Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

marzenab83 ależ on ma błękitne oczyska to chyba po Tobie? Szcześciaż też chciać jabłuszko bym schrupała, a jak tam pizza z mielonych otrąb, zrobiłaś ją już?

Oczyska ma po mamie i tacie, bo niebieskie mamy obydwoje:)

Co do pizzy to tak, zrobiłam wczoraj. PYCHA!!!!!!

Mój mąż, chudziutki jak nie wiem, bo przy wzroście 193cm waży zaledwie 73 kg, chętnie zajada moje dietowe smakołyki. Wczoraj wspólnie obżeraliśmy się pizzą. Dzisiaj na obiad serwuję kotlety z jajek z sałatką z pomidorów, ogórków, rzodkiewki, sałaty i szczypiorku:) Też nie gardzi, z tymże on dodatkowo dostał ziemniaczki.

Marzenka uważaj na chudzielca, mój zajadał ze mną moje dania i jeszcze kg schudł ;-) a już naprawdę nie ma z czego!!

no i Maleństwo wasze słodkie :) ja nadal czekam na kolejnego młodego obywatela ... u siostry ... :) już termin porodu minął. We wtorek jak coś, jedzie do szpitala :)

Śliweczko Dziękuje :* kochana jesteś!!

A twój wizerunek ... po prostu jesteś wzorem ... podziwiam Twoją nową "twarz" !! GRATKI!!

Zielonooka szkoda :shock: taki fajny nick ... ja też mam zielone oczka, zwłaszcza jak pogoda ładna i ..... popiję :) Nie odchodź może co??

Irris wysłałam do ciebie zaproszenie na n-k bo masz poblokowaną galerie to sobie nie podejrzałam Ciebie :)

Całuje Was dziewczynki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi się uda to wrzucę zdjęcie mojego synia, który wcina jabłuszka z jagodami. Mama na razie może tylko pomarzyć o takich rarytasach:)post-18327-1274446457_thumb.jpg

Jakie słodkie bobo :) a te oczy śliczne, gdyby był ze 20lat starszy to pewnie bym się zakochała :)

Witam serdecznie z gorącego i słonecznego Podlasia.

Nareszcie nie pada.A jak tam na południu Polski?Pada jeszcze?Strasznie szkoda mi ludzi zaatakowanych przez wielka wodę...Przykro patrzeć na nieszczęście tylu ludzi...

Iriss,śliczne zdjęcia ze śliczną dziewczyną!Strasznie lubię patrzeć na Wasze zdjęcia,lepiej jest pisać na forum kiedy wiem jak wyglądacie :)

Marzenab-świetny bobasek,a jak smacznie zajada :) Lubię takie bobaski-brudaski :grin: Ale tylko cudze,bo swoich już nie chcę ;-)

Peeyatez ,ja zgubiłam wszędzie,ale najbardziej ubyło u góry.Piersi chyba schudły najmniej ,choć strasznie je ciągnie grawitacja :) ,e obawiałam się że będzie gorzej.Z rozmiaru 60-62 spadło mi do 42-40 więc jest ok :roll: Z dołem gorzej bo jeansy kupowałam rozmiar 48 :) Ale z tyłka i ud najmniej mi zeszło.No i cieszę się że nareszcie nie wyprzedza mnie brzuch :shock:

Robiłam sobie zdjęcie do prawa jazdy i po odebraniu porównałam je ze zdjęciem które kiedyś robiłam do dowodu...Koszmar...Na tym starym wyglądam jak własna matka...Zresztą zobaczcie sami :)

post-7037-1274450241_thumb.jpg post-7037-1274450287_thumb.jpg

Fotogeniczna nie jestem :D Ale wydaje mi sie że troszkę wymłodniałam,co? :D Zdjęcia są złej jakości bo to zdjęcia zdjęć robione komórką :)

Życze wszystkim pięknej pogody.

Śliweczko..niesamowita odmiana :) ja bym nawet powieeddziała, że odmłodniałaś przynajmniej o 20 lat, jestem w szoku i zazdroszczę wytrwałości.

Pięknie wyglądasz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny!!!

Dzis bylismy ostatni dzien w pracy,zrobilismy pozegnanie z ciastem(nie jadlam oczywiscie) i bylo b milo i az plakac mi sie chcialo jak sie zegnalismy ze wszystkimi...ale mamy drzwi otwarte za pol roku.Teraz w pn od razu lecimy zarejestrowac sie do socjala no i dla mnie tydzien bedzie uplywal przy konkretnej nauce bo w nastepny pn mam rozmowe do collegu.Sama jestem ciekawa jak to bedzie...moj angielski inponujacy nie jest wiec sie boje ale chce sprobowac.O ile dostane socjala i ten benefit dla uczacych sie to jak mnie przyjma to ide sie uczyc...a jak nie to posiedze pol roku, baki pozbijam i wroce na kontrakt.A teraz spadam poodpoczywac bo jutro od rana sporo zajec...papa pozdrowionka!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny!!!

