Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Gosiulek - imprez historycznych jest masa ;-) Można wybierać wedle miejsca, datowania no i ekhm... jakości. Serdecznie zapraszam.

No a ja dotarłam do domu, zważyłam się i.... jedno wielkie nic. 3 dzień fazy uderzeniowej a waga stoi, mam nadzieję że to kwestia środka dnia (chociaż za dużo to dziś nie zjadłam) i jutro rano się poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po południu ;-)

Dziękuję za fajną reakcję na moje zdjęcia :shock:

Gratuluję MarzenieB, I26 i MalinowejMambie spadeczków :)

Iriss dziękuję za uznanie dla mojej sukienki, wyobraź sobie, że dla mnie ona jest za długa, bo ja mam długie nogi i w ogóle tego w niej nie widać. Dla mnie najlepsza długość to taka przed kolanko, żeby było widać trochę chudego kolanka a nie samą grubą łydkę :) Napisz nam jak się bawiłaś w Amsterdami, czekamy z niecierpliwością.

Moniko w tej chwili ważę 69kg i mam 166cm wzrostu.

Maragretko zapomniałam Ci napisać o swoich doświadczeniach z ostatnią fryzurą. Miałam podobnie jak Ty tyle, że odwrotny problem. Pani w sobotę nawinęła mi włosy na wałki, żeby mi się fryzura utrzymała do niedzieli. Miałam niesamowite fale na włosach, które po przyjściu do domu wytrzymały...2 godziny. Jak byłam młodsza tak chciałam bardzo kręcone włosy, ciągle robiłam trwałą, albo kręciłam, ale wreszcie dałam za wygrana i zaakceptowałam swoje proste włosy i jest mi z tym dobrze :)

Sago ja nieodmiennie trzymam za Ciebie kciuki :)

Pozdrawiam serdecznie wszystkie Dukanki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wten kolejny jesienny dzień - maskara człowiek rano towieracz oczy i zero słońca i zero motywacji aby wstać.

Ale za to dzisiaj zawiozłam dokumenty do starostwa do pozwolenia na budowę bo trzeba było zrobić kilka poprawek i jutro mam dzwonić kurcze juz w myślach wybieram kolory ścian ale tu jeszcze tyle spraw do załatwienia, nie mogę się doczekać tego domku!!

Eire Ty tak nei narzekaj na ten biust - Ja kiedys narzekała, z koleżanką się śmiałam, ze z chęcią bym jej trochę oddała.. a teraz co ?? Miałam miseczkę D... a teraz to chyba jak pójdę kupować bieliznę to ... nei wiem co to będzie.. wkązdym bądx raiz etakie miezernotki teraz beidne sa, że w koszulach to ich w ogóle nie widać !!! ;-) :shock: :)

Z tymi rozwolnieniami to nei wiedziałam, ze ktoś na to wcześniej narzekał... Ja forum nie czytałam od początku.. toć by mi chyba życia zbrakło.... :)

no miseczke D to ja miałam 6 lat temu jak ślub brałam, nawet stanik sobie zachowałam na pamiątke i teraz to mega HH...ale czytałam, że często się w biuście zrzuca przy odchudzaniu więc marzę aby miseczka D do mnie powróciła i rozmiar 36 zazdroszcze Ci tego, że się w niego mieścisz :)

No i gratuluję spadku!!!

Sezon imprez historycznych się zaczyna (oby tylko przestało padać :) ), dziękować tylko że w średniowieczu jadano duuuużo mięsa :)

O czyżbyś była fanką średniowiecznych klimatów, jeśli tak to witaj bratnia duszo, my co roku z moim mężem robimy sobie wyprawę w celu odwiedzenia zamków, na razie główny kierunek to dolnyślask ale mamy cel zobaczyć wszystkie w Polsce

