Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

AskaJ, Anka71 Witajcie dziewczyny- nowe Protalki zawsze mile widziane ;)

Śliweczko - głowa do góry - następnym razem będzie lepiej....A kiedy poprawka?

Gochna -Wszystkiego najlepszego w dniu urodzinek!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny mam pytanko, czy jak ja się dziś tak objadłam tymi słodyczami (wafelki, i płatki na mleko na sucho - słodko), to skoczy mi mocno waga, czy tylko poprostu bede jakis czas stała?? cały czas dręczy mnie to i jestem na siebie okropnie zła ;), a może od jutra zafundować sobie kolejna uderzeniówkę, jak myslicie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie chociaz pozno ale musialam zajrzec zeby zobaczyc jak poszlo Sliweczce,widze ze sie nie udalo

.Sliweczko pierwsze koty za ploty,za drugim razem sie uda napewno.

Gochna ode mnie tez przyjmij zyczenia

……………………….{`--..-.'_,}

……………………{;..\,__...-'/}

....._.;_'.-._ …{..'-`.._;..-';

...{`--..-.'_,}…`'--.._..-' ....._.;_'.-._

.{;..\,__...-'/}…._.;_'.-._ ...{`--..-.'_,}

.{..'-`.._;..-';.{`--..-.'_,}.{;..\,__...-'/}

....`'--.._..-'.{;..\,__...-'/.{..'-`.._;..-}

........,--\\..,-"…`'--.._..- .....--.._..-

...... ....._.;_'.-._..... ||......//

..........{`--..-.'_,}.,-"-.....//.,-"-..

........{;..\,__...-'/....'-.\.// (..'-...\

………..{..'-`.._;..-'. ,/. // ;---,

......../....-'.)\\......... /.,-"-....\

........\,---'`...\\.......//. (..'-.....\

...................\\....//

................../_\\Y//_\

.................(_,-}={-,_)

...................\_//((\_/

.....................//))(\

....................(/..))

........................((

.........................\)

WIELE GWIAZDEK JEST NOCĄ NA NIEBIE,

TYLE SAMO NAJLEPSZYCH ŻYCZEŃ MAM DLA CIEBIE.

DUŻO ZDRÓWKA,SZCZĘŚCIA I RADOŚCI,

NIECH TWÓJ ŚLICZNY UŚMIECH NA BUZI ZAWSZE GOŚCI,

BY BYŁO MNIEJ ZŁOŚCI,A WIĘCEJ PIĘKNEJ MIŁOŚCI.

SPEŁNIENIA WSZYSTKICH NAJSKRYTSZYCH MARZEN,

TYCH DUŻYCH I TYCH MAŁYCH!!!;))

Witam nowe twarzyczki i zycze powodzenia w dietkowaniu,w grupie zawsze razniej.Uciekam teraz juz do lozeczka,dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wieczoremicon_biggrin.gif

Jutro mogę nie mieć czasu, żeby do Was zajrzeć, a chciałabym bardzo przywitać nowe Protalinkiicon_biggrin.gif

Witam Tarnowiankę, Asię, Kanię i Anię. Życzę Wam powodzenia i wytrwałaości

Kaniu obawiam się, że nikt nie jest takim prorokiem, żeby wiedzieć co jutro zobaczysz na wadze, ale dobrze, że się ujawniłaś to zawsze w razie czego możesz liczyć na baty po tego rodzaju wyskokachicon_evil.gif

Śliweczko nie martw się, na pewno zdasz następnym razemicon_biggrin.gif

Życzę Wam wspaniałych snów o spadkach i oczywiście spadkówicon_biggrin.gif

Maragretko gtdzieś mi zniknął mój stary avatarek więc sieknęłam sobie nowyicon_biggrin.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko nie łam się Kobietko :) Nie ma tego złego ,co by na dobre nie wyszło...... Po prostu trafił Ci się egzaminator "kat " i tyle! Następnym razem to Ty Im pokażesz, że dasz radę ! A co :-)

IRRYS , Marudko Sago.......... GDZIE się podziałyście?