Dzis bylismy ostatni dzien w pracy,zrobilismy pozegnanie z ciastem(nie jadlam oczywiscie) i bylo b milo i az plakac mi sie chcialo jak sie zegnalismy ze wszystkimi...ale mamy drzwi otwarte za pol roku.Teraz w pn od razu lecimy zarejestrowac sie do socjala no i dla mnie tydzien bedzie uplywal przy konkretnej nauce bo w nastepny pn mam rozmowe do collegu.Sama jestem ciekawa jak to bedzie...moj angielski inponujacy nie jest wiec sie boje ale chce sprobowac.O ile dostane socjala i ten benefit dla uczacych sie to jak mnie przyjma to ide sie uczyc...a jak nie to posiedze pol roku, baki pozbijam i wroce na kontrakt.A teraz spadam poodpoczywac bo jutro od rana sporo zajec...papa pozdrowionka!!!!

Sandra powodzenia ;-) będzie dobrze!!!!

ps. dziekuje raz jeszcze za komplement!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandra powodzenia!!

Śliweczko ogromna zmiana, naście kilo mniej i naście lat mnie super - to dopiero motywuje co?

Zielonooka a co sie stało kobieto?

marzenab83 to fajnie ze mąż nie kreci na Twoja kuchnie, mój dzisiaj wraca z Litwy i też coś wspominał, że chce zacząć ale on to mam naprawdę odrobinę małżeńskiego tłuszczu do zrzucenia

a to prawda, że małżeństwo tuczy ;-)

a ja siedzie sobie z lapkiem na tarasie, słowik śpiewa, bez pachnie w końcu prawdziwy maj!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny, nie dieta mi teraz w głowie tylko wielka woda. Odcięło mnie od pracy, dziś wracałam do domu 2,5 godziny zamiast 20 minut. A co będzie w poniedziałek. A w pracy nikogo to nie obchodzi, że 5 osób nia ma jak dojechać. Właśnie zalewa moją miejscowość, tą niżej położoną. Córcia płacze, bo jej chłopak zamiast się przygotowywać do egzaminów pomaga babci. Zalewa jej do. Wynieśkli rzeczy na I piętro a ma bytć więcej niż w 97 więc też zaleje, a już nie wpuszczają. To jest straszne co ludzie przeżywają. Jestem strasznie głodna bo dziś 1 dzień P w lodówce pusto nie miałam obiadku ale jakoś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wieczór!

Ale mnie tu nie było!!!! Dlatego pozdrawiam wszystkich i melduję co się ze mną dzieje.

Otóż w styczniu, po studniówce, tak jak mówiłam zakończyłam dietę. Jest prawie czerwiec i utrzymuję ładnie wagę ;-) z drobnymi wahaniami ale w centymetrach nic się nie zmieniło, więc zapewne tak na prawdę nie przytyłam :shock: większą wagę (około 56 kg) łączę z faktem że od lutego biegam (nieregularnie, ale dość często) i to uwaga - dla własnej przyjemności! Aż trudno uwierzyć hehe

Po tej całej przygodzie z Dukanem zmieniłam się gdzieś w środku. Nie stosuję protalowych czwartków, bo na co dzień jadam bardzo protalowo. Czasem sobie na coś pozwolę ale rzadko. I tutaj właśnie jest ta zmiana - odkryłam, że zdrowe jedzenie jest teraz częścią mnie i nie wrócę nigdy do starych "nałogów". Ćwiczę, jadam zdrowo i żyje mi się... kolorowo :)

Dieta, choć długa i trudna, stała się początkiem nowego życia i dziękuję z całego serca panu Dukanowi i wam dziewczyny - za ogromne wsparcie :) Jestem łakomczuchem obrzydliwym ale znalazłam w sobie siłę by z tym walczyć i czuję się z tego powodu dumna. Życzę wam również odnalezienia tej siły.

PS. jestem po maturkach, było bardzo dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wieczór!

Ale mnie tu nie było!!!! Dlatego pozdrawiam wszystkich i melduję co się ze mną dzieje.

Otóż w styczniu, po studniówce, tak jak mówiłam zakończyłam dietę. Jest prawie czerwiec i utrzymuję ładnie wagę :shock: z drobnymi wahaniami ale w centymetrach nic się nie zmieniło, więc zapewne tak na prawdę nie przytyłam :) większą wagę (około 56 kg) łączę z faktem że od lutego biegam (nieregularnie, ale dość często) i to uwaga - dla własnej przyjemności! Aż trudno uwierzyć hehe

Po tej całej przygodzie z Dukanem zmieniłam się gdzieś w środku. Nie stosuję protalowych czwartków, bo na co dzień jadam bardzo protalowo. Czasem sobie na coś pozwolę ale rzadko. I tutaj właśnie jest ta zmiana - odkryłam, że zdrowe jedzenie jest teraz częścią mnie i nie wrócę nigdy do starych "nałogów". Ćwiczę, jadam zdrowo i żyje mi się... kolorowo :)

Dieta, choć długa i trudna, stała się początkiem nowego życia i dziękuję z całego serca panu Dukanowi i wam dziewczyny - za ogromne wsparcie :) Jestem łakomczuchem obrzydliwym ale znalazłam w sobie siłę by z tym walczyć i czuję się z tego powodu dumna. Życzę wam również odnalezienia tej siły.