MonikaP witaj imienniczko i powodzenia w szukaniu pracy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eire ja też jestem fanką zamków. Z Rodziną każdego roku jesteśmy w kilku lub kilkunastu. Całe szczęście dzieci nie tylko nie protestują, ale wręcz odnoszą się do tego hobby z entuzjazmem. My już widzieliśmy dużo zamków na śląsku i na mazurach, ale jeździmy po całej Polsce i żadnemu zamkowi w okolicy, w której przebywamy nie przepuścimy. Jeszcze nie mamy w ogóle obcykanych zamków w Wielkopolsce, a trochę ich tam jest. Doskonale Ciebie rozumiem, podzielam Twój zapał i życzę Ci powodzenia w zwiedzaniu baszt i lochów ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczyny.

Ja juz wróciłam z domciu. Tak szybko te dni zleciały że szok. Czekam na jakis wyjazd odliczam dni a tu moment i trzeba wracac. W niedzielę przezyłam drugą komunię ale nie było łatwo tort i ciasta. Nie zgreszyłam oprócz tego ze do kawy musiałam dolac sobie 7,5 % mleka bo było tylko takie albo 10% ale samej nie dało rady wypic a dolałąm tylko troche. Na szczęscie komunie mam juz za sobą. Teraz mam 2 dzien białeczek ale waga stoi małpa.

Z tym miesiączkowaniem to u mnie tez zmiany w poniedziałek wzięłam ostatnią tabletke i dzis zauwazyłam ze powoli zaczyna sie @. A wiec coraz szybciej bo ostatnio była w piątek. To mnie martwi. Ale widze ze Gosiulek ma jeszcze szybciej. Mam nadzieje że to nie zmienia działania tabletek. Ja teraz chce isc do pracy a nie drugą dzidzie bawic. ;-)

Humorek teraz kiepski pogoda no i ten brak pracy. Wczoraj byłam złozyc podanie w salonie mercedesa. Dzis kolega tez poradził jechac jeszcze w jedno miejsce wiec jak mezus wroci to jedziemy. No i rozpamietuje czasy jak miałam półroczny staz w zusie zazdroszcze osobom które pracuja w urzedach praca od 7 do 15 weekendy wolne. Wtedy to człowiek wraca z tej pracy i ma wieksza ochote zrobic cos w domu niz teraz. ale dobra moze cos znajde kiedys bo coraz starsza jestem a na emeryture trzeba kiedys zarobic. Nie chce byc na meza utrzymaniu całe zycie chodz jemu to odpowiada :shock:

Juz nie marudze tylko ze W tym naszym kraju zrobi sie studia i i tak nic to nie daje.

Saga widziałam w ogłoszeniach u nas ze poszukuja ksiegowej 7 000 brutto tyle ze tak jak Ty pisałas trzeba znac język obcy.

I 26 pięknie wyglądasz.

Iriss jak Ty zazywasz tabletki anty?. w tej samej porze co otręby. Bo gdzieś wyczytałam ze np. jak rano jesz otreby to zeby takie tabletki zazywać wieczorem. Moze jesz i zazywasz o tej samej porze i dlatego nie miałas miesiączki.

Bożenko wyglądasz super ile masz wzrostu i wagi?

ok zmykam pojade złozyc to cv i pozniej jedziemy z córcia do laryngologa.

Witam nowe dziewczyny.

Z tą kasą to chyba przesadziłaś, bynajmniej u nas w trójmieście to tyle nawet nie zarabia główna księgowa, a co dopiero samodzielna, no waśnie te języki gdybym znała choć jeden to już pewnie bym nie siedziała w domu, ale nie mam do tego głowy, jakoś z tym zawsze miałam problemy i sobie odpuściłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;-)

Witam z rana wszystkie doświadczone i nowe forumowiczki.

Ta dieta działa, widać to po naszych suwaczkach :) . Jeszcze 5 dni i bedzie dwa miesiące jak jestem na diecie. Nowym protalkom życzę spadków.

