Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Nie idzie otworzyć tego linku U Mnie wyskakuje błąd str 404! :) a względem urlopów ups.... w tym roku czeka na Mnie moje własne podwórko ale chętnie posłucham jakichś info na przyszły rok:wink:

Mnie też cosik nie działa, hmmm...ale chodziło mi o suszoną wołowinę.

Wkleję:

"WILD WEST BEEF JERKY/85g/ - suszona wołowina o zacnym smaku i nieporównywalnych wartościach odżywczych, wytwarzana z najwyższej jakości chudego mięsa bydła hodowanego na naturalnych , otwartych pastwiskach Ameryki Południowej. Zawiera prawie 50% białka ,około 3% tłuszczu i tylko 64 kalorie /25g/ . Do produkcji każdej porcji wykorzystuje się dwukrotnie większą ilość świeżej wołowiny. To produkt nie tylko dla wybrednych smakoszy i łakomczuchów. Dbasz o swoją sylwetkę sięgnij po WILD WEST JERKY. Dzięki unikatowym recepturom WILD WEST JERKY jest przez min 12 miesięcy przydatna do spożycia w każdych warunkach !!! Co ważne - nie musisz przechowywać jej w lodówce. Suszona wołowina stanowi jeden z elementów pożywienia zabieranego w kosmos przez amerykańskich astronautów .Tajemnica sukcesu WILD WEST JERKY tkwi przede wszystkim w ograniczeniu objetości i kaloryczności spozywanych przekąsek . Naprawdę nie trzeba dużo jeść by nie odczuwać głodu. Stworzona między innymi z myślą o ludziach odchudzających się /dieta proteinowa/ i rzucających nałóg palenia. W tym trudnym okresie organizm człowieka ze zwiększonym nasileniem domaga się pozywienia co przy niekontrolowanych przekąskach doprowadzić może do przytycia. Mając zawsze "pod reką" niskokaloryczną WILD WEST BEEF JERKY skutecznie zabijesz głód na długi czas .

M ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kobietki!

Przedewszystkim chcialam podziękowac za odpowiedz dotyczącą przecieru pomidorowego. Ale jeszcze musze zadac jedno pytanie, mysle ze Was nie zadreczam.

Chodzi mi bowiem o to czy jest jakas okreslona ilosc zjadania chlebka Dukanowego.

Gorąco pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hajka, a ja znalazłam na allegro olej w sprayu:) http://www.allegro.pl/item1046860121_oli_oli_oliwa_z_oliwek_extra_vergin_spray.html

Co do szkodliwości diety, to zobaczymy jak się dalej potoczy. Ja przed jej rozpoczęciem rozmawiałam z moim lekarzem i nie miał nic przeciwko. Należy pamiętać o piciu dużej ilości płynów. Chociaż przyznam, że z zaparciami mam ogromny problem, bo os soboty się odchudzam a załatwiałam się dopiero wczoraj i to marnie. Zacznę od jutra pić jakąś herbatkę przeczyszczającą od czasu do czasu, bo się wykończe....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kobietki!

Przedewszystkim chcialam podziękowac za odpowiedz dotyczącą przecieru pomidorowego. Ale jeszcze musze zadac jedno pytanie, mysle ze Was nie zadreczam.

Chodzi mi bowiem o to czy jest jakas okreslona ilosc zjadania chlebka Dukanowego.

Gorąco pozdrawiam.

Halinko nie zadręczasz od tego tutaj jesteśmy, przecież każda z nas była początkująca...

Jeżeli chodzi o chleb to za dużo Tobie nie powiem bo mam ta pierwszą książkę Dukana i tam wydaje mi się że chyba w fazie drugiej i nie za często, bo to jednak węglowodany ale...nie jestem pewna.

Wiesz co, radziłabym Tobie zakupić książkę są trzy do wyboru:

1) Nie potrafię schudnąć.

2) Nie potrafię schudnąć 350 nowych przepisów.

3) Metoda doktora Dukana.

Te dwie pierwsze posiadam w tamtym roku zapłaciłam za sztukę ok 13-20zł

Ale ta trzecia ma piękne wydanie kolorowe itp koszt od 33-40zł, chyba sobie ją zakupię ;)

M :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, weźcie mi wytłumaczcie jak wkleić strażnika:(

A proszę Cię bardzo pomogę Tobie:

http://www.zdrowydzien.info/ na dolnym pasku, na zielono są suwaki, wchodzisz, wybierasz które Ci się podobają, potem podajesz swoje dane, link który dostaniesz wklejasz już na naszym forum w ustawienia->profil->sygnatura

M ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry!