Milenko co do tej wołowiny w proszku..hm.......... Ja osobiście spotkałam się z jajkami i kotletami w proszku , tak więc wołowina pewno tez jest smaczna. Ale to jest głownie produkt właśnie dla astronautów....bo dawno nie słyszałam o nich na rynku ogólnie dostępnym. A tak właściwie to z tą wołowiną to o co pytasz? Czy istnieje coś takiego naprawdę czy może jak to by smakowało? Bo tekst owszem wkleiłaś ale żadnego pytania w tej kwestii:wink:;)

Witam również NOWY narybek popołudniowy :lol: AŚKA J ,ANKĘ oraz KANIĘ82 trzymajcie się twardo z Nami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jakoś mi poszło z dietkowaniem, nawet nie było źle. Mam nadzieję że następne dni też będą znośne. Najważniejsze że nie chodzę głodna. Dzisiaj poczyniłam zakupy, rybki, kurczaczek no i sporo nabiału (o%). Teraz tylko wymyślać dania i korzystać z waszych porad i dążyć do wyznaczonego celu.

Późno już więc mówię DOBRANOC wszystkim. Jutro będzie nowy szczuplejszy dzień;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochane!!!

Ale niespodzianka!!!

Olinko – 18 lat to ja w tamtym roku skończyłam, ale i tak bardzo Ci dziękuję!!! I wszystkim Wam dziewczęta również: Marzemiw, Śnieżynce mojej ( ale meniol!!!), I26, Szyszuni, Gosiulkowi, Maleństwu (za załącznik też), Bożenko kochana – jestem jestem…, Maragretce ;), Śliweczce, Gosiku169, Grazzi, a jeśli kogoś pominęłam to proszę wybaczcie. Wpadłam na chwilę i zatrzymałam się na dłużej ... dzięki Wam i waszej serdeczności:grin:.

Mam nadzieję, że jak skończę ten kurs, to już będzie trochę lepiej z czasem. Jutro już ostatnie spotkanie i znów będę miała weekendy wolne! Hurrraaa!!! A tymczasem trzeba się sprężyć i przyswoić to co wykładają, zdać egzamin i już będzie z górki. Chociaż to nie tak całkiem do końca, mamy alarm przeciwpowodziowy i całodobowe dyżury wprowadzone... miejmy nadzieję, że będzie dobrze...

W dodatku muszę szukać nowego mieszkania i znów przeprowadzka mnie czeka... oj myśleć mi się nie chce... ale dam radę, przecież nie mam innego wyjścia. W najgorszym razie zamieszkam u siebie ... chociaż trochę ciasno... Ale smucę w te moje urodziny, chyba czas iść spać bo zmęczona jestem okrutnie.

Jeszcze raz dzięki dziewczęta i buziaki!

Acha Śliweczko nie łam się nie ty jedyna... Mój Maciek jeździ zawodowo i już trzy razy zdawał na naczepy (czytaj TIR) i sorki, a kierowcą jest przednim, na B zdał za czwartym razem, na C za pierwszym i teraz buja się z tymi naczepami. A drugi synuś z kolei zdał co prawda za pierwszym razem, ale wcale nie jeździ, bo się boi ... chyba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to żeście się Dziewuchy ;) dzisiaj rozpisały :D

Pisałam dziś Wam o spadku wagi w czasie snu i wiecie co? Dziś zrobiłam eksperyment apropo porannego efektu spalania. No i jak wstałam po raz ten drugi o 11 i ważyłam 61.3kg, tak jeszcze przez 1.5 czy 2 godziny nic nei jadałam.. tylko z dwa łyki wody wypiłam.. i wiecie co? na wadze było - uwaga - 61kg !!!!!! Ważyłam się chyba z 10 razy :lol: I przestawialam wagę w różne miejsca, co by sprawdzić czy mnie w balona nie chce zrobić :D To chyba taka motywacja, żeby zbyt dużo nie grzeszyć na weselu, hehe :-D Aż suwaczek zmienię, a co !! W końcu jak raz pokazała, to kiedyś znowu pokaże :-D :D :D :D

W ogóle to stwierdziłam, że chyba jednak na 3 wejde dopiero od 1 lipca... Zobaczymy jak waga będzie się zachowywała po weselu... A może będzie dobrze to i udałoby mi się zejśc do tych 58 ;> w każdym bądź razie choćby się waliło paliło i nei wiem co jescze max 1 lipca 3 faza wita :lol:

