Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie ze słonecznego Gdańska. Dzisiaj to wisna na całego nawet dosyć ciepło.

Olinko wyglądasz super, lasencja z Ciebie.

Miszo - chyba faktycznie Ci pracodawcy szukają nie wiadomo czego, trzeba mieć nadzieję nic innego nie pozostaje.

Gochna ja też myślałam że porzuciłaś dietkę, ale skoro nie to super, gratki dla Ciebie i Maćka

Iriss czekamy na dalsze opowieści z Amsterdamu,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !

Wpadam tylko na chwilke bo w pracy dużo pracy, za oknem buro szaro ale nie pada ( sukces !) i jest jakby odrobinke cieplej.. ;-)

Tylko znów zapowiadaja deszcze... tragedia... tych ludzi poszkodowanych jest mi strasznie żał, z bólem serca ogladam wiadomości w TV...a do tego mój syn z dziewczyna wybiera sie w piątek na wesele do Kędzierzyna-Koźla, ciekawe czy dojedzie i czy wszystko sie odbedzie, bo impreza ma byc gdzies w obszarze dotknietym zalaniem.

Bożenko, Eire - ja tez mam takiego pozytywnego świra jak wy, na mojem mapie : "zamki polskie" tez coraz więcej odhaczonych miejsc. W ostatni majowy weekend przybyły zaliczone zamki wielkopolski : Rogalin, Kórnik, Gołuchów. Wstawiłam kilka fotek na Nasza Klase, mozna podejrzeć.......

Nuitt - Gratuluje spadku ! :shock:

Gochna - fajnie że wpadłaś. Trzymajcie sie ! I Ty i Snieżynka i twój Maciek ! :)

Olinko - sliczna fotka, miła buzia, szczupła sylwetka.... :) Wszystko super !

Iriss - fajnie, ze weekend był udany. Wrażeń zazdroszczę... mój syn tez opowiadał mi o bajecznych kanałach w Amsterdamie. Na zdjęciu miło sie uśmiechasz, więc pewnie ty tez byłaś zadowolona...Czekam z niecierpliwością na dalszy ciąg wspomnień.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olinko - ślicznie wyglądasz !!!!!

A czy ginekolog przepisał Ci jakieś leki na wywołanie @, czy sama w końcu ...po tych 10 dniach przyszła.

Pozdrawiam ;-)

Maragrete, Sago, Gosik ... bardzo dziekuję za te komplementy :shock: Calusy.

Gosik co do @ ... oczywiście na recepte dostalam luteine, na wywolanie miesiaczki, bo ponoć nie zapowiadało sie nic, nie było endometrium zgrubione wiec na @ miałam nie mieć widoku ... i nastepnego dnia rano dostalam @ :) Także widzisz... niepotrzebnie sie martwilam, a tabletki nie zdazylam wziać :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny!!!!

Na wstepie: nikogo nie chcialam urazic moim zdaniem na temat wesel, tak jak napisalam kazdy robi jak lubi, Magdzik zapytala ja wyrazilam swoja opinie.Ale ja to w ogole dziwna jestem, kompletnie nie tradycyjna wiec moje poglady tez sa czesto odbiegajace i wywrotowe.Mi tylko chodzi o to, ze nie warto ulegac presji otoczenia, zapozyczac sie tylko po to, zeby reszta byla zadwolona.Jesli kogos stac i marzy o takiej imprezie to super-bedzie zadwolony ale jak ktos robi to tylko, bo tak trzeba to bez sensu.No i zdziwiona jestem, ze jeszcze w XXI wieku funkcjonuja takie okreslenia jak ''panna'';-)

Olinka jak Ty super wygladasz!!!! Sliczna z Ciebie olinka:)jak tez i sliczna Iryska z Irys:)To sobie moja droga pobalowaliscie w Amsterdamie;)

Dziewczyny wiem, ze to nie ta dieta ale powiem wam jedno-mam cudowny srodek na czestsze wizyty w toalecie.Wystarczy kilka suszonych sliwek.Wiem, ze owocow nie mozna ale chyba kilka sztuk w fazie PW nie zaszkodzi.Polecam:)Ja juz nie stosuje bialkowej jakby ktos nie wiedzial, mam poprzekrecana przez siebie sama III faze, z roznym skutkiem mi to idzie bo czesto ulegam pokusom i musze wracac do punktu wyjscia ale powiem wam, ze teraz czuje sie o niebo lepiej i nie mam ciagu do slodyczy bo jem sporo owocow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Dziewczyny miela w mlynkach do kawy jesli posiadaja, ja kiedys kupilam blender brauna i tam byl w zestawie taki pojemnik z nozami do siekania i ja uzywam wlasnie tego...

W wielu przepisach spotykam się z mielonymi otrębami. I stąd moje pytanie, w czym je mielicie??

Napaliłam się dzisiaj na pizzę i właśnie w przepisie podane są otręby mielone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny,rzadko się odzywam,ale chyba powinnam częściej,gdyż jak zauważyły dziewczyny jak się jest we wspólnocie to rzadziej przychodzi ochota na grzeszki(w moim przypadku duże grzechy)

Iriss i Olinka wyglądacie super.

U mnie jest od 2 dni 0,5 kg mniej ,muszę poprawić suwaczek i zabrać porządnie za moje sadło.Pozdrowienia słoneczne dla Tych ,które na niego czekają u nas jest a więc przekazuję dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

w kolejny "słonczeny" majowy dzień.

