutować z dziewczynami na temat wesel i ślubów planowanych przez nie bo ja... juz w wieku mało weselno-ślubnym, chyba ze za niedługo mój syn by mnie czymś zaskoczył, chociaz odgraża sie, ze jeszcze, jeszcze długo zamierza byc w kawalerskim stanie, ale w tym roku jesienią kończy 24 lata więc może.....

Twoja III fazajak widzę przebiega sprawnie i bez niespodzianek, a więc jest prawda ,to co Dukan pisze w książce, że waga nie rosnie mimo wprowadzania innych potraw niż w II fazie.

Moja waga ani drgnie, stanęła i co najwyżej wahnie sie w górę a potem znów wraca do suwaczkowej, ale w dól ani o ciut........ ;-)

I26 - ty jak nasza Saga, jestes lux-torpeda nr 2, tez masz jak i ona szlone tempo :shock: Gratuluje spadku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;-)

Witam z rana wszystkie doświadczone i nowe forumowiczki.

Ta dieta działa, widać to po naszych suwaczkach :) . Jeszcze 5 dni i bedzie dwa miesiące jak jestem na diecie. Nowym protalkom życzę spadków.

Nie piszę ostatnio, wesele brata w ten weekend juuuuupi, ale pracy jest sporo. Nasza rodzina jest duża, moja mama miała 7 rodzeństwa, a tata 3 i w rezultacie uzbierało się z tego prawie 200 osób. Koszty wiadomo nie będą małe, ale u nas jest taka tradycja... my się bawiliśmy u innych teraz moim rodzicom przyszła rola gospodarzy wesela.

Zastanawiam się czy na weselu nie przyjąć systemu Miszy, bez diety a potem białka. W sumie mam warzywka i mogłabym jeść tylko mięso i sałatki, ale to w końcu wesele brata... wyjdzie w praniu. Pewnie zgrzeszę...ale nie bede miała wyrzutów sumienia :shock: .

Gosik ja też długo czekałam na @. Jak się pytałam znajomych co zrobić żeby przyszła, to złośliwce poradziły zrobić test... a tak na poważnie to nic tylko się upić /lampka wina czy browarek/, żeby rozluźnić mięśnie, ew. nospa. Ja miałam takie objawy jak bym miała dostać, ale nie mogłam. Rozdrażniona, obolały biust ... zażyłam dwa razy nospe i ruszyło.

Saga powodzenia w szukaniu pracy.

Miłego dzionka =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć i Czołem :)

Jej.. słonko gdzieś tam chyba walczy z chmurami, żeby się przebić, ale jak na razie przegrywa nadal :shock: Mogłaby ta pogoda już się polepszyć..

Dziś maleńki, bo maleńki ale zawsze sąsiadeczek - 61.3kg. Mam nadzieję, że w niedziele to pogoda będzie ok, bo ta Komunia to pod namiotem ma być.. Dobrze, że w razie co wczoraj tez kupiłam i elegancie spodnie, bo jak będzie zimno to kolejny problem by był...

Wiecie co.. znalazłam w szafie jakies stare, dziurawe spodnie.. Jak je ubrałam, to nie mogłam się ze śmiechu uspokoić.. zastanawiałam się czy to na pewno moje, a nie Karola.. :)

Gratuluję spadku.... ja też muszę odstawić te mleko w proszku i zamienić je na większą ilość napoju ( zielonej herbaty) może wtedy zauważę jakiś spadek, bo jak na razie to ja się nie wyrobię do 25.05. z osiągnięciem wagi ... ;-)

Odstaw, odstaw :) Ja max 2-3 łyżeczki dziennie wcinam teraz i jest lepiej na wadze.. A wczoraj to jestem z siebie dumna, bo zjadłam 1 łyżeczkę mleka w proszku :grin:

Ale pisałam już, ze dbam, żeby zawsze mieć jakiś protalowy słodycz pod ręką.. wtedy aż tak nie ciągnie..

Gosik a bierzesz tabletki teraz?? Ja np zaczęłam dostawać @ zaraz kolejnego dnia po odstawieniu tabletek.. W sensie. ostatnia tabletkę z opakowania biorę w soboty, a od niedzieli mam już gwarantowany okres... A przed dieta dostawałam tak wtorek-środa dopiero.. no i fakt, że delikatniej to wszystko przechodze ;>

Ale chyba dziewczyny o spóźniających się @ tez pisałay nieraz..

MMambo - 230 osób?? Taka ilośc to aż mnei przeraża :roll: Nieźle..