PS. jestem po maturkach, było bardzo dobrze :)

Witaj Maho, jak fajnie ze zajrzalas, spodziewalam sie Ciebie po maturach ;-)

ciesze sie ze dobrze sie Twoja waga spisuje ...

A co u mamy Benek? czy dalej na dietce? czy praca calkowicie ja pochlonela?

pozdrow Ją prosze i zagladajcie czesciej :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie z gorącego i słonecznego Podlasia.

Robiłam sobie zdjęcie do prawa jazdy i po odebraniu porównałam je ze zdjęciem które kiedyś robiłam do dowodu...Koszmar...Na tym starym wyglądam jak własna matka...Zresztą zobaczcie sami  ;-)

post-7037-1274450241_thumb.jpg post-7037-1274450287_thumb.jpg

Fotogeniczna nie jestem :) Ale wydaje mi sie że troszkę wymłodniałam,co? :) Zdjęcia są złej jakości bo to zdjęcia zdjęć robione komórką :)

Życze wszystkim pięknej pogody.

Twoje zdjęcie byłoby świetną reklamą diety, bo widać bardzo wyraźnie, że na obu zdjęciach jest ta sama osoba, nie zmieniły Ci się rysy twarzy, tylko wysubtelniały. Najczęściej mam wątpliwości czy dana osoba na zdjęciach przed i po jest rzeczywiście tą samą.

Wyglądasz świetnie  :shock: , na pewno czujesz się świetnie i oby tak dalej  :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny!!!

Dzis bylismy ostatni dzien w pracy,zrobilismy pozegnanie z ciastem(nie jadlam oczywiscie) i bylo b milo i az plakac mi sie chcialo jak sie zegnalismy ze wszystkimi...ale mamy drzwi otwarte za pol roku.Teraz w pn od razu lecimy zarejestrowac sie do socjala no i dla mnie tydzien bedzie uplywal przy konkretnej nauce bo w nastepny pn mam rozmowe do collegu.Sama jestem ciekawa jak to bedzie...moj angielski inponujacy nie jest wiec sie boje ale chce sprobowac.O ile dostane socjala i ten benefit dla uczacych sie to jak mnie przyjma to ide sie uczyc...a jak nie to posiedze pol roku, baki pozbijam i wroce na kontrakt.A teraz spadam poodpoczywac bo jutro od rana sporo zajec...papa pozdrowionka!!!!

sandra trzymam kciuki zeby wszystko poszlo po Twojej mysli. Ja w tamtym roku mialam tak samo. na koniec stycznia podziekowali nam za prace, bo kryzs, ludzie aut nie kupuja i 4 miesiace bez roboty. a zadna agencja nie chciala polakow rejestrowac wiec siedzialam w domu 4 miesiace. pozniej przyjeli nas znowu do pracy dali kontrakty tymczasowe no i tak od roku tylko przedluzaja :shock: ale ponoc od 1 czerwca mam dostac juz taki na stale to troche spokojniejsza bede. chociaz czytalam ze prawo w uk jest takie ze moga do 4 lat tak przedluzac i na tymczasowym trzymac, nie wiem tylko jak jest w irlandi. ale trzymam kciuki zeby wszystko co planujesz Ci sie udalo zrealizowac.

a wogole... witam weekendowo!!!! wpadlam pochwalic sie ze dzisiaj waga pokazala juz tylko dwie cyferki... HURRRRRRAAA!!!!! ja myslalam ze juz zawsze bedzie ponad 100 a waga mi dzisiaj prezent sprawila. w sumie od dzisiaj mam warzywka, ale mam nadzieje ze nie zobacze juz tej okropnej cyfry, ktora jeszcze wczoraj byla ze mna.... Marcin ma dzisiaj urodziny to zrobie mu niespodzianke jak powiem ile juz waze.. tak sie ciesze ze was znalazlam i ze mam tutaj takie wsparcie. no i oczywiscie bez waszych przepisow nie bylo by tak kolorowo. bo pewnie jadlabym serki jogurty i gotowane mieso. ale ja sie ciesze, juz nie wiem co pisze... ale kocham was wszystkie i zycze milego weekendu i ogromnych spadkow ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam porannie.od trzech dni robie brzuszki to może pozbęde się tej okropnej fałdochy na brzuchu.waga jakoś delikatnie w góre a dziś zaczynam warzywka więc pewnie różowo nie będzie-a może właśnie spadnie na warzywkach-bo u mnie to bardzo różnie z tym .pozdrawiam wszystkie laseczki i gratuluje spadków i zycze spadkó tym co stoją(w tym mi) ;-) .

Sandra napewno wszystko będzie dobrze.trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.