Nie piszę ostatnio, wesele brata w ten weekend juuuuupi, ale pracy jest sporo. Nasza rodzina jest duża, moja mama miała 7 rodzeństwa, a tata 3 i w rezultacie uzbierało się z tego prawie 200 osób. Koszty wiadomo nie będą małe, ale u nas jest taka tradycja... my się bawiliśmy u innych teraz moim rodzicom przyszła rola gospodarzy wesela.

Zastanawiam się czy na weselu nie przyjąć systemu Miszy, bez diety a potem białka. W sumie mam warzywka i mogłabym jeść tylko mięso i sałatki, ale to w końcu wesele brata... wyjdzie w praniu. Pewnie zgrzeszę...ale nie bede miała wyrzutów sumienia :shock: .

Gosik ja też długo czekałam na @. Jak się pytałam znajomych co zrobić żeby przyszła, to złośliwce poradziły zrobić test... a tak na poważnie to nic tylko się upić /lampka wina czy browarek/, żeby rozluźnić mięśnie, ew. nospa. Ja miałam takie objawy jak bym miała dostać, ale nie mogłam. Rozdrażniona, obolały biust ... zażyłam dwa razy nospe i ruszyło.

Saga powodzenia w szukaniu pracy.

Miłego dzionka =)

Tym razem nie dziękuję (może wreszcie znajdę)

Tobie Bożenko też nie dziękuję - może to coś zmieni, ale doceniam myślicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny po dwudniowej przerwie:) witam nowe protaliny, oczywiscie juz nickow nie pamietam:(a chcialam sie popisac dobra pamiecia i przywitac Was osobiscie...Ja ostatnie dniowki trzepie w pracy, w pt ostatnia...

SANDRA ale jak pech to pech,no..... Kasa niby rzecz nabyta ale zawsze to szkoda ! No ale na czym staneło w banku?

Hej malenstwo:)wyobraz sobie, ze najprawdopodobniej odzyskam te pieniadze...moj bank sprawdzi ta transakcje ze stanem tamtego banku i w ciagu 10 dni mam dostac kaske:)jestem w szoku i strasznie sie ciesze...

SANDRA gokarty jak dla mnei świetna sprawa.. też na poczatku sięobwaiałam, ze nei dam sobie rady, że się boję itp itd, ale wsiadłam i po chwili śmigałam jak szalona !! :) Naprawdę jak dla mnei rozrywka bombowa, tylko szkoda, ze taka droga.... (bynajmniej u nas...)

No widzisz gosiulek, moze sie skusze nastepnym razem, ale jakos w ogole nie pociaga mnie tego rodzaju rozrywka i nie wiem, czy sie przelamie:)cale szczescie tu nie jest to jakos mega drogie.

witam wszystkich :shock:

przetrwalam to 14 godzin, ale dzisiaj leciala mi krew z nosa ;-) ogolnie u mnie bez wiekszych zmian wagowych, ale chcialam Was zapytac, co sadzicie o slubach na tropikalnych wyspach. ostatnio tak jakos sobie pomyslalam ze moze fajnie by bylo poleciec gdzies np. Dominikana i tam na plazy wziasc slub... a pozniej zlozyc przysiege w kosciele i zabrac najblizsza rodzine na obiad, ewentualnie zrobic w domu jakies malutkie przyjecie dla najblizszych. obylo by sie wtedy bez tak wielkich wydatkow z jakimi wiaze sie wesele na 100 osob, no i moze nie klocilabym sie z Marcinem o szczegoly organizacyjne. a koszty to tak mniej wiecej: tygodniowy pobyt all inclusive w 4* hotelu, ceremonia na plazy, fryzjer, kosmetyczka, romantyczna kolacja przy swiecach, fotograf i kamerzysta, tort i szampan to okolo 3-4 tysiace funtow. wesele w polsce to okolo 2 razy tyle (tak mi sie wydaje). a przy okazji mielibysmy podroz poslubna w cenie... tylko wiem ze wesele to niezapomniana chwila, pozostaje tylko pytanie, czy chce wziasc slub na pokaz i dla innych bo rodzina tego oczekuje czy dla siebie i zrobic to po swojemu. nawet jesli mialabym zrezygnowac z prezentow i calonocnej imprezy. nie wiem co robic. najlepiej byloby wziasc slub na plazy a potem weselicho w polsce, ale tak sie nie da....

no rozpisalam sie i do tego nie na temat. ale sama nie wiem co myslec i co by bylo lepsze. jak wy uwazacie?

