Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

do nynka

dzieki za odpowiedz :-)

wiem, staram sie tylko u mnie z czasem tak srednio, 12 godzin dziennie poza domem to juz sie nie chce gotowac i zazwyczaj cos na szybko zjadam.

Napewno sprobuje :)

tylko ja chcialam jeszcze I faze przeciagnac jakies 2-3 dni zeby chociaz jeszcze 1 kg stracic.

Ty jadlas w I fazie platki owsiane?? Ja jadlam 2x z mlekiem 0.1%, cynamonem i slodzikiem i moze od tego waga stanela ;) bo do reszty to nie mam zastrzezen, a prezczytalam ze platkow mozna 2-3 lyzki dziennie :lol:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do nynka

dzieki za odpowiedz :-)

wiem, staram sie tylko u mnie z czasem tak srednio, 12 godzin dziennie poza domem to juz sie nie chce gotowac i zazwyczaj cos na szybko zjadam.

Napewno sprobuje :)

tylko ja chcialam jeszcze I faze przeciagnac jakies 2-3 dni zeby chociaz jeszcze 1 kg stracic.

Ty jadlas w I fazie platki owsiane?? Ja jadlam 2x z mlekiem 0.1%, cynamonem i slodzikiem i moze od tego waga stanela ;) bo do reszty to nie mam zastrzezen, a prezczytalam ze platkow mozna 2-3 lyzki dziennie :lol:

zuzanka żadnych płatków nam nie wolno !!! 3 łyzki dziennie ( a dokładnie 2 łyzki owsianych i 1 łyżke pszennych) wolno nam ale OTRĘBÓW !!!

Otręby – produkt powstały z przemiału zbóż pszenicy, owsa lub żyta. W skład otrąb wchodzi w głównej mierze zewnętrzna warstwa ziarna. Płatki natomiast sa chyba już produktem z pełnego ziarna ;> nie pamiętam dokładnie, ale ktoś już o tym pisał..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivon ja mieszkam w anglii i otreby kupuje w tesco, maja tam i owsiane i pszenne. musialabys szukac na polkach z platkami sniadaniowymi, albo tam gdzie sa roznego rodzaju orzechy i ogolnie zdrowa zywnosc. make kukurydziana tez kupuje w tesco icon_smile.gif pozdrawiam serdecznie i zycze powodzenia w poszukiwaniach icon_smile.gif

Czesc zauwazylam ze jestes z Anglii mam problem znalesc u siebie olej parafinowy znalazlam cos takiego doradzilabys mi czy o to chodzi http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=320539083505&ssPageName=STRK:MEWAX:IT z gory bardzo dziekuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ DOBRY!!!

Gosiulku – mi stanik wystawał z sukni ślubnej (tyczy to też i innych imprezowych kiecek) – ale to wystarczy albo go podszyć już jak ma się sukieneczkę ubraną, żeby nie wychodził. A ja swój tylko agrafkami podpięłam i było wszystko ok. I żadna (agrafka) na szczęście się nie odpięła.

Panie w salonach Sukien Ślubnych – nie zdziw się – będą robić wielkie oczy i mówić, że to już mało czasu zostało.. Bo ja 1,5 miesiąca przed ślubem dopiero znalazłam swoją ;-P i jakbym chciała coś zmieniać to nie byłoby szans!! Może uda Ci się znaleźć ‘gotowca’ co będzie odpowiedni.

WOOOOW (doczytałam teraz) – no to fajnie, że na 3 miesiące przed ślubem nie marudzą Ci, że nie zdarzą z szyciem. A kiecka za 800zł i to wymarzona – to naprawdę rewelacyjna cena!!!!!!!!!!!!!!