Sezon imprez historycznych się zaczyna (oby tylko przestało padać :) ), dziękować tylko że w średniowieczu jadano duuuużo mięsa :)

Nuitt a co za imprezki historyczne?? Ja kiedyś u nas w bractwie rycerskim pląsałam ;>

Malenstwo onijakąś ściemę w tych sklepach ostatni robią.. bo skoro ja mam niby 34 to sie zastanawiam jaki rozmiar tam miałaby moje koleżanki ważące ok 50kg !!! Czyli jescze ponad 10 mniej ode mnie !!! I uwierz mi Malenstwo.. jescze mi sporo brakuje w dupce i udkach i łydeczkach to upragnionego wyglądu... Ale przesadzać nei będę.. Hehe wczoraj jk te zakupy robiliśmy to Karol tylko się pytał i upewniał czy pio dietce toja bedę wagi pilnować.. Bo owszem obiecał, że garderobe zmienimy jak schudnę, ale nie chciałby raczej wymieniać jej znowu na większą :) Ale nie.. jak człowiek tyle wytrzymał, to na pewno będe się teraz pilnować.. z reszta o czym tu mowa jescze 5 m-cy 3 fazy będzie... No i ścisłe białeczka po imprezowym tygodniu (znaczy się dwóch weekendach..)

Haha apropop zakupów.. zawsze miałam problem, bo koszule to musiałam kupowac L albo nawet XL (ze względu na te moje cycki ) i nie ra zbył problem bo nei było.. spodnie tak samo - minimum 40- 42.. nie wspomnę, ze szlak mnei trafiał jak w sklepach akurat nie było rozmiarów... co się często zdarzało, a teraz?? teraz z rozpędu bioore np 38, a Karol się patrzy i mówi - iź po mniejsz, ebo to jak worek wygląda.. ale to też od sklepu zależy... W croop-ie np jak koszulki kupowałam to wszystko były M (czyli 38..) i bądź tu człowieku mądry....

Apropo wesel, Komuni itp... To ja tak jak Misza nie zamierzam się teraz tym przejmwoać... Przeciez ani naKomunię wrestauracji, ani an wesele nei pójdę z własnym zarciem!! Po prostu nei bede sie opychac nie wiadomo jak i wmiare możłiwości.. jesć tylko dozwolone rzeczy, ale nie popadajmy w skrajność.. Potem się zrobi i po Komunii i po weselu ścisłe białeczka, apotem zobaczymy jak wagowo będzie.. jesli ok, to 3 faza, jeśli nie to jescze do końca czerwca się z 2 pomeczę..

Olinko niebawem i my do Ciebie dotrzeby to będziem ysie wymieniac poglądami na 3 fazę, a ze Ty już prawie że "stary wyjadacz" to będziesz mogła nas douczać też :):):)

Moja siostra ostatnio szukała innej diety i każda ogranicza liczbę posiłów lub ich wielkość - a ta dieta nie matakich granic.

Jej ja gdybym miała zwracac uwagę na wszystko co jem, ile jem, o ktorej jem, to pewnie po tygodniu bym z takiej zrezygnowala.. już niie wpsomnę o licznieu kalorii... Dobrze, że ten Dukan przyszedł nam z odsieczą :D

witajcie laseczki.Mój synuś ma dziś urodzinki(6 lat),jak ten czas szybko płynie.

Moja waga dziś znowu łaskawa pokazała 0,5 kg mniej a dziś dopiero 3 dzień białeczek.także humorek dziś dopisuje.

Gosilku dzięki za tak miłe słowa-zaraz się człowiekowi milej robi.Ale ty to już lepiej idź na 3 faze bo nam kochana znikniesz(rozm 34 szok)-no chyba że na mnie chcesz poczekać.

ja dziś brzuszki zaczęłam robić bo fakt nogi mam szczupłe ale brzucha bez ćwiczeń się nie pozbęde.Gdyby tylko nie moje lenistwo.

Po 1 - wszystkiego NAJ dla synusia.. po 2 - rozmiar, a wygląd to dwie różne sprawy - jużp isalam powyżej..

po 3 - tak sie zastanawiam, od czego to może zależeć z jakich partii chudniemy... I26 Ty nózki masz super - a na brzuch narzekasz.. Ja np górę (poza ujędrnienie piersi :D ) to już bym zostawiła jak jest, ale z to od pasa w dól... oj chyba z kolejna 10 by się przydała jeszcze.. Jest tu w ogole ktos kto symetrycznie ładnie schudł w całości ? i nei narzeka na żadne konkretne partie ciała?? Zastanawiające..