Ja dzisiaj 4 dzień wczoraj zorbiłam sobie filet z piersi (właściwie to trzy malutkie) z imbirem, czosnkiem i przyprawą indyjską - było super a jedzonka miałam i na obiad i na kolację - kocham tą dietę bo moge się obajdac do woli!!!

dasz radę, ja też jestem nerwus do tego stopnia, że jak tylko się zdenerwuje to od razu mam czerwone plamy na twarzy itp. Co do rond to ja je opanowałam dopiero jak zaczęłam jeździć sama, na kursie to była chyba rzecz, której bałam się najbardziej...

Jusia25 kurcze mam nadzieję, że te prognozy dotyczące lata się nie sprawdzą bo zima i tak dała się wszystkim we znaki. Za to ja wczoraj słyszałam, że kwiecień 2010 był najcieplejszym od 100 lat ;-) czyli od czasu gdu zaczęto robić takie badania

Olinka a coż to za koncert? Zgadzam się marzenąb83 bardzo fajnei wyglądasz :shock:

Misza ja jestem szczęśliwą mężatką od sześciu lat i zaliczam się do grupy osób, które nie przepadają za tradycyjnym weselem z rosołem, schabowym i wynajętym zespołem. Szanuje ludzi, którzy jednak lubią takie klimaty jednak ja sama przykro stwierdzić nie spotykam się z szczacunkiem moich poglądów. Moim zdaniem jeśli magdzik zadaje takie pytanie na forum to właśnie po to aby poznać opinię różnych osób i takie generalizowanie, że tak to mówią tylko stare panny jest troszkę dziwne.

Eire musze cos szybko wyjaśnić, widocznie źle mnie zrozumiałaś a nie chciałabym żebyś myślała o mnie źle :)

Porównam moją wypowiedź do innej sytuacji:

Chcesz jechać na Dominikanę ale się zastanawiasz się czy warto. Ja ci piszę że nie warto bo jak byłam w Chorwacji to mi sie nie podobało - na Dominikanie nigdy nie byłam. Iriss Ci pisze że to super miejsce i warto (bo tam była) - i co myślisz? No właśnie, to tak jak mówić że sie nie lubi golonki chociaż sie jej nigdy w życiu nie próbnowało :) I nie zapominajmy że nasze własne wesele bardzo sie różni od potupajek u znajomych czy rodziny bo u siebie masz otoczkę fascynacji, wzruszenia i gigantycznej radości. I tyle miałam na myśli, nie chciałam nikogo urazić ale myslę że warto też pomyśleć o osobach które miały wesela i są z tego faktu zadowolone i czytają że n ie warto, że to głupie, kiczowate itp. :)

Protanko odnosnie wesel to chyba nawet wybór dukanowych dań będzie trudny bo nie wiemy czy mięso na oleju smażone, surówki z oliwa itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagladam w przerwie w pracy do Was:)taki piekny dzien dzis a ja caly dzien musze siedziec tutaj..ech

no weekend naprawde byl super:)chcialabym wiecej takich:)

Olinko-ogladnelam sobie Ciebie:)sliczna zCiebie kobitka!!

MonikoP - na milion procent moge Cie zapewnic,ze otreby nie majac nic do tabletek anty i do miesiaczki:)nic a nic!!

Sandra super,ze sliwki suszone na Ciebie dzialaja; ja juz i to przerabialam i u mnie nic;ponoc jeszcze lepszy efekt(ale nie u mnie oczywiscie)jak zalejesz te 2-3 sliwki na noc goraca woda i rano to wypijesz no i sliwki zjesz;fajnie jak mozna sie wspomoc naturalnie....mi to juz tylko chemia zostaje;ale mam nadzieje,ze na 3 fazie jak zaczne jesc owoce to cos sie poprawi

spadam;kurczaki czekaja:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich serdecznie

u mnie bez zmian waga staneła jak zaczarowana i nie chce ruszyć ale to na pewno przez to że nie odwiedzam wc

a co do wesel to ja podobnie jak sandra nie jestem za tym żeby robić na siłe jeśli ktoś nie lubi myśle że każdy wie jak się czuje na weselach bo mimo że nie był na swoim to bywa się na weselach znajomych i jeżeli kogoś to męczy to na swoim też się będzie źle czuł tym bardziej że będzie w centrum uwagi

ja wole cicho i skromnie a za to pojechać sobieo gdzieś z kochaniem na szczęście moje kochanie zgadza się ze mną w tej kwestii

ale każdy robi tak jak lubi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olinko-ogladnelam sobie Ciebie:)sliczna zCiebie kobitka!!

:shock: :) :) Ale mi dziś słodko :) :) :) dziekuje :)

Iris ty słodziaku ... oczywiście chciałam dodać od siebie, że zazdraszczam wypadu do Amsterdamu ale i podziwiam Twoją urodę :) W domku i ja sobie Ciebie podglądne na n-k.

Tylko nie wiem czy cię odnajde ;-) jak masz kochana na imię?

:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny,rzadko się odzywam,ale chyba powinnam częściej,gdyż jak zauważyły dziewczyny jak się jest we wspólnocie to rzadziej przychodzi ochota na grzeszki(w moim przypadku duże grzechy)

Iriss i Olinka wyglądacie super.

U mnie jest od 2 dni 0,5 kg mniej ,muszę poprawić suwaczek i zabrać porządnie za moje sadło.Pozdrowienia słoneczne dla Tych ,które na niego czekają u nas jest a więc przekazuję dalej.

Ja też tak myślę że w grupie siła, więc pisz częściej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.