Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie przeczytałam zaległości :)

Witam po dłuuugiej nieobecności. Widzę że coraz więcej nas na Protalu :) I fajnie jak widać Protakl daje efekty jak cholercia :) Można to zauważyć po zdjęciach dziewczyn Olinki, Irriss, Śliweczki, Nutki, Iz26, Dagmary dziiewczyny Poprostu BOMBA!!!!!!!!!! Laseczki jak trza i narzekają na siebie. Jak ja bym wyglądała tak jak Wy to bym sie nie zastanawiała i nie zawracała głowy dietowaniem!! POGRATULOWAĆ SpaDkóW!!! :)

Witam wszystkie Nowe Protalinki! :) Gratuluje spadającym :)

U mnie idzie cięzko, jak krewka z nosa.. ale to przez to, że ostatnio sama straciłam, kontrolę nad dietą :shock: przyznaję suie bez bicia... Trzeba się ostro zawziąść bo nic z tego nie wyjdzie ...

Teraz też będzie kruchutko z czaSEM ale postaram się regularnie zaglądac i pisać/// Sesja trwa więc same wiecie ;-) Byleby do 10-go czerwca i Wakacje :)

Tez bym wstawiła jakies fotki do porównania ale nie mam żadnego aktualnego.. Nie lubie aparatu bo on nie lubi mnie :)

Buziaki :* Miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co Dziewczyny

jak już mi sie udało zrzucić co nieco balastu to jakoś mnie naszło na zmianę fryzury i tak się zastanawiam nad grzywką, kiedyś zawsze miałam i ja bardzo lubiłam ale przed slubem zapuściłam włosy i tak już rok sie hulam z nimi, takie nijakie mi sie teraz wydają.. Zobaczę może znajde jakieś zdjęcie to wkleję to mi doradzicie :)

A tak poza tym to oczywiście w Szczecinie pada, czyli żadna nowość :shock: Już normalnie szlak człowieka trafia ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, I26, SUPER wyglądasz, jak inna osoba w ogóle! I tak samo nie wiem gdzie ten Twój brzuch. Gratuluję naprawdę, i dobrze że wstawiłaś fotkę bo jesteś inspiracją teraz :shock:

Śnieżynko, dzięki za komplement, ale niestety jeszcze dużo mi brakuje, na brzuchu to mogę sobie chwytać fałdki z każdej strony niestety... i boję się że nawet jak schudnę jeszcze tych 6 kilo to mi to nie zniknie do końca. A Tobie życzę dużo motywacji, nie poddawaj się, półmetek dawno za Tobą, szkoda by było nie doprowadzić do końca. Pozdrawiam ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przy porannej kawce (dopiero). Dziś jestem w domu, bo nie miałam jak dojechać do pracy, drogi u nas jeszcze zalane. Jutro będziemy się próbowały z koleżankami przebijać objazdami, może się uda, bo szkoda urlopu.

Pogoda zmienna, ale byłam troszkę na działeczce. Szkoda, że jeszcze jestem na P bo już mam i sałate i rzodkiewkę, trochę zaoszczędzę. Ja to gość na działce a szkoda, bo ruch by się przydał.

Dziewczyny, Wasze zdjęcia motywują, aż się nie chce wierzyć, że to te same osoby. U osób z tak dużą nadwagą jak ja, to tak bardzo się to nie rzuca w ozy, choć coraz więcej osób zaczyna wreszcie to zauważać. Może jak bym zmieniła ciuchy to by było lepiej. Ale jeszcze z 5 kg, brak forsy.

Czytam wszystkie posty, ale rzadko, bo nie mam za dużo czasu.

Gratuluję spadków, ja się drobnymi wahnięciami wagi nie przejmuję, dopiero jak kilka dni jest kg mniej to będę zmieniała suwak. Miłego dnia życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;-) Cześć Śnieżynko :shock:

Fajnie że zerknęłaś!!

Gratuluje polmetku w diecie. Napisz jak się czujesz?

Pozdrow mame Gochne i Maćka :)

Leila gratuluje postępów.

No pogoda niestety odstrasza w działkowaniu, ja poszłam w sobote na grilla - wynosilismy stolik i krzesła 3 razy bo co chwile padało...a wczoraj doszczetnie mnie deszcz zmoczył. Jest cholernie grząsko i mokro. Najbardziej wspolczuje jednak tym wszystkim zalanym. No i tobie tego dojazdu do pracy ... nikogo pewnie nie obchodzi ze nie masz jak dojechać...

I26 czy to naprawde Ty?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziendoberek!!

pisze z pracy:)dzis musze to conajmniej 12h wysiedziec..konkretnie to wystac

wczoraj wieczorem doatalam jakiegos szalu;przegladalam sie w lustrze i az prawie plakalam,ze juz nie chudne i ze ciagle te faldy sa...ale jakos sie opamietalam;naprawde nie wiem skad takla schize miaialam dziwna;dlugo juz bardzo jestem na diecie...16tygodni i powinam juz zjechac chociaz do 60kg (czyli 12kg)a tu nic a nic..ale jak popatrzylam na fotki I26 to chocibym miala zdechnac a nie poddam sie:)Dziewczyno wygladasz kapitalnie!!

Sniezynko trzymaj sie:)i dietkuj dalej mimo grzeszkow:)

i postanowilam,ze ogranicze ta cole;albo przestane ja pic wogole chopciaz na jakis czas zobaczyc,moze stad ten zastoj!?

do zobaczenia pozniej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZDAŁAM!!!

Dziękuję Wam za kciuki,bardzo pomogły :shock:

Teraz czas na egzamin praktyczny,mam go w piątek o 9.30 i mam nadzieję że znowu mi pomożecie swoimi kciukasami :) Choć nie za bardzo wierzę w zdanie egzaminu praktycznego za pierwszym razem,to jednak liczę na Was :)

I26,ale sie zmieniłaś!!!! Super wyglądasz!!!

Jeszcze raz wielkie dzięki ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje Śliweczko zdanego egzaminu i trzymam kciuki w piatek ;-)

I26 super wygladasz.... motywujesz zeby kazda z nas walczyla o lepsza sylwetke :)

a ogolnie to nie wiem co sie dzisiaj ze mna dzieje... wypilam w pracy zielona herbate i plecialam do toalety wymiotowac :shock: nie mam pojecia co mi jest, ale czuje sie okropnie od samego rana :) a raczej nie jadlam nic co mogloby mi zaszkodzic... dodam tylko ze do tej pory nie reagowalam tak na zielona herbate.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam was spytać o najlepszy sposób na zaparcia. Jestem trzeci dzień na pierwszym etapie i przez ten czas strasznie mnie męczą. Jak się ich pozbyć. Jakiś Senes pić, czy herbatkę wspomagającą odchudzanie..... Polećcie coś, bo zazwyczaj załatwiałam się dwa razy dziennie, a jak na razie od rozpoczęcia diety ani razu:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.