Dobra dziewczynki .. znowu sie rozpisałam :)

Ale czas goni - trochę roboty mam dziś.. i pracy z pracy i prac domowych... Ehh a nei chce mi się jak diabli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Dziewczynki!!

melduje sie tylko i zaraz zmykam...spalam 11h i musze sie troche obrobic przed praca a ciagle czuje sie jak po muffunce(hehe) obiecuje dluga relacje z pobuty w Amsterdami ale jak bede mialam dluzsza chwilke na pisanie i fotki tez jakies wrzuce:)

powiem Wam,ze po jedym dniu takiego obzarstwa czuje roznice na swoim ciele;a naprawde zjadlam bardzo duzo..bylo tez i troche protalowe(dopoki przez bramki nie przeszlismy to byl sklep i zapychalam sie pysznymi serkami campiny i czyms jak budyn karmelowy ale potem juz na bezclowym nie bylo nic protalowego w sklepach dlatego poleglam z tymi lodami i czekolada)i jakbym tak napisala wszysko co wchlonelam nie wybaczylybyscie mi:)ale mam nadzieje,ze teraz na bialkach wroci do normy i potem jeszcze cos spadnie;wogole to nogi(uda)mam jakby wieksze;wczoraj ledwo w spodnie weszlam:(;-):(:shock::(no ale zwalam to na wyslilek bo jednak dwa dni lazilismy prawie bez przerwy

Bozenko wygladasz pieknie!!!!!i sukienka super;moj kolor i kroj:)tylko ja bym nie zalozyla takiej krotkiej niestety:(

milego dnia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na brzuszek narzekam ale ja po dwóch ciążach jestem,więc skóra na brzuchu straciła już swą jędrność.No i wadomo że beż ćwiczeń się piękny nie zrobi.a tak mam nadzieje dojechać do tych 60 a potem to i może do 58.

Cześć i Czołem :)

Jej.. słonko gdzieś tam chyba walczy z chmurami, żeby się przebić, ale jak na razie przegrywa nadal ;-) Mogłaby ta pogoda już się polepszyć..

Dziś maleńki, bo maleńki ale zawsze sąsiadeczek - 61.3kg. Mam nadzieję, że w niedziele to pogoda będzie ok, bo ta Komunia to pod namiotem ma być.. Dobrze, że w razie co wczoraj tez kupiłam i elegancie spodnie, bo jak będzie zimno to kolejny problem by był...

Wiecie co.. znalazłam w szafie jakies stare, dziurawe spodnie.. Jak je ubrałam, to nie mogłam się ze śmiechu uspokoić.. zastanawiałam się czy to na pewno moje, a nie Karola.. :)

Odstaw, odstaw :shock: Ja max 2-3 łyżeczki dziennie wcinam teraz i jest lepiej na wadze.. A wczoraj to jestem z siebie dumna, bo zjadłam 1 łyżeczkę mleka w proszku :)

Ale pisałam już, ze dbam, żeby zawsze mieć jakiś protalowy słodycz pod ręką.. wtedy aż tak nie ciągnie..

Gosik a bierzesz tabletki teraz?? Ja np zaczęłam dostawać @ zaraz kolejnego dnia po odstawieniu tabletek.. W sensie. ostatnia tabletkę z opakowania biorę w soboty, a od niedzieli mam już gwarantowany okres... A przed dieta dostawałam tak wtorek-środa dopiero.. no i fakt, że delikatniej to wszystko przechodze ;>

Ale chyba dziewczyny o spóźniających się @ tez pisałay nieraz..

MMambo - 230 osób?? Taka ilośc to aż mnei przeraża :) Nieźle..

Nuitt a co za imprezki historyczne?? Ja kiedyś u nas w bractwie rycerskim pląsałam ;>

Malenstwo onijakąś ściemę w tych sklepach ostatni robią.. bo skoro ja mam niby 34 to sie zastanawiam jaki rozmiar tam miałaby moje koleżanki ważące ok 50kg !!! Czyli jescze ponad 10 mniej ode mnie !!! I uwierz mi Malenstwo.. jescze mi sporo brakuje w dupce i udkach i łydeczkach to upragnionego wyglądu... Ale przesadzać nei będę.. Hehe wczoraj jk te zakupy robiliśmy to Karol tylko się pytał i upewniał czy pio dietce toja bedę wagi pilnować.. Bo owszem obiecał, że garderobe zmienimy jak schudnę, ale nie chciałby raczej wymieniać jej znowu na większą :) Ale nie.. jak człowiek tyle wytrzymał, to na pewno będe się teraz pilnować.. z reszta o czym tu mowa jescze 5 m-cy 3 fazy będzie... No i ścisłe białeczka po imprezowym tygodniu (znaczy się dwóch weekendach..)