0

Magdzik dla mnie to bajka...moji znajomi zrobili sobie uroczystosc slubna w indiach na plazy, w tamtejszym obrzadku, byli tylko oni i ich swiadkowie...taka przygoda jest na pewno bardziej oryginalna i zapamietywalna...a wydali na ta uroczystosc 350euro.Jesli chodzi o moje zdanie, wesele to wyrzucanie pieniedzy w bloto ale wiadomo kazdy lubi trwonic kase na swoj sposob.Ja nie lubie takich imprez ani tych biesiad ani tych kapel (heh sama kiedys dorabialam chalturami wiec sie naogladalam sporo wesel)to wszystko jest dla mnie kiczowate i zlamanego grosza bym na to nie poswecila ale kazdy ma swoj gust.Wolalabym zaprosic grono najblizszych, na uroczysty obiadek w fajnej restauracji a po obiedzie wyruszyc na jakas czadowa egzotyczna wycieczke.Ale to takie moje 3 grosze oczywiscie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eire ja też jestem fanką zamków. Z Rodziną każdego roku jesteśmy w kilku lub kilkunastu. Całe szczęście dzieci nie tylko nie protestują, ale wręcz odnoszą się do tego hobby z entuzjazmem. My już widzieliśmy dużo zamków na śląsku i na mazurach, ale jeździmy po całej Polsce i żadnemu zamkowi w okolicy, w której przebywamy nie przepuścimy. Jeszcze nie mamy w ogóle obcykanych zamków w Wielkopolsce, a trochę ich tam jest. Doskonale Ciebie rozumiem, podzielam Twój zapał i życzę Ci powodzenia w zwiedzaniu baszt i lochów :)

super spotkać taką świruskę jak ja :) jak juz wybudujemy domek to chciałabym powiesić w przedpokoju taka mape zamków w Polsce i zaznaczać gdzie już byliśmy, mapę już mam brakuje jeszcze tylko przedpokoju :shock:

dokładnie tak ja Wy zamierzamy żadnemu nie przepuścić :)

Magdzik Jesli chodzi o moje zdanie, wesele to wyrzucanie pieniedzy w bloto ale wiadomo kazdy lubi trwonic kase na swoj sposob.Ja nie lubie takich imprez ani tych biesiad ani tych kapel (heh sama kiedys dorabialam chalturami wiec sie naogladalam sporo wesel)to wszystko jest dla mnie kiczowate i zlamanego grosza bym na to nie poswecila ale kazdy ma swoj gust.Wolalabym zaprosic grono najblizszych, na uroczysty obiadek w fajnej restauracji a po obiedzie wyruszyc na jakas czadowa egzotyczna wycieczke.Ale to takie moje 3 grosze oczywiscie...

podpisuje się pod tym dokładnie uważam tak samo za co obraziła się już na mnie nie jedna znajoma no ale cóż przecież nie będę kłamać ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super spotkać taką świruskę jak ja :shock: jak juz wybudujemy domek to chciałabym powiesić w przedpokoju taka mape zamków w Polsce i zaznaczać gdzie już byliśmy, mapę już mam brakuje jeszcze tylko przedpokoju ;-)

dokładnie tak ja Wy zamierzamy żadnemu nie przepuścić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super spotkać taką świruskę jak ja :) jak juz wybudujemy domek to chciałabym powiesić w przedpokoju taka mape zamków w Polsce i zaznaczać gdzie już byliśmy, mapę już mam brakuje jeszcze tylko przedpokoju :shock:

dokładnie tak ja Wy zamierzamy żadnemu nie przepuścić :)

podpisuje się pod tym dokładnie uważam tak samo za co obraziła się już na mnie nie jedna znajoma no ale cóż przecież nie będę kłamać ;-)

Hehe, no od czegoś trzeba zacząć :)

A jeśli chodzi o wesela.. Dziewczyny - owszem każdy może mieć własne zdanie - to oczywiste, ale nie przesadzajmy. Wy nie chcecie wesela - to nie będziecie go miały i tyle..

