Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Mam pytanie, chodzi mi bowiem o to czy w I fazie mzona uzywac przecieru pomidorowego. W jednym z przepisow zdaie sie na gulasz z żołądkow byl podany przecier pomidorowy. Pytam by sie upewnic, bo akurat z tym produktem nie zetknelam sie w ksiazce. No chyba ze jest jakis specjalny przecier. Prosze mi podpowiedziec.

Dziekuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRAZZIA pytasz o naszą Bystrzyce.......-otóż nawet poziom wody się nie podnióśł tak więc niebezpieczeństwa żadnego nie było.... ale osobom dotkniętym współczuje....

A wierszyk hm.... twojego autorstwa?;)

Tak Malenstwo chodzilo mi o nasza Bystrzyce,wiem ze Wieprz czesto wylewa,wiec zastanawialam sie jak jest z Bystrzyca,chociaz ona ma wysoki brzeg wiec powinna byc bezpieczna.Jesli chodzi o wierszyk to niestety nie mojego autorstwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiulek: dzieki , dzieki, dzieki :-) to chyba bedzie najprzyjemniejsza dieta jaka kiedykolwiek stosowałam....

i zgodzę się tu z Tobą :lol: Ja to bym się nie nadawała do diety, gdzie trzeba np liczyć kalorie , albo patrzeć ile czego się je.. a tutaj.. można jesć do woli, byle trzymac się pewne grupy produktów i ograniczać do minimum spożycie tłuszczów i węgli ;)

Witam !

Mam pytanie, chodzi mi bowiem o to czy w I fazie mzona uzywac przecieru pomidorowego. W jednym z przepisow zdaie sie na gulasz z żołądkow byl podany przecier pomidorowy. Pytam by sie upewnic, bo akurat z tym produktem nie zetknelam sie w ksiazce. No chyba ze jest jakis specjalny przecier. Prosze mi podpowiedziec.

Dziekuje i pozdrawiam.

Halinko Własnei zajrzałam do książki, bo zgłupialam.. nie wiem jak w innych, ale w nowej jest napisane, że sos pomidorowy i pomidory z puszki (koncentrat pomidorowy, przecier pomidorowy itp ) są dozwolonymi przyprawami. Oczywiście z umiarem - ma to być w końcu przyprawa, a nie warzywo :)

Ale się dzisiaj udzielam :-D Hehe..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny nie wiedziałam, ze może być taki problem z kupnem stanika.. :/ W rezultaci ekupiłam taki beżowy, gładki zupełnie w esotiq za 59zł.. ale..

Myślałam, że np w atlanticu można dostac tańszą bieliznę.. a tam koło 60-80zł :/ Masakra jakaś..

Naprawde sądziłam, że wydam może max 50zł, na coś ładnego i porzadnego.. a tak naprawdę to był jedyny stanik w kilku sklepach, który nadawał się do mojej sukienki.. :/ no i cenowo był tez w sumie niedrogi, w porównaniu do tych wszystkich okropnych, a tsrasznie drogich innych staników... Nawet byłam w jakimś zwykłym sklepiku, gdzie nie mają jakiś tam firmówek, a tam ceny.. takie same :/

Ehh chyba będzie trzeba powypatrywac gdzieś w esotiqu np w dużym mieście promocji.. bo pamiętam, że właśnie poprzednio tam kupowałam za około 30-35zł biustonosze...

Ahaaa i miałam się pochwalić. Załatwiliśmy to mieszkanko.. Juz w końcu dogadaliśmy się i mozey iśc mieszkać ;) Jescze w przyszłym tygodniu pójdę tam posprzątac tak porzadnie (z odsuwaniem mebli itp..) i możemy się wprowadzać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny nie wiedziałam, ze może być taki problem z kupnem stanika.. :/ W rezultaci ekupiłam taki beżowy, gładki zupełnie w esotiq za 59zł.. ale..

Myślałam, że np w atlanticu można dostac tańszą bieliznę.. a tam koło 60-80zł :/ Masakra jakaś..

Naprawde sądziłam, że wydam może max 50zł, na coś ładnego i porzadnego.. a tak naprawdę to był jedyny stanik w kilku sklepach, który nadawał się do mojej sukienki.. :/ no i cenowo był tez w sumie niedrogi, w porównaniu do tych wszystkich okropnych, a tsrasznie drogich innych staników... Nawet byłam w jakimś zwykłym sklepiku, gdzie nie mają jakiś tam firmówek, a tam ceny.. takie same :/

Ehh chyba będzie trzeba powypatrywac gdzieś w esotiqu np w dużym mieście promocji.. bo pamiętam, że właśnie poprzednio tam kupowałam za około 30-35zł biustonosze...

