Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz ja dopiero zaczynam dietę i też mam wiele wątpliwości, ale są tu forumowiczki które lepiej się na tym znają i mam nadzieję że one rozwieją twoje wątpliwośki a ja przy okazji na tym skorzystam. Bo przyzanm się że też się rozglądałam ze tym olejem parafinowym i nie znalazłam.

Ja mam jeszcze pytanie do angielskich protalek czy wiecie gdzie kupić serek homogenizowany?? Bo z chęcią bym zrobiła te placuszki.

Pozdrawiam wszystkich i życze miłego dnia, choć u mnie pogoda nie nastraja zbyt optymistycznie

Olej parafinowy dostaniesz w kazdej aptece i nawet w boots-ie zapytaj o parafine w plynie bez problemu koszt okolo funta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko. Czy jest może jakaś forumowiczka która mieszka w Anglii i wie może gdzie tutaj można kupić otręby owsiane i pszenne?? Za chorobę nie mogę ich znaleźć.

otreby owsiane w kazdym supermarkiecie leza tam cie platki nazywaja sie oat braun pszenne dostalam tylko w polskim sklepie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej parafinowy dostaniesz w kazdej aptece i nawet w boots-ie zapytaj o parafine w plynie bez problemu koszt okolo funta

Dzięki serdeczne. Tak myślałam właśnie o bootsie, ale jeszcze się tam nie wybrałam. Pogoda nie nastraja do zakupów.

A może wiesz gdzie kupić serek homogenizowany??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego z okazji DNIA DZIECKA dla wszystkich !!!icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif

Słodyczy nie będzie , ale z tej okazji może serniczek nasz ulubiony . Gotujmy dzisiaj same pychoty !

A tak na serio , info dla tych wszystkich którzy tracą nadzieję w to że waga znowu ruszy . Na moim suwaczku zaznaczyłam 64.5 kg. jakieś 2 tyg. temu . Myślałam że zapeszyłam , bo od tego czasu zdobyłam dodatkowe 2.5 które zgubiłam i pózniej tylko stałam na poziomie 66 . A juz dzisiaj , w końcu drgnęło i dopiero teraz jestem z powrotem na 64.5 . I wiecie co , mam swoją osobistą obserwację : jak raz na jakiś czas zgrzeszymy , to metabolizm zaczyna inaczej pracować i więcej spala , tylko pod warunkiem że po takim wygłupie zastosujemy przynajmniej 1 dzień białek . Ja tak ostatnio zrobiłam i efekt taki że dodatkowych kilogramów nie było , wręcz przeciwnie . Co wy na to ?

Witam nowe dietowe damy , powodzenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc zauwazylam ze jestes z Anglii mam problem znalesc u siebie olej parafinowy znalazlam cos takiego doradzilabys mi czy o to chodzi http://cgi.ebay.com/...e=STRK:MEWAX:IT z gory bardzo dziekuje .

Aska to wlasnie jest ten olej, wiec mozesz smialo kupowac, albo tak jak pisaly dziewczyny wyzej zapytaj w bootsie albo w aptece.

Wiesz ja dopiero zaczynam dietę i też mam wiele wątpliwości, ale są tu forumowiczki które lepiej się na tym znają i mam nadzieję że one rozwieją twoje wątpliwośki a ja przy okazji na tym skorzystam. Bo przyzanm się że też się rozglądałam ze tym olejem parafinowym i nie znalazłam.

Ja mam jeszcze pytanie do angielskich protalek czy wiecie gdzie kupić serek homogenizowany?? Bo z chęcią bym zrobiła te placuszki.

Pozdrawiam wszystkich i życze miłego dnia, choć u mnie pogoda nie nastraja zbyt optymistycznie

Ivon serek mozesz kupic tez w tesco, u mnie jest na polce z jogurtami. z serii light choices fromage frais. i opakowanie to chyba 500g. a ostatnio w tesco znalazlam tez polski serek homo z lowicza na polce z polska zywnoscia. pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny.

Maragrete dzieki za kciuki bardzo pomagają i wszystko idzie w dobrym kierunku. DO wynajęcia jest domek jednorodzinny z garażem i z ogrodem co sie bardzo przydaje mając dziecko. Byłoby miejsce na zabawe na hustawke, zjezdzalnie i piaskownice.,na grila na suszenie ubran i na opalanie sie:wink: Ehh rozmazyłam sie. Do wynajecia jest dół domku czyli kuchnia 2 pokoje i duża łazienka. Własciciele siedza na stałe w niemczech i nawet ten domek byłby kiedys do sprzedania. Plusem jest to ze moje dziecko miałoby 0,5 km do przedszkola wiec mozna spacerki sobie robic i mezus tez miałby z ok 0,8 km do pracy . Domek na osiedlu domków rodzinnych w spokojnej okolicy. Nawet ten Pan by nas zameldował tymczasowo a wiec mogłabym isc zarejestrowac sie tutaj do pup i w koncu moze dostac jakas prace w zawodzie czyli pracownika biurowego. Domek w ładnym stanie nowa okna nowy dach tylko trzebałoby sobie pomalowac te pokoje i kuchnie. Na podłogach są panele naprawde fajnie. Okna maja rolety. Oni chca za to 400 zł + opłaty a wiec to taka cena jak za darmo. Bo np. teraz mieszkamy w takim domku co tyle to prawie jest czynszu i trzeba płącic tez opłaty.