Ja np nie wyobrażam sobie zrobić "tylko kolację gdzieś w restauracji"... Takie coś to można w każdej chwili zrobić !!! A wg mnie np ( i takie mam nadzieje będzie moje wesele) ma być to niezapomniana chwila - jedyna w życiu!!! Poza tym to , że jest to duży koszt, owszem , ale weźcie pod uwagę, że bardzo często sporo z tego wydatku się zwraca... i wtedy można pojechać na tą wycieczkę.. Po za tym wyjazd.. zabrać świadków?? A nie lepiej rodziców?? A każda dodatkowa osoba to też koszt.. przecież nie powiesz "słuchajcie jedziemy wziąć ślub, jak chcecie to jedźcie też, ale sobie zapłaćcie za wszystko" - wg mnie tak nie wypada po prostu.. To że takie imprezy są kiczowate - owszem bardzo często.. ale wystarczy włożyć w to trochę serca, zrobić coś naprawdę oryginalnego i będzie tego kiczu o wiele mniej... Jeszcze jesli chodzi o kapele, ja np z góry powiedziałam, że u mnei na waselu nie będzie kawałków typu "hej sokoły" bo bym sie chyba rozpłakała.. ale to wszystko zależy tylko i wyłącznie od osoby, która to wesele sobei wyprawia..

Owszem ślub gdzieś na plazy na pewno ma swój urok, też jest to na pewno niepowtarzalne przeżycie - tu nie przecze.. Ale... Zawsze wszedzie jest to ale.. ale za dużo by tu pisać... :)

Każdy zrobi jak chce i jak woli :) Jedni zrobia normalne wesele, inni wyjada gdzieś z najbliższymi, a jescze inni nie zrobią go wcale, albo wyjadą gdzieś całkiem sami i bez wiedzy nikogo wezmą ten ślub.. Ile osób tyle możliwości !!! :)

To tak troszku nei na temat :)

A poza tym sciskam was dziewuszki, lece posprzatac troche :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki!!!

Widzę, że więcej nas i więcej ;-)

Bożenko, ślicznie!!!

Dziewczyny wybaczcie, że nie mogę zbyt wiele czasu teraz Wam poświęcić, ale w takim tempie piszecie, że nie daję rady ogarnąć!!!

W każdym razie pozdrawiam Was wszystkie bardzo, bardzo serdecznie i nie wspomnijcie czasem o nas, bo my całą trójką trwamy i choć powoli, to chudniemy :shock: :) :) :)

Buziaki i do następnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eire a skąd masz taką mape, bo ja juz domek mam i sporo zamków "zaliczonych" ;-)

a kupiliśmy kiedyś na jakimś wypadzie, napisane na niej jest Copernicus a na drugiej stronie jest strona www.ppwk.pl polecam Ci też stronę: www.zamkipolskie.com

Gochna nie zły wynik!!! :shock:

a ja przetrwałam 3 dzień fazy uderzeniowej! I uległam żadnej pokusie!! yupi!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

Dziękuję Gochna, cieszę się, że się odezwałaś, bo już się bałam, że przerwałaś dietę. Gratuluję wyniku Tobie i Maćkowi :shock:

Eire dzięki za odpowiedź, później popatrzę sobie na te stronki.

Znowu dzisiaj okropnie za oknem i kłopoty ze wstawaniem ;-) Mam jednak nadzieję, że dołączycie do mnie wkrótce :) Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.