Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

dziewczyny, gdzie moge wyliczyc kiedy osiagne swoj cel? (to co mowicie, ze Dukan wam wyliczyl) i jak zrobic kilogramowy suwaczek?

klikni sobie na suwaczek którejś z nas który ci się podoba otworzy ci się stronka tam zrób sobie swój pojawi ci się bbcode skopiuj go i wklej na naszym forum w ustawieniach profil sygnatura jak go wkleisz to zmień sygnature i gotowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 dziewczyny, gdzie moge wyliczyc kiedy osiagne swoj cel? (to co mowicie, ze Dukan wam wyliczyl) i jak zrobic kilogramowy suwaczek?

Małgosiu odnośnie suwaczka napisałam dosłownie godzinkę temu cofnij się.

A tutaj namiary na test:

http://www.regimedukan.com/fr/212-je-minscris.html

TŁUMACZENIE:

Częsc I:

- Votre prenonom - wpsiujemy swoje imię.

- Vous etes une femme (kobieta), un homme (mężczyzna) -pytanie o

płec.

- Quel est votre poids actuel - ile ważysz aktualnie (wpisujemy

pełne kg)

- Quel poids souhaitez-vous peser - Ile chciałby Pan(i) ważyć? -

podać swoją wagę, którą chce się osiągnąć.

- Czy kiedykolwiek poddawałaś (łeś) się diecie? - zaznaczamy ile

razy , auncun - ani razu

- wpisz swój mail

Po tej częsci klikamy na GO pod spodem

Częśc II:

- podać maksymalną wagę (nie dotyczy okresu ciąży)

- podać minimalną wage po ukończeniu 18 roku zycia

- podać wagę stosunkowo łatwą do utrzymania nie będąc na diecie

-ile masz wzrostu (w cm)

-czy zależy na szybkim chudnięciu Oui(tak), Non (nie)?

Kliknąć na GO

Częśc III:

- czy w rodzinie jest tendencja do tycia Oui (tak) non (nie)

- ile razy byłaś w ciąży - aucun (ani razu), 1, 2, 3, plus (=więcej)

- jak chudniesz, jeśli zwracasz uwagę na to, co jesz? facilement

(łatwo), difficilement (trudno)

-czy zmniejszone racje żywnościowe męczą Cię ? oui (tak), non (nie)

-Jakiej jesteś kości? fine (drobna), normale (normalna), lourde

(gruba)

kliknąć na GO

Częśc IV:

-podać datę urodzin... miesiąc wybrac z listy (zaczyna się od

stycznia (janvier)

-podać swój nick, którym bedzie się wchodzic na strone Dukana

-podać hasło, ktore pozwoli zalogować się pod tym nickiem

-powtorzyc hasło dla sprawdzenia poprawności

-mozna kliknąć, że liczy się na zniżkę, ale to tylko w przypadku

opłacenia odchudzania u Dukana. Będą wówczas przychodziły od Dukana

reklamy. Test jest bezpłatny!!!!

kliknąć na GO

WYNIK TESTU BŁYSKAWICZNIE POJAWIA SIĘ NA STRONIE.

W PUNKCIE 1. PODANA JEST PROPONOWANA WAGA KOŃCOWA

W PUNKCIE 2. SĄ DATY I LICZBY (KILOGRAMY, KTÓRE POWINNO SIĘ UTRACIĆ)

oraz PODZIAŁ NA 3 FAZY (Faza ataku, faza utraty wagi, faza

stabilizacji wagi).

M ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kochane kolezanki.

Czytam i czytam i tyle kciuków trzymałyście za mnie...A ja oblałam :) Na głupim parkowaniu poległam...

Trafił mi się mega wredny egzaminator (tak mówił mój instruktor)i kazał mi sie wcisnąć między dwa samochody bardzo blisko siebie stojące...No i nie udało się.Na placu nie było problemów z niczym,a głupie parkowanie i dupa...;)

Dziękuję Wam za wsparcie,było mi lżej ,wiedziałam że myślicie o mnie...Kochane jesteście...

Nie tym razem to być może następnym sie uda.Trudno się mówi...

GOCHNA-WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!!ZDRÓWKA,SZCZĘŚCIA I MIŁOŚCI!!!

Witaj Halinko.Dziękuję za miłe słowa.