Ehhh.. powiem Wam, ze coraz mniej mi się chce na to wesele jechać.. zawsze tak mam, jak co do czego przychodzi.. :lol: No ale trzeba.. Jutro tez musze wczesniej wstac, żeby ejscze po zalotkę do rossmanna polecieć.. coś muszę wkońcu ze sobą zrobić.. Jejku wiecie co ? podziwiam osoby, potrafiące się malowac i malujące się.. Chciałam zaszaleć i pomalowac sobie jutro rzęsy, ale jak nałożyłam tusz, to myślałam, że mnei szlak trafi.. Tu posklejane, tam jak dotknę to zaraz wybrudzę, ehh to nei dla mnie.. Stwierdziłam, ze kupię zalotkę i tylko rzęski sobie podkręcę.. Przed chwilą z resztą tez siedziałam przed lustrem i próbowałam coś z cieniami wymyśleć.. ale ja poprostu tego chyabnie lubie.. jakoś tak sztucznie i w ogóle... Czyli generaleni skończy się jak zawsze... trochę podkładu, troszkę pudru dla zatuszowania i wygładzenia mordki + błyszczyk ityle.. Dobrze, ze mój karol nie lubi makijaży :D Nie będzie narzekał :lol:

Chciałam tez coś na moje włosy wymyśleć, ale.... po 1 - sa cholernie długie, rpzez co i ważą swoje, wiec nzając życie jak dojedziemy to i tak mogłoby nic z tego nie wyjść... A na ten ślub musimy jechac około 200km :/ Dobrze, że Karol ma siostre w Gdańsku, to chociaż w połowie drogi dopiero się przebiorę.. a nei będę całą droge już w kiecy jechać... A z tymi włosami się zastanawiam.. spiąć je poprostu z wkitka, czy może tylko zebrać u góry jakąś spinką, a na dole będą rozpuszczone?? co wy o tym myslicie??

Aha no i kupiłam majty wyszczuplające :D fajna sprawa :D Nie widac aż tak tej mojej oponki :D

Śliweczko no niestety zdarza się i tak.. ale co najlepsze, bardzo często jest tak, że osoby dobrze jeżdżące najczęście oblewają... Bo własnie np trafiają na jakiegoś 'debila' egzaminatora... Kiedy w takim razie 2 podejście??

Wszyscy chwalą tą kiecę Gosi a ja jej nie widziałam, hmmm ....;/ Gdzie można ją zobaczyć, hę?!M :)

milenko jeśli jescze nei widziałaś mojej kiecy oto i ona: http://www.sklep.prettygirl.pl/pl/sukienka-uy-10w-p-361-040.html

w ogóle to dzięki DZIEWCZYNY za te ochy i achy na jej temat :D Potwierdza mi to, że był to jednak dobry zakup :D Jak wrócę powrzucam w końcu Wam fotki :D

PS Milenko czy to Ty na NaszejKlasie zapraszałas mnei do znajomych ??? ;>

Dziewczyny mam do was pytanie małe. Czy na diecie śniadanie trzeba zjeść zaraz po obudzeniu czy można to zrobić 1 lub 2 godziny później. Przyznam się że rano to mi nie chce się jeść prawie wcale, a już po przebudzeniu to lubie wypić szklanke wody a później dopiero coś wszamać.

Hej IVON. Jeśli czytałas wyżej, to pisałam właśnie o moim efekcie dzisiejszym późnego śniadania... Generalnie Jedz jak jesteś głodna.. Z resztą Dukan pisze też o tym efekcie porannego spalania tłuszcz, że jeśli chce się wykorzystac ten moment jak najdłużej, to żeby przesunąc włąśnie bodajże trochę śniadanie, a wykonac kilka ćwiczeń, albo żeby zjeśc śniadanie bardzo bogate w proteiny.