Ahaaa i miałam się pochwalić. Załatwiliśmy to mieszkanko.. Juz w końcu dogadaliśmy się i mozey iśc mieszkać ;) Jescze w przyszłym tygodniu pójdę tam posprzątac tak porzadnie (z odsuwaniem mebli itp..) i możemy się wprowadzać

No to gratulacje w takim razie.Nareszcie na swoim.

Ja też jestem z reguły ciągle głodna i nie mogłabym stosować diety w której trzeba liczyć ,warzyć i w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, muszę kupić tą nową książkę bo cały czas mówicie rzeczy, które mnie zaskakują :lol: albo chociaż wpaść do empiku na godzinkę i ją przejrzeć :-D

Eyezaathe, gdzie jesteś? Miałyśmy iść ramię w ramię a nie widuje Cię ostatnio. I jeżeli masz urodziny to wszystkiego naj naj naj, w tym okresie życzę jeszcze zaliczonej sesji i spadków wagi szybkich ;)

Witam nowe dziewczyny, życzę powodzenia :)

Gosiulek sukienka śliczna! Ja właśnie się dowiedziałam, że moja siostra cioteczna robi ślub 17 lipca więc też muszę sobie coś kupić, mam nadzieję że do tego czasu już rozmiar 38 będzie, tym bardziej że nie mam chłopaka i muszę się prezentować jak singielka z wyboru a nie taka, co jej nikt nie chciał :-D :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochani! Widze ze pojawily sie znowu nowe osoby,fajnie ze caly czas ktos do nas dolacza i chce byc szczuplym i pieknym.Zycze powodzenia i gratuluje wszystkim spadeczkow nawet tych najmniejszych.

u mnie dzisiaj tez maly spadeczek ,ale jestem przed @ wiec moze bedzie pozniej lepiej.

Sliweczko jutro od rana jak obiecalam trzymam kciuki.

Gosiulek sukienka wg mnie wspaniala,ja oczywiscie juz jestem troche wiekowa i takiej bym nie zalozyla ,ale gdyby moje corki zalozyly taka to oka bym nie mogla od nich oderwac,super.

Sluchajcie,bylam dzisiaj na zebraniu,na ktorym serwowano nam obiad.Wyobrazcie sobie ze na drugie danie podali kotlet zrobiony na parze,jakie bylo moje zdziwienie i suroweczka z mlodej kapusty,ogorka ,pomidorka,wszystko pasujace do naszej dietki,oczywiscie ziemniaki ale one zostaly na talerzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Mam pytanie, chodzi mi bowiem o to czy w I fazie mzona uzywac przecieru pomidorowego. W jednym z przepisow zdaie sie na gulasz z żołądkow byl podany przecier pomidorowy. Pytam by sie upewnic, bo akurat z tym produktem nie zetknelam sie w ksiazce. No chyba ze jest jakis specjalny przecier. Prosze mi podpowiedziec.

Dziekuje i pozdrawiam.

Halina wydaje mi się że w 1 fazie najlepiej nie jedz tych produktów, co do których masz wątpliwości, w pierwszej książce Dukan pisze że ta faza uderzeniowa jest kluczowa i od niej zależy przebieg całej diety (i tam też nie pisze że koncentrat pomidorowy to przyprawa, tylko cebulka, szczypiorek, czosnek itp), nie wiem jak tam w drugiej książce zmienia, ale ja mam takie podejście chyba 3-5 dni można wytrzymać, w II fazie jest już dużo więcej swobody ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny , mamy czwartek i znów kolejna rewelacja . Byłam dzisiaj u kosmetyczki , a ona rzuciła mi nową " rewelacyjną " książkę pt. DIETA CZY CUD . Jest to wynalazek opisujący 42 najpopularniejsze diety . Naszą Dunkana ocenili na 2 pkt. na 6 - czyli bardzo marnie . Ogólnie strasznie się po niej przejechali , od gwarantowanego efektu jojo po poważne problemy zdrowotne . Wniosek: nie polecają żadnej konkretnej diety bo wszystkie i tak są bezskuteczne . Albo książkę napisał ktoś kto ma marzenie zostać nowym Dunkanem i zaraz wyskoczy z nową super dietą , albo nie wiem o co chodzi .

A u mnie suwaczek stoi , ale z coli zrezygnowałam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gratulacje w takim razie.Nareszcie na swoim.