Jeszcze raz Wam wszystkim dziękuję za kciuki.Buziaczki :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam na imie Joanna i bardzo bym chciala dolaczyc sie do waszego forum . Czytam juz sobie od jakiegos czasu na temat Diety Protal i wydaje mi sie rewalacyjna . Postanowilam ze z dniem dzisiejszym zaczne a mam 30kg do schudniecia , namawiam tez meza mysle ze jak ja bede miala jakies efekty to on sie tez zlamie . Czesc produktow juz zakupilam a po reszte pojade dzisiaj , zakupy robie przewaznie raz w tygoniu a w tygodniu zawsze wyskakujemy gdzies na jakies fast foody , teraz ja bede sie tylko przygladac . Mam dwoch synow 8 i 3 lata straszne chudzielce maja to po mnie jak bylam dzieckiem zawsze mialam niedowage , szczupla bylam do 27 roku chociaz nigdy sie nie odchudzalam i zawsze jadlam to co chcialam i to w duzych ilosciach . Ale w czasie pierwszej ciazy sie to zmienilo 27 kilo na plusie schudlam tylko 10 kilo co prawda nie robilam sobie zadnych diet , w drugiej ciazy przytylam tylko 9 kilo chociaz jadlam jak zawsze to na co mialam ochote schudlam po drugiej ciazy 15 kilo bez diet i cwiczen , syna mlodszego karmilam piersia do 20.5 miesiaca w koncu go odstawilam nie bylo to latwe ale od tego czasu zaczelam co miesiac przybierac ponad kilogram az stanelo ze waze 90 kilo . W czasie ciaz wage koncowa mialam 82 kilo , doslownia masakra . Ubrania w szafie mam w kilku rozmiarach bo kupuje coraz wieksze , starych sie nie pozbywam bo caly czas sobie obiecuje ze zaczne sie odchudzac z reszta niektorych ubran nigdy nie ubralam wisza z metkami tak szybko zaczelam przybierac . Wiec w koncu postanowilam ze musze cos z tym zrobic mam nadzieje ze dam rade , bedzie ciezko bo nigdy nie stosowalam diet a jesc uwielbiam nie potrafilabym chodzic glodna . Najciezej bedzie wytrzymac bez czekolady bo ja jestem od niej uzalezniona alkoholu nie lubie pod zadna postacia papierosow tez nigdy nie palilam ale czekolada to moj nalog . Bedzie ciezko ale moj starszy syn juz mowi czemu jestem gruba ja tez wstydze sie wychodzic z domu co prawda wygladam jak przecietna amerykanka i nikt na mnie zwraca uwagi ale ja sama mam siebie juz dosyc , 10 lat temu jak ktos by mi powiedzial ze bede gruba to bym go wysmiala ale coz sama do tego doprowadziam . Przepraszam ze sie tak rozpisalam .

Aska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:razz:dzięki za odpowiedzi powiem szczerze,że trochę jestem już zmęczona tą fazą uderzeniową więc od jutra zacznę jeść warzywka a teraz jest taki wybór wszystko świeżutkie,że nie mogę się już doczekać jutrzejszego dnia.A mam jeszcze pytanko czy warzywa można jeść w dowolnych ilościach czy trzeba mieć jakiś umiar bo powiem szczerze uwielbiam pomidory mogłabym je jeść cały czas ale teraz to nie wiem czy tak mogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Asiu, dobrze trafiłaś. Zapełniaj lodówkę, przeczytaj książkę Dukana i walcz razem z nami. Ja mam dopiero i już ;) dwa miesiące dietkowania za sobą, myślałam że też nie dam rady bez niektórych produktów, uwierz mi ... da się. Powodzenia

tarnowianko z tego co pamiętam z lektury, to można jeść dowoli i o każdej porze. Należy tylko pamiętać, żeby to nie były same warzywa, bo jak skończą się białka to organizm zacznie je czerpać z naszych mięśni i włosów (str 63 Metody Dukana)

