Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

hej dziewczy!!!

kurcze mam jakieś bóle w okolicy wątroby:((( mam nadzieję że mi przejdzie, czy Wy miałyście jakieś dolegliwości związane z dietą?

Nynka , bóle ogólnie w okolicy brzucha moga być spowodowane " zaparciami " jakie powstają na wskutek jedzenia dużej ilości białka . Ból może być promieniujący na tą właśnie okolicę . Ale obserwacja i ew. lekarz nie zaszkodzi . Na "zatwardzenia " dziewczyny skarżą sie często , a szczególnie w pierwszych dniach diety . To przechodzi . Powodzenia icon_smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny.JA juz po kościółku obiadek sie gotuje a ja czekam na formułę;)

A tak własnie Iriss myślałam ze zniknęłas bo chcresz zrobić olśniewające wrażenie na przyszłych teściach:grin:

A my wczorAJ byliśmy w agua parku w tarnowskich górach było super- skusiłam sie nawet na saune rzymska najpierw wytrzymałam 5 a potem 8 minut ale po tych 8 to myslałam że do drzwi nie dojde.

Córcia sie wyszalala pływa jak Otylia ale z kółkiem:wink:

Fajny ten basen są3 zjezdzalnie i jeszcze jedna dla małych dzieci jest basen który robi fale jak na morzu poprosu świetne i wiele innych atrakcji.

A ja mam w ten piątek gości na weekend z warszawy i zaczynam wymyślać menu:grin: Brat męża z zona i dzieckiem tak ze bede miała zajecie zakupy porzadki gotowanie.Brat-lekarz także pomolestuje go co mysli o naszej diecie z medycznego punktu widzenia bo któras z was ostatnio cos straszyła jakimis artykułami.Pomyślałam ze tez własnie zrobie w sobote imprezke urodzinowa córci urodziny ma niby 9 czerwca ale imprezke zrobie 5. Mam nadzieje ze pogoda pozwoli na grila. I musze zamówic jakis torcik. Widziałam jakie piekne robi Dorota załozycielka wątku ale boje sie ze mi nie wyjdzie i bedzie klapa.

ok miłego dnia zyczęi pędze zmienic suwaczek dzis waga pokazała 66,8 kg:grin: Mam teraz czyste białka i obiecałam sobie że bede grzeczna zadnych budyniów i parówek no i tych płatków z otrab pszennych przynajmniej nie na czystych białkach ale czy wytrzymam to nie mam pojecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM SERDECZNIE SERKOWE SIOSTRY

Dawno się nie pojawiłam a jak już mi się udało to mialam problem z nowym imagem strony:-)

Osiągnęłam zamierzony cel wagowy...

Wszystkim tego życzę!!!

Czytam o bólach wątrobowych, zaparciach.... to wszystko przeszłam miałam wysypkę alergiczną na nadmiar białka... ale to wszystko mija...

Dzisiaj wybieram się z mężem na operę i wiskam się w sukienkę którą nie miałam na sobie .... ho, ho, ho...

Sliweczko ja zdałm prawo jazny za 4 razem. ale 15 lat temu...też było ciężko....

Buziaczki dla wszystkich....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Asiu,bo chyba jeszcze nie mialam przyjemnosci Cie powitac?Tak sie zastanawial gdzie Ty mieszkasz bo piszesz o wieczorku, o spaniu ,a godz. Twego postu to 07:40

jesli chodzi o latanie do ubikacji to chyba u kazdej z nas tak jest bo jednak ilosc wypijanej wody to powoduje ze musimy czesciej korzystac z WC

Witajcie w ta piekna sloneczna niedziele.U mnie swieci sloneczko jest cieplutko .Wczoraj bylam na koncercie o ktorym wczesniej pisalam Byly piekne utwory spiewane przez artystow teatru wielkiego z Lodzi.min.K Kowalski

Witam mieszkam w Joliet jakies 60 kilometrow od Chicago a w Polsce mieszkalam w Kozach kolo Bielska -Bialej .