Wiec mam nadzieje ze wszystko sie uda i ze w sobote dostaniemy klucze do tego domku w czerwcu pomalujemy i wszystko przygotujemy a od lipca bedziemy tam mieszkac oby.

AAa dalej mnie bola nerki nie wiem co sie dzieje albo za duzo białka, kupiłam sobie jakies tabletki ziołowe i mam nadzieje ze pomoze, chyba bym sie załamała gdybym musiała przerwac diete. Chyba w poniedziałek wybiore sie do lekarza i moze na jakies badania bo jeszcze nie robiłam odkad jestem na diecie. No chyba ze mi przejdzie ale i tak przydałoby sie jakies badania zrobic.

Tarnowianko ja mieszkałam w koszycach wielkich takze nie scisłe centum tarnowa tylko jego obrzeza. Własciwie to sie zalicza do koszyc ale to jest osiedle na przeciwko osiedla koszyckiego czyli ulic Mieszka I ,kRÓLOWEJ jADWIGI, Tam moi rodzice mają domek i powiem Ci ze tam sie robi istne city:> Bo w poblizu na ulicy czerwonej wybudowali biedronke jest tam tez leader i stacja paliw i salon samochodowy tylko nie pamietam jaki:> a 1,5 przystanku dalej w strone centrum wybudowali galerie tarnovia.TAkże nie pogada. Brakuje mi tego miasta ale czesto tam bywam. Pięknie tam jest,jak sie przeprowadziłąm na śląsk to myślałam ze zawału dostane tyle tu starych zaniedbanych kamienic, powinni cois z tym robic remontowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Dukanowe Pięknoty;)

Wszystkiego najlepszego z okazji DNIA DZIECKA dla wszystkich !!!icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif

Słodyczy nie będzie , ale z tej okazji może serniczek nasz ulubiony . Gotujmy dzisiaj same pychoty !

A tak na serio , info dla tych wszystkich którzy tracą nadzieję w to że waga znowu ruszy . Na moim suwaczku zaznaczyłam 64.5 kg. jakieś 2 tyg. temu . Myślałam że zapeszyłam , bo od tego czasu zdobyłam dodatkowe 2.5 które zgubiłam i pózniej tylko stałam na poziomie 66 . A juz dzisiaj , w końcu drgnęło i dopiero teraz jestem z powrotem na 64.5 . I wiecie co , mam swoją osobistą obserwację : jak raz na jakiś czas zgrzeszymy , to metabolizm zaczyna inaczej pracować i więcej spala , tylko pod warunkiem że po takim wygłupie zastosujemy przynajmniej 1 dzień białek . Ja tak ostatnio zrobiłam i efekt taki że dodatkowych kilogramów nie było , wręcz przeciwnie . Co wy na to ?

Witam nowe dietowe damy , powodzenia .

Nie to, żebym namawiała do grzeszków ale po moim sobotnim wyskoku z piwem też mam wrażenie, że coś rusza :)

A i wiecie co, zgadzam się z ym o czym pisała wcześniej Gosia,że rano jakoś te kalorie szybciej się spalają :-) obudziło mnie siu siu dziś o 6.00 rano i stwierdziłam, że wypadałoby się zważyć bo od dziś mam warzywka to przydałoby się wiedzieć na czym się stoi ;) waga pokazała ok 60.5kg, poszłam sobie jeszcze grzecznie spać i jak w koncu wstałam chciałam sprawdzić czy u mnie też działa to tak jak pisała Gosiulek, a tu na wadze 60kg :lol: :-D :-D Więc coś w tym musi być:lol:

Irris może spróbuj sobie kupić luteinę. U nas na pewno jest ona bez recepty. Jak nie miałam okresu ok 3tyg to ginekolog kazała mi to ssać na wywołanie okresu i po jakichś 2-3dzniach już było ok :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak Ivon dalej mieszkam w banbury. a gdzie Ty jesli moge spytac? i napisz jak poszly poszukiwania otrebow icon_smile.gif pozdrawiam

Ja mieszkam w Milton Keynes. Otręby znalazłam tylko owsiane, ale dzwoniłam do polskiego sklepu w naszym mieście i oni mają pszenne otręby także jutro się wybiorę bo dzisiaj po tych zakupach już wysiadam. Jeszcze ta pogodaicon_sad.gif , tragedia. Dzieci mają tydzień wolnego i w domu siedzą. Rowery czekają a nie ma jak jeździć bo deszcz leje.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aska to wlasnie jest ten olej, wiec mozesz smialo kupowac, albo tak jak pisaly dziewczyny wyzej zapytaj w bootsie albo w aptece.

Co do oleju parafinowego, byłam dzisiaj w dwóch aptekach, w jednej facet mi pokazał ale to wyglądało jak maść, i wydaje mi się że nie tak to ma wyglądać więc nie brałam. A na opakowaniu było napisane liquid paraffin, ale to chyba powinno być w formie płynnej. A może się mylę i to właśnie wygląda jak maść.

W Bootsie byłam i facet mi powiedział że oni już nie mają tego ponieważ rząd wycofał ten olej z obrotu. Jutro jeszcze spróbuje w innych aptekach, i jeszcze jednym bootsie.

Dziewczyny jak wygląda ten olej, tak jak zwykły olej czy podobny do maści?? Może głupie pytanie ale po tych wizytach w aptekach zgłupiałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.