MarzniuW <oola boga> teraz przeze mnie nikt nie pojedzie do Egiptu.. Tfu tfu – ale narobiłam. Chodziło mi o to, że jak się siedzi na miejscu – a nie jeździ się na wycieczki – to to takie leniwe wakacje są – bo naprawdę dookoła jest pustynia.. Nawet jak się jest w sztucznie stworzonym miejscu pod turystykę takim jak Skarm – to nachalność tubylców jest tak uciążliwa, że już lepiej siedzieć na miejscu.. Ale jak powiedziałam – jak nabiorę trochę więcej życiowego doświadczenia (i pieniążków) – no to koniecznie muszę się odkuć. Oj, a będę bezlitosna!!! Oni są mili co prawda.. ale im chodzi o kasę – a nie o samą przychylność dla gości!!! I choć to wszystko wiedzieliśmy od innych ludzi co już w Egipcie byli – to jednak człowiek musi dać ciała – żeby na przyszłość nie dać się zmanipulować – no i nie być dla nich za miłym – ale to akurat oni pracują nad tym bardzo intensywnie żeby ich nie lubić. Choć są ludzie co uwielbiają się targować – jak moja mama – ja nie wyssałam z jej mlekiem tej umiejętności. ALE MAM PLAN ODWETU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ..kiedyś tam.. ;)))

MoniczkoP jedź do Egiptu i targuj się do ostatniego dolara – choć oni i tak uważają, że jak biały to BOGACZ!!! Tak, tak – może i mniej zarabiają od nas – ale rzesz kurcze – nie muszą płacić za wakacje w Egipcie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ;) . Postanowiłam od dziś zacząć 1 fazę diety.Już wiele razy zabierałam

się za nią ale nic z tego nie wyszło.Niestety mam dużą nadwagę i muszę coś robić.

Nie byłam jeszcze w stanie przeczytać wszystkich odpowiedzi na tym forum ale powoli

dam radę. Mam nadzieję ,że pomożecie mi w przypadku wątpliwości.

Na śniadanie zjadłam 2 jajka na parze i wypiłam szklankę maślanki.

Czy otręby mamy jeść w każdym dniu i czy mogą być żytnie?

Miło się czyta wsze opowieści jak tracicie kilosiki. Mam nadzieję,że też mi się uda.

Pozdrawiam serdecznie Jolka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej:) Jolcia otręby możesz a nawet powinnaś jeść codziennie - najlepiej otręby owsiane (2 łyżki) i pszenne (1 łyżka), jak nie dasz rady zjeść na sucho to wsyp sobie do jogurtu lub zrób owsiankę, ja uwielbiam placuszki z otrąb i je prawie codziennie wcinam. Właśnie jestem po śniadaniu na któe tradycyjnie zjadłam wspomniane placki z polane jogurtem z odrobiną czosnku - pycha i jestem pełna jak bąk. A zaraz idę zrobić sobie obiad do pracy, a dziś serwuje sobie naleśniki z białym serkiem, też uwielbiam. Trzymaj się napewno dasz radę. Miłego dnia wszystkim ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny!!! ja jestem 4 dzień na warzywach i codziennie conajmniej 100 gr jestem chudsza:)))))) he he, to niby śmieszne, ale cieszy, bo myslałam że stanę...dziś na wadze 65,8, a mój cel to 58-60.

Zuzanka Gosiulek Ci napisała co i jak z tymi płatkami-schowaj je głęboko do szafki:)))

Widzę że nie tylko ja tak lubie placki:))) ja robie tez prawie codziennie, jednego dużego placka, mniam. Dziś na obiadek robię zupę gulaszową.

Miłego dnia!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ;)

w końcu coś może napisze :)

Ostatnio mam jakis problem z pisaniem wiadomosci.

No nic, pisze....

Moja siostra od niedzieli jest mamusią po raz drugi :-)

Wojtek ma 54 cm i 3 kg :lol: Jest sliczny :-D

witam wszystkich dietkujacych...

:-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie z rana,

Dzisiaj waga pokazała 53,4kg !!!!, czyli jest 7kg mniej.....