Haha apropop zakupów.. zawsze miałam problem, bo koszule to musiałam kupowac L albo nawet XL (ze względu na te moje cycki ) i nie ra zbył problem bo nei było.. spodnie tak samo - minimum 40- 42.. nie wspomnę, ze szlak mnei trafiał jak w sklepach akurat nie było rozmiarów... co się często zdarzało, a teraz?? teraz z rozpędu bioore np 38, a Karol się patrzy i mówi - iź po mniejsz, ebo to jak worek wygląda.. ale to też od sklepu zależy... W croop-ie np jak koszulki kupowałam to wszystko były M (czyli 38..) i bądź tu człowieku mądry....

Apropo wesel, Komuni itp... To ja tak jak Misza nie zamierzam się teraz tym przejmwoać... Przeciez ani naKomunię wrestauracji, ani an wesele nei pójdę z własnym zarciem!! Po prostu nei bede sie opychac nie wiadomo jak i wmiare możłiwości.. jesć tylko dozwolone rzeczy, ale nie popadajmy w skrajność.. Potem się zrobi i po Komunii i po weselu ścisłe białeczka, apotem zobaczymy jak wagowo będzie.. jesli ok, to 3 faza, jeśli nie to jescze do końca czerwca się z 2 pomeczę..

Olinko niebawem i my do Ciebie dotrzeby to będziem ysie wymieniac poglądami na 3 fazę, a ze Ty już prawie że "stary wyjadacz" to będziesz mogła nas douczać też :) :) :)

Jej ja gdybym miała zwracac uwagę na wszystko co jem, ile jem, o ktorej jem, to pewnie po tygodniu bym z takiej zrezygnowala.. już niie wpsomnę o licznieu kalorii... Dobrze, że ten Dukan przyszedł nam z odsieczą :grin:

Po 1 - wszystkiego NAJ dla synusia.. po 2 - rozmiar, a wygląd to dwie różne sprawy - jużp isalam powyżej..

po 3 - tak sie zastanawiam, od czego to może zależeć z jakich partii chudniemy... I26 Ty nózki masz super - a na brzuch narzekasz.. Ja np górę (poza ujędrnienie piersi :roll: ) to już bym zostawiła jak jest, ale z to od pasa w dól... oj chyba z kolejna 10 by się przydała jeszcze.. Jest tu w ogole ktos kto symetrycznie ładnie schudł w całości ? i nei narzeka na żadne konkretne partie ciała?? Zastanawiające..

Dobra dziewczynki .. znowu sie rozpisałam :D

Ale czas goni - trochę roboty mam dziś.. i pracy z pracy i prac domowych... Ehh a nei chce mi się jak diabli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczyny.

Ja juz wróciłam z domciu. Tak szybko te dni zleciały że szok. Czekam na jakis wyjazd odliczam dni a tu moment i trzeba wracac. W niedzielę przezyłam drugą komunię ale nie było łatwo tort i ciasta. Nie zgreszyłam oprócz tego ze do kawy musiałam dolac sobie 7,5 % mleka bo było tylko takie albo 10% ale samej nie dało rady wypic a dolałąm tylko troche. Na szczęscie komunie mam juz za sobą. Teraz mam 2 dzien białeczek ale waga stoi małpa.

Z tym miesiączkowaniem to u mnie tez zmiany w poniedziałek wzięłam ostatnią tabletke i dzis zauwazyłam ze powoli zaczyna sie @. A wiec coraz szybciej bo ostatnio była w piątek. To mnie martwi. Ale widze ze Gosiulek ma jeszcze szybciej. Mam nadzieje że to nie zmienia działania tabletek. Ja teraz chce isc do pracy a nie drugą dzidzie bawic. ;-)

Humorek teraz kiepski pogoda no i ten brak pracy. Wczoraj byłam złozyc podanie w salonie mercedesa. Dzis kolega tez poradził jechac jeszcze w jedno miejsce wiec jak mezus wroci to jedziemy. No i rozpamietuje czasy jak miałam półroczny staz w zusie zazdroszcze osobom które pracuja w urzedach praca od 7 do 15 weekendy wolne. Wtedy to człowiek wraca z tej pracy i ma wieksza ochote zrobic cos w domu niz teraz. ale dobra moze cos znajde kiedys bo coraz starsza jestem a na emeryture trzeba kiedys zarobic. Nie chce byc na meza utrzymaniu całe zycie chodz jemu to odpowiada :shock:

Juz nie marudze tylko ze W tym naszym kraju zrobi sie studia i i tak nic to nie daje.

