Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, hej Milenko !

Ja tez jestem "starą protalką" na tym forum od kwietnia ubiegłego roku i doskonale cie pamiętam.

Miło mi że do nas zajrzałaś znów, szkoda tylko, że nie sama z siebie ale "zmuszona" przybraniem na wadze..... cóż...... bywa. Teraz trzymam za ciebie kciuki żeby udało ci się dotrzymać do IV fazy i skutecznie zmienić sylwetkę na taka jaka wymarzysz..... ;)

Śmiać mi sie chce jak przeczytałam, że zdjecie naszej Sliweczki na lodówce słuzy ci jako argument mobilizujący, no, no, no straszyć wizerunkiem Sliweczki a ona jeszcze się z tego cieszy i akceptuje.... ha, ha, ha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Milenko,nie będę straszyć :-) Już i tak niedawno wstawiałam swoje podobizny i troszkę straszyłam nasze protalki swoim wyglądem ;) Może z czasem na blogu coś wstawię.Obcięłam tył i boki na króciutko,a grzywka dłuższa.Tak niby modnie :) Zawsze to coś nowego na głowie...

Ta straszyć, widzę że humor dopisuje :lol: ...dobra, dobra już wiem z jakiej to okazji, piątek już nie długo, chcesz zauroczyć egzaminatora heh :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiać mi sie chce jak przeczytałam, że zdjecie naszej Sliweczki na lodówce słuzy ci jako argument mobilizujący, no, no, no straszyć wizerunkiem Sliweczki a ona jeszcze się z tego cieszy i akceptuje.... ha, ha, ha.

A cieszę się,cieszę :) Skoro mogę komuś pomóc w taki sposób to czemu nie hihi :lol:

Ta straszyć, widzę że humor dopisuje :-D ...dobra, dobra już wiem z jakiej to okazji, piątek już nie długo, chcesz zauroczyć egzaminatora heh :-D

No wiesz Milenko,mało nie umarłam ze śmiechu :lol: Zauroczyc egzaminatora...No dobre :-) Ich się nie da zauroczyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kobitki:wink:

Witam również starsze protalki:D

A cóż to za nowości w szacie graficznej.??? fiu,fiu........ fajnie i tak czysto- przejrzyście -jak dla Mnie to bomba:lol:

Gratuluje spadków a czekających na ruszenie mnóstwo cierpliwośći (między innymi SOBIE- też!)

Posłuchajcie Mnie Kobietki mam prośbę....- wywaliło mi cały system (wspominałam może już o tym....) i z tego tytułu nie mam skanów książki Dukana:-?;) Mogę się bardzo ładnie uśmiechnąc i poprosić o wysłanie Mi na e-maila ich?? mój adres to m-mw@wp.pl Dziękuje Wam bardzo z góry;-) buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cieszę się,cieszę :) Skoro mogę komuś pomóc w taki sposób to czemu nie hihi :lol:

No wiesz Milenko,mało nie umarłam ze śmiechu :-D Zauroczyc egzaminatora...No dobre :-) Ich się nie da zauroczyć ;)

Wiesz ja jakoś mile wspominam swój egzamin a było to jakieś 4lata temu, ja miałam w jednym dniu teorię i praktykę, jakoś ok 18 zaczął się teoretyczny a potem praktyczny. Powiem że miałam dużo szczęścia jakiś taki przemiły egzaminator, śmiał się że zadaję się do zakrętu jakbym jechała ciągnikiem z przyczepą, i pytał dlaczego tak wolno jeżdżę, a ja do niego:

-że mój instruktor był przewrażliwiony na punkcie swojego auta i kazał mi wolno jeździć! A on na to no to śmiało jedziemy 60 po mieście. Chyba z 40 min jeździłam po mieście mój Łukasz już myślał że zrobiłam jakiś wypadek że tak długo mnie nie ma. Ale zdałam za pierwszym razem.

Ktoś mi kiedyś powiedział że jeżeli jest taka możliwość, to lepiej zapisywać się na godziny popołudniowe bo wtedy jest mniejszy ruch, i na te popołudniowe godziny przyjeżdżają egzaminatorzy nie z WORD-u (zatrudnieni na stałe) lecz zatrudnieni na zlecenie, czy coś takiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiać mi sie chce jak przeczytałam, że zdjecie naszej Sliweczki na lodówce słuzy ci jako argument mobilizujący, no, no, no straszyć wizerunkiem Sliweczki a ona jeszcze się z tego cieszy i akceptuje.... ha, ha, ha.

Witaj Maragrete!

Ja Ciebie również doskonale pamiętam! Świetny wynik na suwaczku, gratuluję!