Słonko ładne za oknem i ciepełko ale u mnie złe samopoczucie, ból głowy i ogólne rozbicie... nie wiem ale ostatnio cały czas chodzę (własciwie biegam...) zmęczona, zagoniona, co dzień coś, praca angażuje mnie i po pracy (problemami) domowe kłopty, notoryczny brak kasy, sezon imprezowy... i chyba jakies wiosenne przesilenie u mnie... koszmar.

Milenka, Gosieknet, Niutt, Nynka - gratuluje spadków ! :-D

Gosiulek - i mnie bardzo podoba sie twoja nowa sukienka, jak bym była młodsza ( i szczuplejsza...) to tez bym sobie taka kupiła. Poza tym życzę ci udanych dni we wspólnym mieszkanku, nie ważne ,że jeszcze nie własnym.... wszystko przed wami ! :-D

Witam nowe koleżanki na forum - Ivon, Tarnowianke i PPP84 (chyba..!?) i życzę wam łatwości w przestrzeganiu rygorów diety a za efekt wtedy mogę ręczyć. Nie ma wyjścia muszą byc spadki jak sie przestrzega zasad..., czego wam serdecznie zyczę.

I26 - nie przesadzaj z tym przesuwaniem suwaczka i granicy wymarzonej wagi, sama sobie odpowiedziałas juz wczesniej, że na brzuszek nie pomoże nic tak jak ćwiczenia. A pamiętaj co pisał Dukan w książce o wyśrubowywaniu wagi do której chudniemy, przestrzegał przed tym....

Gochna - urodzinowo ściskam cie serdecznie życząc realizacji marzeń i pomyślności, w nadziei że zajrzysz na forum i odbierzesz nasze szczere życzenia i uśmiechy jakie do ciebie w tym dniu kierujemy ;) :) :-) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bożenko - nie widzę twojego avatarka - cos sie popsuło czy go po prostu wyrzuciłaś.. ?

Sliweczko - daj znać co i jak, miej litośc nad nami ... czekamy niecierpliwie, ile czasu można trzymać zaciśnięte kciuki ! ;)

Dziewczyny wrzućcie te produkty o których pisałyście wcześniej lub linki do nich do wątku z produktami, wtedy łatwiej będzie każdemu znaleźć jak by był zainteresowany.

Co do szkodliwości naszej diety to dyskusje i tu na naszym forum i na innych forach trwają od dawna, każdy jest dorosłym odpowiedzialnym człowiekiem i sam podejmuje decyzje. Ja o swojej diecie rozmawiałam z moim lekarzem pierwszego kontaktu, któremu ufam i miał opinie pozytywną. Ze względu na duży balast do zrzucenia i problemy z nerka oraz wiek staram sie regularnie robić badania w tym badanie moczu i próby wątrobowe. Póki co wszystko jest ok, a efekt zrzucenia ponad 20 kg tez myślę ma pozytywny wpływ na ogólna kondycje organizmu, poza tym zadowolenie z poprawy własnego wizerunku niesie dodatkowy plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milenko ! dziekuje za odpowiedz. ja rowniez posiadam 2 pierwsze ksiazki ktore wymienilas. W zadnej z nich nie znalazlam odpowiedzi na moje pytanie.

Postanowilam tutaj napisac gdyz sledze Was od prawie roku i wiem ze sa osoby bardziej doswiadczone odemnie.

Nawet sie nie przedstawilam, ale nie jest na to za chyba pozno ;)

Otoz mam na imie Halina. Na diecie jesterm od po0niedzialku gdyz przez zime przybralo mi sie 5 kg.Wczesniej stracilam 35 kg. Moja waga z jaka startuje to okolo 70, duzo nie chce zgubic ale male 5 kg. :)

Wczesniej stosowalam inna diete czyli diete niskokaloryczna

Powiem szczerze ze ta dieta mi sie bardzo podoba, gdyz jest mozliwosc jedzenie o kazdej porze i bardzo duzy asortyment w produktach.

Bardzo podziwiam SLIWECZKE i zdaje sie SAGE ktore stracily sporo kg. Pozdziwiam JE za wytrwalosc i silna wole., MOJE GRATULACJE dziewczyny, a rowniez inne osobki ktore walcza z nadwagą.Trzymam za Was kciuki i zycze powodzenia.

Pozdrawiam Halina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny co do chlebka dukanowego to nie można go jeść bez ograniczeń na dzień można zjeść 1 łyżkę otrąb pszennych i 2 owsianych więc w zależności z jakiej porcji upieczecie to musicie podzielić chlebek na tyle dni żeby zawsze wychodziła ta porcja otrąb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.