Dzisiaj zaczynam trzeci dzien i dwa kilo mniej czyli dziala . Wedlug testu Dunkana pierwsza faza ma trwac u mnie 6 dni i mam zzucic 2.4 kg a ja po dwoch dniach spadlam 2.1 kg kto wie moze calosc tez szypciej pojdzie . U nas dzisiaj znowu upalnie chyba trzeba sie w koncu wziasc za otwarcie basenu ale czasu jak zwykle brakuje . Pozdrowienia dla wszystkich Protalinek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kobietki niedzielnie :lol:

Widzę, że ten weekend nie tylko dla mnie był strasznie ciężki. Wczoraj nie wytrzymałam i skusiłam się na piwko i to od razu sztuk 2 :(tak mnie ten mój Marcin katował, że już wystarczy, że wyglądam świetnie i już nie ma sensu żebym się dłużej katowała i w końcu po jakiś 20min uległam :-) ale za to jestem z siebie dumna bo dzisiaj na chwilę skoczyliśmy na festyn..a tam mnóstwo pachnących budek z fast foodami, z pierogami, z piwem, hmm..normalnie raj ;) ale się nie dałam chociaż mocno mnie kusiły zapiekanki ale twarda byłam :-D

Waga pokazuje niecałe 61kg czyli nie jest jeszcze tragicznie ale już naprawdę tracę nadzieję na te swoje 58kg, chyba jednak przejdę na III fazę wcześniej i spróbuję się zmobilizować żeby regularnie ćwiczyć, może to coś pomoże bo właśnie zdałam sobie sprawę, że na początku to chudłam ładnie a później masakra. Od drugiej połowy marca spadało mi jakieś niecałe 3kg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie w niedzielny wieczór jakoś dawno nie było mnie na forum, ale wracam, wciąż w 2 fazie.

Irris piękne zdjęcia, widać że wyjazd do Amsterdamu się udał.

Śliweczko – fakt wyglądasz dużo młodziej i pewnie tak się czujesz (bo ja tak, a co dopiero Ty). A jazdy zdać za pierwszym to graniczy z cudem. Będzie dobrze, uwierz w siebie.

Magdzik –ja też pamiętam jak cieszy dwucyfrowa waga.

Dagmara19 – super dziewczyna z Ciebie, widać widać jak się wylaszczasz.

I26 – super wyglądasz.

Cieszę się że nowe Protalki się pojawiły to fajnie że tyle osób dało sobie szansę z Dukanem.

Dziwna ta szata graficzna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo Saga ;)

Malinowa Mambo wydaje mi się że to może być znak że osiągnęłaś już swoją idealną wagę, z tego co pamiętam Dukan pisał że jak już się nic nie rusza przez dłuższy czas to może oznaczać że nasz organizm buntuje się przed dalszym spadkiem, a poza tym to, jak trudno jest utrzymać taką wagę jest wprost proporcjonalne do tego, jak trudno było ją osiągnąć. Pewnie poza tym już jesteś szczuplutka tylko marudzisz (61kg!:)), a tak poważnie to to, co Ci tam jeszcze nie odpowiada myślę że z czasem wypracujesz np ćwiczeniami na 3 fazie. Więc głowa do góry!

Pozdrawiam Was wszystkie, szczególnie nowe Protalki, życzę dużo wytrwałości, opłaca się. Ja będę się w najbliższym okresie pojawiała trochę rzadziej bo sesja zaczyna się za tydzień i mam od 7-ego do 14-ego 5 egzaminów wciśniętych więc będzie koszmar. Trzymajcie kciuki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkie Dunkanowe zwolenniczki.

Pierwszy dzień na diecie razem z synem , cel około 10 kg mniej mam nadzieje,że oboje damy radę.

Skorzystałam już z Waszych przepisów zamieszczonych na innym forum i bardzo za nie dziękuję.

Proszę dajcie znać co jaki czas należy się ważyć?

Z życzeniami spokojnej nocy Agaton.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkie Dunkanowe zwolenniczki.

Pierwszy dzień na diecie razem z synem , cel około 10 kg mniej mam nadzieje,że oboje damy radę.

Skorzystałam już z Waszych przepisów zamieszczonych na innym forum i bardzo za nie dziękuję.