Ale ja zawiesiłam zdjęcie Agatki laseczki, a nie Agatki-śliweczki, dlaczego miałaby tego nie akceptować, w końcu każdy marzy o takim spadku wagi! Zresztą mam pozwolenie ha! ;)

Buziak, M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcieicon_biggrin.gif

Kochana Milenko ale Ty się dziewczyno napracowałaś z tym spisem treści w przepisach. Jestem pod dużym wrażeniemicon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif Cieszę się, że jesteś z nami i życzę Ci, żeby tym razem się po prostu udało. Pozdrawiamicon_biggrin.gif

Nie wiem kiedy się zdecyduję napisać następny post, bo to już będzie czterocyfrówka, natrzaskałam 999, ale gaduła ze mnieicon_lol.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie protalinki,te nowe i te stare.Czytam was ciągle i cieszę się,że waga spada,szybciej lub wolniej.Mi też powoli spada,mimo ,że stosuję cykl 1/1 tak jak Dukan radził.Jem też jogurty owocowe i nic się nie dzieje.Może też z tego powodu wolniej chudnę,ale mi nie zależy na czasie,bo w moim wieku nie należy szybko chudnąć.Pozdrawiam wszystkich.Śliweczko gratuluję i będę trzymała kciuki.Sandra zagłosowałam na was.Trzymajcie się i szybko chudnijcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochani w ten piekny Swiateczny Dzien,wszystkiego najlepszego wspanialym MAMOM

Jest takie słowo, słowo jedno,

Przed którym inne słowa bledną.

Słowo, jak słońce jaśniejące,

Co wszystkie inne słowa gasi,

Słowo z muzyki i z uśmiechu,

Z zapachu kwiatów i nut ptasich.

Słowo, co nigdy nie zawodzi,

Wierne i czułe do ostatka,

Najbliższe sercu, najpiękniejsze.

Jedno, jedyne słowo - MATKA.

Witaj Malinko ponownie w naszym gronie(ja tez Ciebie pamietam),dziekuje za wspaniale uporzadkowana strone z przepisami zycze powodzenia w dietkowaniu.

Malenstwo a jak z powodzia w Lublinie czy Bystrzyca nie wylala?

Sliweczko ja w Ciebie zawsze wierze udowodnilas nam to swoja postawa jesli chodzi o diete,teraz z Prawkim tak samo,jestes bardzo ambitna osobka wiec napewno sie uda,ale kciuki bede trzymac

Szata graficzna bardzo ciekawa ,taka wesola,kolorowa super

gratuluje wszystkim spadeczkow,u mnie tez dzisiaj maly spadeczek ale jak juz kiedys pisalam raz w dol raz w gore ale podoba mi sie to.

U nas dzisiaj otwarcie slynnej juz chyba (z powodu wypadkow)w calej Polsce PLAZY,dzieci ida,a ja wybieram sie na koncert Kazimierza Kowalskiego zorganizowany na Dzien Matki przez prezydenta naszego miasta w sobote Wspanialy gest.Uciekam teraz do uslyszenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcieicon_biggrin.gif

Kochana Milenko ale Ty się dziewczyno napracowałaś z tym spisem treści w przepisach. Jestem pod dużym wrażeniemicon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif Cieszę się, że jesteś z nami i życzę Ci, żeby tym razem się po prostu udało. Pozdrawiamicon_biggrin.gif

Nie wiem kiedy się zdecyduję napisać następny post, bo to już będzie czterocyfrówka, natrzaskałam 999, ale gaduła ze mnieicon_lol.gif

Hej hej Bożenko

Ja juz mam ponad tysiąc postów - to ja dopiero jestem gaduła,...pisuła......... ;)

Chciałam ci wysłać informacje na priv na forum ale twoja skrzynka nie przyjmuje wiadomości.. :)

Więc wieczorkiem wyślę ci z domu e-maila. zajrzyj do skrzynki dzis późno wieczorkiem proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieee no dziewczyny.. zostawić Was na chwilkę i już mi stronę zmieniacie ;) :) :-)

Żartuję oczywiście.. ale coś mi się tak wszystko na niej zlewa i wg mnie właśnie nie jest bardziej czytelna...

Ja już z powrotem w domku.. Obyło się grzecznie, całkowicie protalowo (białeczkowo) . Dziś jeszcze wracając wszamałam dwie nogi kurakowe :D

Wagowo nie wiem jak, bo dziś rano się nie ważyłam.. Zobaczymy jutro..

