Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Drogie Kobietki ... =o) podobnie jakwiększość obserwowałam z ogromną przyjemnością Wasze sukcesy , coskłoniło i mnie aby podjąć walkę z kilogramami. Kończę pierwszą fazę (bezgłodowania, pyszne jedzonko)i już prawie 2 kg w dół. Także jeśli jest więcej takichanonimowych obserwatorów apeluję ,że warto choćbyspróbować. powodzenia !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kobitki!! no rozpisałyście się nieźle:)

przede wszystkim witam nowe dukanki (ja też swieża rybka dukanowska:))

śliweczko nie łam się, jeszcze im pokażesz jaki z Ciebie rajdowiec:)

czy tu można pisać o problemach sercowych?:)) hi hi, niestety psują mi one trochę dietę...mój boyfriend wczoraj przyjechał (pracuje w tej chwili w innym mieście), a że nam się ostatnio nie układa, to była dzika awantura, taka z rozwalaniem talerzy (to ja ;)), już taki ze mnie wybuchowy typ, no i kuraka tym samym straciłam....:-))) ale nie w tym sensie oczywiście mi te stresy psują dietę, po prostu w nerwach dziś musiałam wyjśc z domu i nie mogłam nic sobie ugotować, a miałam takie fajne menu, leczo i sos do spagetti...ech, a skończyło się na paczce fajek i puszce coli...a nie paliłam już dobre 2 tygodnie:(((

od dzisiaj jestem na warzywach i musze Wam powiedzieć, że mi to lepiej jest na samych białkach...któraś z Was tez pisała że woli:) jakoś tak bardziej potrafię sobie wszystko zorganizować...no ale jak tra to trza

dziewczyny napiszcie mi proszę czy moge użyć do leczo pomidorów z puszki, które zawierają cukier??

a no i jeszcze chciałam zapytac czy może któraś z Was je polędwiczki wieprzowe?? te malutkie, one są chude i miękkie, bardzo lubię je w sosie, i tak się astanawiam skoro dukan pozwala jeśc wędlinę-polędwicę to może też moge zjeść??

napiszę jeszcze co zjadłam i jak możecie to napiszcie czy ok czy powinnam może coś jeszcze wszamać...

pół kostki twarogu z jogurtem, 3 plasterki polędwicy, kawa z mlekiem

odrobinka (naprawdę mini mini) smażonego kuraka, i odrobinka makreli, placek z otrąb

pół litra coli light

filet z pstrąga (85g) plus pomidor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojoj,ile nowych dziewczyn się pojawiło, nie łatwo znaleźć stare protalki,właściwie to średnie jak ja ;)

Wczoraj z premedytacją zjadłam pizze :) I wiecie co, mam to gdzies :-) Najgorsze są wcale nie pierwsze dni, ale te ostatnie, mi zostały 2 tyg do 3 fazy i teraz jest najgorzej :-D

I tak sobie myślę o tym śrubowaniu wagi to chyba to normalne- gdyby ktos mi powiedział 4 mc temu ze bede ważyć 57kg to powiedziałabym że będę wtedy super zadowolona ze swojego wyglądu, teraz waże niecałe 57 i co? I chcę jeszcze mniej... Mentalnie zawsze będę grubasem, zawsze będę widzieć grube ręce i uda :-D

Ale jakoś dołujący post mi wyszedł... Może dlatego że siedzę w domu, mąż na kawalerski pojechał - do Berlina. Poczekam i ugotuję mu pomidorową na rano, a co niech się chłop cieszy że :lol: żona o niego dba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kobitki!! no rozpisałyście się nieźle:)

przede wszystkim witam nowe dukanki (ja też swieża rybka dukanowska:))

śliweczko nie łam się, jeszcze im pokażesz jaki z Ciebie rajdowiec:)

czy tu można pisać o problemach sercowych?:)) hi hi, niestety psują mi one trochę dietę...mój boyfriend wczoraj przyjechał (pracuje w tej chwili w innym mieście), a że nam się ostatnio nie układa, to była dzika awantura, taka z rozwalaniem talerzy (to ja ;)), już taki ze mnie wybuchowy typ, no i kuraka tym samym straciłam....:-))) ale nie w tym sensie oczywiście mi te stresy psują dietę, po prostu w nerwach dziś musiałam wyjśc z domu i nie mogłam nic sobie ugotować, a miałam takie fajne menu, leczo i sos do spagetti...ech, a skończyło się na paczce fajek i puszce coli...a nie paliłam już dobre 2 tygodnie:(((

od dzisiaj jestem na warzywach i musze Wam powiedzieć, że mi to lepiej jest na samych białkach...któraś z Was tez pisała że woli:) jakoś tak bardziej potrafię sobie wszystko zorganizować...no ale jak tra to trza

dziewczyny napiszcie mi proszę czy moge użyć do leczo pomidorów z puszki, które zawierają cukier??

a no i jeszcze chciałam zapytac czy może któraś z Was je polędwiczki wieprzowe?? te malutkie, one są chude i miękkie, bardzo lubię je w sosie, i tak się astanawiam skoro dukan pozwala jeśc wędlinę-polędwicę to może też moge zjeść??

napiszę jeszcze co zjadłam i jak możecie to napiszcie czy ok czy powinnam może coś jeszcze wszamać...

pół kostki twarogu z jogurtem, 3 plasterki polędwicy, kawa z mlekiem

odrobinka (naprawdę mini mini) smażonego kuraka, i odrobinka makreli, placek z otrąb

pół litra coli light

filet z pstrąga (85g) plus pomidor

Nynko niestety pomidory w puszce z cukrem to zły wybór-cukier to nasz największy wróg,większy nawet niż tłuszcz. W sklepach na pewno znajdziesz puszke bez cukru, a jak nie to napewno przecier pomidorowy zawierający tylko pomidory i sól (np krojone pomidory Podravki w kartoniku). Co do polędwiczek to ja nie jadam, Dukan wyraźnie mówi tylko o wieprzowej chudej wędlinie. Nawet w 3 fazie pozwala włączyć szynkę wieprzową nie polędwice więc chyba nie jest ona tak chuda na jaką wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Kobitki:*

wpadlam tylko powiedziec hej..