Ana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobilam sobie test i wyszlo ze osiagne swoja prawidlowa wage w sylwestra 60 kilo , 7 miesiecy mam nadzieje ze wytrzymam a pozniej 10 miesiecy 3 i 4 faza no niezle chyba bede musiala rodzinke tez troche przestawic maz ma tez nadwage wiec nie ma o czym mowic mlodszy syn pieczywa nie je bo nie lubi czasami zje sama bulke jak jest swiezutka , warzyw tez nie lubi , mleka nigdy nie wypil jak mu dam sprobowac to pluje dobrze ze lubi jogurty , serki ale za to je za duzo slodyczy , starszy syn slodyczy za bardzo nie lubi owoce to je tylko jablka i uwielbia arbuzy moze jesc je na okraglo przez caly rok a pozatym je wszystko , mleko uwielbia pije litrami . znowu pisze bez sensu tak juz jest jak zaczne to nie moge skonczyc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ja tez zrobilam test, tylko ze ja juz dlugo na diecie jestem wiec troche bez sensu mi to wyszlo.. ale ogolnie doktorek wyliczyl ze powinnam wazyc 74.3kg wiec zmienie moj suwaczek na taka wage i zobaczymy jak bedzie bo ja na poczatku chcialam do 78 schudnac. ale sprawdze jak bedzie i moze sie uda. wogole to zamowilam sobie ta nowa ksiazke i jeszcze ksiazke "dieta plaskiego brzucha" to poczytam sobie i moze jak juz bede w 3 fazie to bede splaszczac brzuchola ;) a kupilam sobie jeszcze te plasterki wyszczuplajace co reklamuja vitaslim i zobaczymy czy cos mi pomoga. no i jeszcze mam od lekarza tabletki xenical ale boje sie je brac bo one niby ograniczaja wchlanianie tluszczy ale skoro praktycznie tluszczow nie przyjmuje to nie wiem czy one mi nie zaszkodza.... co wy o tym myslicie? bo lekarki nie pytalam, bo jeszcze wtedy na diecie nie bylam. no to chyba tyle:) mam nadzieje ze o niczym nie zapomnialam... jakby co to bede znowu rano (caly weekend mam pracujacy niestety)

aha no i chcialam powitac nowe protalki, bo widze ze coraz wiecej nas tutaj i piszecie tyle ze ja nie nadazam czytac :)

no to buziaki... :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim! Jestem tu nowa. Dietę zaczęłam w maju i narazie mi się udaje ale mam pytanko. W kilku przepisach są parówki czy można je jeść? Jeśli można jeść szynkę drobiową to tak samo można jeść kiełbaski drobiowe np. na ciepło? Liczę na szybką odpowiedź i dziękuję;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczyny.

Wszystkiego naj naj najlepszego Gochna , spełnienia najskrytszych marzeń.......

Sliweczko nie przejmuj się zdasz za 2 razem. ja tez oblałam za 1 razem właściwie juz wracałam do ośrodka i wtedy zrobiłam głupi błąd nie ustapiłam pierwszeństwa przy takim rozgałezieniu ulicy. Zdałam za 2 razem. I nawet dobrze. Widocznie za pierwszym razem nie byłam gotowa. Pamietam ze dokupiłam sobie 3 h i było ok.

Witam nowe forumowiczki.

Tarnowianko witaj kochana skąd jestes dokładnie ? Z jakiej części tarnowa?? Ja tez jestem stamtąd tyle że niedawno wyemigrowałam za mężem na śląsk ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam:) wszystkie portalinki. Postanowiłam dołaczyć do Was, poniewż w grupie rażniej i w grupie siła, a mi akurat dziś tych sił zabrakło ;( Na diecie Duncana jestem od 7 kwietnia i od tego też dnia sukcesywnie "śledzę" wasze poczynania i sukcesy w dietkowaniu. Ja sukces tez mam spadło mi ok. 7 kilo, ale dziś jak wspomniałam mialam kryzys i napadłam na szfkę ze słodyczami. Trochę męczy mnie to psychicznie i mam wyrzuty sumienia, ale jutro na 5 dni przechodzę na białka. Chciałabym zrzucić jeszcze z 6 kilo i wierzę w to ze się uda, mam duzo silnej woli (no dziś to akurat wielka wpadka, ale jestem przed @, tak to sobie tłumaczę) i mam nadzieję, że Wy mi pomożecie ;) POMOŻECIE??!!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dietę stosuję 5 dni (P) na 5 dni (P+W) i z tego co zrozumiałam mam ją stosować tak długo aż osiągnę zamierzony i tak dłuuuuuuuuugo oczekiwany sukces:grin:. Czy mi się uda to nie wiem bo mąż mi co jakiś czas wytyka że mam słabe zaparcie i samodyscyplinę;). Ale myślę że z Wami protalkami będzie mi raźniej. Pozdrawiam i gratuluję wszystkim co dogoniły marzenia:-P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczornie.

Następnym razem też będziemy trzymać kciuki Śliweczko.Witam nowe kobietki na naszym forum-dużo nas się dziś tu zrobiło.czuć że lato idzie.

Maragrete ja wiem że Dukan przed tym ostrzegał ale wyznaczając sobie tą wagę wogóle nie myślałam że dam rade ją osiągnąć a teraz po sobie widze że te 60 to tak troche dużo jeszcze.Pomijając brzuch bo nad nim ostatnio się skupiam robiąc brzuszki to myśle że te 58 będzie tak akurat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.