W ogóle to po drodze do tego Gdańska coś zaczęło nam dziwnego dziąc się z samochodem.. no ale dojechalismy.. zpowrotem też się udało, ale już pod domen nie chciał odpalić zupełnie :lol::(:-D eHH coś czuję, że bezie nei maly wydatek na samochod :-D

Poza tym kupiłam dziś kiecę na wesele i jestem strasznie zadowolona :D A co tam pokaże Wam:

http://www.sklep.prettygirl.pl/pl/sukienka-uy-10w-p-361-040.html

i kupiłam tez kurtkę "skórzaną" taką brązową jasną, fajna :lol:

Więc generalnie z wyjazdu jestem zadowolona.. Tak się zakochałam w tej sukience, że w sumie wzięłam rozmiar 38 i się zastanawiam czy czasem nie trzeba było się pytać o mniejszy.. ale trudno dam radę.. jakby co będę zwężać :lol:

Marzenab83 skok wagi na warzywkach to pewno woda, która znowu się zatrzymuje w organizmie.. Więc nie martw się.. Na białkach powinno z powrotem spaść.

ProtAnka zmieniać tryb podczas diety można na pewno - sama trobiłam to nie raz.. z resztą sama zobacz u mnei pod suwaczkiem mam napisane co i jak... I jak dla mnie np najlepiej sprawdza się 4/4. I teraz będę wracac właśnie do tego cyklu.. Trzymac się tego cyklu ze względu na to , że nei zacząć sobie folgować zbytnio, że jakprzyjdzie ochota tak będzie, tylko żeby mięc jakiś plan.. Dukan pisze jednocześnie, że w przypadku grzeszkó, proponuje następnego dnia, niezaleznie od dnia cyklu, przejśc od razu na białka, tak wic sam sugeruje zmiany.. Ja po raz pierwszy zmieniałam cykl, żeby mi na wielkanoc warzywka wyszły.. stwierdziłam, że lepiej pozmieniać, niż zgrzeszyć bo nie będe mogła wielu rzeczy jeść.. tak samo teraz kombinowałam i przeliczałam, jak to zrobić, żeby i na Komunię i na wesele miec warzywka...

Apropo jogurtów owocowych itp )% - powiedzcie mi, czy w ogóle robią jescze Actimele 0.1% tłuszczu?? udało mi się kiedyś kupić takie naturalne i truskawkowe - miały o wiele lepsz eparametry i bardzo mi smakowały. ale od tamtej pory nigdzi enie moge ich znaleźc... :/ Wracając tez do jogobelli light... ja czasem robię sobie z niej lody :lol: Co by więcej kalorii spalic podczas ich jedzenia ;P A swoją drogą Dukan w nowej książce właśnie psize, że "beztłuszczowe jogurty z kawałeczkami owoców lub pulpą owocową" - sztuk max 2/dzień, jeśli waga spada..

W ogóle wiecie co.. tak słyszałam i wszędzie się pisze, że ważne, żeby to właśnie węgli było mniej, nawet kosztem większej ilości tłuszczu....a w ksiązce wszedzi ewidze o beztłusxzczowych.. mało gdzi ejest napisane bezcukrowe...

Milenko witaj :D Trzymam kciuki, aby tym razem się udzło :)

Malenstwo a którą skiążke chcesz? Jakby co mam dwie nowa i starą, bez piepisów.. więc moge przesłać ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzenab83 skok wagi na warzywkach to pewno woda, która znowu się zatrzymuje w organizmie.. Więc nie martw się.. Na białkach powinno z powrotem spaść.

Gosiulek, mam taka nadzieję, bo nie będzie to motywujące jeśli waga się nie zmieni, tym bardziej, że do tej pory nie popełniłam jeszcze ani jednego grzeszku żywieniowego:)

Pożyjemy zobaczymy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej protalowe koleżanki...cholera tylu to jeszcze w życiu nie miałam:)

dziewczyny u mnie po 3 dniach jakiś kg spadł, może ciut więcej...trochę mało, ale to pewnie dlatego że już 3 raz zaczęłam dietę...no i wcześniej też się odchudzałam, moje siostry zawsze się śmiały że ja całe życie na diecie:)) he he, no a za pierwszym razem to jakieś 4 kg zrzuciłam w I fazie. No nic.

Ponawiam moje pytanie co do tego paskudztwa zwanego cellulitem....jak się sprawa ma u Was? bo mam okrutny, największy w mym 26-letnim życiu:)) no i zastanawiam się nad kupnem inneov cellulit, a że to strasznie drogie, to nie wiem. No bo jak dukan cudnie na me uda podziała, to wolę sobie tą kasę na super szałowego ciucha zostawić jak już będę laską;)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.