W ogóle apropo protein.. myslałam, że jajka , nawet w całości, sa mega napchane białkami.. a wiecie co ostatnio wyczytałam na opakowaniu jajek- wartość energetyczną produktu dla 100g: białka: 12.5g, węgle: 0.6g, tłuszcze: 9.7g !!! W szoku strasznymbyłam... Przecież tuńczyk w puszce ( wsosie własnym) ma o wiele wiele wiele lepsze parametry.. No i z tego wszystkiego zjadałam dzisiaj całą puszkę tego tuńczyka :D

:razz:dzięki za odpowiedzi powiem szczerze,że trochę jestem już zmęczona tą fazą uderzeniową więc od jutra zacznę jeść warzywka a teraz jest taki wybór wszystko świeżutkie,że nie mogę się już doczekać jutrzejszego dnia.A mam jeszcze pytanko czy warzywa można jeść w dowolnych ilościach czy trzeba mieć jakiś umiar bo powiem szczerze uwielbiam pomidory mogłabym je jeść cały czas ale teraz to nie wiem czy tak mogę

tarnowianko na ozwolone warzywa nie ma limitu.. Możemy je jeśc, tak żeby się na jeśc , ale nei więcej ;> Tak bynajmniej pisze Dukan.. No i pamiętaj o tym, żeby spożywać białaka z warzywkami, a nie warzywka z białkami.. Ja na wyjeździe w gorach wcinałam prawie non stop pomidorki koktajlowe bo były najwygodniejsze, żeby je gdzies ze sobą zabrać.. Nie reagowały jakos strasznie na zmiany temperatur itp.. Białek jakoś dużo nie jadłam no i okazałosie po powrocie, że waga nawet skoczyła do góry... Więc wg mnie jedz ile chcesz, oby z głową i obys dostarczała więcej białek organizmowi.

Cześć wszystkim! Jestem tu nowa. Dietę zaczęłam w maju i narazie mi się udaje ale mam pytanko. W kilku przepisach są parówki czy można je jeść? Jeśli można jeść szynkę drobiową to tak samo można jeść kiełbaski drobiowe np. na ciepło? Liczę na szybką odpowiedź i dziękuję:D

Anka71 ja to generaleni parówek żadnych bym nie zjadła.. kiedyś chciałam kupić, ale jak spojrzałam na skład to mi się odechciało.. i to bardzo... Ale jeśli znajdzieśz takie co mają max ok 5% tłuszczu to smacznego..

A mężowi swojemu to Powiedz Kochana, że ma Cie wspierać, a nie wytykac błędy !!!!

Kania dokładnie nie wiadomo co może przynieść nowy dzięń :) Jednym waga skoczy, innym porpostu długo będzie stała.. a innym uchodzi na sucho :-) A poco uderzeniówka??? Przecież kazde 5 dni protein, to prawie jak uderzeniówka,, to też same białak powinny być.. co najwyżej zrób w tym czasie ścisłe białeczka.. bez żadnych extra dodatków i produktów tolerowanych.. Dukan w razie takich wpadek pisze, ze dobrze jest koljnego dnia zrobić od razu białeczka, pomijając pozostałe dni warzywek.. WIęc może tak zrób.. no i oby udało ci się nie oberwac za to obżarstwo..

I26 j atez swoją wagę jakoś tak w ciemno wybierałam - nie miałam pojecia tak naprawdę ile tobedzie to 60kg.. spodziewałam sie neiwiadomo czeog po takiej wadze.. ale przesadzać nei chcę i tez tak do 58 bym chciała zejśc..

jeju Dziewczyny, ale tu sie u nas tłoczno zrobiło :D No tak lato idzie i mobilizuje :D Witam wszystkich serdeczeni i wielkich spadków życzę :D

Ehh trzeba się kłaśc, bo już późno... A jutro trza się ogranąc rano..

Pozdrawiam gorąco i trzymajcie kciuki co bym za dużo nie grzeszyła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, wstałam rano, bo mam dziś dużo pracy ;) i źle się czuje po wczorajszych warjacjach ze słodyczami (już łyknęłam tabletkę, od refluksu i zgagi, bo bardzo mnie męczy), namienię że mam refluks. Ale od jakiegoś czasu nic mi nie dolegał, dopiero dziś - okropne uczucie, pieczenie pod "mostkiem" i w gardle. Na jedzenie też nie mogę patrzeć, zrobiłam sobie tylko zieloną herbatke i ją popijam. (Dobrz mi tak, mam za swoje).Dziś nie wchodze na wagę, wole się dodoatkowo nie stresować - ale dziś same proteinki o ile będę w stanie coś przełknąć. Dziękuje wszystkim za miłe przyjęcie, mam nadzieje, że z Wami dam radę. buziaki - zmykam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.