Saga widziałam w ogłoszeniach u nas ze poszukuja ksiegowej 7 000 brutto tyle ze tak jak Ty pisałas trzeba znac język obcy.

I 26 pięknie wyglądasz.

Iriss jak Ty zazywasz tabletki anty?. w tej samej porze co otręby. Bo gdzieś wyczytałam ze np. jak rano jesz otreby to zeby takie tabletki zazywać wieczorem. Moze jesz i zazywasz o tej samej porze i dlatego nie miałas miesiączki.

Bożenko wyglądasz super ile masz wzrostu i wagi?

ok zmykam pojade złozyc to cv i pozniej jedziemy z córcia do laryngologa.

Witam nowe dziewczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guga ja miałam już od początku diety (połowa stycznia) 3 wesela i na każdym jadłam i piłam jakbym nie była na diecie. Stwierdziłam że nie ma sensu sie męczyc bo i tak zgrzeszysz, można ewentualnie troche mniej albo trochę więcej. Po weselu 5 dni białeczek i wszystko wraca do normy. Oczywiście nie polecam takiego sposobu ale bądźmy realistami, pójście do kogoś na wesele z własnym jedzeniem i napojami to jak dla mnie duża przesada...

Nie..no aż tak to mi nie odwaliło, żeby na wesele iść z własnym jedzeniem ;-) nie dość, że wzięliby mnie za wariatkę to jeszcze pewnie z rodziny by mnie wykluczyli :shock: Chociaż boję się rzucić na normalne jedzenie bo z tymi moimi przestojami jak jeszcze zaszaleje to może być masakra...

witajcie laseczki.Mój synuś ma dziś urodzinki(6 lat),jak ten czas szybko płynie.

Moja waga dziś znowu łaskawa pokazała 0,5 kg mniej a dziś dopiero 3 dzień białeczek.także humorek dziś dopisuje.

Gosilku dzięki za tak miłe słowa-zaraz się człowiekowi milej robi.Ale ty to już lepiej idź na 3 faze bo nam kochana znikniesz(rozm 34 szok)-no chyba że na mnie chcesz poczekać.

ja dziś brzuszki zaczęłam robić bo fakt nogi mam szczupłe ale brzucha bez ćwiczeń się nie pozbęde.Gdyby tylko nie moje lenistwo.

I26 Ty coś na te nogi ćwiczyłaś bo masz takie ładne zgrabne?? Ja dzisiaj zwariowałam, najpierw rano urządziłam sobie 2,5km marsz, później na 35min na rowerek i jeszcze zamierzam wieczorem poćwiczyć z "Ja chce mieć takie ciało" :) Robiła może któraś z was te ćwiczenia i wiecie może czy działają?? Jak będę miała pewność, że dają efekty to będę się mobilizować i ćwiczyć a jak nie to różnie może być...

MMambo - 230 osób?? Taka ilośc to aż mnei przeraża :) Nieźle..

Też się przeraziłam, chociaż teraz jak się zastanawiam to nie wiem jak to będzie u mnie bo Marcin ma straaasznie dużą rodzinę..On ma 5 rodzeństwa a jego mama 8 i prawie wszyscy mają juz pozakładane swoje rodziny..też nie małe...może być ciekawie ale na razie się tym nie będę przejmować bo póki co nam się nie śpieszy :)

Iriss jak Ty zazywasz tabletki anty?. w tej samej porze co otręby. Bo gdzieś wyczytałam ze np. jak rano jesz otreby to zeby takie tabletki zazywać wieczorem. Moze jesz i zazywasz o tej samej porze i dlatego nie miałas miesiączki.

Bożenko wyglądasz super ile masz wzrostu i wagi?

ok zmykam pojade złozyc to cv i pozniej jedziemy z córcia do laryngologa.

Witam nowe dziewczyny.

O jej, a co mają te otręby do tabletek?? Jakieś to dziwne dla mnie jest ale w sumie ja się nie znam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A..zapomniałam się pochwalić ;-) u mnie mała poprawa na wadzę, tak jakby delikatnie poniżej 61kg było ale z moją ślepotą na tej wskazówkowej wadzę nie do końca widzę..muszę się w końcu zaopatrzyć w porządną wagę :shock: Ale jakby nie patrzyć jest lepiej :) obym tylko nie zapeszyła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.