Witam wszystkich :lol: . Postanowiłam od dziś zacząć 1 fazę diety.Już wiele razy zabierałam

się za nią ale nic z tego nie wyszło.Niestety mam dużą nadwagę i muszę coś robić.

Nie byłam jeszcze w stanie przeczytać wszystkich odpowiedzi na tym forum ale powoli

dam radę. Mam nadzieję ,że pomożecie mi w przypadku wątpliwości.

Na śniadanie zjadłam 2 jajka na parze i wypiłam szklankę maślanki.

Czy otręby mamy jeść w każdym dniu i czy mogą być żytnie?

Miło się czyta wsze opowieści jak tracicie kilosiki. Mam nadzieję,że też mi się uda.

Pozdrawiam serdecznie Jolka.

Jolciu witaj.....

hej :)

w końcu coś może napisze :-)

Ostatnio mam jakis problem z pisaniem wiadomosci.

No nic, pisze....

Moja siostra od niedzieli jest mamusią po raz drugi :lol:

Wojtek ma 54 cm i 3 kg :-D Jest sliczny :-D

witam wszystkich dietkujacych...

:lol:

Olina gratulację dla siostry...... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam moja waga pokazała dziś 62,5 czyli troszkę więcej niż wczoraj ale i tak jest dobrze.To pewnie przez to że w wc nie byłam ani wczoraj ani dziś.ale od dziś warzywka więc nie jest źle.

Witam wszystkie nowe dukanowiczki i życze powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc zauwazylam ze jestes z Anglii mam problem znalesc u siebie olej parafinowy znalazlam cos takiego doradzilabys mi czy o to chodzi http://cgi.ebay.com/...e=STRK:MEWAX:IT z gory bardzo dziekuje .

Wiesz ja dopiero zaczynam dietę i też mam wiele wątpliwości, ale są tu forumowiczki które lepiej się na tym znają i mam nadzieję że one rozwieją twoje wątpliwośki a ja przy okazji na tym skorzystam. Bo przyzanm się że też się rozglądałam ze tym olejem parafinowym i nie znalazłam.

Ja mam jeszcze pytanie do angielskich protalek czy wiecie gdzie kupić serek homogenizowany?? Bo z chęcią bym zrobiła te placuszki.

Pozdrawiam wszystkich i życze miłego dnia, choć u mnie pogoda nie nastraja zbyt optymistycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kochane Protalki!

U mnie waga bez zmian, ale w sobotę troszkę imprezowo było i nie do końca dukanowo, wiec... mówi sie trudno, grunt, że nie rośnie.... ja mam czas... ja poczekam...

Iriss - dziewczynko droga nie załamuj się, zobacz ile razy ja czy Saga czy Śliweczka miałyśmy zastoje... i jakoś pchamy ten wózek dukanowy dalej... :) Może to zbliżająca się @ tak wpływa na spadek twojego nastroju i nastawienia do świata ... Trzymaj się a jak juz byś miała polec na placu boju ( np.na truskawkach) to zacznij III fazę, utrwal to co ci spadło, a za jakis czas zaczniesz znów uderzeniówka itd...Rozważ to.... i głowa do góry :-)

Olinko - ciociu droga, gratulacje dla ciebie i dla siostry ;) Życz im zdrówka 1

Witam kolejne Protalki które dołączyły do naszego grona Zuzanke i Jolcię. Powodzenia w osiąganiu wymarzonej sylwetki ! :lol:

Nowoprzybyłym Protalkom podaje linki do pomocnych wątków które pomogą wam odnaleźć sie szybciej w naszym dukanowym swiecie :

- produkty polecane przez nas dla diety Protal

- przepisy na potrawy dla fazy I, II i III

- przykładowe dzienne menu na fazy I i II

Pozdrawiam i zycze wbrew temu co za oknem wiele słonka wszystkim czytającym ! :-D :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.