Proszę dajcie znać co jaki czas należy się ważyć?

Z życzeniami spokojnej nocy Agaton.

Witaj Agaton!

Co do ważenia to nie ma określonych reguł co jaki czas, pewnie ciekawość będzie tak Ciebie zżerała że będziesz ważyć się co dzień ;) ....tak ładnie na tej diecie kilogramy lecą :)

Natomiast jeżeli chodzi o porę dnia w której się powinno ważyć to rankiem kiedy będziesz już po odwiedzeniu toalety.

Trzymam kciuki za Ciebie i syna!

M :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Coś dziś mało jeszcze napisana,czyżby wszystkie protalki spały jeszcze???Pogoda znowu dziś paskudna to się nie dziwie. U mnie wczoraj było względnie tylko jak wieczorem zaczęło padać to do teraz nie przestało.

Waga u mnie nadal łaskawa.dzis rano pokazała 62,2 ale jeszcze poczekam do jutra bo dziś ostatni dzień białeczek i dopiero zmienie suwaczek.Faktem jest że osiągalną wagę jaką mi Dukan wyliczył to było 62,5 na połowe czerwca.Więc już to przeminęłam.Staram się codziennie brzuszki robić bo zliżam się już do celu a brzuch nadal brzydki mam.szkoda że od początku się za to nie wzięłam to już bym miała pewnie płaski a tak będe pewnie z nim walczyć nawet w 3 fazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nie śpią :) ale coś tu pusto ostatnio....

Żeby być konsekwentną pojechałam dzisiaj z rana na badania i po południu jadę odebrać. Zobaczymy co w trawie piszczy....

I26 jak Ty przechytrzyłaś swój organizm, że wogóle się nie broni ? Gratuluję tak ładnego suwaczka ;) . Ja zaczęłam dietę miesiąc póżniej i szóstka z przodu nie chce się jeszcze pokazać.... będę cierpliwa. Ja też bym chciała zejść poniżej tego co Dukan mi wyliczył. Zejść a utrzymać....to u mnie zasadnicza różnica.

MalinowaMambo może Twój organizm mówi już dość ... na Twoim miejscu przeszłabym na trzecią fazę, może to oczko zniknie w trakcie utrwalania.

Miłego dzionka życzę =)

Ps. Zapytam znowu ... Czy któraś z Was stosuje rytm 5w+2b ?? Rzeczywiście chudnie się znacznie wolniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nie śpią :) ale coś tu pusto ostatnio....

Żeby być konsekwentną pojechałam dzisiaj z rana na badania i po południu jadę odebrać. Zobaczymy co w trawie piszczy....

I26 jak Ty przechytrzyłaś swój organizm, że wogóle się nie broni ? Gratuluję tak ładnego suwaczka ;) . Ja zaczęłam dietę miesiąc póżniej i szóstka z przodu nie chce się jeszcze pokazać.... będę cierpliwa. Ja też bym chciała zejść poniżej tego co Dukan mi wyliczył. Zejść a utrzymać....to u mnie zasadnicza różnica.

MalinowaMambo może Twój organizm mówi już dość ... na Twoim miejscu przeszłabym na trzecią fazę, może to oczko zniknie w trakcie utrwalania.

Miłego dzionka życzę =)

Ps. Zapytam znowu ... Czy któraś z Was stosuje rytm 5w+2b ?? Rzeczywiście chudnie się znacznie wolniej?

Heh mój organizm też chce być szczupły tak jak ja bo wcześniej zawsze taki był i dlatego tak dąży razem ze mną do tego celu i wcale się nie broni.Też mam nadzieję ,że będe mogła bez problemu tę wage utrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Protalki.

W Gdańsku deszcz i zimno, gdzie to lato. Z tego co pamiętam to Marudka wyjechała w podróż pośubną więc może nie wróciła jeszcze.

Gratulacje I26 - to bardzo cieszy jak waga tak ładnie spada.

Ja się dzisiaj nie ważyłam, to moja ostatnia sesja białkowa przed 3 fazą.

Pozdrawiam

Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.