padam na ryjek;znow naszykowalam imprezke;Konrada rodzice sa i musialam sie jakos kulinarnie wykazac:)

jutro Londyn

poza tym do bani.....od 1.5 miesiaca waga nie drgnela w dol.........

dobra jeden grzech 2 tyg temu w Amstrdamie ale poza tym bardziej protalowo to juz sie nieda no....

mam dola na maxa..........................................................

postaram sie nadrobic czytanie chyba dopiero po weekendzie

milej niedzieli:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny ,

zgrzeszyłam , właśnie wróciłam z kolacji , a tam jadłam jak opętana icon_cry.gif . Deser tez był , no nie mogłam się powstrzymać i poszłam po całości . Jutro fajnie nie będzie , bo jak pomyślę ile zakazów złamałam . Nie wiem teraz co zrobić , jestem pierwszy dzień z pięciu na warzywach i jak wam się wydaje czy od rana przejść od razu na białka czy kontynuować warzywa ? Pomocy , bo do tej pory szłam regulaminowo a teraz się rozstroję .

Dobrej nocki , chudnijcie ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Kobitki:*

wpadlam tylko powiedziec hej..

padam na ryjek;znow naszykowalam imprezke;Konrada rodzice sa i musialam sie jakos kulinarnie wykazac:)

jutro Londyn

poza tym do bani.....od 1.5 miesiaca waga nie drgnela w dol.........

dobra jeden grzech 2 tyg temu w Amstrdamie ale poza tym bardziej protalowo to juz sie nieda no....

mam dola na maxa..........................................................

postaram sie nadrobic czytanie chyba dopiero po weekendzie

milej niedzieli:*

Irris bo ty juz taka chuda jestes ze waga nie chce isc w dol. ;)

a wogole to milej niedzieli wam zycze, i zmykam do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja dzisiaj wieczorkiem tylko na chwile po pierwszym dniu waga spadla o kilogram (chociaz spalam tylko 2 godziny), powiedzcie mi czy to jest normalne ze caly czas latam do ubikacji (siku) gorzej niz w ciazy wczoraj w drodze na zakupy to myslalam ze nie dojade , koszmar . A jesli o jedzenie to da sie wytrzymac wlasnie jestem po dwoch dniach .Dzisiaj mlodszy synek przyniosl mi delicje do otwarcia a ja odruchowa jednego wzielam do buzi ale sie zorjentowalam i odrazu wyplulam . Tak to jest jak sie czlowiek spieszy i mysli o czym innym . N to ja sie zbieram do spania . Pozdrowienia dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej :) no i już wracam do normy, po tym moim piątkowym wyskoku słodyczowym. Wczoraj czułam się fatalnie fizycznie i psychicznie. Byłam na białeczkach, przez cały dzień zjadłam placuszki dunkanowskie z otrąb, udko kurczaka - pieczone i potem 2 serki wiejskie light i dużoooo piłam, bo to łagodziło nieprzyjemne pieczenie w przełyku. Dziś też białeczka, pociągnę je do środy i myślę, że spadnie mi to co przybyło po piątkowych szaleństwach:(

W środę wyjeżdżam na długi wekeend i mam nadzieje tzn. wiem, że muszę dać rady na tych grillach i innych imprezkach ze znajomymi. Miłej niedzieli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej zastanawiałam się ostatnio kiedy najlepiej jest się ważyć rano czy wieczorem,bo zauważyłam że rano waga wskazuje trochę mniej i nie wiem ,którą wagę mam uwzględniać:-D

Hejka Tarnowianko! ;)

Najlepiej ważyc się rankiem po wypróżnieniu się :) Ja tak robię, od wczoraj jestem na w+b i powiedziałam sobie że w tym czasie nie będę się ważyc, bo to wiadomo że waga może skoczyc heh, zobaczymy czy wytrzymam :-)

M :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja dzisiaj wieczorkiem tylko na chwile po pierwszym dniu waga spadla o kilogram (chociaz spalam tylko 2 godziny), powiedzcie mi czy to jest normalne ze caly czas latam do ubikacji (siku) gorzej niz w ciazy wczoraj w drodze na zakupy to myslalam ze nie dojade , koszmar . A jesli o jedzenie to da sie wytrzymac wlasnie jestem po dwoch dniach .Dzisiaj mlodszy synek przyniosl mi delicje do otwarcia a ja odruchowa jednego wzielam do buzi ale sie zorjentowalam i odrazu wyplulam . Tak to jest jak sie czlowiek spieszy i mysli o czym innym . N to ja sie zbieram do spania . Pozdrowienia dla wszystkich.

Witaj Asiu,bo chyba jeszcze nie mialam przyjemnosci Cie powitac?Tak sie zastanawial gdzie Ty mieszkasz bo piszesz o wieczorku, o spaniu ,a godz. Twego postu to 07:40

jesli chodzi o latanie do ubikacji to chyba u kazdej z nas tak jest bo jednak ilosc wypijanej wody to powoduje ze musimy czesciej korzystac z WC

Witajcie w ta piekna sloneczna niedziele.U mnie swieci sloneczko jest cieplutko .Wczoraj bylam na koncercie o ktorym wczesniej pisalam Byly piekne utwory spiewane przez artystow teatru wielkiego z Lodzi.min.K Kowalski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.