Ja też jestem z reguły ciągle głodna i nie mogłabym stosować diety w której trzeba liczyć ,warzyć i w ogóle.

tak nie do końca na swoim, bo wynajętym od kuzyna, i nie wiadomo na ile.. ale ważne że już razem... i na bardzo dobrych warunkach, tak naprawdę tylko za opłaty, bo mieszkanie na razie stało puste..

A najwyżej jak będzie trzeba to się poszuka czegoś innego - mam nadzieję, że nie za szybko.. a może do tej pory się czegoś własnego dorobimy ;)

Jedno tylko wiem.. na pewno Karol będzie mi teraz bardziej "truł" o znalezieniu normalnej pracy..:/ Tylko gdzie i jak, skoro nic ciekawego nie ma :) :-) :lol:

Jeśli chodzi o jedzenie, to I26 ja może nie tyle co głód czuję, tylko to wieczne ssanie i chyba potrzebę żucia czegoś.. dlatego gumy ostatnio żuję, to mniej troszkę jem ;P Ciągłe to zagryzanie itp.. ehh :-D

Kurczę, muszę kupić tą nową książkę bo cały czas mówicie rzeczy, które mnie zaskakują :-D albo chociaż wpaść do empiku na godzinkę i ją przejrzeć :lol:

Dagmara podaj maila, jeśli nie masz to wyślę Ci tą nową książke ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak nie do końca na swoim, bo wynajętym od kuzyna, i nie wiadomo na ile.. ale ważne że już razem... i na bardzo dobrych warunkach, tak naprawdę tylko za opłaty, bo mieszkanie na razie stało puste..

A najwyżej jak będzie trzeba to się poszuka czegoś innego - mam nadzieję, że nie za szybko.. a może do tej pory się czegoś własnego dorobimy ;)

Jedno tylko wiem.. na pewno Karol będzie mi teraz bardziej "truł" o znalezieniu normalnej pracy..:/ Tylko gdzie i jak, skoro nic ciekawego nie ma :) :-) :lol:

Jeśli chodzi o jedzenie, to I26 ja może nie tyle co głód czuję, tylko to wieczne ssanie i chyba potrzebę żucia czegoś.. dlatego gumy ostatnio żuję, to mniej troszkę jem ;P Ciągłe to zagryzanie itp.. ehh :-D

Dagmara podaj maila, jeśli nie masz to wyślę Ci tą nową książke ;>

d.cisowska@gmail.com

Dzięki wielkie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewuszki!!! ja dziś weszłam na wagę i zobaczyłam 66,9 co mnie bardzo ucieszyło, wystartowałam w niedzielę z wagą około (dlatego że nigdy nie chciałam widzieć ile tak naprawdę;)) 68,5. Jutro 6 dzień uderzeniowej i od soboty warzywa. Muszę zrobić suwaczek.

Guga kilka dni temu oglądałam dzień dobry tvn i byli tam właśnie autorzy tej knigi. Owszem nie wypowiadali się dobrze o dukanie....argumenty?? że dieta to sposób odżywiania się, a nie chwilówka, że na całe życie i że nie można zdrowo schudnąć opierając się na jednym składniku. Nie wiem czy to byli lekarze czy może dietetycy?? w każdym razie miliony osób się z nimi nie zgodzą, większość przecież ma jeszcze lepsze wyniki badań po diecie...no i lekarze polecają:)

Gosiulek ja tez bardzo proszę o nową książkę, bo mam stare wydanie i nie moje:) renatka1184@interia.pl dzieki z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uhhh długo mnie nie było, ale miałam tyle rzeczy na głowie że nawet nie wiedziałam jak się nazywam.

Jestem z siebie dumna, bo nie skusiłam się ani razu na coś zakazanego. Coraz to wymyślam nowe przepisy zgodne z naszą "religią" i muszę przyznać że odkrywam w sobie niezłą kucharkę :) A tak się zarzekałam że nie potrafię gotować ;P

Po 10 dniach mam -3kg co przy mojej budowie (praktycznie zerowy biust, szczupły brzuch + duże uda, biodra i tyłek) jak się znam to dużo. 

No chyba że uważacie inaczej...

No a wczoraj miałam "uroczy" zabieg wycinania korzenia z zęba i jestem w stanie zjeść jogurt i jajko, bo gryzienie powoduje taki ból że się odechciewa (nie mówiąc już o uśmiechaniu się i po-jedzeniowym "czyszczeniu" aparatu ortodontycznego językiem) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.